167
Önismereti teszt
  • 89
    #7
    INFJ-A népességnek mindössze 1%-át teszi ki az INFJ személyiség típus, ami azt jelenti, hogy ez a legritkább típus az összes közül.

    ritkaság vagyok :D de nagyon jellemzőek rám a leírtak, köszi a linket :)
  • TheLostOne
    #6
    Lol most nézem ajánlott foglalkozások: diktátor

    Szerencsére a szakmám is közte van :)
  • tttttom
    #5
    asd
  • ScarY MAN
    #4
  • TheLostOne
    #3
    Érdekes, amúgy nem lepett meg mi jött ki...

    Benne van az is kb, hogy nem mondom el micsoda :D
  • ScarY MAN
    #2
    ENTP - Megmondom őszintén, épp ma folytattam egy hosszas beszélgetést egyik ismerősömmel és a végén nagy nehezen, de megnyíltam neki és szerintem azon kevés emberek közé tartozik, akiknek saját magamról mondtam véleményt. Ezt a tesztet kitöltve és most elolvasva a jellemzést, megnyugodtam. Legalább magamat ismerem. (:


    +fav
  • ntex
    #1
    Sziasztok. Nemrég találtam rá erre az oldalra, amin opcionálisan 4, 20 vagy akár 94 kérdés alapján megmondja neked a site hogy milyen típusú ember vagy :D Ez nem vicc, kipróbáltuk eddig 3 ismerősömmel és a barátnőmmel, mindegyikőnknek olyan szinten kiadta a jellemzőinket hogy csak pislogtunk :D:D És tényleg olyan dolgokra világított rá amik tökre igazak voltak...

    Tudom ennek így erősen reklám szaga van de hangsúlyozom hogy nem reklám céljából nyitottam ezt a topicot, de ha valaki hajlandó kipróbálni leírhatná a tapasztalatát, hogy igazat mondott-e vagy nem az jött ki ami rá igaz. Érdekelne, mert sok dolog csak ezután a teszt után vált világossá számomra és a barátnőmre nézve is a kapcsolatunkat tekintve például :) Sokat segített megismerni egymás rejtett belső tulajdonságait illetve úgy néz ki ezáltal nyertek bizonyosságot a dolgok... 2 tesztet próbáltam ki, mind a kettőnél ugyanazokat a típusjellemzőket dobta ki.

    Mi az MBTI és mire jó?

    Az MBTI, vagyis a Myers–Brigs típusindikátor Carl Gustav Jung munkáján alapszik, és négy jellemvonás mentén 16 csoportba, úgynevezett típusba sorolja az embereket. Ezen jellemvonások egyike a közismert introvertált-extrovertált páros, amely máris mutatja, hogy nagyvonalakban milyen erősségei és gyenge pontjai lehetnek valakinek. Az MBTI-t végzős diákoknak, álláskereső fiataloknak ajánlják, a személyiségtípus ismeretében ugyanis könnyebb lehet személyre szabott pályát választani, és elkerülni a nem megfelelőt. De hasznos lehet bármilyen csoportban, és a párkapcsolatokban is, a másik, meg persze önmagunk megértésében, elfogadásában.

    A tesztek:

    20 kérdés
    94 kérdés

    Várom a véleményeket és a tapasztalatokat :D