167
Önismereti teszt
  • Lacee
    #127
    az nem baj, ha van egy-két nem egyértelmű vonás (betű), hiszen szerencsére változatosabbak vagyunk annál, hogy csak és kizárólag 16 féle ember szaladgáljon a világban :)
  • chhaya #126
    INFJ és INFP között ingadozok.
    Utolsó betű nagyon határértéken van mindig.
  • IXEMGabeo
    #125
    72-es szériában INTJ jött ki:) most 61%-ot kapott az N...fura ez, a T és a J mindig biztos, most pl az I betű 90%-ról visszaesett 72%-ra...
  • TheLostOne
    #124
    Amúgy érdekes, hogy az utolsó 2 betűre nekem mindig elég bizonytalan eredmény jön ki, általában 45 vs 55 vagy 40 vs 60 körüli százalékok.

    Az első két betű elég határozott IN, 70% körüli. Megnéztem mind a 4 típust, ami ezzel az első két betűvel kezdődik, és mindegyikben találtam igazat magamra vonatkozólag.

    Egyébként INTJ jön ki mindig, és valahogy úgy érzem az igazi énem olyan is :)

    Valszeg a többi típus pont ennek köszönhetően mutatkozik sokszor bennem, próbálok mindig a körülményeknek megfelelően viselkedni, gondolkodni, mert ... mindegy
  • IXEMGabeo
    #123
    hopp viszont a 94 kérdésesnél ISTJ jött ki a fene tudja ezt...:)

    S most 67%-al nyert az N felett...
  • IXEMGabeo
    #122
    INTJ jött ki nekem a 20 kérdésesből...nem semmi, pedig aztán tőlem nagyon messze áll a diktátor, mérnök szerep...
  • PrasCo
    #121
    Heh, szántam rá egy kis időt, és mind a 4, mind a 94 kérdéses teszt ISTP-t dobott.
  • Czdano
    #120
  • ntex
    #119
    Észrevettük, köszi :D Valahogy így képzeltem el
  • papi08
    #118
    Jajj, nem is mondtam hogy a bannerban az összes felirat kattintható, így gyorsan eljuthat bárki, bármelyik jellemzéshez ;)
  • F1re
    #117
    ESTJ és ESTP, de az ESTP talán közelebb áll
  • ntex
    #116
    Én nem ismertem a többit, ezt is ismerősöm mutatta és mikor kitöltöttem és elolvastam mit "dobott" azt mondtam hogy aztak*rva :D
  • Lacee
    #115
    jé, jó kis topic, az MBTI-t szeressük. Az egyik legegyszerűbb, már jól használható személyiségvizsgáló eszköz, nem véletlen hogy konzekvens eredményeket kaptok/kapunk - ez különbözteti meg a szirszar Cosmopolitanes, horoszkópos és hasonló "tesztektől" :)
  • ntex
    #114
    Én mindegyiken ISFJ... Poén tényleg :D
  • Kazuma92
    #113
    Többet is megcsináltam, mindegyiken INFP vagyok.. és amiket leír abszolút igaz, jó teszt!
  • Peter1
    #112
    Hm. Megcsináltam a 20 kérdéses tesztet.
    ISTJ jött. Ami igaz is
  • zsoltioregon
    #111
    A 94 kérdésesre már ENTP jött ki.
  • dragon11
    #110
    ENTJ és ESTJ jött ki.
  • zsoltioregon
    #109
    INTP
  • ntex
    #108
    Az jó lenne, meg a tesztek linkjeit kéne belevarázsolni a bannerbe sztem. Mind az 5nek
  • papi08
    #107
    Öhm, lehet tudnék adni olyan kódot, hogy a szövegekre kattintva az illető rögtön eljut a jellemzésekhez :) Ha igény van rá, legyártom ehhez a bannerhoz :)
  • ntex
    #106
    Na a banner már fent van :D
  • TheLostOne
    #105
    Lehet csak éjjel tudok nekiállni, most épp sok dolgom van, de valszeg meglesz.
  • Fbn Lx
    #104
    hajrá
  • ntex
    #103
    Én ehhez nem értek :D Csak egy ötlet volt :P
  • RatBaG #102
    már tegnap megcsináltam a rövid tesztet, de a 94 kérdésesre csak most volt időm. kicsit meglepődtem, de ugyanaz jött ki...

    SHOW ME YOUR WAR FACE! :DDD

  • TheLostOne
    #101
    Gyárthatok egy ilyet akár...

    Megpróbálom megoldani a "Bejelentkezve: Felhasználónév" sniffelésével, hogy egy reggel egyszer lehessen csak szavazni, bár bevallom őszintén még nem próbálkoztam ilyesmivel, a JS kód iframe-be kéne, hogy tudjak külső domainre AJAX-olni, viszont az iframe-ből meg valahogy ki kéne ugranom a külső DOM-ba...

    Na mindegy, hamarosan jelentkezem a fejleményekkel.
  • ntex
    #100
    Meg be kéne rakni a tesztek linkjeit is oda...
  • ntex
    #99


    Ez bannerbe pl. és a típusok alatt lennének a %-ok szavazás után?
  • 89
    #98
    kéne valami összesítő szavazótábla, mint a nagy szavazó topicban
  • Fbn Lx
    #97
    asszem megállapíthatjuk hogy az sg--n az ISTJ a domináns személyiség
    már 10en vagytok ha jól számolom :D
  • kraawz
    #96
    ESTP

    ebből se sokat adott ki még,úgy látom
  • yeeenky
    #95
    I S T J
  • Tinman #94
    94 kérdéssel is Protector... ehh.
  • greg benz
    #93
    94 kérdéssel is ISTJ lett:D Zsír ez az oldal
  • greg benz
    #92
    Mondjuk még csak a 20 kérdésest csináltam meg, de gyanítom a másiknál is bejönne:D Mindjárt kipróbálom
  • ntex
    #91
    Királyság Nem hittem volna hogy ennyi embernek igazat fog mondani
  • greg benz
    #90
    ISTJ vagyok, és abszolút beletrafált, szinte szóról szóra igaz rám, amit leírnak az oldalon.. 1-2 apróság van ami nem stimmel, de tényleg elhanyagolható. Durva
  • Máté94
    #89
    ESTJ azért inkább jellemzőbb. :) De inkább ennek a kettőnek a keveréke.
  • byzhouse
    #88
    ISTEN jött ki nekem