167
Önismereti teszt
  • nearo
    #47
    ISTP
    nem ajánlott foglalkozások: healer
    hát igen, mindig is utáltam az ilyen support szerepeket... :D
  • extramagascsaj
    #46
    20 kérdésesre és 94 kérdésesre is az ENFJ jött ki.
    Gyakoriság: 4%
  • Dzsini
    #45
  • Sorius
    #44
    A humor részben van az igazság!
  • ntex
    #43
    Akkor elvileg EZ (INTP) vagy te :)
  • fook
    #42
    Úristen tényleg. Mintha leírt volna engem :S:D
  • Andr0
    #41
    igen, olyan művészien fogalmazzák meg a hibáinkat:D tetszik.
  • Sorius
    #40
    A 20 és a 94 kérdésesnél is valami INTP nevű fogyatékosság jött ki :S
  • Fabio Capello
    #39
    I S F J
  • ntex
    #38
    Olvasd el a jellemzését, és ha magadra ismertél benne akkor mindenképp :)
  • Kewell
    #37
    nekem mind a 2 tesztre ISTP jött ki. most ez jó vagy nem?:)
  • sz4bolcs
    #36
    INFJ :D minden nap kitöltök egy ilyen személyiség-tesztet, annyira szépeket írnak.... xDD
  • N o N a m e
    #35
    INTP :)
    Ajánlott foglalkozás: munkakerülő :))
  • Sir Quno Jedi
    #34
    Rólam az jött ki, hogy SG moderátornak kell lennem, elsősorban konzolos modinak és a nicknevemet Sir Quno Jedi-re kell változtassam. Jah és az is benne volt, hogy vörös fokozatú rendszerhangja leszek.
  • bakvarnyu
    #33
    Az az érdekes a végén mégis olyan pontosan jellemzett, hogy megijedtem INFP :/
  • ntex
    #32
    Amúgy vannak még más tesztek is ott...

    72 Kérdés
    88 kérdés

    Akinek van ideje nézze meg ezeket is :)
  • bakkerman
    #31
    érdekes,nekem is ISTJ jött ki,pedig itt az SG-n nagyon eltérő az érdeklődési körünk,én például a tudományos eszmecserébe havonta egyszer ha benézek,téged meg látlak több topikban :)
  • bakkerman
    #30
    na a 94 kérdésesnél is ez jött ki,hiányolok belőle olyan kérdéseket,ahol fell lenne sorolva 20-30 tulajdonság,és abból válogathatok,ami igaz rám,mert itt voltak olyan kérdések,amiknél egyik se volt igaz rám...
  • ntex
    #29
    Előfordulhat :) én ISFJ vagyok, nekem is volt 1-2 tévedés de úgy 95%-ban teljesen igaz volt rám minden amit leírt jellemzőket :)
  • Molnibalage
    #28
    ISTJ, de több helyen azért téved.
  • ntex
    #27
    Előfordulhat hogy valakinek nem mond pontos leírást vagy hiányos :) Ez írva is vagyon az oldalon :)
  • ntex
    #26
    Örülök hogy bejön a cucc :D Barátnőmmel konfliktusunk volt sokszor abból hogy nem engedi hogy beleszóljak a dolgaiba. Mindig védte a saját érdekeit, nem engedte hogy bármit megszabjak neki. Makacs és önfejű. Kitöltettem vele ezt a tesztet, INFP jött ki neki, aminek az egyik jellemvonása:

    "Nem szereti ha az életterébe beleszólnak" Egyszerűen kész :D

    Plusz még:

    "Az INFP-k nem szeretik a konfliktust, és bármit megtesznek, hogy elkerüljék. Ha szembe kell vele nézniük, akkor mindig az érzelmeik felől közelítik meg. Konfliktushelyzetben az INFP-k számára elhanyagolható, hogy kinek van igaza és ki téved. Arra összpontosítanak, hogy a konfliktus hatására hogyan éreznek, és tényleg nem törődnek vele, hogy igazuk van-e vagy sem. Nem akarják magukat rosszul érezni. Ezen tulajdonságuk miatt olykor ésszerűtlennek és logikátlannak tűnnek konfliktushelyzetben. Másrészről az INFP-k nagyon jó közvetítők tudnak lenni, és jellemzően jók a mások közötti konfliktusok elsimításában, mert ösztönösen megértik mások nézőpontját és érzéseit, és őszintén segíteni akarnak."

    És ez is tök igaz volt rá, mert próbáltam neki elmagyarázni 1-2 dolgot és rögtön visszatámadott, próbálta a maga javára fordítani a helyzetet... Csak azért hogy ne kelljen lemondania arról a dologról ami éppen a téma volt.
  • bakkerman
    #25
    amúgy ez igaz
  • bakvarnyu
    #24
    A 20 kérdéses teszt kapásból rossz mert gyakran a 2 választható közül egyik se illik rám.
  • bakkerman
    #23
    20 kérdésest nyomtam,ISTJ jött ki

    Csendes, komoly; alapossága és megbízhatósága sikerre viszi. Gyakorlatias, két lábbal jár a földön és felelősségteljes. Döntéseit a logikára bízza, tervei megvalósításában pedig következetes. Örömét leli a dolgok megszervezésében: otthonát, munkáját, egész életét rendben szereti tudni. Nagyra értékeli a hagyományokat és a hűséget.

    hát,részben igaz,hiányolok belőle pár jelzőt,ami igaz rám,de végülis elfogadható,igen.
  • karajjj
    #22
    nekem is ott a diktátor és szintén ott a szakmám :D
  • Petka
    #21
    Nekünk ezt konkrétan kiadták, hogy töltse ki mindenki. Másfél hónapja kb...
  • Gubberx
    #20
    én is ISTJ vagyok :D
  • Andr0
    #19
    Úgy látom megtaláltuk a munkahelyi unaloműző játékunkat xD
  • Marci0115
    #18
    ISTJ - Gondviselők - Felügyelők
  • csgj
    #17
    Én is INFJ vagyok, férfiak között a legritkább. XD És tényleg teljesen rám illik. :-D Több változattal és többször is végigmentem a teszten, mindig ez jött ki. :-)
  • whisky
    #16
    nane Gyakoritság: 4.5% :D
  • whisky
    #15
    94 kérdésesnél: E.N.T.P :O
  • Petka
    #14
    ISTP
  • Pianista
    #13
    a 20-ast megnéztem és "ISTJ - "Felügyelők"
    [ Gondviselők ]" jött ki, az a pláne hogy zöme jellemző is:D
  • whisky
    #12
    ez érdekes kitöltöm a 94 kérdésest is :D
  • whisky
    #11
    I. S. T. J. ???
  • Andr0
    #10
    20 kérdésből és 94 kérdésből is>> INTJ.
  • 89
    #9
    komoly...72 kérdésesre is ugyanez jött ki
  • immovable
    #8
    INTJ - "Lángelmék" Mindig is tudtam. Na megyek is, feltalálom az időgépet.