222
Jubilálók, gyülekezzetek - nem csak \"kétkoronásoknak\" ;)- ,
  • byzhouse
    #22
    huha 2007-ben regisztráltam,de már előtte is olvasgattam itt.
    miért regisztráltam? : Silkroad nevezetű játék topikja miatt
    miért távozok el?: mert már sok az elakadásjelzőm :D
  • desigo
    #21
    Grat a régregeknek!

    Azért az belegondolva elég kemény,hogy évek óta full minden nap benézek a mára már közel 100 db kedvenc topikomba.
    Még ha nem is irkálok akkor is öröm olvasgatni a sok baromságot és néha azt a pár érdekes,humoros,vicces posztot.
  • Piloss
    #20
    idekerülésem okát már nem tudom,talán valami letöltéssel kapcsolatos


    am 2006-ban tévedtem ide,egy ideig ennek a topiknak voltam olvasója,majd abbahagytam és egy kis szünettel 2008-ban regisztráltam,majd később ismét regiztem a mostani nickemmel
  • Carlos
    #19
    van az úgy. :)
  • Efreet
    #18
    mire te 10es leszel, már 7 hónapnyi 11-es is lesz :)
  • LoDMaSt
    #17
    Talán egy haverom ajánlotta az sg-t, aztán a gumiszoba magával rántott! :O
  • Carlos
    #16
    Én épphogy nem vagyok 10-es...
    Najó, egy évvel benéztem. Szóval csak 8 éve vagyok itt meg egy kicsi.
  • szabii98
    #15
    Én úgy jöttem hogy demókat akartam letölteni és láttam reg kell, regisztráltam és azóta itt vagyok :D
  • VRSDM
    #14
    nekünk volt egy sulis pc-s magazin,
    és abban volt egy OFP teszt / leírás, és az az akkor még supergamez.hu néven futó site-ot jelölte forrásként.

    megnéztem, és eleinte csak játék, it, és tudományos híreket olvastam kb. 3évig.
    aztán kezdtem fórumozni a már lentebb említett fotózós kérdés kapcsán.

    köszi akkori magazin :D
  • Maximus4
    #13
    Én 7 év 8 hónapja vagyok itt.De,hogy,hogy kerültem ide arról lövésem sincs:)Azt hiszem valamit kerestem a neten és az egyik topik linkjét dobta ki:)
  • Efreet
    #12
    januárban lesz 10 éve (akkor még nem kötelező) regisztráció, de vagyunk többen, akik már előtte is itt beszélgettünk - vannak 2000 előtti, máig aktív topicok is

    2001 január: "Kedves fórumozók!
    A törzstagok védelme érdekében regisztrációs lehetőséget vezettünk be. A regisztráció opcionális, tehát ha nem szeretnéd magad regisztrálni, akkor regisztráció nélkül is tudod a fórumot használni. A regisztrációhoz, illetve a regisztrált nick használathoz, bal oldalon legfelül a "Fórum menü" címszó alatt találod a lehetőségeket."

    már akkor is voltak "törzstagok" (és amikor én idekeveredtem, akkor már voltak nálam jóval régebbi tagok is) :)
  • Lacee86
    #11
    Osszad csak az 1 hónapos regeddel, bitch.
  • szabii98
    #10
    Én inkább nemmondom meg mi volt az első :D
  • VRSDM
    #9
    első hozzászólásom a fotózás témában volt.
    azt kérdeztem van-e különbség az sd-card és a flash-card között :D
  • norbi56
    #8
    Én még csak 4. évemet töltöm majd, de olyan gyorsan elment nem tűnt annyinak:D
  • VRSDM
    #7
    én most októberben leszek 7éves.
    kiváncsi lennék " hányadik " vagyok.
  • szabii98
    #6
    Én 2 éve és 6 napja :)
  • Bandee1987
    #5
    Én kb. 6,5-7 éve vagyok itt az sg-n.
  • Petka
    #4
    én már betöltöttem az ötödik évemet! :D
  • lolSL
    #3
    get vip bitch
  • Lacee86
    #2
    Hm, most h így írtad, megnéztem, én pontosan 1 hónap múlva leszek 5 éves itt sg-n. Azért az se kis idő. :)
  • qper
    #1
    Vannak fórumozók, akiknek nickje és digitális kivetülése betölti a 10. évet itt az sg fórumon.

    Ki hogyan érkezett ide az első fecskék közül? Emlékszik-e az első hozzászólására? Mi volt az? (akik kikeresi pluszpontot kap)