222
Jubilálók, gyülekezzetek - nem csak \"kétkoronásoknak\" ;)- ,
  • pyrohun #62
    supergamez :)
  • vg
    #61
    Nem voltak, mert 2001 előtt superwar** volt az oldal...
  • artschi2
    #60
    Ha nem veszett volna el az első regem, szintén 2 koronám lenne...
  • pyrohun #59
    Ha PyRex-et nem bannolták volna, két koronám volna :)
  • Tothenkopf
    #58
    Általános eszmecsere --->>> itt szidjad Sterbinszkit

    LOL
  • akyyy
    #57
    én miattad regeltem
  • akyyy
    #56
    hol a link?
  • Loál János #55
    Arra már van topik.
  • Fenrir
    #54
    Ha jönne egy mod és beírná pár régi motorosnak, hogy most pontosan mennyi hsz-nél tart az eléggé faintos lenne :P
  • jazzy
    #53
    5 év 2 hónap, csúnyán le vagyok maradva :(
  • Loál János #52
    Aki utánam regelt, miattam regelt.
  • LoSA
    #51
    Nem rossz... :)
  • ranGer2
    #50
    Most lesz 7 éve, hogy regeltem..
    Az már régreg?
  • Dzsini
    #49
    volt régebben más neve is :)
    http://web.archive.org/web/20001026045946/www.supergamez.hu/forum.php
  • Tothenkopf
    #48
    http://web.archive.org/web/20010202162200/sg.hu/forum.php
  • Efreet
    #47
    nem az első három, hanem az első rengeteg - egyetlen korábbi van nálad, St január 6-án regelt, másnap reggel tette ki a regisztráció lehetőségét, és akkor sokan regisztráltunk.
  • Cat 02 #46
    Talán PoP miatt jöttem, aztán itt ragadtam >.>
    Főleg még Silkroad miatt.
  • I.C.ram
    #45
    Áprilisban (jövőre) lesz nekem is 10 éve. :)
  • Zomil
    #44
    Én 5éve+majdnem 3hónapja vagyok tag :D
    Mondjuk elötte pcdome-on logtam, aztán a Guild Wars topic miatt sg-t is elkezdtem nézni aztán vmit akartam irni ide ezért regeltem.
    Végül pedig nem tudtam leszokni az oldalrol :D
    Az elsö hsz-em is tuti a guild wars topic-ban van de lusta vagyok megkeresni :)
  • Zocsi
    #43
    Egy ideje már én is itt vagyok. Bár ahogy elnézem Gladiator-t nehéz lesz überelni. Anno még Supergamez volt és a gimis koliból toltuk esténként, amikor beengedtek minket a számtech terembe. Az első hozzászólásaimra sajnos már nem emlékszem...
  • Victor1103
    #42
    Amúgy jó mert 5 év után mostmár tudom hogy az SG=SuperGamez :D
  • Victor1103
    #41
    Én 2005 Karácsony óta vagyok itt. Mivel ünnep volt emlékszem is mi volt a kérdésem. Valaki írta hogy ez volt idáig a legfaszább karácsonya erre én meg megkérdeztem mit kapott erre ő gyorsabb internetcsomagot meg egy új gépet:)
    Előszőr csak a konzolos játékrészlegen szaglásztam, utána jött az általános és a gumi:D Mostanában egyre gyakrabban nézek be a zene fórumba is.
  • Gladiator
    #40
    2000. febr. 19.-cel nyertem?
  • Lacee86
    #39
    Szeva Rendes!
  • RelakS
    #38
    még ugyan kell gyűjtenem csillagot, de asszem az Aliens vs Predator 2 (?) játékkal kapcsolatban kerestem valamit, és felhozta talán a PC World fórumát.
    Ott egy darabig dumáltunk, majd megkérdeztem, hogy ezeket a smájlikat hogy a jó égbe csinálják? Azt mondták, hogy ott a gomb. Mondom: nincs gomb. Kiderült, hogy az újság csak megjelenítette az SG fórumát (akkor még (már?) SuperGamez), és a kommentelő rész nem éppen volt teljes funkcionalitású

    Talán ez volt az :D
  • akyyy
    #37
    muhahaha



    aki megtalálja az első hozzászólásomat annak fizetek egy sört!:D / vagy vip-t

    bár valszeg törölve van :( de van szemétdomb :D
  • Aquir
    #36
    6 éve vagyok. A humorosaranyos volt a fő topik, csak nézelődésre, utána regisztráltam egy idő múlva.
  • tigeroo
    #35
    ditto
  • Maximus4
    #34
    LOL

    Én is megtaláltam az első hozzászólásomat:P
  • LoSA
    #33
    Én is akkor regeltem, mikor te...
  • Gladiator
    #32
    Én szentem az első 3 regisztrálóban vagyok, legalábbis nem láttam még nálam idősebbet. amúgy meg leszarom...
  • N o N a m e
    #31
    Azt hiszem ez az első hsz-em. Legalábbis eléggé az elsők között van. Abból következtetek erre, hogy még nem ismertem az img taget, és a válasz gombot :D De a kedvenceket sem használtam kb 1 évig xD elég nehéz megkeresni az első hozzászólást, mivel van ez a 24 órás várakozási idő és úgy emlékszem el is felejtettem hogy regiztem. Amúgy már akkor is kötekedős voltam, sokat nem változtam. A Googleban kerestem valamit és úgy találtam ide.

    Dikkmá! Linkelni se tudok!
  • LoSA
    #30
    Egy jó ideje már én is itt vagyok a fórumon... Bevallom, nem igazán emlékszem, hogy hogyan kerültem ide. :) Beregeltem, de egy jó ideig nem használtam ezt a fórumot, aztán nem olyan régóta újra fórumozok... Szeretek itt fórumozni! :)
  • SimaSuna #29
    azthiszem 2003-2004 tájékán Bertino haverommáltal nézelődtem...majd később regisztáltam, és azóta vagyok jelen az SG-n. egész pontosan 5,5éve :)
    Grat a régregeknek a folyamatos kitartásért :)
  • Rage47
    #28
  • Borg
    #27
    És tényleg, januárban 10 éve lesz :)
  • Maximus4
    #26
    Ezzel én is így vagyok.Inkább olvasgatni szoktam mint írni:)
  • sanyiute
    #25
    5-6 éve itt vok második nickem előző kirugva..:D
  • VRSDM
    #24
  • Mr_no_NaMe
    #23
    újregek