222
Jubilálók, gyülekezzetek - nem csak \"kétkoronásoknak\" ;)- ,
  • wordsworth
    #102
    ja kb 6,5 év :)
  • desigo
    #101
    Loál xDDD
  • Marcell
    #100
    9 ev, 9 honap, egesz jo helyezes. :)
  • Dzsini
    #99
    volt ez metróplakátként is, még le is fotóztam...
  • szabii98
    #98
    loál
  • ldavid
    #97
    ha már sg topic:
    ilyet találtam egy 2005-ös pcguruban, loál
  • Botond #96
    Szevasztok újregek! -.-
  • DIESEL DOG #95
    Igazából nem is nagyon emlékszem arra hogy miként keveredtem ide. Regisztrálásom előtt is olvasgattam a fórumot aztán csak rászántam magam a regelésre, majd itt ragadtam és azóta is itt vagyok, szinte nem telik el nap úgy hogy legalább egyszer ne néznék fel ide az SG-re... :)
  • szabii98
    #94
    Niiincs,,, hogy lenne időm?Falun lakok, 15 kmre a barátaimtól, Hétfőn , kedden meg csütörtökön +3 órát benntvagyok a városban, elég az nekem :)
  • Zsolek123
    #93
    gondolom barátnőd sincs...
  • Láma!
    #92
    ne bántsátok Punkert, nekem egyszer még cset op jogot adott:D

    a printscreen-t azóta is őrzöm:)))))
  • Dzsini
    #91
    ...ha jól számolom kb. 8,5 éve :)
  • szabii98
    #90
    igen
  • Punker
    #89
    olyan vagyok?
  • szabii98
    #88
    :D
  • Boconadi
    #87
    az én életem azért nem egészen ilyen, mint ahogy leirtad :D
  • szabii98
    #86

    nekemis ilyesmi az életem, megjövök suliból ->SG egész estig+MSN
  • Boconadi
    #85
    :D

    Én is még csak 5 éve vagyok itt, azonban azt nagyon sajnálom, hogy a másik regem bannolva lett, azóta más szemmel látom a dolgokat. Az azonban biztos: ez egy nagyszerű fórum, a legtöbb új dolgokat mindig itt látom meg, kibaszott jó fejek az emberek, a nagy oltogatásokon jókat lehet röhögni, és a legjobb az egészben, hogy már a google helyett is inkább ezt használom. Egyszerűen itt nincs ami nem lenne, mert minden vótmá. Hülyék meg mindenhol vannak.

    Szeretlek Supergamez
  • Dzsini
    #84
    no igen - "feldobtam sg-re XY mappába, húzhatod"... főleg kábelneteseknek, 1996-ban 2/2 megabit elég irigylésreméltó volt (akkor kezdett terjedni a 128 kilobites dual ISDN)

    Punker: beszósz?
  • Punker
    #83
    sok vén kocka :D
  • setuh
    #82
    En is eleg reg elek itt az sg-en sok kedvenc topikkal amibe ha nem is irok idonkent benezek ez mar megszokassa vallt...eloszor en is talan vmi jatekert regisztraltam ide :)
    de mindenestre 10 ev hosszu ido, ha megnezzuk az akkori hozzaszolasokat tortenelemkent tekinthetunk rajuk :D
  • CamelX
    #81
    Az milyen app? AppStore-ba nem találom
  • PeeTeR
    #80
    8eve es 3napja keveredtem erre, talan a letoltes szekcioban kerestem valamit... elso hozzaszolasom -rol semmi emlek. viszont ratalaltam a "Veszett jóóóóó csaj!!" topicra igy maradtam...
  • cSuwwi
    #79
    még a hőskorban jártam ide, de nem regisztráltam, mert nem volt értelme
    a free ftp volt akkoriban a supergamez legjobb dobása, mi minden fent volt hejj :D (igazi közösségi warez ftp volt)
  • pyrohun #78
    "iSten"

  • Zsolek123
    #77
    alakul
  • Dzsini
    #76
    még nagyon régen (olyan 8 éve) volt egy moderátori eszköz, amivel ki lehetett listázni bizonyos időre visszamenően egy-egy fórumozó hozzászólásait... aztán ez megszűnt, gondolom kicsit megterhelte az adatbázismotort.
  • SötétBarom
    #75
    -.-
  • Dzsini
    #74
    hogyne :) ha megtalálod...
  • SötétBarom
    #73
    Meg tudom nézni, az első hsz-emet? :DDD
  • DanielT
    #72
  • Loál János #71
    Igaz.
  • Dynamic
    #70
    Na, mintha ilyen topik nem lenne vagy ezer Mióta vagy itt, hogy kerültél ide, miért ez a neved stb.
  • CamelX
    #69
    Én 6 éve vagyok itt, de fogalmam sincs miért regeltem anno :D utóbbi 2 évben követem a fórumot rendszeresen, tömény sok fav listával :) régebben pcdome forum only volt amikor még volt ott olyan velem közös érdeklődésű keménymag hogy rendesen össze lehetett járni partyzni és/vagy totál lerészegedni hetente akár többször is :D
  • Láma!
    #68
    nemrég múlt 7 éve hogy itt vagyok...

    haver mutatta a fórumot gimis számtech órán, ő regelt be ezen a néven, én meg megtartottam...

    volt 1-2 év szünet amikor nem jártam, de jó ideje megint kezdőlap:)
  • Montanosz
    #67
    én azért jöttem ide anno mert a modemes sebességgel ezt hamarabb betöltötte annak idején mint az origó fórumát))
    ez olyan 2000 körül lehetett vagy előtte egy-két évvel.
  • LeonSilver
    #66
    Én lassan 9 éve regeltem. Akkor is csak azért, hogy nyithassak egy topikot, szóval már előtte ide jártam és olvastam az ezsgét csak nem éreztem szükségét a regelésnek. Jellemző, hogy a kereső már akkor sem volt valami pöpec mert volt már olyan topik de nem találtam. Aztán valahogy mégis az maradt életben amit én nyitottam. Ami még érdekes az az, hogy abban a topikban azóta sincs házigarázda pedig nem egy kihalt topik, jelenleg 31436 hsz található benne.
  • Dzsini
    #65
    ahogy nézem volt minden:

    superwrz.szolnex.hu
    superwrz.budapestnet.hu

    meg még iSten tudja hányféle :)
  • Borg
    #64
    Az valami pganet-es cím volt nem? :)
  • Dzsini
    #63
    és azelőtt volt superwarez :)