98
  • sathinel
    #18
    ??? lol ok látom nem érted:D

    Könyvtárszerkezet ahol megvan hol a chill, goa, stb zene, azon belül az előadók, és azon belül az albumok. Minek keresgélni írkálni mikor egy TC és F5 elég átvenni a zenéket, és nem utolsósorban haveroktól is tudok másolni tökéletesen. Minek egy könyvtár ahová még bemásolom aztán itunes?? 2 felesleges lépés.
  • Ferrer
    #17
    Csinálsz könyvtáranként egy-egy playlistet, azt kész...
  • sathinel
    #16
    Mert körülményes a kezelése de akinek ömlesztve vannak valahol a zenéi, és nem tud normálisan könyvtárba rendezni adatokat az valsz jobban éli az apple megoldásait. Nekem sokkal gyorsabban megvannak a zenék amiket akarok másolni mert tudom hogy milyen könyvtárba hová raktam mert rendszerezve van a zene nem ömlesztve. Ez csak 1 példa.

    Mint lentebb mondták 1 bites user valsz megtalálta az álmát ezekben a telefonokban. A többiek törték amíg nem jött jobban kezelhető teló mint az android telefonok.
  • Ferrer
    #15
    Miért is fos jailbreak nélkül?
  • Yv@n
    #14
    Látszik, hogy életben nem használtál még Sense UI-s androidot. :)
  • lenox01
    #13
    Hát olyat amin még nem volt jailbreak olyat nem is. Mert ugye lehet imádni az iphone-t csak azt mindig elfelejtik megemlíteni az imádók hogy anélkül egy fos. :)
  • Ferrer
    #12
    Látszik, hogy még az életben nem használtál Iphone-t..
  • lenox01
    #11
    :D igen a lényeg az egyszerűségen van! Egyszerű telefon egyszerű embereknek! De nekik még mindig jó ez, ne is legyen valami "más csak ez", mert állandóan másoktól kellene kérdezgetniük hogy mit hogyan kell csinálni, megnyitni, elindítani, beállítani :)
  • sathinel
    #10
    Ez igaz. A melegfelvonuláson nem tudsz vele akkora feltünést. Iphone meg nem tudom miből veszitek hogy 5 év előnye van. max eladás terén de a hardware már rég jobb mint az iphone. Ja az új snapdragon chip valsz már 1080 videókat is lejátsza tehát akár telefonról nézed a TFT TV-n a full hd adásokat.

    A hátránya hogy nem túl régóta van a piacon, és nincs nagyon elterjedve. Ahogy jobban terjed úgy egyre gyorsabb a fejlesztés is rá. Kb mint minden opensource cuccal.
  • Ferrer
    #9
    Ezt látni kell és érezni. Sose volt annyira egyszerű és élvezetes az okostelefonok használata, mint azelőtt. És ezt a felhasználói élményt még az android se tudja hozni. A jövő hónapban megjelenő frissítés pedig még jobban ráver mindenre.
  • syn7h37ic
    #8
    Látszik, hogy agy-mosott apple j(l)úzer vagy.
  • lenox01
    #7
    Inkább szaladj és addig add el az iphone-od amíg tudod, mert nemsokára lószart sem fog érni!!!!!!444
  • drzen
    #6
    Miért?
  • Ferrer
    #5
    Még ha csak iróniából írtad is, amit írtál, de igaz: az Apple Iphone-ja még mindig kb. 5 éves előnyt tart a többi okostelefonnal szemben.
  • farxis
    #4
    fooooos fooos ez egy szar az egész android!!!!!!!!!!! Az iphon os meg meg a töbi apple cucnak a nyomjába sem érheet ez sem és más sem!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Gerygrey
    #3
    Ígéretes, csak álljanak neki a HTC programozói a Sense portolásának, és adják ki mielőbb a Froyo-t a Desiréra.

    Végignéztem a videót, tetszik hogy ilyen magabiztossággal csipkedi az Apple-t az ürge. Kár, hogy nem azzal vette elő az iPad-et a tethering demónál, hogy "itt ez a kínai kacat, amin még 3G sincs, de még USB se hogy még csak véletlenül se tudjak rádugni egy szar modemet" :)

    Egyébként hol van az előadás 45 perc utáni részéről a videó? Én csak ennek a videónak a 10 perces szeletekre szabdalt verzióját találom a Youtube-on.
  • 5c0rp330n
    #2
    android ftw
  • Darth Sith
    #1
    jó cikk!