151
Heroes of Might and Magic Online
  • Carmageddon
    #71
    2 küldetést megcsináltam, leteszteltem hogy működik-e rendesen.
  • Carmageddon
    #70
    ok, actualy its very simple..
    first u need to download program called proxifier
    1 min..
    i will send u a guide in private massage
    1. download program called " proxifier " and install it
    2.now u need to find a good proxy server from china, try at this site http://sockslist.net/ . if u wont find any good proxys servers just try search on google for : china proxy server socks 5.or any other country from asia, what we basicly try to do is to make a fake ip addres.
    3. pick one of the servers ip and copy it
    4. open the proxifier and click on " proxy settings" ( at the uper left)… Összes
    1 attachment
    follow this guide, at first time it will may take some time, but after u do it few times its kinda fast... take 2-3 min
    . u can contact me for any question

    Ez a program megoldása, a működésre nálam megy a játék.
  • Carmageddon
    #69
    Na beszélek az adminnal és lehet, hogy lesznek benne újítások is az én kívánságomra.
  • Carmageddon
    #68
    Milyen proxy kell hozzá?
  • Klub
    #67
    Na ma állítom be az ip címet és elindul remélem jó lesz.
  • Klub
    #66
    De mi a fasznak korlátozzák?, ez olyan baromság.
  • Klub
    #65
    Most már működik?
  • Klub
    #64
    Remélem ezen a héten újraindul.
  • Klub
    #63
    Most egyébként szünetelnek.
  • Klub
    #62
    Hát ja egy pár dolgot elcsesztek benne az tény.
    A várakat nem is lehet elfoglalni sem.
  • Pio
    #61
    Úgy néz ki sajnos. :(
    Én például azt hittem, hogy valami komoly, igényes projekt lesz, ehelyett valami nagyon ócskán kinéző, bugyuta, monoton játék lett olyan mikrotranzakciós rendszerrel, amivel lehetett tápolni, ami megint csak egy nagy rossz pont.

    Ez nem is feltétlenül baj, hisz nagyon sok ilyen játék volt, van és lesz is és unalmas órák ellütésére tökéletesek is, de a Heroes of Might & Magic név ennél SOKKAL többet érdemel. Szóval a franchise szempontjából próbálom ezt a játékot elfelejteni és bízom benne, hogy a Might & Magic: Heroes VI újra megüti azt a nívót, amit ez a cím jelentett annak idején.

    Azért lentebb láthattuk, hogy páran játszottak a játékkal, talán még játszanak is, csak nem járnak erre.

    És hangsúlyozom, ez csak az én saját véleményem.
  • Klub
    #60
    Ennyire nem érdekel már a játék, ezért vártátok ennyire?
  • Klub
    #59
    Az 5.-dik küldetés részig jutottam el benne, ott már baromi erős ellenségek vannak.
  • Klub
    #58
    És egész jó kis pályák vannak benne.
  • Klub
    #57
    Rájöttem nagy nehezen, hogy tudok körökre osztott részt csinálni.
  • Klub
    #56
    Csatlakozni kell egy tagsághoz.
  • Klub
    #55
    Jó nehéz játék.
  • Klub
    #54
    Meg ez a játék is egyre jobban tetszik.
  • Klub
    #53
    Még jó hogy a varázslatokat lehet turbózni.XDXD
  • Klub
    #52
    Itt van.
  • Klub
    #51
    Ja és még annyi, hogy a suliban egy teremben fut a játék, a másik kettő teremben nem miért van ez?
  • Klub
    #50
    December 28-án elkezdődött a játék játszhatósága, én most kezdtem el pár hete, és most 31-es szinten vagyok, de nem tudom, hogy kell körökre osztott hadjáratot csinálni?,mert amikor elindult elsőnek a játék akkor tudtam olyanokat csinálni, mióta rendesen elindult a játék, így már nem ad olyan küldetéseket miért?
    Aki játszani akar vele, az feltétlenül cserélje le a zenéket mert iszonyatosan szar lett az eredeti.
    De rendesen van vele munka én 2 nap alatt csináltam meg, de egy még hiányzik benne.
  • kissssss
    #49
    valószínűleg ez egy új heroes rész lesz mert a videóban is látható angyalka kinézetű szárnyas barátunk erősen hasonlít az 5 részben található társaihoz.
  • sirdond
    #48

    engem máris felcsigázott, remélem a homm 6 lesz a befutó :)
  • Pio
    #47
    Ide is beteszem, mert végül is kapcsolódik, ezzel az MMOval pedig szerintem már nem sokan játszanak.

    A Ubisoft hirtelen kiadott némi teaser anyagot egy titokzatos új Might & Magic játékról. Várhatóan a jövő heti Gamescomon fogják bemutatni.

    Megy a találgatás, hogy miről lehet szó, esélyes a Might and Magic 10 és a Heroes of Might and Magic 6 (ugyanis egy ideje az összes TBS-t Might and Magic: Heroes néven emlegetik) is vagy akár egy Dark Messiah folytatás
    Az is elképzelhető, hogy az egyelőre csak néhány országban futó Might and Magic: Heroes Kingdoms nevű böngészős játékot fogják kiterjeszteni több országra, bár ennek nem valószínű, hogy ekkora feneket kerítenének.

    Videó:


    Kép:

  • Muki100
    #46
    Az a baj hogy a HoMM-ot elég nehéz MMO formátumba átültetni, ha meg csak kis kínaiakat képesek ráültetni a dologra akkor kár is a gőzért.
  • Shockwave
    #45
    Hát ha vki nagyon akar vele játszani, vannak programok amikkel kreálhatsz magadnak ázsiai IP címet, osztán nyomás fel. Mondjuk a játék nyelve továbbra is nagyon "chinglish" azaz kínangol, béta-teszt ide vagy oda. Kedvencem az a küldetés volt ahol rakás "Sanguine Orc Head"-et kellett összegyűjteni... kis kínai ugye nem tudja hogy ilyet angol/amerikai ember nem mond, a véres orkfej az "Bloody Orc Head" szimplán.

    Amúgy nekem sok minden tetszett a játékban - a grafika OK volt, nem kimagasló de updatelt HOMMIIInak jó volt, a varázslatok/skillek fejlődése ötletes volt ahogy a WOGból lopott lényfejlődés is (bár az hogy be kellett áldozni a lényeidet a fejlesztéshez agyatlan marhaság). Viszont nagyon elszúrták az egész online részét a dolognak, sima HOMMIII stílusú pályák kellettek volna ahol egymás ellen játszhatunk, különböző királyságok egymás elleni hódító harcai WOW módra (pl. Bracada (Tower) lerohanja Eofoolt (Inferno). De ehelyett uncsi egyforma battlefield map-eket kaptunk amiket ráadásul 9-szer meg kellett csinálni hogyha elég nyersanyagot akartál szerezni. Én 39-es szintig vittem el a hősöm, utána meguntam az egészet.

    Kár, mert ezzel az engine-el lehetne egy normál, frissített online HOMMIII-at kreálni, némi újítással. Ha többet értenék a programozáshoz, megtenném...
  • 5c0rp330n
    #44
    mar amennyiben mokanak lehetett nevezni ezt a remalmot :)
  • 5c0rp330n
    #43
    magyarul ennyi volt a moka?
  • Acidlich
    #42
    Nem csodálkozom, h nem adták meg a jogokat, ekkora szarral gondolom nem kívánják rontani a Heroes sorozat színvonalát a nyugati játékosok körében.
  • Shockwave
    #41
    No, miután jó sokáig bétateszteltük nekik a játékot, a kedves TQ most szól hogy hoppá, kiderült hogy az Ubisoft nem adta meg nekik a jogokat a játék nyugaton való forgalmazásához. Ergo, csak Ázsiai IP címről lesz játszható az angol verzió is. Kösssz... Ennyit a TQról, nagyon kedves egy cég.
  • Shockwave
    #40
    Én csak 37-ig jutottam el, ahogy elnézem a játék tele van unatkozó amcsi gyerekekkel akik egész nap ezt játsszák, mivel hemzsegnek a 90-fölöttiek, de munka mellett elég nehéz ebben haladni.

    Meg kell mondanom, amilyen pozitívan álltam neki a játéknak, régi nagy Heroes rajongó révén, mára annyira lelombozódtam. A hivatalos fórumra is írok és azt látom, nem számíthatunk arra hogy fontos és jelenleg szarul megcsinált részleteket (mint az idióta lélek-felajánlós rendszer) átprogramoznak a nyílt bétára, max a bugokat oldják meg... de kisült hogy pl. a már két éve futó kínai verzióban MÉG MINDIG ott van a kastélyból kilépéses lefagyás bug... :(

    Leírtam az észrevételeimet egy másik fórumra, onnan átollóztam hátha érdekel vkit:

    A TQ nevű kínai cég megvette a jogokat az Ubisoft-tól, és készítettek egy MMO-t a Heroes-ból. A játék teljes egészében a HeroesIII-ra épül - ugyanazok a várak, lények, varázslatok, képességek, csak (kissé elavult) 3D grafikát kapott az egész. A King's Bounty-ból ismert módon Leadership van, így csak annyi lényt vehetsz fel amennyit a leadership-ed engedi.

    A béta teszt javában zajlik, jómagam kb. két hétig játszottam vele. Tapasztalataim:

    JÓK:

    -Nekem nagyon tetszenek a lények 3D megjelenései. Pár HeroesV-ből átvett grafika kivételével mind újak, és a HeroesV WOW-os stílusa helyett sokkal jobban visszaadják a III. rész stílusát. Különösen a Fortress lényei tetszenek, ill. a teljesen HeroesIII kinézetű Trogloditák és Gremlinek. Van pár érdekes változtatás, így a Góg/Magóg a HeroesV succubus grafikát használja, vmint sok lény "nővé változott" így az ifritek, a dzsinnek sőt a wight/wraith is. A továbbfejlesztett lények grafikája nem csak színre hanem alakra is változik 3 csillag-szintenként.

    -A Skill-rendszer: Minden skill felvehető bármely hős által, de a szintenként kapott 5 skill pontből többet kell pl. egy lovagnak a Wisdom-ra költenie, mint egy varázslónak, stb. A Nekromanciát pedig csak a nekrók használhatják. Minden skillnek 9 szintje van, így jóval több féle effektusuk van - pl. 2-es szintű Earth Magic-el a Slow varázslat már 2 ellenséges lényre hat, és 9-es szinten lesz Mass spell.

    -A lényeknek a WOG mintájára van XPjük, és szintjük - 10 szintet léphetnek a csatában szerzett XP alapján. A HeroesIII-as upgrade (pl. imp-ből familiar) a 3. szinten történik meg. Ahogy a WOGban megszokhattuk, ha alacsonyabb csillag-Xp szintű lényt vegyítünk magasabbal, az új csapat XPje átlagozódik.

    -Hasonlóan a lényekhez, a varázslatoknak is szintjei vannak, amit növelhetünk használatukkal.

    -Varázstárgyakat vehetünk és van "socketelés" meg tárgybűvölés Diablo módra.

    A ROSSZ:

    -Sajnos... a játék csak névre HOMMIII, játékmenetre nem. Vannak térképek amiket a főtérképről elérhetsz, de ezeken csak egy szem hőssel vagy jelen, nincs várad, az ellenségnek se. Nincsenek bányák vagy lény-lelőhelyek se - egyszerűen sétálsz és megadott kör alatt ki kell nyírni X ellenfelet, megtalálni X tárgyat, stb. Az ellenfelek ugyan variáltak (a HeroesIII-al ellentétben egy semleges sereg tartalmazhat akárhány féle típusú lényt) de idő után monotonná válnak, és gyengék nagyon. Az egyetlen kihívást a random újratermelődő ellenséges hősök jelentik, de ez is unalmas - mivel más dolguk nincs a térképen, csak téged akarnak levadászni, és még egy nyamvadt barbár is minden körben brutál nagyot sebző varázslatokkal irtja a lényeid, holott messze nem lehetne akkora Spellpowere. Sajnos, muszáj akár többször is megcsinálni ezeket az unalmas térképeket, mert csak itt szerezhetsz különféle nyersanyagokat, amikből a váradat fejleszted - és halál sok kell belőlük (már a 4. várfejlesztéshez 100 higany és vagy 1 millió arany).

    -A várban semmi más nincs, csak lény-lakhelyek. Ezeket csak nagyon sok nyersanyag révén lehet megszerezni, én két heti játék után is csak az 5. szintű lakhelyig jutottam el. Plusz, hiába lehet a lakhelyeket is fejleszteni, azzal csak a felfogadható lények száma nő.

    - A lények irtó lassan fejlődnek a csatában, pláne mivel a rohadt ellenséges hősök kinyírják őket a varázslataikkal gyakorta. A váradban pedig tudod fejleszteni a csilag-XP szintet, de... kapaszkodjatok meg - az elvesztett lények lelkeinek feláldozásával! És brutál sok kell már egy szinthez is, pl. az első szintű lényekből 10.000-et kéne elvesztened és feláldoznod csak 1 csillagszintért. Komolyan, totál illogikus ez, az átlag Heroes játékokban sose arra ment ki a játék hogy minél több lényt veszíts, épp fordítva. Arról nem is szólva mekkora pénzkidobás ez... Én javasoltam a hivatalos fórumon hogy ehelyett az általunk megölt ellenséges lények lelkeit ajánlhassuk fel, ezt nagyon sokan támogatják de a moderátorok nem adnak egyenes választ hogy ezt meg lehet-e csinálni. Márpedig én nem játszom tovább a végleges verzióval ha ezt nem vezetik be.

    -Van ugyan PvP, azaz egymás elleni harc, de ez csupán egy aréna-viadal, ahol egyből a fő csata jön, maximális lényeiddel. És jelenleg nagyon kiegyensúlyozatlan - általában a Dungeon ill. Rampart játékosok tarolnak, mivel rakás gyors lövész lényük van, míg a többieknek lassú (mivel a 3. csillag XP szintet még senki se érte el) gyalogos lényei, amikkel el se jutsz az ellenfélig már lelőnek. Plusz, mivel minél magasabb szintű vki. annál több lénye lehet, egy nálad 10-15 szinttel magasabb hős ellen esélyed sincs, én egyszer levertem egy nálam 5 szinttel magasabb warlockot, de vért izzadtam és pürrhoszi győzelem volt, alig maradt lényem. (szerencsére az arénában nem vesztesz lényt, a csata után visszakapod mindet).

    -A játék tele van idegesítő bugokkal, plusz a fordítás kínairól nem lett túl jó. És, a kezelőfelület siralmas. Arról nem szólva hogy pl. nincs piac ahol nyersanyagokat cserélhetnél, minden funkció miatt NPCkhez kell futkosnod, és lag-os az egész...

    Szóval, azért minden HOMMIII rajongó nézze meg, de szívem szerint én lelopnám a 3D engine-t és készítenék egy upgradelt Heroes III-at belőle, és elfelejteném az MMO részét. Amúgy egyelőre 8 vár van benne, de lesz majd az Armageddon's Blade-es Conflux, illetve egy teljesen új kínai vár, az Empire, amiben kínai mitológia ihlette lények vannak. Erre még kíváncsi lennék.
  • Kheled
    #39
    van aki még játszik vele és lvl50 felett van?
  • Kheled
    #38
    ahol anno beta kulcsot kérték ott fent van hogy customice service. oda be jelentkezel, és tudod modosítani az accodat beleértve ottvan a jelszó is.odabementem átirtam sok kicsire .és jó is lett
    ez az acc oldal
  • mikszer
    #37
    Hogy (hol) írtad át a jelszavadat? O.o
  • Kheled
    #36
    én átirtam a jelszót csupa kisbetűre.háát mit mondjak maga a játék kicsit fura.meg kissé keleti beütésü.de a sok bug.és a kidolgozatlanságot eltekintve.meg hogy ez mégcsak beta.azért lehet hogy jókis game lesz belőle ha kijön.majd kiderül.én adok majd még esélyt neki.mert most se olyan rossz.ellehet vele lenni.még ha sok értelme nincs is
  • mikszer
    #35
    Nah, inkább hot seat-ezek a hugommal HoMM 4-el :D:D
  • Pio
    #34
    Igen, erről én is hallottam, hogy problémát okozhat... :(
    Regeljetek kisbetűset, gyakorlatilag végtelen mennyiségű bétakulcsot lehet beszerezni még, de ha sehol sem találtok itt is kérhettek, tudok adni.
    Amúgy ez is mutatja a fejlesztők hozzáállását a dolgokhoz. Napok óta megy a béta és 3 egetrengető hiba van benne:
    - nagybetűs felhasználó nem tud beloggolni
    - kifagy a játék, ha kilépsz a váradból
    - mászkálós részen levő random harc után néha megőrül a játék, csak újraindítás segít

    És egyik kritikus hibát se javították még...
  • mikszer
    #33
    Nálam is ez a hiba. Valahol a fórumukban azt olvastam, hogy azért csinálja, mert a felhasználónévben vagy a jelszóban nagybetű van... (nálam van)
    Erről tud valaki?
  • HKS
    #32
    Nálam is ugyanez a helyzet :S