151
Heroes of Might and Magic Online
  • Kheled
    #31
    Halihó!. 2 accot is csináltam de vmiért belogolásnál invalid hiba üzi jön be.mit tudnék ilyenkor csniálni? mind2 höz kaptam ugye kódot és aktiváltam.
  • Pio
    #30
    vanni=venni
    tiemsocketelő=itemsocketelő

    akkor..sem...fizetek...a...szerkesztési...lehetőségért! :)
  • Pio
    #29
    Meg aztán ha most benézel a shopba ahhoz képest, hogy azt ígérték csak kozmetikai dolgok lesznek benne lehet ott vanni mindenféle nyersanyagot, itemtápoló vackot, tiemsocketelő vackot, XP duplázót, manavisszatöltőt, gyakorlatilag a tápolásról szól az egész.
    Jó, mondjuk erre számítani lehetett, hisz az összes ilyen játékban így szokott ez lenni, de ilyen szélsőségesen még sehol nem láttam.
  • 5c0rp330n
    #28
    nebassz.. egyre tobb erv hogy tavoltartsam magam ettol az egesztol.
  • Pio
    #27
    Pont rá is találtál az egyik olyan elemre a sok közül, amit drasztikusan megkönnyít a pénz. Egy lény egy szinttel való fejlesztése lehetséges 10ezer+ halott lényed lelkének beolvasztásával VAGY egyetlen kattintással, ha megveszed pénzért...
  • 5c0rp330n
    #26
    jah, a fullscreen hianya nekem is bassza a csorom, a kepernyo 1/3-at nem tolti ki az a felbontas ami alapbol van.. ugyanaz az "eltunos" bug nalam is sokszor elojott, de sok mas is..
    mit lehet penzert venni?

    a fejlodesi rendszert sem vagom, egy epuletnek nemtom hany szintje van (de a megszokott 2-nel biztos joval tobb mert valamibol 4ig eljutottam), es az epulet fejlesztestol az egyszeg nem is lesz erosebb ha jol vettem eszre, csak tobbet lehet beloluk venni. egysegek felaldozasanal irt ki valami olyat amitol talan tenyleg fejlodnenek, de ahhoz valami 75ezer nagysagrendu cuccot kell felaldozni, nem tunik annak a gyorsan fejlodos jateknak..

    meg en sem irom le teljesen, de ha ez igy marad, akkor ha a jovoben heroesozni akarok, valoszinu csak elokapom a 3-at, vagy 5-t kiegeszitostul, azokkal jobban ellennek szerintem.
  • Pio
    #25
    Bizony, néha eltűnik a hősöm és minden más és csak az újraindítás segít, néha kifagy a játék (például építkezés után a váramból kilépve mindig), néha kínai üzenetek jönnek elő, satöbbi.
    A grafika amúgy némileg kellemes csalódás, rosszabbra számítottam, viszont az 10124×768as felbontás és a teljes képernyős üzemmód hiánya siralmas és a hivatalos fórum alapján esély sincs e téren a változásra.
    De a legnagyobb gáz az, hogy ha a fizetős rész marad jelen állapotában, akkor nevetségesen nagy előnyt lehet pénzért összevásárolni, ami engem egészen biztos, hogy távol fog tartani a játéktól.
    Hangulatról, játékmenetről se sok jó maradt meg, de nem érezném jogosnak 1 óra próbálgatás után nyilatkozni erről.
  • 5c0rp330n
    #24
    jah kozben rajottem..
    hat, jatszottam vele valamennyit, ez igy nekem nagyon bugosnak tunik meg, alpha szintet alig uti meg olyan hibak vannak benne..
  • Pio
    #23
    Patchel magától, legalábbis nekem elkezdett patchelni 1000-ról.
  • 5c0rp330n
    #22
    kozben latom h van 1001 meg 1002 is.. ezeket folyamatosan le kene szednem es frissitenem vagy ez magatol megtortenik a jatekban? gondolom ha online a jatek (marpedig az), akkor kotelezo mindig a legfrissebb valtozatot hasznalni..
  • Facek
    #21
    a v5080 ne tevesszen meg menni fog.
  • 5c0rp330n
    #20
    most latom h en Homm_v5080.exe klienst szedtem le, a hivatalos oldalon pedig v1000 van, az lenne a frissebb? elkezdtem szedni, de baromi lassu a szerveruk. vagy ha belepek ugyis updateli magatol?
  • Facek
    #19
    Nah mar megtalatam hol lehet hazassagot kotni JESSZ.
  • Facek
    #18
    MEGY A BE'TA!!!1!

    Grafikailag en azt mondanam ra h Sacred 1. Olyan 2d-s alapon 3d-s karakterek, igen gagyi. Varosok meg heroes5-bol vannak. Bar meg nem neztem vegig mindet.
  • rTp
    #17
    Lehet menni, zárt bétára még osztogatják a kódokat a honlapon. valamint a játékot is lehet tölteni (1.3 giga).
  • Carmang
    #16
    Érdekel mi lesz a dologból.
    Főleg, hogy milyen típusú játékot is akartak kihozni a fejlesztők az ötleteikből.
    Azt írják stratégia. Birodalomépítéssel, erőforrás menedzseléssel, stb, ahogy a HoMM-tól megszoktuk. Hááááát ez elég necces dolog MMO-ban. Mi van akkor, ha több játékos van egy térképen, és az Y játékos megtámadja X játékost, miközben Z játékos is megtámadja X játékost? A Z megvárja, míg X, és Y lezavarják a csatát? Lehetetlen...

    Grafikában (karakterek kinézete) a HoMM V-t veszi alapul, az korrekt. A többin majd tuningolnak még :)
  • Pio
    #15
    Ezért is akarom megnézni a bétát, mert a grafika tényleg kritikán aluli, egyszerűen nem hiszem el, hogy olyan, amilyen. Nem arról van szó, hogy nem űbermodern csillivilli, hanem arról, hogy igénytelen, egymásba lóg minden, a tereptárgyak nem is hasonlítanak arra, amik, satöbbi.
    Egyedül amit tetszenek videók alapján azok a spellek effektjei.
    Szóval szerintem nincsenek felhúzva a grafikai opciók vagy nem tudom, de ha a grafika nem bosszantóan rossz akkor a többi elemét tekintve adja a régi HoMM stílust, amit nagyon szerettem.
    Szóval én mindenképp teszek egy próbát és majd írom a tapasztalataimat.
  • Probatbicol
    #14
    Tudom, tudom, nem a grafika a legfontosabb, de ez első ránézésre lehangolóan ósdi. Néhány browser játék szebben néz ki. Leshettek volna egy kicsit a hasonló stílusban évek óta működő Atlantica-tól.
    Persze lehet, hogy élőben legalább hangulatos lesz.
  • Pio
    #13
    Mára búcsúzóul pedig itt egy videó néhány varázslat effektjével:

  • Pio
    #12
    Bizony jövő pénteken kezdődik a tesztelés és ha jól tippelek, akkor az amcsi órákhoz lesz igazítva, szóval nálunk jó esetben délután, rossz esetben éjszaka.
  • HKS
    #11
    Jövő pénteket nem figyeltem ezért is nem értettem miért nem müködik a szerver :D
  • 5c0rp330n
    #10
    +fav, heroes-t szeressuk. elvileg aktivaltam az accountomat klienst is toltom mar.
    May 7th, 2010 - ekkor indulna a cucc, addig nem lehet belepni?
  • Pio
    #9
    Jövő pénteken meglátjuk, egyelőre feltettem a klienst és már a menürendszerben mindenfelé kínai szövegekbe futottam, remélem ezt javítják a tesztelésre.
    Amúgy találtam egy viszonylag elviselhető minőségű videót róla, fel is tettem youtube-ra:



  • Muki100
    #8
    Ha képesek lesznek tűrhető látványvilágot teremteni, mondjuk pont olyat mint a 3. részben, akkor jó is lehet akár.
  • Dave00
    #7
    Én is elég nagy HoMM fan vagyok:) Kíváncsi vagyok rá, ha jó és érdekes a játékmenete akkor a grafika csöppet sem számít.
  • LSSAHPAUL
    #6
    Engem érdekelne a dolog..
  • Pio
    #5
    Elnézést amúgy, hogy nem a műfaj bemutatásával indítottam, amikor én kezdtem számítógépen játszani, akkor ez a sorozat annyira alapmű volt, hogy aki nem ismerte az valószínűleg nem is tudta, hogy mi az a számítógépes játék, de manapság teljesen mostoha műfaj. A legelső ilyen játék amúgy a King's Bounty volt aminek a remake-je nem is olyan régi cucc, talán ismerős lehet.
  • Pio
    #4
    Hogy az MMO verzió pontosan hogy fog működni azt nem tudom megmondani (bár rengeteg infó van a honlapon, de még nem volt időm elolvasni).
    Az eredeti játék egy körökre osztott stratégiai játék, ami 3 fő részből tevődött össze:

    1. az általad elfoglalt várakat fejleszthetted, így erősebb lényeket toborozhattál ott, több varázslatot tanulhattak meg a hőseid, satöbbi...

    2. a világtérképen a hőseiddel mozoghattál, elfoglalhattál bányákat, várakat, megtámadhattál ellenséges hősöket, hajózhattál, satöbbi...

    3. amikor harcra került a sor, akkor egy szabályos 6szöges rácsos táblán irányíthattad a hősöd seregeit az ellenség serege ellen.

    E mellé jött rengeteg RPG elem úgymint fejlődés, tárgyak begyűjtése, varázslatok tanulása, satöbbi...

    Nehéz így pár mondatban összefoglalni, mert nagyon összetett volt a játék (ennek ellenére pillanatok alatt meg lehetett tanulni vele játszani).

    Fontos elem volt még az, hogy minden szinten körökre volt osztva a játékmenet, semmilyen szerepet nem játszott az egészben a gyorsaság, csak a taktikázás.

    Itt egy rövid videó, amiben a sorozat 3. (és egyben legsikeresebb) részén megfigyelheted mind a 3 fő elemet:



    1:15-től a vár belseje
    1:30-tól világtérkép
    3:00-tól harc
  • kastil
    #3
    lovakat etetni
  • nandor90
    #2
    Mond mit is kell csinalni egy ilyen jatekban?
  • Pio
    #1
    A kereső nem talált ilyen témájú topikot csak a hírek között, ezért itt is nyitok egyet a játéknak. Ha mégis van ilyen topik, akkor elnézést.

    Ha minden igaz a játék Kínában már megy egy ideje, de hamarosan angolul is megjelenik.

    A concept artok gyönyörűek, a játék grafikája siralmas, a játékmenet akár jó is lehet, meglátjuk mi fog kisülni belőle.

    Hamarosan indul a zárt béta, amire kulcsot ITT lehet igényelni jelenleg.

    A játék hivatalos honlapja ITT található.