151
Heroes of Might and Magic Online
  • JonasSandor
    #151
  • JonasSandor
    #150


    Új terület talán?
  • JonasSandor
    #149
    Ez a heroes empire játékkal ki játszik? kártyás game piszok genya.
  • JonasSandor
    #148
    Ez a bábús része is lehúzta a rólót. Gamekapocs hír. Azért annyival kiegészíteném a hozzászólását, hogy a legacy nem volt optimalizátlan meg a heroes 7 sem, mert egy szaros hd 4670-es kártyán 4 giga ram és egy core duo E5400-as procival is elfut. Ami nem mindennapos dolog igaz rá kellett rakni a 64 bites rendszert mert 32 biten nem indult el a heroes 7 és a legacy is össze vissza fagyott, de működött ezen az ősrégi gépen.
  • JonasSandor
    #147
    Nem változott semmit a játék, kár érte. Most néztem belőle egy csatát 1 órája töltötték fel.
  • JonasSandor
    #146
    Csak annyi hogy felkerült a steamre egy nagy szar szutyok továbbra is.
  • JonasSandor
    #145
    A heti megjelenések között szerepel a heroes online az ez a game vagy melyik?
  • Terawatt
    #144
    Létrehoztam egy guildet HungarianWayfarers néven ( nem lehetett szóközt használni). Akit érdekel írjon. Bármelyik frakcióból szívesen látunk mindenkit. Eddig hárman vagyunk.
  • Terawatt
    #143
    Valami bug,mert nekem is szal nem para. Karaktered meg nem szerver függő ahogy néztem plusz lehet a másik frakcióval is coopozni
  • Pio
    #142
    Amúgy én csak beregisztráltam, nem nagyon merültem bele, de DE1 szerverre tudtam menni és német email jött a regisztrációról, ez üzemszerű?
  • toma77
    #141
    Nálam bizonyos e-mail címeket nem volt hajlandó elfogadni, de elméletileg most már működnie kell.
  • Terawatt
    #140
    Nekem tetszik a game, már lvl 7 vagyok. El lehet vele bohóckodni.
  • atibacsi1977
    #139
    Mégis hogyan kell akkor? Mi az, hogy kényes?
  • toma77
    #138
    Ha karbantartás van, előfordulhat, hogy inaktív.
    Elég kényes a regisztrációja különben.
  • atibacsi1977
    #137
    Én at istenért sem tudok regisztrálni az oldalra! Mintha inaktív lenne a reistration gomb, vagy valamit nem csinálok jól?
  • Pio
    #136
    Ma jött róla körímél, de amúgy tényleg sehol nem láttam hírezve én se.
  • toma77
    #135
    Szóval a játék megy már angolul is, de a játékvilágot nem nagyon lengte be a híre.
  • toma77
    #134
    Welcome to the World of Ashan!
    Posted: 24.09.2014 10:00:00
    Greetings heroes!

    We are very excited to announce the official launch of the English version of Might & Magic Heroes Online!
    For the first time ever the classic gameplay of a Heroes game is accessible directly in your browser: No download is required, so start creating your Hero NOW! Please take a look at our forums as well and get to know your fellow Heroes; this is the place to find the information you are looking for, to advertise your fansite and much more! You can also stay in touch with all other MMHO fans and get the latest news by visiting our Facebook page.



    Have lots of fun and see you on the battlefield!

    Sincerely,
    Your MMHO Team
  • toma77
    #133
    Aha, úgy tűnik működik.
  • toma77
    #132
    Ez a játék most tulajdonképpen milyen fázisban van? Alfa, béta... omega?
    A honlapon kinn a play now, de regisztrációnál nincs e-mail cím amit elfogadna.
  • Pio
    #131
    Nagy a hallgatás a játék körül, viszont a Puppetworks honlapjára kikerült egy csomó illusztráció, nagyon jófélék, érdemes végigböngészni őket ERRE.

    most a Heroes 7 bejelentése kapcsán kedvet kaptam, hogy visszanézzek, de elveszett a bétabehívó levelem vele a bétaszerver linkjével... Ha esetleg jár erre valaki, akinek még megvan elküldené privátban?


  • LadyWhox
    #130
    Bump
  • LadyWhox
    #129
    Sziasztok!

    Valamelyikőtöknek nincs véletlenül egy plusz beta kulcsa?
    Tök játszanék vele, de nem kaptam sajna meghívót, pedig többször is regisztráltam.
  • Carmageddon
    #128
    A crome-val mért nem megy a játék firefoxal meg igen?
  • Carmageddon
    #127
    10-étől nyílt béta
  • nomiss
    #126
    Carma mikor lehet elite lényeket tobrozni ? level 6 vagyok
  • Carmageddon
    #125
    Na az tök jó
  • nomiss
    #124
    most kaptam én is meghivot
  • Carmageddon
    #123
    Kint volt a játék a gamesconon
  • Carmageddon
    #122
    Holnap délután jön a patch.
  • Carmageddon
    #121
    Játszik ezzel valaki?
  • Carmageddon
    #120
    Na most értem el az utolsó ellenséget a 4-dik szigeten az a vége egyenlőre?
  • Carmageddon
    #119
    Nem tudom játszik e valaki a Heroes Onlineval, de olyan problémám akadt h van egy főküldetés aminek sok alküldije van a teljesítéshez, most végre valahára megkaptam azt a cuccot ami kellett és így sikerült megoldani 5 másik küldit.
    De ennek a főküldinek van egy utolsó lépése miszerint az angyaloknál kell valamit csinálni, az angyalokhoz vezető út előtt van egy lilás fal előtte egy ember. Tehát ki kellett nyírni neki valakit az meg is volt akkor lvl15-ös lehettem most lassan 21-es, de valamié újrakezdte a küldit a nagy újítás után és most tottál csődület azaz nem lehet megcsinálni, mert a lábnyoma ottvan a homokban de az ellen sehol.
    Ilyenkor mi a teendő vagy hova fordulhatnék?
  • Carmageddon
    #118
    Már nyersanyag özönben folyok.
  • Carmageddon
    #117
    Nagyon jó ez az újítás
  • Carmageddon
    #116
    Megtaláltam azt a küldit egy ellenfelet kellett kinyírni, de nem aktiválta a 3-dik térkaput az első szigeten. :S:S:S
  • Carmageddon
    #115
    Nem tudja valaki hogy az angyalos karakterrel az első szigeten van egy olyan küldetés hogy tűzemelőt kell megkeresni és hogy az hol az istenbe találom?, hogy megtudjam nyitni a térkaput?
  • Carmageddon
    #114
    Egy új szigetre tudtam menni.
  • Carmageddon
    #113
    Hajóra most szállok fel végre jól megcsinálták, hogy tovább lehessen menni, jó szemét volt a küldetések.
  • Carmageddon
    #112
    Megoldódott most csináltam meg.