418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • ximix #52264
    A tankot hátra azért nem lökné, de egypár torziós tengelye biztos eltörne és hangos anyázások hallatszanának a földet érés után mivel nem paplanos ágyikó van a belsejében.
  • TVelvet
    #52263
    use your brain !
  • Wlanseraf
    #52262
  • MEdievil
    #52261
    Még mielőtt ki lennék forgatva nyilván ez a videó csak egy eltúlzott bemutató nem ilyen lesz a végleges. És nem nem fog hátrafelé repülni egy tank mert leadott 1 lövést miközben a lánctalp nem ért földet.
  • Wlanseraf
    #52260
    ehe:)
  • MEdievil
    #52259
    Nem akarlak kiábrándítani de nem így működik a dolog és érdemes lenne elővenni pár fizikakönyvet!
  • malystryx
    #52258
    Nem sírok amiatt, hogy mit oszt a gép.. már nem.. Dummynak igaza van, én ugyanezeket az érveket tegnap este leírtam, de aztán kitöröltem, nehogy rám ragadjon a "síró" bélyeg. Annyival kiegészíteném, hogy a spot system a másik nagy faszság. Belemész a tankba, és nagy nehezen méltóztatik megjelenni. meg még lehetne sorolni. :))
    Tényleg el lehet dönteni, ha nem penetrálsz egy kis tankot, akkor már tudod hogy bukta van..

    Akkor mehet majd az ugratás, bohóckodás, buli ezerrel. Meg a másik tankot lelökni a domb tetejéről.. ésatöbbi... Jó buli lesz ez. Alig várom :))

    Sokan írták még a beta alatt, hogy belevezetnék a tankot a Dunába... Most meg lehet majd tenni :)
  • DoctorStryker
    #52257
    Ha normális lenne a fizika akkor 0:40-l a levegőben leadott lövés miatt inkább vissza kellene löknie a t-54.
  • DoctorStryker
    #52256
    Veszélyes jószágok lesznek a light tankok :)
    Valószínű, hogy új játékstílus is jönni fog: Tank Akrobatika.
  • DoctorStryker
    #52255
    A leggyengébb láncszem az ember lesz mindig is.

    A játéknak a kikapcsolódást kellene szolgálnia és nem azt,hogy idegesítsd magad rajta,csapkodd a billentyűzetet, egeret, falat. Ha már az utóbbi vonatkozik rád, akkor el kellene gondolkozni, hogy más játék után nézz. Mert azt a felgyülemlett feszültséged nem fogod tudni levezetni max a családodon amit nem érdemelnek meg.
  • Szpecnyaz
    #52254
    Szerintem előbb húzzál fel magadnak valami nagy tankot, mert a Loltraktorral nem sok klánba fognak bevenni (már ha a csapat alatt azt érted). Am meg itt biztosan segít neked valaki ha esetleg kérdéseid lennének a játékkal kapcsolatban :)
  • Pares
    #52253
    Amúgy meg ez miez? Komoly? Ez lenne a World of Warplanes alpha verziója vagy mi az istennyila?
  • ericardo
    #52252
    Már előre látom, hogy a youtube-os videók szaltó közbeni "nószkóp" ammo rack találatokról fognak szólni, akárcsak a mostani 360 fokos noscope headshotok a cod-nál meg battlefield-nél
  • zsömi12
    #52251
    Üdv. mindenkinek!Most telepítettem fel a progit, szeretném kipróbálni,és csatlakozni valamelyik magyar csapathoz.Az EU szervert választottam, de ott nem találtam meg a hun channelt.Megköszönném a segítséget és hogy mi is legyen a következő teendőm!
  • Pares
    #52250
    Na, hogyha ez így fog működni, akkor én be is fejezem a játékot. Nincs szükségem arra, hogy a kibaszott medek a fejem fölött ugrassanak át, meg szaltózó leókra kelljen lövöldöznöm. Buvár Kund Iván-féle tengeralattjáró tankok se érdekelnek nagyon.
  • DummyBoy
    #52249
    Persze, a balfasz csapat vagy balszerencsés "hadmozdulat" ellen nem lehet tenni semmit ... De ez a legkevesebb ...

    Én azért sírok leginkább, hogy ez a játék egy világbajnok ötlet. A megvalósítása sem lenne rossz, de a láthatatlan anomáliák és csítek olyan szinten qrják el az egészet, hogy ilyet még a föld nem hordott a hátán ...
  • R3nton
    #52248
    Jaja a német tankok miatt tényleg megy mindig a sírás. Tényleg kicsit unalmas. Én pedig szeretem a német tankokat, hogy mit ne mondjak legjobb köröm egy panzer4el volt 10kill:D úgy szedtem ki kb 10 másodperc alatt vele a kv-t, hogy azt se tudta merre forduljon hirtelen. Nem szarok a német tankok csak más játék stílust igényelnek mint az oroszok vagy az amerikaik. Én mentem már mind 3 nemzet tankjaival, és a precíz német gunokhoz képest az oroszok néha baromi idegesítőek tudnak lenni pl d-25. És gyenge pont IS-4en is van nem csak e-75n ráadásul elön...
  • HansKammerling
    #52247
    Remélem azért a gravitáció nagyobb lesz, és nem mondjuk megegyező a holdéval
  • DoctorStryker
    #52246


    0:30 tank épp szaltózik
  • Szpecnyaz
    #52245
    Szerintem addig örüljünk amíg nem a Red Alertekből másolják ki az új amcsi és orosz ágat :D
  • HansKammerling
    #52244
    Szerintem ez csak részben igaz, megfigyelhető néha, hogy a játék egy ember cselekvésén, ellentétes esetben nem cselekvésén bukik a játék, arra gondolok pl.: egy jagdtiger fog egy oldalt, megunja megfordul, hogy elmenjen és mondjuk akkor lövi hátba az IS3, gondolom ez így érthető
  • DummyBoy
    #52243
    Csak tudod az a gond, hogy ezek a postok eltűnnek a fejlesztői fórumon ... Mindig ...

    És mikor az ember fizet valamiért, aztán jön egy peccs, és szétbassza az egészet, akkor idegesítővé tud válni.

    Sosem értettem miért dezertálnak az embereke a csatából ... Aztán megtanultam ... 80%-os valószínűséggel meg lehet mondani az első pár lövés után, hogy nyertes vagy vesztes csata lesz. És ez bizony nem tőled, meg a skilljeidtől, meg a tapasztalatodtól meg a tankodtól függ, hanem attól, hogy mit dob a gép :(

  • HansKammerling
    #52242
    Persze de akkor az IS3-ra lehetne infra távcső meg páncéltörő rakéta mi? (mint a panzers: cold war-ban)
  • Czdano
    #52241
    :DDDD
  • HansKammerling
    #52240
    Gondolj bele, mekkora nagy lesz, Sand Riveren a folyó is játszható lesz :D
  • Pongyi
    #52239
    Sziasztok. Mondjatok mar velemenyt legyszives a Persingrol es az azt koveto Pattonrol. Sztetek milyen? Erossegei gyengesegei.
  • Szpecnyaz
    #52238
    Szerintem akkor is lenne sírás ha az E-100 halálsugarat és V2 kilövőállványt kapott volna, nyilván akkor is megtalálnák azt a pár dolgot ami miatt sírnának.
  • DoctorStryker
    #52237
    Nem unjátok már ezt a sok sírást?! Ezt kaptuk ezzel kell játszani, akinek meg nem tetszik az törölje.
    Olyan szorgalmasan panaszkodtok és panaszkodtok, mintha ezt a fórumot olvasnák a fejlesztők.
  • Szpecnyaz
    #52236
    Szerintem majd mindegyik top heavyn vannak gyenge pontok, akár elől is. Én akárhogy is néztem, az E-75 elég OP-re sikerült. Ha már egy kicsit megdönti az ember, simán lepattan róla minden. Ráadásul nagyon jól gyorsult, ami elég irreális egy olyan súlyú tanktól mint az E-75. Szerintem még így is bőven a leghasználhatóbb T9es heavy lett.
  • Czdano
    #52235
    Mekkorákat fogok ugrajtani' a kis leoval
  • DummyBoy
    #52234
    Nem én hisztizek a német tankok miatt ... ez megy a béta óta ... Valamint folyamatosan hallom mi történik, nekem nincs és nem is volt sok német tankom, max TD-k a beta alatt ... Hallom mennyit változott az IS4 - IS7 és KT - Maus a béta óta ...

    Az hogy 1000 csata tapasztalata mit jelent az mindenkinél mást jelent ... plusz volt még még 2-3000 a béta alatt ... meg a klántagok tapasztalatai ...

    Akkor hagytam a picsába először ezt a szart, mikor az elit T54-emmel aranylőszerrel 3-ik találat után sem tudtam kicsinálni egy Hummel-t. Meg a BL10 didnátgótrú T5-ös papírtankokon ... meg ilyenek ...

    Pont hogy kezdett jó irányba menni a meglévő német tankok használhatósága. Most nem arról van szó, hogy ki mennyire tanul meg játszani ... egy jó játékosnak qrva mindegy milyen tankba ül ...

    Az hogy szemtől szemben 50 méterről nem tudok IS-el kicsinálni egy egyhelyben álló PZ4-est az nem a tank de nem is az én hibám ... az a játéké ...

    Örültem mikor kiderült, hogy rendberakták a német tankokat, de sajnos azt is konstatáltam, hogy átestek a ló túloldalára ...

    Aki 3-4000 csatán túl van, az tuti érti milyen anomáliákra gondolok ...

    Tök jó, hogy megy a hiszti azon, hogy mennyit változtatnak a statokon, meg ilyenek, de én már annak örülnék, hogy ha azokat a változtatott statokat papírforma szerint hozná a játék ... De nem hozza ... még úgy sem, ha a régi 25%-os randomfaktorral számolok ...

    Gyakorlatilag minden változik csatáról csatára ... Szaros sörmennel többször egymás után penetrálom az IS4-est (Ami már 1-szerre is meglepetés ...) majd a következő körben ugyanez a sörmen nem lövi át az A20-at ... és még sorolhatnám ...
  • SirArcheer
    #52233
    Tehát a tankokból csinálnak kis buggykat?
    A legjobb a hegyről leugrató tank és víz alatt keresztül menő tank.
  • Aldrico
    #52232
    Ja hogy eddig sem az volt vele a gond hogy nem ugy fordul mint 1 med de nem baj. Ja, hogy addig sikerult rapakolni azt a plusz armort a sideon, amig a vk45 szintjere lassult es az elejere raktak nehany kosza weak spotot is. De nem baj.
  • Zegi Norbi HUN
    #52231
    Milyen durva lenne,ha egy hegy alatt lévő ellenre ráesnél Maus-al:O
  • HansKammerling
    #52230
    http://www.youtube.com/watch?v=9-2xD2u6nsU&feature=related

    Kis ízelítő a fizikából amit a 7.0-as patchben terveznek bevezetni. :)
  • Szpecnyaz
    #52229
    Hát pedig itt tényleg folyamatosan megy a hiszti a német tankok miatt, ami már unalmas. "Jaj, az E-75 most már nem fordul úgy mint egy med tank" "Jaj, elvettek tőle 10mm páncélt" Persze az nem baj hogy máshol meg erősítették. Érdekes módon az orosz tankok gyengeségei miatt sose sír senki, hogy az amcsi tankokról már ne is beszéljek.
  • Pluskast
    #52228
    Ez map függő. Van olyan map ahol totál alkalmatlan. Mondjuk Ensken eléggé értékes és oda kell is, de példáúl egy Sand Riveren nem kell sok belőle.
  • Aldrico
    #52227
    Ja es mindezt te nevezed nemet hisztinek az 1000 meccses foleg orosz es amcsi tanktapasztalattal...
  • Egerwin
    #52226
    Nem kedvez a németeknek a szerencse, csupán a német tankosok többsége megtanult játszani, mert rá vannak kényszerítve, hogy ha haladni akarnak nem össze vissza kell lövöldözni, illetve fedezékbe kel menni.
  • Aldrico
    #52225
    Az hogy 1 ISel nem tudsz megolni 1 460 hps PzIVet nem a tank hibaja:P
    Ha lattad volna test serveren a folyamatot amit az E-szeriaval csinaltak, akkor talan rajonnel mirol is van szo. Vannak akik esetleg szeretnenek ertelmi szinten jatszani az orosz agon kivul massal is. Ez nem csak a nemet hiszti. Epp most nerfeltek le a t30at is mert sztk "tul" jo volt:P