418731
banner
A 'láthatósági / álcázási rendszer' magyarázataLegfrissebb MM táblázat Képfeltöltés ittReplay feltöltés ittOnline Tech-Tree Virtuális pénisz mérő (EFF/WN7)Serious Threat StreamMr Scheff Stream[FAQ - GYIK avagy Gyakran Ismételt Kérdések]Individuális missziók listája TeamSpeak: pointer4.no-ip.org, jelszó nincs

  • Madi92
    #52384
    Sokkal jobbak lennének az artyk, ha nem "hirtelen halállal ölnének"!
    Hanem pl találat esetén, kampec egy modulnak vagy többnek(persze sérülne is a tank, hogy azért az artynak is legyen esélye, de az is lehetne, hogy több xp-t kaphatnának a találatokért, vagy kilőtt modulokért) hogy azért ne legyen könnyebb annyival az élet. Véleményem szerint ez az egyet lövök a pálya másik végén, a 12%os ememyvel küzdő, leharcolt tankosra, aki jól megérdemelt fragjét szedné be, jobb lenne:D
  • I.C.ram
    #52383
    Olyan mint egy IS+T1 Heavy+PzIII összegyúrva :D
  • Renegade
    #52382
    gyanus vagy te nekem, mindig előrukkolsz mindenféle unikum tankkal, leminősít a fórum közösség, mert nem bántod a fejlesztőket, WG-s vagy, tuti WG-s ;)
  • Eagle16
    #52381
    És a Tier 5-ös T-50-2



  • Szakesz
    #52380
    Szóval megcsinálták, hogy az utolsó lövések ne sebezzék a célpontot, s ezért tovább tartsanak a csaták..., mhhh, milyen kis okosok ülnek ott a WG-nél. :)

    Végül is azt is megmagyarázták már, miért rémisztgetik az UFO-k a szerencsétlen amcsi farmerek teheneit, szóval nem is értem, miért lepődtem meg ezen a válaszon. :)
  • Amergin
    #52379
    Honnan lehet letölteni a legújabb test pach-et a test szerverre?
    A 2-es pach van még fent és azzal már nem enged be, mondja ápdételjem... DE HONNAN??
  • Renegade
    #52378
    ilyen a mesében nincs:

    3 top tank 3p2 vs t34, mini, is4, az eredmény pedig:

  • Tono34
    #52377
    Ezután meglett a legnagyobb löveg a tankra, hát eddig beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Most már rá merek lőni az is4, is7, t-54 tankokra is úgy, hogy nem kell attól tartani, hogy csak megkarcolom.
  • I.C.ram
    #52376
    Tovább tartanak a csaták, izgalmasabbak az ütközetek. Visszafelé is valószínű így van, csak arra nem emlékszik az ember, mert nem idegesíti fel magát :)
  • Szakesz
    #52375
    Ebben nem látok logikát. Miért csinálnák így, mi ebben a haszon bárkinek is? Ha így csinálták volna meg, akkor fordítva is igaz lenne, akkor meg már mindegy lenne, ha meg se csinálták volna.

    Magyarázatod kíváncsian várom. :)
  • lammaer
    #52374
    Gondoltál már rá hogy az éjjeli RTL klub műsorban fellépj számmisztikusként?
  • Tono34
    #52373
    Az egész napi szopóka (20-23 meccs 1 döntetlen 4 győzelem) után adott egy jó kört.



  • lammaer
    #52372
    Kivéve ha német tankban ül :D
  • Rue East
    #52371
    ezt a KV-1S változaton megteheted
  • Stuko
    #52370
    Valamit nem értek. A játékban lévő tankok, vmilyen formában jelen voltak a II. vh-ban, a fejlesztők ebből a szempontból a max. realitásra törekedtek. Ha így van, akkor az alap KV-ra miért nem lehet felrakni a 85 mm-s ágyút? Hiszen ilyen ágyúval gyártottak KV-t a Ivánék.
  • Tono34
    #52369
    122 volt harmadban elosztva. Ha leveszed a 3 számból az egyiket a 2/3 -ra kijön a 22 :D
  • BoneDragon
    #52368
    Ezt most magyarul.
  • Len1n
    #52367
    Sziasztok!

    nagyon érdekel a játék! le is töltöttem feltettem közben regisztráltam is...de amikor belépek betölt mindent majd rögtön kiírja, hogy megszakadt a kapcsolat, de a nettel semmi gond sincsen és a gépigény is meg van....nem tudjátok mitől lehet?
  • I.C.ram
    #52366
    Ezt mondom. rohadt sok ilyen van. Mintha a program nem akarná, hogy túl könnyen megfingass olyat, aki alig él.
  • Szakesz
    #52365
    Igen, HE-vel nekem is volt hasonló. Rálőttem az 5%-on lévő T-54-re 152mm HE lövedékkel, s sebzett rajta 1%-ot.

    Azonban AP-val ilyet még nem tapasztaltam. :)
  • lexlutor
    #52364
    igaza van, nem megy el a jatekotol mar aze elejen a kedve..
  • Renegade
    #52363
  • lammaer
    #52362
    Őszintén szólva, nekem is volt olyan hogy 122-es HE lövedéktől a célpont 22HPt sebzett.
    Úgy tudom a HE legrosszabb esetben feleződik, hogy a 22 hogy jött ki...
  • lammaer
    #52361
    Kezdőknek oroszt kell tolni. Medet, heavyt, TDt, artyt. Kivéve ha az embert valami emócionális okból nem ül bele orosz tankba vagy német tankbuzi.
  • Renegade
    #52360
    én nagyon részrehajlóan tudok csak nyilatkozni, ezt vedd figyelembe:

    német scout vonal: jelenleg a legjobb scout tank a leo, nagy türelmet igényel, igazából haladó játékosoknak való, mert sokszor egyáltalán nem szabad lőni vele, ez a legegyedibb játékstílust követelő ág

    német hvy: a tigris egy elképzelhetetenül rossz tank, talán a legrosszabb a játékban a lee mellett, de remek lehetőség ez az ág arra, hogy megtanulj igazán jól játszani, egyszerűen rá vagy kényszerítve arra, hogy hogyan tudd kihozni a legjobb efektív védelmet a tankodból :-)

  • stork13
    #52359
    Régen volt már ilyen csatám, bármelyik oldalon állva is:

  • I.C.ram
    #52358
    Tedd fel hozzá mindenképpen a sebzés számlálót :)
  • Szakesz
    #52357
    Rendben. Egy héten keresztül folyamatosan figyelni fogom, hogy milyen paranormális dolgok történnek ebben a játékban.

    Pl. Hányszor sebzek kevesebbet a minimum sebzéstől, meg ilyenek. Egy hét alatt egyszer talán elkaphatom a pillanatot. :)
  • Eagle16
    #52356
    Egy hsz.-em törlődött is a hivatalosról...elkezdtek törölgetni, de meg is értem, lassan már több a sírós topik mint az amelyikben tankokról beszélgetnek :)
    De nem értem hogy hogy lehet OP-zni addig, mikor ki se próbáltak egyetlen szovjet tankot sem...amíg nem próbáltam ki az Is-3-ast, addig nagyon szidtam T-44-essel :) Most hogy megvan, látom hogy gyengébb mint a KT, hiába gyorsabb, hiába tud elrejtőzni, hiába sebez nagyobbat. A KT gyorsan céloz, és marha jó frontja van. Ennyivel nyer is...
  • lammaer
    #52355
    Nos, csak egy gondolat: ex szovjet fejlesztésű a játék (fehérorosz v ukrán v mittomén).
  • I.C.ram
    #52354
    Nem. Én voltam egyedül hegyen, Löwe lent a faluban, többiek meg tök máshol.
  • Szakesz
    #52353
    Szovjet közepesekkel sokat lehet farmolni, gyorsan lehet haladni vele, nagyon olcsó a javításuk.

    Igazából jó úton haladsz.
  • Eagle16
    #52352
    Én arra tippelek, hogy ilyenkor valami belső modul a sebzés egy részét elnyeli...csak te ezt ugye nem tudod. Neki viszont lehet hogy oda lesz az egyik embere, vagy rádiója, stb. Nem 100%, de valószínű.
  • Adjunktus
    #52351
    itt egy szintén régebbi bejegyzés,a tüzérségi közvetlen találatokról.

    Már korábban említettem vala,hogy önjáró tüzér voltam cirka 7évet.
    2S1 Gvozgyika 122mm önjáró tarackon nyomtam.Bejártam vele a szamárlétrát.Voltam töltő,irányzó és a végén parancsnok.Parancsnokként vezetnem is tudni kellet.Aztán én lettem a vezér löveg parancsnoka.Én csináltam a bemérő lövéseket stb stb.
    Saját kezűleg lőttem T-55 célokat Repeszrombolóval és Kumulatív gránáttal is.
    A kumulativ átégette mint a szart,erre nem is térnék ki.

    A repesz már érdekesebb volt.Közvetlen találat esetén,ami nem feltétlenül érzékeny helyen érte,szinte semmi hatása nem volt.A tornyon oldalról lekaptuk a rozsdát.Szemből a frontpáncélról szintén.Amit a torony és a test találkozásához lőttünk,a forgózsámolyhoz,az feljebb nyomta a találati oldalon az egész tornyot pár centivel.Gondolom deformálódhatott a forgózsámoly.Elméletileg ha kiugrott a fogas koszorúból,akkor megbénulhatott a torony,bár ezt nem tudtuk megnézni rendesen,mert egyébként is roncsokra lőttünk.
    A lánctalpat közvetlenül nem találtuk el,csak oldalról a kerekeket.Az első feszítőgörgő mögötti kerék hajlott kifelé.és kiugrott a vezető pöckökből.A lánctalpnak önmagában nem lett baja.Volt egy két meghajlott csapszeg de az lehetett korábbi dolog is.
    Az igazi úgy lett volna,ha felszerelt működőképes gépre lövünk,amibe legénység is van.Utána elmondhatták volna az"élményeiket",de sajnos csak ez volt.
    Valahol megvan még egy régi VHS kazetta az egész lövészetről,alkalom adtán előkeresem.
  • Szakesz
    #52350
    Szerintem nem néztetek szét eléggé, és ott volt valaki mögöttetek, aki a tényleges sebzést kiosztotta.
  • browing
    #52349
    Jó estét kívánok mindenkinek.
    Lenne egy kérdésem de előbb egy kis Prológus:
    Ma játszottam a T-43-asommal és eljutottam oda, hogy nincs elég kreditem megjavítani úgyhogy eljött az a pillanat hogy a ruszki mediumon kívül belekezdek egy új evolúciós fejlődésbe egy másik techtree-n, mert hát sajnos ezen kívül csak az alap 3 tier 1-es tankok vannak meg.
    Szóval a kérdésem az melyiket tanácsoljátok, milyen úton induljak el?
    Melyikkel lehet a leggyorsabban fejlődni (prémium nélkül), melyikkel lehet sokat farmolni, melyik amelyik lepattogós?
  • I.C.ram
    #52348
    Akkor hazudok... :P Fent van a sebzés/HP kiíró mod, és onnan szedtem, és valóban túlélte, a 201 HPből maradt 2. De baromi sokszor volt már az is, hogy mindig az utolsó lövésnél ad be egy lepattanót is. Mondom, szerintem direkt ilyen a játék, hogy a szarrálőtt szerencsétlennek még legyen egy kis esélye.
  • sanya01
    #52347
    Csak hogy I.C.ram-nak is jobb érzése legyen!
  • Szakesz
    #52346
    199-et azzal az ágyúval megint csak nem lehet sebezni. :)
  • sanya01
    #52345
    Nem mentem neki. Úgy 15-20m-ről pattogtam le. Aztán neki akartam szaladni de akkor kapott oldalba a Tigris.