196
Glee avagy Ryan Murphy (Nip/Tuck) új sorozata
  • Bulykin
    #36
    Az első Glee-album, a Glee: The Music, Volume 1, november 3-án kerül a boltokba!
    a számok listája
  • Casillas
    #35
    nem tudom, ki ez a blogger, de elég érdekes a véleménye, az se esik le neki, hogy ez nem csak az It's my life, se a sztorit nem vágja, de azért okoskodik :)
  • Bulykin
    #34
    "Madonna hozzájárult, hogy összes dalát szabadon felhasználják a Glee-ben. Elsőnek Dianna Agron (Quinn) fog énekelni tőle. Nem, nem azt a számot."
  • Bulykin
    #33
    elkészült a felirat, meg is néztem:) kúrvajó
    nagyon kemény ahogy a 2 tanár verseng, de végén kicsit meglepődtem hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sue engedett Will-nek és a háttérbe szorul...

    és az ázsiai dadogós csaj egyre jobban bejön
  • liliom89
    #32
    Bár még nincs feliratom a hetedik részéhez, de mindig beleszoktam tekerni a részekbe, hogy milyen zenék lesznek, és most a hetedik végén felcsendülő feldolgozás belopta magát a szívembe..:) nagyon tetszik
    Még a hatodik részét sem láttam, mert megígértem a barátomnak hogy megvárom vele..:(:)

  • liliom89
    #31
    Köszi a feliratot..:)

  • Bulykin
    #30
    "Glee szereplőgárdája, ahogy az American Idol szokta tenni, nyáron turnézni fog."

    #27 ez meg kúrvanagy volt:)
  • Bulykin
    #29
    a nagyarcú csaj, aki mindig besértődik ha nem ő kapja a főszerepet...tudod, aki kilépett egy időre a kórusból is(nem jut szembe a nevexD) és a néger csaj:D
    btw. a felirat elkészült a 6.részhez: KATT
  • liliom89
    #28
    Neked kik a kedvenc szereplőid?
  • Bulykin
    #27
    It's my Life
  • Bulykin
    #26
    "Glee 1x06 hétfő-kedd magasságában várható. "
  • liliom89
    #25
    :(:(
    Még nincs felirat...már olyan régóta várom.
  • Bulykin
    #24
    nemtudom, nem én fordítom:D
    általában akkor szoktak belekezdeni, ha már az angol felirat is kész, de az is beletelik 1 napba minimum...meg gondolom a fordítónak is vannak egyéb elfoglaltságai

    és igen, Will felesége elég negatív személyiség, kíváncsi vagyok mi lesz ebből az álterhességből...
  • liliom89
    #23
    Semmi esély nincs rá hogy holnap meglegyen a felirat? :D
  • liliom89
    #22
    Pff ami a legjobban tetszett mikor a negyedik rész vége felé elkezdenek táncolni...hát az kész...barátnőmnek is megmutattam és jót nevetett...már mondta hogy ő is szeretne bekapcsolódni, és a barátom is..:)
    Úgy nézném már a hatodik részét:) kár hogy nem tudok angolul :)
  • liliom89
    #21
    A többieknek jó hangjuk van..:)
    Én akit nem szeretek a sorozatban az a Will felesége...Elég negatív számomra...
  • Bulykin
    #20
    nekem a hangokkal nincs problémám, eleinte csak néztem egy nagyot hogy nyomják:D főleg a néger csaj
  • liliom89
    #19
    Mondjuk szerintem a Finnt játszó pasinak lehetne egy kicsit erősebb hangja...de végül is azért így sem rossz..
  • liliom89
    #18
    Nem kell belinkelni köszi! Megtalálom, csak létszíves szólj ha már készen van..:)
    Köszike!
  • liliom89
    #17
    A 6. része már meg van, még reggel letöltöttem..:) csak a feliratra várok..Szerintem aranyos sorozat, és az odaát után kifejezetten üdítő..:)
  • Bulykin
    #16
    nah végre vki

    álltalában 3 nap alatt készül el, de majd linkelem ha akarod:)
  • liliom89
    #15
    A 6. részéhez tudja valaki mikor készül felirat?
  • Bulykin
    #14
    kicsit gyengébb rész volt, a zenék nem annyira tetszettek, de azért az uccsó 2 fellépés az zsír volt:)
    észrevehető hogy drámaibb lett
  • Bulykin
    #13
    5.rész felirata hétfőn jön
    nemtudom érdekel e rajtam kívül vkit
  • Bulykin
    #12
    kúrvajóxD a meleg srácot helyezték előtérbe most, azt hittem szar lesz...de nem, ütős kis rész volt:D
    ezen a jeleneten beszartam
  • Bulykin
    #11
    4.rész felirat kész
  • ProGabe #10
    a Nip/Tuck (Kés/Alatt) alkotójának új sorozata. mindenképpen be fogom próbálni. nem mellesleg már megkapta a teljes évados berendelést
  • Bulykin
    #9
    a 4.? azt én még nem láttam:) feliratra várok
  • Calver
    #8
    majd belenézek, főleg Jayma "fapfap" Mays miatt
  • Kicsikiraly
    #7
    musical: énekelve beszélnek, ahol te éneklést látsz azt úgy kell felfogni mintha a valóságban csak beszélgetnének.

    csak énekelnek benne: ha te azt látod hogy énekelnek, akkor az tényleg éneklés, a történet szerint is.

    mellesleg kurvajó feelgoodos az egész sorozat, biztosan nézős, mai rész is rohadtjóvolt :D
  • Monoton
    #6
    Még csak a pilotot néztem meg, de majd folytatom szerintem. Nem rossz, bár kicsit soknak tartom hogy majdnem 45 perces egy rész.
  • Bulykin
    #5
    ne röhögjxD tényleg nem musical:D
  • Bulykin
    #4
    Nem hittem volna hogy ennyire befog jönni ez a zenés cucc, de tényleg nagyon jó!
    Ez nem holmi hájszkúlmjuzikeles fos, ez nem musicel! Egy zenekarról szól, ezért minden részben 5-6 ének elhangzik. Vannak régebbi ismeretlen, de voltak már újabb ismerősebb számok is és elég jók
    érdemes bepróbálni szerintem:)

    Glee promo videók
    Glee promo képek
  • BB7
    #3
    "[...]nem musical-sorozat, csak énekelnek benne[...]"

  • Bulykin
    #2
    a Glee nem musical-sorozat, csak énekelnek benne, mert egy énekkarról szól
    Glee a legjobb újonc
    A Glee lett az első
    Glee 1x01 kritika
    még1 kritika
  • Bulykin
    #1
    GLEE

    Készítő: Ryan Murphy (Nip/Tuck)
    Rendező: Ryan Murphy (Nip/Tuck)
    Szereplők: Dianna Agron, Chris Colfer, Jessalyn Gilsig (Heroes), Jane Lynch (Party Down), Jayma Mays, Kevin McHale, Lea Michele, Cory Monteith, Matthew Morrison, Amber Riley, Mark Salling, Jenna Ushkowitz
    Várható indulás: 2009. ősz

    Sztori: Egykor a McKinley gimi énekkara volt az egyik legjobb az országban, de mostanság már csak a lúzereket és kitaszítottakat fogja össze. Persze mindez meg fog változni, elég rózsaszín ábrándokat kergető, naivnak tűnő tanár. Figyelem, zenés sorozat, sok régi és mai dallal!