1111


  • grebber
    #423
    Nagyon szerettem a zenéit klippjeit.De szerintem a korai halálának köze van ahhoz ahogy elcseszte az életét.
    Mi a rákért kellett kifehériteni magát meg szétműtetni az orrát.
  • Bogdogege
    #422
  • Tobacco
    #421
    Sajnos az SG-nek már rég nincs közze a régi SG-hez ami tényleg informatika és tudomány volt. Mostmár tele van szemétel ami közt ez a topic is elfér, hogy emberek elmondhasák véleményüket és megemlékezhesenek. Ez a topic 1-2 napon belül ugy is elfog tünni a sülyesztöbbe a többi közé.
  • Ben007
    #420
    kurva anyád
  • Victor1103
    #419
    Nem akarok kötöszködni de: sg.hu-informatika és tudomány. Erre a népszerű témák között az 1.) Meghalt Michael Jackson:/ Engem nem zavar csak szerintem ennek az oldalnak is már egy kicsit bulvár szaga van.
    R.I.P Jacko
  • Tojesz
    #418
    Hasonlóképpen látom a dolgokat
  • USAMEN POWER
    #417
    Máshogy gondolja a dolgot ? Mégis hogy ? Bemond a média egy fa.zságot, utána azt terjeszted saját véleményként egy forumon vagy akárhol, ahelyett hogy a dolgok mögé néznél ? Ne legyél már hülye !
  • n3whous3
    #416
    Te meg ahelyett, hogy azt mondanád, hogy "szegény, rip" és elmennél a topikból, itt maradsz trollkodni. Ne tagadd, hogy azért van nálad favban most a topik, hogy kiosszál mindenkit, aki máshogy gondolja a dolgot.
  • biomage
    #415
    én felvettem az RTL2 röl még régen
  • kalee
    #414
    R.I.P. Jacko
    Hatalmas egyéniség volt, bármilyen vád is érte igazából nem hiszem hogy nekünk azzal törődni kell, kit fizetett le vagy nem, nincs jelentősége, mi egyszerű halandó emberek úgysem fogjuk megtudni...Nem is kell ne ez az emlék maradjon meg az emberek gondolatában...

    Lehet hogy nem is kapcsolódik hozzá szervesen de ez a videó nagyon komoly!Ha egy ilyen helyen is az ő zenéjére csinálják azt a sok millió ember által ismert koreográfiát, akkor nincs több kérdésem...
    THRILLER-kicsit másképp
  • Tobacco
    #413
    na akkor elmondom neked, hogy a thriller eredeti verziója 25 perces.
  • biomage
    #412
    a Thriller nem számít filmnek :D csak 9 perces :)
    az egyetlen filmet amit nem láttam az az amikor böntönben van "They Don't Care About Us"
  • Tobacco
    #411
    A ghost cimú filmet még az uránia mozi ingyenes vetitésén látam elösször, és sajnos sehonnan nem sikerült jó minöségbben megszereznem:(:(
  • USAMEN POWER
    #410


  • Tyler1
    #409
    tudod h mi van mostanában a nővel aki ezt az egész pedofil botrányt kirobbantotta???? börtönben csücsül többszörös csalásért!!! ennyit erről...
  • Tobacco
    #408
    én látam az OZ-t
    Thrillert
    Ghost
    Bad
    Monwalker

    Jó pár dokumentum filmet.

    Ott voltam a Dangeros koncerten, de megvan az összes turné sorozat egy- egy felvétele.

    Megvan eredetiben az összes nagy albuma. Válogatások nincsenek, és a jaksons, és a jackson 5 ból csak pár lemez van.
  • brodix
    #407
    Leépített szépségben M titkos ügynököt játszotta
  • biomage
    #406
    szerintem semmit

    Egy kérdés mindenkihez
    Ki melyik filmjét látta jackotól?
    én csak egyet nem láttam valszeg
    Láttam a Bad-ot a Fav Moon Walkert és a szellemes filmjét
  • USAMEN POWER
    #405
    Hogy fulladnál bele a média szemetébe ! Te mit tettél le a világnak a semmin kívül ?
  • Tobacco
    #404
    mindenki azt gondol amit akar, de bizonyiték egyik esetben se volt.
    Söt az ugynevezet áldozatok beismerték, hogy csak pénz lehuzásra ment ki az egész.
    Ha bármi igaz lett volna a pedofilia vádakból, akkor most a halál valamelyik börtönben érte volna utol.
  • Pókmalac
    #403
    baszodjál meg jo?????
  • John Cena
    #402
    RIP az meg barom arcú aki nem tisztelte pedó volt de amit a zene világában tett az minden tisztelet
  • sparrow35
    #401
    Meghalt Michael Jackson, a kisgyerekek immáron nyugodtan alhatnak...
  • SLICK
    #400
    A sok idiótánal csak gratulálni tudok a sok benyögött baromságaihoz...
    Tudatlan marhák vagytok!

    Nyugodjon békében és köszönjük azt a rengeteg felejthetetlen számot!
  • tommygear
    #399
    én
  • OPM
    #398
    akkor elárulom Előd nem volt bedrogozva, a rendőr pedig szolgálaton kívül "dolgozott"...

    ettől függetlenül tényleg olcsón megúszta, de azért itt sem kell mindent elhinni a médiának!


    RIP MJ!
  • Hellsing47
    #397
    énis
    felváltva az MTV-vel
  • RiCSi1234
    #396
    én.. :) Isteni számai mennek rajta!
  • biomage
    #395
    Ki nézi a VIVAt?
  • USAMEN POWER
    #394
    Itt is vannak érdekes videók.
  • hitch
    #393
    Hihetetlen h nincs többé. Még mindig nem fogtam fel:(:(
  • Tyler1
    #392
    meg Jacko 7 grammyjét 1 év alatt!
  • Tobacco
    #391
    BBc Video
  • Coolfire
    #390
    Szerintem a Beatles másfél milliárdos eladását soha senki nem fogja megdönteni.
  • USAMEN POWER
    #389


  • USAMEN POWER
    #388
  • Tobacco
    #387
    Hát sajnos ez mindenki életébben eljön, kinél hamarabb kinél késöbb.

    Michael Jackson amit lehetet azt lerakta a zenei életbben, kár érte.

    És az hogy mekora ember volt, erre elég válasz ha kapcsolgatjuk a tv-t. nem kis csatornák szakitoták meg a müsorokat, és csak video klippek, koncert felvételek mennek non-stop.


    R.I.P
  • USAMEN POWER
    #386
    5*
  • Tyler1
    #385
    azt átlagban írtam!
    ha vki ír egy ilyen könyvet akk biztos nem dicsérni fogja! mit vártál??
  • Apocalipto
    #384
    -