1111


  • immovable
    #383
    Így van.
  • RiCSi1234
    #382
    Csak úgy, úgyis tele a youtube a róla, és a halálhíréről csámcsogó videókkal..! Én is csináltam egyet, mondjuk úgy tiszteletből!
  • USAMEN POWER
    #381
    Szerintem többet tett le a Világnak, mint innen bármelyikünk. Felesleges is erről vitázni.
  • jazzy
    #380
    Hogy megvegyék a lemezét az éhezők, ugye?
  • kuzco007
    #379
    szívleállás?? várható volt azokután amit magával művelt hogy nem húzza sokáig, azon csodálkozom hogy voltak gyerekei, csak őket sajnálom, jackot nem igazán:D
  • immovable
    #378
    Tök vicces olvasgatni ahogy egyesek azon vitáznak, hogy vajon milyen ember volt is Ő. Mivel mindannyian csak a médiából kapjuk a híreket, így elég meddő dolog ezen agyalni.
  • PJack
    #377
    namost ezen kicsit meglepődtem :o
    szerettem a zenéjét, kár érte.
    rest in peace
  • USAMEN POWER
    #376
    Forgalmasak jelenleg Jacko videói a Youtubeon. Erre a videóra én is írtam egy tisztelgő commentet, de már nem találom a sajátom, me percenként rengeteg comment jön.
  • zsebrocky
    #375
    okos vagy...a storyban és a hotban mikor írnak angolul?
    elolvastad egyáltalán amit írtam?vagy csak nem érted?!
    amúgy meg ha te semmit nem hiszel el a médiának és a sajtónak ,akkor nyugi,lehet hogy meg se halt,biztos csak kacsa...
  • Tyler1
    #374
    te meg a butaság megtestesítője vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • zsutyesz
    #373
    pff
  • zsebrocky
    #372
    ez csak üzlet és management
  • erieskrisz
    #371
    Hát én egy példát azé megemlitenék Császár Elöd kontra narkosan belöve elütni egy rendört és mit kapott érte sokk pénz nincs bünti
  • Tyler1
    #370
    1. nem mindenki tudja ahogy látod!
    2. nem régen volt a Beckhem-magyarpicsa ügy, akkor azt nyilatkozta h semmi nem volt köztük csak beszélgettek, de az egyik újság jelentős összeget ajánlott neki ha hazudik, akkor nem fogadta el. 1 hétre rá 172-es betűmérettel írta minden h mégis csak megcsalta B. a feleségét, a magyar lány mindent kitereget! + 2-3 milla és kész a botrány!

    na ennyit a médiáról meg a sajtóról! de amig a sztorin meg a hot-on nöttök fel addig nincs mondani valóm!
  • Bandee1987
    #369
    Én pl. tegnap délután/estefele is hallgattam (amikor még nem is volt a haláláról szó, éjfél körül hallottam először róla), mert elég gyakran szoktam Jacko számokat hallgatni.
  • Pio
    #368
    Passz, webisztán blogon volt a kép, nem tudom ők honnan szedték.
  • jazzy
    #367
    Az, hogy milyen volt emberileg, ahhoz csak ennyit fűznék.
  • zsebrocky
    #366
    Mindenki tudja hogy ejtették a vádat!nem az első hogy gazdag emberek megkennek szegényebbeket...és ezért megusznak valamit.

    "I don't want to tell you my brother's innocent. I am not certain that he is," Jermaine said in the tome-teaser drafted by author Stacy Brown, who co-authored "Michael Jackson: The Man Behind the Mask" with the singer's former publicist, Bob Jones.
    He admits that the family has protected Jacko's image and says that Jackson also cheats, lies and even changed the color of his skin.
    ennyi...
  • Tojesz
    #365
    RIP Jacko.
    Azt hiszem mostmár nem ABBA őrület lesz hanem MJ. Ez utóbbinak legalább jó (volt) a zenéje
  • neB
    #364
    Azta honnan lehet ilyen statisztikát szerezni elmondanád a forrást?
    Egyébként a Danubios-on Jackson hétvége lesz azt fogom hallgatni.
  • zsutyesz
    #363
    ahogy az Albert Gyöngyiről szóló könyvek eladása is megugrott a halála után....
  • Atkamon
    #362
    "You're always more popular when you're not around..."

    Ez minden hírességgel így van szerintem... gondolj bele mennyiért lehetne most eladni egy valamilyen egyedi dolgot MJ-től Ebayen...
  • LordVenom
    #361
    A sok hülye meg első szóra elhiszi...ezekből az ostobákból él a média.
  • jazzy
    #360
    Az, hogy valakinek szereted a zenéjét sohasem jelentette azt, hogy csak őt és senki mást nem hallgatsz..

    Szerintem természetes, hogy a halála miatt megemlékeznek róla az emberek mennyire kultuszzenéi voltak és meghallgatják azokat. Ez nem képmutatás.
  • zsutyesz
    #359
    senki nem lett nagyobb fan, mint eddig volt.
  • Tyler1
    #358
    meg a sztori! azt már nem tudják a hülyék h ejtették a vádat, mert nem is volt elég bizonyíték ez egészre!
    meg ez a pedofil botrány kb annyi mint a Beckham-féle nő ügyek...jelentős összegekért bárki bármit kitalál, amire a sajtó 5 kézzel csap le!
  • USAMEN POWER
    #357
    Pont ez a szánalmas dolog...
  • LordVenom
    #356
    A tipikus magyar mindig a bulvárból okosodik...
  • Pio
    #355
    Nem csak fog, hirtelen mindenki hatalmas Jacko fan lett.
    Érdemes megnézni például, hogy a Last.fm-en mennyian hallgatják most Jacko számait és mennyien hallgatták mondjuk tegnap ilyenkor. A halálnagy biznisz, na...

  • Dynamic
    #354
    Honnan a francból veszitek, hogy pedofil? Ja, mert a Blikk azt mondta.
  • Dynamic
    #353
    Gondolom ha majd földet szórnak rád, rólad is hasonló vélemények lesznek. Figyelembe véve, hogy egy senki vagy.
  • havercsotány
    #352
    A pokolban vannak gyerekek? Mert ha nem az gáz lesz neki
  • erieskrisz
    #351
    Dancet tényleg nagyon jól nyomta
  • zsebrocky
    #350
    zenei munkássága tiszteletre méltó,ez tagadhatatlan!
    de a gyerekem közelébe nem engedtem volna.
    egy pedóval kevesebb.csak azt sajnálom hogy most megint minden róla fog szólni...
  • LordVenom
    #349
    Persze az eszedbe sem jut,hogy pénzről volt szó...22 milla kellett a szülőknek,hogy a gyerek lelki egyensúlya helyreálljon...
  • LordVenom
    #348
    R.I.P. :(((
  • Világpolgár
    #347
    Ezt cáfolnám:)
  • erieskrisz
    #346
    Ezzel a gammel alannó még én is toltam játékteremben akko még 2o ft vfolt egy game
  • sz4bolcs
    #345
    GG Jacko!
  • kastil
    #344
    gf nigga!