1111


  • Rundstedt17
    #464
    Michael Jackson nem halt meg:)
  • zsutyesz
    #462
    ne hasonlítsd már dzsimihez vazze...
  • Davidus
    #461
    2pac se kúr már többet
  • tigeroo
    #460
    2pac meg él... de ne offoljunk

    túl sok a tisztázatlan tény az ő halálánál...
  • Willenbrock
    #459
    Elvis is él nem tudtad?
  • tigeroo
    #458
    uh sry! fáradt vagyok... először a múlt évezredet akartam írni,aztán század is csúszott XD

    mea culpa
  • Lacee86
    #457
    Ki tudja... Miért, Petőfiről se tudni biztosan, h meghalt 1849-ben; lehetett hallani olyanról h vhol az Isten háta mögött még évtizedekig élt. Na, mondjuk az azért kicsit régebben volt. :)
  • Rundstedt17
    #456
    hatalmas.
    amúgy R.I.P.
  • solo
    #455
    Mutass már képet: O
  • xxxpaulxxx
    #454
    Igen, a fehérítés a pigmentbetegsége miatt volt, viszont a plasztikáztatás meg ugye mert szeretett volna Pán Péterre hasonlítani (ehem... Neverland)
    Csak hát szegénynek nem nagyon sikerült:/
  • USAMEN POWER
    #453
    Nem hiszem, de 2pac viszont érdekes ilyen téren. 1996-ban meghalt egy Las Vegasi lövöldözésben elvileg, de nem olyan rég egy New Orleansi szórakozóhelyen látták. (képek is készültek róla) Élt és virult. De nem tudom hogy ellehet e ezt hinni.
  • Kandurex
    #452
    azonnal repül az illető, és a hozzákapcsolódó eredeti regisztrációját is megtalálom arra is (permban)..ekkora faszokat, ebből poént csinálni
  • Bogdogege
    #451
    Majd meglátod , hogy lesz olyan hülye aki Josef Fritzl-nek is nyit topikot.

    Amúgy meg azt mondják már jó néhány éve már bomlásnak indult , nem értem miért vannak sokan meglepődve , hogy meghalt.
  • BaliBoy
    #450
    Pont ez a lényeg. Megegyeztek peren kívül! Peren kívüli megegyezés nem akkor születik amikor ártatlan a vádlott...
  • Lunatic83
    #449
    meg h a moderátorok nem érnek semmit...
  • Zeller01
    #448
    véleményem szerint megrendezte, mert elege lett a sok "kocsogból"... most visszavonultan él valahol. szerintem
  • 0Fritz0
    #447
    Dzsiminél is ez volt.
    Róla pl. azt sem tudták, hogy kicsoda, de ész nélkül elkezdték venni a lemezeit. (Kérdezték az embereket: "Hát, Ő valami izé... hírős vót")

    Dzsekóról most lesz majd emlékfilm, emlékmusical, emlékdívídí, emlékszarosgatya és viszik majd mint a cukrot.
    De persze csak az emléke a fontos, a pénz nem...
  • USAMEN POWER
    #446


    Most kezd leesni, hogy az sg tele van taplókkal.
    Egyre szarabb ez az oldal...
  • Atkamon
    #445
    lol 19.?:D
  • MeoH #444
    Inkabb a 20dik :P, de abban tenyleg az 1ik legnagyobb
  • tigeroo
    #443
    "most hirtelen milyen híres lett"


    kalap-kabát, a 19. század legnagyobb zenei előadóművésze volt
  • Atkamon
    #442
    Jaj fejezzétek már be ezt a "most hirtelen milyen híres lett" dolgot. Mindenkit megrázott a hír, aki szerette egy kicsit is, nem csak a vérbeli rajongókat, így most mindenki újrahallgatja a számait, és megemlékszik, mivel tudják, hogy több munkája már nem lesz...

    Kár érte amúgy, kíváncsi lettem volna, hogy milyet alakít ezeken a comeback koncerteken...
  • Tobacco
    #441
    "Egyébként meg most, hogy meghalt hirtelen mindenki nagy kedvence lett. "

    Igen mert az emberek nagy része csak akkor vesszi észre, hogy fontos volt valaki/valami az életében amikor az már nincs.
  • Zs0lt1
    #440
    Eeez bazzeg mindent visz :DD
    Egyébként meg most, hogy meghalt hirtelen mindenki nagy kedvence lett.
  • Ragnar360
    #439
    hát ezt nem hiszem el....

    !RIP!

    nem gondoltam volna h ha ma "feljövök netre" ilyet fogok hallani - uhh...

    végigolvastam a topikot, videokat néztem hát nem igazán tudok mit szólni
    egy biztos, hogy hatalmas veszteség a világnak

    emberileg stb voltak érdekes dolgai és itt sokan a médiára fogják hogy kamu... én ehhez csak annyit szólnék, hogy mOST AZON NINCS MIT KAMUZNI MEG KERTELNI HOGY EJTETTÉK A VÁDAT MERT VISSZALÉPTEK A SZÜLÖK/ AZ A GYEREK - mert MEGEGYEZTEK MEG MINDEN
    Pl ebbe nem igazán lehet találgatni mást szal

    Emberileg, magánéletbénen is új/egyéni volt - de ha belegondolunk aki a zenében ilyet művel - az már valszeg nem lehet tökéletes a magánéletben, mármint úgyértem (csak hülyén fogalmaztam) hogy A TENDENCIA se azt mutatja hogy MINDENHOL tökéletes vagy NEM

    és Ő IS INKÁBB A ZENÉBEN/ZENÉJÉVEL LETT LEGENDA - szal én azt mondom h ha tökéletes lett volna az élete/gondolkodása/magánélete VAGY BÁRMI EHHEZ KÖTHETŐ - akkor ma most lehet nem lenne legenda, mert a kettő együtt sajnos nem igazán megy

    Nyugodjék békében!

  • IMYke2.0.0.0
    #438
    Hagyd - a bulvár évtizedes agymosásában egy teljes kis generáció nőtt fel... Számukra MJ egy pedofil volt.
    Voltaképp, és pszichiáterek is bizonyították, "gyermeki" lelke volt - nem volt véletlenül oly' sok gyerek körülötte: gyerekkor, hirtelen sikerek, meg-nem-értés, betegség stb.
    Diana Ross volt a múzsája. Ez is elmond sok mindent róla.
  • Lacee86
    #437
    Buta vagy, de nagyon.
  • IMYke2.0.0.0
    #436
    Pigment betegséggel született - ha nem kezelteti magát, akkor olyan lett volna, mint egy fehér foltos fekete tehén...
  • kuci06
    #435
    meghaltak?
  • Louis Cyphre
    #434
    OFF

    Mi van itt az általános fórumon, hová tüntek a moderátorok?
  • Tobacco
    #433
    na az mtv vasárnap estig minden müsort törölt, és Jacko lesz non - stop. nem is értem miért, talán azért mert ő elért valamit az életben és a zenébben.
  • Azorut
    #432
    FAIL
  • Azorut
    #431
    Man in Black 2:

    <object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hvc7oVtS1k8&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hvc7oVtS1k8&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
  • xxxpaulxxx
    #430
    majd egyszer megértik...
  • USAMEN POWER
    #429
    Látod.
  • LordVenom
    #428
    Sok verebet nem tanított meg az anyukája a "halottról vagy jót,vagy semmit" közmondásra?
  • xxxpaulxxx
    #427
    Eddig fel se tűnt:|

  • taptarap1
    #426
    R.I.P
  • n3whous3
    #425
    jaja
  • Tyler1
    #424
    vissza a jövőbe 2????? na? senki??? pedig abban is szerepelt :)