1111


  • TaRka0107
    #590
    Azt én nem láttam, pedig néztem a CNN-t, betudnál linkelni egy videot?
  • Dynamic
    #589
    De azért vicces, ahogy ezek a krétakori egysejtűek beböfögnek, utána iszkiri, gyorsan kereket oldanak, mert tudják, esetleg érvelni is kéne, aminek képessége viszont Himalájaként magasodik előttük...
  • hitch
    #588
    jaja.kicsit furcsállotam is h mi a WTF van.
  • Tyler1
    #587
    juj tegnap láttátok CNN-en élőben Uri Geller is megszólalt az ügyben, mint Jacko egyik barátja???
  • USAMEN POWER
    #586
    Estefelé kezdett normális lenni a topik, de látom a sok bulvárparaszt megint unatkozik. Nyissatok egy külön topikot, és ott lehet ontani a szemetet
  • Atkamon
    #585
    Ha már a kedvenceknél tartunk, az enyém az Earth Song...

    Emlékszem nagyon kicsi koromban (3-4 éves lehettem) is ezt imádtam:) Aztán utána kb 10 évig nem is nagyon hallottam a számot, meg nem is emlékeztem nagyon rá, aztán egyszercsak megtaláltam... nagyon jó érzés volt annyi idő után újra hallani, és akkor már érteni is a mondanivalóját... gyönyörű szám...
  • Tyler1
    #584
    részvétem :(
  • eightmiles
    #583
    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. By Woody Allen"

    Ennyit rólad.
  • mrzoltan
    #582
    Nem kár érte!
  • xxxpaulxxx
    #581
    én így voltam anyámnál... még 1 hónapja se történt... még most sem hiszem el... ugyan így történt az eset mint Jackonál.
  • havercsotány
    #580
    A legtöbb normális ember lerakja ugyan azt az asztalra amit ez a pop előadó ,csak máshogy ,másból, kicsibe, nagyobba stb A rajongóknak részvét
  • Tyler1
    #579
    csak nekem esik nehezemre végig nézni egy klipjét is??? hihetetlen bele gondolni h már nincs velünk :( talán még most sem hiszem el
  • LordVenom
    #578
    Látom te is ismerted személyesen...
  • CalebJoe
    #577
    Amit ő lerakott az asztalra azt te 5élet alatt se érnéd el te retardált barom.
  • dartonita
    #576
    Megprobalom ignorealni az ehhez hasonlo mongolidiotakat,alljon itt az egyik kedvencem,remelem nem gond.



    Will you be there
  • USAMEN POWER
    #575
    Mehetsz a levesbe, a többi idióta közé.
  • CheAteR88 #574
    táncolni tudott hangja volt de másra alkalmatlan VOLT!
  • Tyler1
    #572
    hogy lehetsz ilyen hülye???? látod van amire nincsenek válaszok...
  • ollie
    #570
    ez egy bunkó hozzászólás volt
  • Bandee1987
    #568
    Furcsa, de most Jacko halála miatt iszonyatos pénzmozgás indult meg körülötte. A különböző eladási listák (itunes, amazon) élén jacko albumok és videoklippek szerepelnek, relikviák millióit kínálják eladásra. Mondják, hogy x millió dollár adóssága volt Jackonak, sztem most csak összejön annyi bevétel, hogy a családra ne maradjon adósság, sőt inkább valamennyi pénz.
  • TaRka0107
    #567
    Én se vagyok az a nagyon nagy rajongó, de a stílusa, mozgása, zenéje bejön!(nincsenek meg eredetiben a lemezei) Most töltöttem le nem rég a zenéit és nekem is bejönnek!
  • TaRka0107
    #566
    Nem mindig mondanak igazat az újságok/híradók!
  • Danny1987
    #565
    Nem vagyok nagy rajongója de ez iszonyat jó szám tőle:
    Micheal Jackson-Beat It
  • Dynamic
    #564
    Komolyan vetted a véleményformáló kérdését? Láthatnád, hogy ő egy kétbites "nagy nemzeti jobbikos radikális tüzesistennyila" akiknek hivatalból utálni kell a "niggereket".
  • TaRka0107
    #563
    Hát én is úgy tudom hogy nem volt pedofil, csak rá vetítették ezt a képet! De azt is "szeretem" aki lefikázza a zenéit, mert vkinek jobb a diszkó zenére éneklő "fiúk" hangja! Ha hülyeségetz mondtam javítsatok ki!
  • Falcon87
    #562
    Csak milliók kedvence halt meg a személyében, sokan az elmúlt idők legjobb előadójaként tisztelik. A zenéjét még én is meghallgatom néha, tehetséges volt. Csak elszaladt vele a ló...
  • Zerénd
    #561
    És?
  • Dynamic
    #560
    Erre nem lesz válasz. Az ilyen egysejtűekre az érvelési képesség mellett a sunnyogás a jellemző.
    Egyébként pont ezért tudjuk, hogy Szabó Péter is egy pedofíl, hiszen épp olyan töménytelen mennyiségű bizonyíték van rá, mint arra, hogy Jacko is az volt.
  • Dynamic
    #559
    Akkor érted sem fognak sírni, mert te is pedofil vagy.
  • xxxpaulxxx
    #558
    Kiskoromban én sem hittem el, hogy ő egy férfi:)
  • CalebJoe
    #557
    pontosan.
    ez egy vicc ez a szabó veréb péter. mehet a levesbe és méltatni sem szabad amiket ír.
    ennyi.

    halottról vagy jót vagy semmit.
  • hitch
    #556
    attól,hogy egyesek nem szerették michael jacksont azért nem kell idejőnni és fikázni,hogy igy pedofil meg sok értelme van a topiknak meg sok értelmes fasz topiknyitási kényszerrel küszködött az elmult 4 órában mint pl meghalt apádf***a,meghalt valaki és még sorolhatnám.Tudom joga van az embernek a szólásszabadsághoz de akk is ne ilyen formában meg ne itt ha nem teccik neki a dolog.

    lehet kicsit hülyén fogalmaztam meg a dolgokat de kicsit nagy bennem az ideg.

    sorry akit megbántottam.
  • Grove4
    #555
    Jajjmár! Egyébként én úgy tudom,hogy a bíróság nem bizonyította rá,meg ha pedofil is volt,attól még a munkásságáért lehet tisztelni.
  • malter
    #554
    elvileg 30év felett vagy használd már azt a maréknyi eszed könyörgöm
    valoszinüleg egyszer futolag olvastad hogy megvádolták ezzel és ennyi legyen annyi hogy olvasd el a végkifejletet is
  • Kandurex
    #553
    Nem kötelező itt fórumoznod, és nekünk se kötelező meghallgatni a pocskondiázásod, neked nem tanítottak valami alapvető tiszteletet?

    Ha mindenáron pocskondiázni akarsz keress más fórumot, értelmesen is hozzá lehet szólni.

    Amennyiben folytatod, kitiltalak a fórumról.
  • LordVenom
    #552
    Honnan tudod,hogy pedofil volt verébfiú? Olvastad a blikkben? Vagy téged kúrt meg? Az ítélkezés az megy erősen...még meddig süllyedünk emberileg?
  • hitch
    #550
    köszönjük emese.
  • Szabó Péter
    #549
    Óhh! Őszintén sajnálom, sírva fakadok mikor egy pedofil meghal!
  • Lunatic83
    #548
    michael_jackson_relikvia

  • LordVenom
    #547
    Mintha én mondtam volna.