1111


  • jhetedikj
    #546
    Legalább isten hívő!

    egyébként R.I.P.
  • gstyle
    #545
    Te beteg vagy!!!
  • Tyler1
    #544
    örülj neki a te mocskos halálodra senki nem lesz kiváncsi! talán még elsem temetnek, csak szépen az idő, meg a legyek végzik a munkájukat....
  • LordVenom
    #543
    Akkor is így fogsz nyilatkozni,ha egy általad kedvelt ember hal meg,te vérszegény? Hogy lehet ilyet írni,hogy "hála istennek" valakinek a halálára?
    A szülői nevelés hiánya lerí pár emberről...
  • malter
    #542
    reméljük te nem éred meg azt a kort..
    olvasni szeretne az ember pár érdemi infot mikor hazaér és a sok idiota láma szarságait kell több oldalon keresztül nyálazni szánalom
  • zzeN
    #541
    mintha ez senkinek se tűnt volna fel h van már jackos topik...mégse zárták,senkit se zavart és ne te mondd már meg h zárható-e köszi
  • AudiQuattro
    #540
    Lol...
  • Szabó Péter
    #539
    50 évesen hunyt el Michael Jackson

    Hála a jó Istennek!
  • erieskrisz
    #538
    Én meg leirom a 2,5 éves fiam reakcioját megláta jackson képét és kérdezte ki az a néni
  • Fehercsoki
    #537
    Topic zárható...Használd a keresőt.
  • erieskrisz
    #536
    De ha már tudták régota hogy halálos beteg meg beszélni sem tud miért szerveztek neki turnét ezt akkó sem vágom erre várom a válaszodat
  • sztoncsi
    #535
    ... és milyen igaza van!
  • sztoncsi
    #534
    Lehet te így csinálnád, de...
  • sztoncsi
    #533
  • Rundstedt17
    #532
    Jah meglehet.
  • dartonita
    #531
    Ez az a tipusu rajongas amit egy magadfajta a budos eletben nem fog se megerteni se atelni se elkepzelni.Szerencsesnek erzem magam hogy abban a korban nottem fel amikor MJ palyafutasa a csucson volt.Rengeteget tudott adni a zenejevel.Hozza hasonlo Istenaldotta tehetseg az en eletemben mar nem fog szuletni azt hiszem.
    Hagyd meg ezt a topikot azoknak akik nosztalgiazni szeretnenek par oraig,vagy megosztani a masikkal azokat az elmenyeket amiket ok kaptak ettol a zsenialis eloadotol.
    Megfogalmazhatnam a velemenyemet sokkal szemelyeskedobben is,de meg a hozzad intezett karakterekert is kar.
  • erieskrisz
    #530
    [2009. március 13. 08:10]
    Eredetileg tíz koncertet adott volna Michael Jackson a londoni O2 Arénában, ám aztán nagyon gyorsan elfogytak a jegyek, a szerverek sem bírták a terhelést, úgyhogy újabb, majd még újabb dátumokat jelöltek ki. Végül összesen ötven fellépés lesz, egymillió nézővel. Az is kiderült, hogy mely slágereit énekli Jacko.
    Lehet jackson megrendezte a halálát hogy zsebretehese a koncertjegyek árát koncertek nélkül vagy most mi lessz azokkal az emberekel akik jegyeket vettek
  • Rundstedt17
    #529
    na tessék egy fan girl irománya,kicsit kattant
    "FAREWELL MY DEAREST SWEET LOVE:

    Drága,édes,egyetlen Michael-em!!

    Immáron 11 éve,hogy megszerettelek,és állíthatom,hogy életem legszebb 11 éve volt.
    Hálásan köszönöm ezt neked!!!
    De nem helyénvaló e múlt idő,hiszen ugyan új dalokkal,és koncertekkel nem leszek gazdagabb
    de mégis a leggazdagabb embernek érzem magam általad az elmúlt hosszú hosszú évek során
    kapott érzések végett.
    Ezt sajnos nem tudtam Neked elmondani soha sem,én a lapomba fektetem minden szeretetemet
    feléd,és ez Nekem életed során s most halálodban is ugyanolyan fontos dolog számomra.
    Csak remélni merem hogy talán egyszer láttad is...!!?

    Soha nem hagyom abba és nem adom fel!!

    Most 2009.június 25.én mondhatjuk megállt a szívemben az élet,s a derű,hiszen eltávoztál az élők sorából.
    Patakokban hullottak a könnyeim érted,és mécseseket gyújtottam.

    Levetetted tested s itt hagytad ezt a világot,melyben oly sokan bántottak,s nem értékelték a Te szeretettől
    tündöklő lelkedet,s jóságodat. A lelked azonban most már szabadon repül s mint a legfényesebb csillag az égbolton beragyogja azt.
    Mindíg is csillag voltál,50 évig e földön s most egy másik dimenzióban is szintén.

    Hiszem hogy most már megkönnyebbültél,s nem bánthat senki sem,jobb lett neked!

    Rengeteg szépet megéltél,olyan karriert építettél fel gyermekkorod óta melyet nem lehet szavakba önteni vagy felülmúlni.
    Rajongóidban most velem együtt hatalmas az űr,s a kérdés hogy MIÉRT? s MIÉRT ÉPPEN MOST??
    Hiszen a visszatérésed éve lett volna ez,s nem a halálodé!
    Trónod senki sem foglalta s nem is foglalja el senki sem soha! A POP Királya vagy s maradsz is!

    Vérzik a szívem érted és 3 gyermekedért is,hiszen mindent megtettél értük,önzetlenül szeretted őket!
    Egy fantasztikus apát vesztettek el!! Mi pedig egy fantasztikus művészt!

    Dalaid örökké élni fognak! És a lelked is hiszen a lélek halhatatlan!Jobb helyen vagy már,noha nekünk ez a hiány iszonyúan fáj.
    Hihetetlen azt érzem,egy rémálom az egész és nem valóság,szeretnék felébredni,nem megy mert ráébredek hogy sajnos ELMENTÉL és az emléked maradt csupán nekem.

    Minden egyes érzést köszönök Neked DRÁGA,MINDENT,olyan darabja voltál s maradsz a szívemnek mint senki más,
    megtanítottál arra hogyan viseljük el a magányt,vagy a meg nem értettséget,vagy ha különcként kezelnek olykor.
    Megtanítottál arra is,hogy vállaljam fel saját magam,érzéseim,s emellett egy fantasztikus szerelmet is adtál
    melyet nem szégyellek beismerni,mely kezdettől plátói volt de mégis a legszebb szerelem mely valaha létezett!
    KÖSZÖNÖM SZERELMEM!

    Nekem Te vagy az ÖRÖK IKON,A FÉRFI,egy olyan ember,aki nélkül nem tartanék ott ahol.

    Dalaidban,és szívemben élsz tovább még világ a világ,és a halállal ahogy mondani szokták "haza megy" az ember.
    Hát TE most hazaértél!!

    Örök szerelemmel,
    Diana."
    nem komplett
  • KeKKSZike
    #528
    Én mélységesen TISZTELEM azt, amit elért, tetszenek a zenéi... Most is azt hallgatom. Nekem Jacksonnal az volt a bajom, hogy... Tehát maga Ő, amit csinált és ahogy... Ez a fehérítéses dolga nagyon nem tetszett, hogy most a végére már majdnem szét akart esni. Sajnos a pedofil ügyei is elég rossz fényt vetett rá és valljuk be, hogy azt megúszta... Nem értem, hogy miért kellett ezt neki így elrontani!?
  • Azorut
    #527
    Ilyen állapotban akart még koncertezni?
  • erieskrisz
    #526
    De ha ezt már tudték minek szerveztek koncertsorozatot
  • erieskrisz
    #525
    Életrajzírója állítja, hogy Michael Jackson rendkívül súlyos beteg, az énekes egy olyan öröklött betegségben szenved, amitől nagyon legyengült a szervezete.



    Lassan lábra sem bír állni: Kattintson a nagyobb képért!
    „Tüdőtranszplantációra lenne szüksége, de túl gyenge a műtéthez. Tüdőtágulata és krónikus emésztőszervi vérzése is van, amit az orvosok csak nagyon nehezen tudnak kezelni" - mondta a The Sun című lapnak Ian Halperin.

    „A vérzés okozza a legtöbb gondot. Akár meg is ölheti" - tette hozzá az életrajzíró, aki szerint az 50 éves popsztár abban a fehérjehiányban szenved, ami megvédené a tüdejét.

    Michael Jackson, akit a közelmúltban tolószékben fényképezték le, életrajzírója szerint már évek óta harcol a betegséggel.

    „Alig képes megszólalni. Bal szemére 95 százalékig vak. Michael évekig dolgozott az orvosokkal azon, hogy kordában tartsa a betegségét. Rengeteg gyógyszert szedett, amik stabilizálták az állapotát" - mondta Ian Halperin.

    „Nincs túl jól. Elég nehéz időket élünk" - ismerte el Michael testvére, Jermaine Jackson a lapnak.
  • Micsu
    #524
    értelmeztem:

    a vélemény az vélemény, a zs kategóra az bizony zs kategória mindenütt
  • fery02
    #523
    De aranyos :)
  • gstyle
    #522
    R.I.P.


    A 12 éves fiam reakcióját leírom.
    "Nem vagyok Michael Jackson rajongó, de tetszenek a zenéi, és nagyon jó hogy itt volt köztünk, mert így volt kerek a világ"
  • fery02
    #521
    Én jelenleg leginkább azt sajnálom, hogy gyerek koromban szinte semmi befolyással sem hatott rám, de ez a környezetei tényezők miatt volt. Én bevallom őszintén szinte Szandi kazettákon nőttem fel, amiket nemrégen visszahallgatva egyben nosztalgiaként hatott, meg hányinger keltő is volt. Döbbenetes, hogy ez gyerekkoromban milyen nagy kedvencem volt. Az utóbbi időkben egyre nyíltabbá váltam Jacko zenéi iránt (ami amiatt is lehet, mert végignéztem régebben a Jackson Five filmet, ami eléggé jól szemléltette, hogy hogyan kellett felnőnie) és ha az most tetszik, akkor képzelem, hogy gyerekkoromban hallgatva milyen nagy kedvenc lett volna. :/
    De ez sajnos kimaradt az életemből, nem volt eredeti példányunk sem kazettán, se CD-n.

    Nyugodjon Békében...
  • AudiQuattro
    #520
    Értelmezd az aláirásodat..
  • Micsu
    #519
    ZS kategóriás motorokkal rajózni is ugyanolyan gáz sztem :)

    sose szerettem egy számát sem MJnek de komoly szinten űzte amit csinált anno RIP
  • havercsotány
    #518
    Délután nézegettem a klipjeit és ez jött le nálam ,hogy faszájnos emberke volt és általában az ilyen emberek halála ébreszti rá az emberek többségét egy két dologra.
  • Verseghy
    #517
    Én 18 vagyok és mégis felfogom. Nem mentség a kor a butaság ellen.
  • xxxpaulxxx
    #516
    Neked, szakértőnek mondom elsősorban:D
    Mekkora bassline... egyszerű de qrvajó:D
  • Lord Nomak
    #515
    Nem tudom miért problémázol, kaptál két pontot.. majd lejár. Arról nem is beszélve, hogy jogos volt.
  • jazzy
    #514
    Én személyszerint bant szavaztam volna neked örüljél hogy csak ennyit kaptál.
  • Rundstedt17
    #513
    Na mindegy ennyi öröme hagy legyen az életben Kandurex moderátor atyaúristennek
  • Lord Nomak
    #512
    Lehet velem van a gond, de milyen jót hoz az embereknek a halála ?
  • Aschil
    #511
    Javasolnám egy banner készítését a tisztelet jegyében!
    Akár néhány érdekes adattal kiegészítve, hogy a kétkedők, irigyek, f*kázók, és "humoros" hozzászólók is átérezzék, hogy Jacko mit tett le az asztalra.

    Lássuk:
    Minden idők legsikeresebb szórakoztatóipari előadója.
    A Thriller című 1982-es albuma a legtöbb példányszámban elkelt zenei anyag, több mint 104 000 000 eladott lemezzel.
    A ´80-as évek elején a videoklipkészítés alapköveit tette le a ½Billie Jean½, a ½Beat It½ és a ½Thriller½ című kisfilmjeivel.
    Kétszer választották be a megtisztelő Rock and Roll Hall of Fame-be.
    Az énekes 13 Grammy-díjat nyert.
    Az évszázad előadója½ American Music Award birtokosa.
    Példátlan pályafutása során megközelítőleg 750 millió lemezt adott el.
  • Bogdogege
    #510
    Jó volt , gyere lőni
  • AudiQuattro
    #509
    20-30 éves meg még mindig itt tölti a szabadidejét azis gáz,nem?
  • Micsu
    #508
    nem hiszem hogy a rajongásról van szó majd ha te is megdöglesz jól elviccelődünk rajta
  • havercsotány
    #507
    na viccet félre téve,tényleg kár érte Szerintem a halálával elkezdődött egy folyamat, ami csak jót hozhat az emberiségnek ,ámen.