1111


  • xxxpaulxxx
    #630
    én azt láttam, amikor valaki felvette, hogy épp vitték ki mentővel a házából... épp ott filmezték a birtokát és szemtanúk lettek
  • Maximus4
    #629
    Pont azért írta be,hogy ezt váltsa ki,közbe meg jót röhög magába.
  • TaRka0107
    #628
    Néztétek a Reflektort? Mutattak video-kat, azokról akik abban a pillanatban tudták meg a hírt, valahogy felvették.... és mindenki elhallgatott a nevetésük közepette amikor meghallották! HIHETETLEN!!
  • Pókmalac
    #627
    asszed VIP vagy itt aztán oszhatod az észt??ÉS KI A FASZOMAT ÉRDEKLI???????????????mi vagy a valoságban????egy nyomorult kocka aki itt éli ki magát mert a valo életben szart marékol....
  • USAMEN POWER
    #626
    Az emberi idiotizmust semmi se szárnyalja túl !
  • xxxpaulxxx
    #625
    25-30 között:| Bár az én bátyjám is 26 éves, még sincs esze:D
  • TaRka0107
    #624
    Most ezt minek írod be? És már TheRock18 is elmondta meg még sokan, hogy beteg volt azért nézett ki, úgy ahogy kinézett! Hány éves vagy te hogy ilyeneket írsz? Több eszem van nálad még 15 évesen is, úgy látom!
  • Tyler1
    #623
    szarj a fejedre és húzzál innen! na csá
  • wander01
    #622
    huu meghalt? hüüü, és akkor hova szarjak? XD sosem komáltam de komolyan, nem látszott előre? egy zombi nem lehet tartós, max formaldehidben... :P
  • xxxpaulxxx
    #621
    Atyaég... én most jövök rá, hogy több fantasztikus nótája van, mint amennyit idáig gondoltam (eddig csak az örök slágereket ismertem)
  • xxxpaulxxx
    #620
    Nem feltétlen kellett beszednie valamit, hogy infarktus-t kapjon:/
  • Karajovics
    #619
    Mennyire igaz! Respect!
  • Maximus4
    #618
    Én már kb. 10-szer hallgattam végig de most a Jam van soron:)
  • Ragnar360
    #617
    És nem kell hogy érzelmes legyen valaki, ahhoz hogy most nagyon elszomortítsa a halála...mondom én is rég hallottam már a számait

    De mikor most újra hallgattam öket hát mitne mondjak... elkezd gondolkozni az ember egy kicsit asszem -

    AZ ÉLETEN
  • erieskrisz
    #616
    De akkor mi az istenért kellet ezt eröltetni
  • xDS
    #615
    "A nagy-britanniai forgalmazók pénteken felhívták a jegytulajdonosok figyelmét arra, hogy a tragédia nyomán természetszerűleg teljes jegyár-visszatérítésre számíthatnak, de ez csak abban az esetben garantált, ha hivatalos értékesítőtől - közvetlenül az O2 csarnoktól, vagy a rendezvénnyel kapcsolatban álló szerződéses terjesztőktől - vették a belépőt."
    Cikk
  • Ragnar360
    #614
    az mekkora te pfff meg is hallgatom újra
  • Ragnar360
    #613
    Én sem vagyok fan - viszont ismertem a számait, elég sokat és azok magukért beszélnek ember

    Nameg most hogy újra meghallgattam elég sokat, igy utubeon megértettem SOK DOLGOT

    Nagyon átérzem a veszteséget, mivel a számai megtudtak érinteni és ez a lényeg
  • TheRock18
    #612
    530: a jegyeket visszavásárolják
    536: igen tényleg halálos beteg volt,de ez lett volna az utolsó turnéja
    mellesleg a rokonai azt mondták,hogy igazából csoda,hogy él,kétlik,hogy lenne turné...
  • erieskrisz
    #611
    Én megértem a sokk Jacko fant de azé ezekre a kérdésekre még eggyik sem válaszolt 536 530
  • xido
    #610
    Nekem az egyik nagy kedvencem tőle az utóbbi 10 évből a Ghosts...nézzétek meg a teljes 50percet,a dagi polgármestert is ő játssza...színésznek se volt rossz,még ha csak a klipjeiben is játszott..
    Vagy a Bad felvezető 15 perce
  • Maximus4
    #609
    Ezt most elég nehéz meghallgatni:(
  • Tyler1
    #608
    heal the world ez a mostani a kedvencem :)
  • Karajovics
    #607
    Jogos, az is jó szám! :) De számomra ez a 3 a legkedvesebb! :)
  • TheRock18
    #606
    Rest in Peace Jacko

    sajnos sok tévhit terjengett Jacko-rol,annyira nem szerettem,meg nem is ismertem,de volt pár száma ami jó volt,de ha tetszett,ha nem,akkor is mindenki ismerte a nevét és egy legenda lett

    sokan állították,hogy kifehérítette magát: nos ez egy hazugság
    betegség támadta meg white vitilgo-nak hívják,ami a bőr kifehéredésével jár foltokban,majd később egész testen

    azt is állították,hogy pedofil és gyerekeket molesztált: nos ez sem igaz,sőt, semmilyen bizonyíték nem támasztotta alá,a megkérdezett gyerekek is azt mondták,hogy semmi nem történt

    Jackson-nak az apja miatt,nagyon hányatott sorsa volt,ugyanis az apja egy állat volt
    mikor Jackson befutott,sok pénzre tett szert,és minden pénzével támogatta a gyerekeket
    létrehozta Neverland-i birtokát,ahol vidámpark,állatkert,és egy játszóháznak berendezett palota volt

    Jackson az utolsó évtizedben hatalmas összegű adósságot hagyott hátra évente 20millió dollárral költött többet,mint amennyit keresett,így eléri a 200millió dollárt az adósság,amit hátra hagyott...

    nos ezek az én saját információim a legendáról
  • TaRka0107
    #605
    Thriller
    Wanna Be Startin' Something
    Unbreakable
  • TaRka0107
    #604
    A menedzsere a sarlatán doktorokat hibáztatja. Milliókért megkellett vennie a gyógyszereket, vitaminokat.....azok miatt halt meg.
  • Maximus4
    #603
    Smooth Criminal
  • Tyler1
    #602
    én meg h amit szedett gyógyszert azzal adagolta túl magát
  • hitch
    #601
    én vmi olyasmit olvastam h az orvostól kapott vmi injekciót és rá 1 vagy 2 ora mulva infarktusa lett és elhunyt.Állitolag az orvost még mindig nem találták meg:O
  • greg benz
    #600
    Nyugodj békében Jacko..
  • Karajovics
    #599
    R.I.P. Michael Jackson! :(

    -They Don't Care About us
    -Billie Jean
    -Who is it?

    Számomra ezek voltak a legjobb számai:( Örökre kedvencek maradnak!
  • CoolX
    #598
    Rest In Peace Michael Jackson :(
  • TaRka0107
    #597
    Én a zenéit hallgatom, meg nézem a VIVA-t, meg MTV-t is néha!
  • Maximus4
    #596
    Én órák óta a klippjeit nézem,illetve hallgatom.Liberian Girl az egyik legszebb száma,volt:(
  • saitek
    #595
    Egy szép Michael Jackson emlék téma Sony Ericsson k800 és vele kompatibilis, pl w580 stb. mobilokra.

    Link

  • Tyler1
    #594
    Uri Geller
  • biomage
    #593
    Valami hír a körülményekről?
    Annyit tudok hogy, a toxikus eredmények 2 hetet kell várni
  • DIESEL DOG #592
    Rest In Peace Michael Jackson!
  • AudiQuattro
    #591
    Nélküle nem láthattuk volna ezt: :S