450
  • Dj Tommy
    #450
    Ez alapján nem lehet.
  • Dj Tommy
    #448
    Mivel bent van a Ford GT és a Focus RS, ezért még többet is meg ér.
  • mester1987
    #446
  • Gerappa
    #445
    ?
  • Dj Tommy
    #444
    Igaz 1 hónapja írtad, de ha még akarsz Blur-ozni, akkor csak szólj.
  • Fpocok
    #443
    Minden játéknak ez a sorsa. Ha multiban nem is, singleben jót fogsz játszani.
  • fery02
    #442
    Kihaltunk Uraim?
    Kár, mert most sikerült beszerezni Steam-en olcsóért, lenne is iránta kedvem, gondoltam felveszek majd itt sokakat, de ekkora életre nem számítottam. :)
  • Kizsde
    #441
    Igen. Próbáltam és ment.
  • gregtom6
    #440
    Üdv!
    Multizni lehet törttel? Működik Tunngle-el, Hamachival?
  • HUN BECSEHELY
    #439
    Ha valaki el szeretné adni a Gamet,akkor irjon PM-t.
  • bigapó
    #438
    sajnos akkor árnyékot vegyél vissza vagy élsimítást, azok szokták fogni a gépet, igaz így a többi sem lesz olyan jó,de hát valamit valamiért :(
  • gunners
    #437
    Újratettem és ugyan az:(
    Mi baja van nem értem egyik pálya gyönyörűen fut a másik meg ugy akad mintha szar gépem lenne : ( Nem értem .
  • bigapó
    #436
    talán telepítési hiba? Én nem találkoztam ilyennel; azért rakd újra, hátha csak ez a gond.
  • gunners
    #435
    Valaki tud segíteni abban hogy miért akad iszonyúan az egyik pálya a másik meg hibátlanul fut ja és néha errort ír ki!Miért van ez?
  • bigapó
    #434
    eredeti a játék? mit játszotok, egymás ellenit osztott képernyőn?
  • 4850 hd
    #433
    hello all volna egy kérdésem haverral toljuk egy ideje de nem tudunk rájönni hogy mi alapján dönti el ki az első én érek be előbb de a haver nyer tudna valaki segíteni előre is thx a segítséget
  • gunners
    #432
    Üdv mindenkinek!
    Miért van az hogy játszok az angol pályán vagy az a pálya ugy belassul mint állat!Miért?Az eddigi pályák tökéletesen gyönyörűen futnak akadás mentesen .Segítsetek nekem ebben.
  • Mihail
    #431
    Akar vki hamachizni?
  • Kizsde
    #430
    AUTOHOTKEY...na, már írni sem tudok.
  • Kizsde
    #429
    Nem lehet sajna. Használd az Autohokey nevű programot, az sokat segít.
  • Dj Tommy
    #428
    Én úgy tudom, hogy nem lehet.
  • Endiman
    #427
    sziasztok!

    most tettem fel a játékot, szerintem a grafika nagyon szép de nem lehet kézzel beállítani a bilentyűzetet? csak a layout 1-2-ből lehet választani?
  • Dj Tommy
    #426
    Kíváncsian várom, hogy milyen lesz majd
  • grebber
    #425
    Bizarre Creations - Folytatják a Blurt

    "A langyos fogadtatás ellenére nagy tervei vannak a Bizarre Creationsnak a Blurrel"
  • Dj Tommy
    #424
    Adnák mondjuk 3990 Ft-ért, lehet jobban fogyna
  • grebber
    #423
    Bukott a Blur is!
  • sith7
    #422
    Értem, köszi
  • bigapó
    #421
    ha jól emlékszem 5 különböző dolgot kell csinálni amiért fan-pontokat kapsz. amikor egymás után csinálsz dolgokat, akkor azt már combo-nak számolja.
    multiban vannak igen érdekes challenge-ek, pl. csinálj 420 pontot 5 mp alatt vagy 3 wreckage 10 mp alatt, ilyesmik. nah ezek sosem lesznek meg:)
  • sith7
    #420
    Hi

    Mi az az "X5 fan combo" ?
  • HUN BECSEHELY
    #419
    Options.De ha nem találod,akkor kérj telefonos help-et
  • gunners
    #418
    Üdv Nektek
    Pc versioban hol lehet beállítani a billentyűzetet!Mert nekem a gáz az a q a fék meg az "a" .Melyikkel lehet lőni ki az ellenségre a fegyereket .Köszönöm előre is :).
  • csoli31
    #417
    Nincsen Pc-s demó.
  • High end PC #416
    Szevasztok,
    PC demó létezik ebből? 10k-át sajnálnék kiadni habra, de azért kipróbálnám.
  • bigapó
    #415
    annyian mindig vannak, hogy jó versenyt menjen az ember. általában 100 fölött vannak online, de ez nem sokat jelent. 2-10 és a 4-20 játékosos meccsekben vannak, néha a demolition-ben is páran, olyan 10-12, amivel már lehet jókat játszani. Én 8e-ért vettem zavvi-ról, nekem megérte, haverral is szoktuk tolni néha, mikor átjön.
  • samsung123
    #414
    Tunngle nevű progin kersztül sokan játszanak a warezzal! nem ér 10 rongyot max 5k..én 2 ezerért majd megveszem egyszer:)
  • sith7
    #413
    Köszönöm a pontos választ
  • Richardix
    #412
    Am mennyire játsszák online, mennyire éri meg megvenni? (Csak mer azért 10 ezer egy játékért... háát na...)
  • bigapó
    #411
    lehetséges, a Becsehely név ismerős volt már régóta nekem is, biztos voltam szerótokon is, ha Te mondod főleg :)
    nah, ha meglesz a game, akkor vegyél fel barátnak, peterson néven megtalálsz.
  • Richardix
    #410
    Az 5. esemény egy checkpoint verseny, azt kell úgy befejezned, hogy min. 14 mp maradjon.
  • HUN BECSEHELY
    #409
    Esemény 5, 14 másodperc van hátra