450
  • sith7
    #408
    Hi

    Ez mit jelent ?

    Pass Event 5 with 14 seconds left
  • HUN BECSEHELY
    #407
    Basszameg,most nézem a COD2-es Nicked.Én játszottam veled anno COD2-ben+te is voltál a Szerveremen.Beszarok,hogy nem vettem eddig észre.
    Szóval,most az van,hogy Vasárnap megyek dolgozni Szlovákiába,és ha hazajötten Hónap végén,akkor akarok venni egy Pincét.Utánna megveszem ezt a játékot,mert szeretném kipróbálni NET-en.Majd jelentkezem azért,mert ugy jó az élet ha zajlik.
  • bigapó
    #406
    most 35, de viszonylag gyorsan lehet haladni, mert vannak ilyen napi challenge-ek amit hamar meg lehet csinálni és akkor sok fan-t lehet szerezni. ehhez, olyan 20 versenyt kell futni naponta - amit mostanában kihagytam, más dolgom volt :( - szóval jó versenyek vannak, lehet szívatni a másikat:) van ilyen demolition mode, az nagyon fasza, csak kevesen szoktak benne lenni. ez az egy hátránya van a játéknak, hogy kevesen játsszák. az első 3 verziót játszom és van még 4-5 másik amit ki sem próbáltam még, mert sosincs benne senki.
  • HUN BECSEHELY
    #405
    Hányas szinten vagy?Amugy csak majd kicsit késöbb csatlakozom,mert a hét végén megyek dolgozni Szlovákiába.Keressük a Gázt:-)
  • bigapó
    #404
    nálam sem a warez, sem az eredeti verziónál nem volt fagyás és bug vagy ehhez hasonló. eddig csak netszakadás miatt dobott ki játékból, azt hiszem összesen egyszer, de akkor is csak főmenübe. a hiba a Te gépedbe lesz..vagyis volt.
  • bigapó
    #403
    most ezt nem értem mit mondasz, mert ha kapsz autót akkor azokat tudod használni, az nem mindegy milyen osztályú versenyen indulsz, ha kaptál egy d-set azt nem tudod használni a-ban, ennyi az egész.
  • sith7
    #402
    Igen, azért kérdeztem, mert ott látom őket, de használni nem tudtam őket ... akkor csak később, köszi
  • Richardix
    #401
    Azért, mert nem csak D osztályú kocsikat kapsz, de az elején még csak azokat használhatod. A főmenüben van a Showroom, ott meg tudod nézni az összes kocsit.
  • gagax
    #400
    engem felidegeltr egy idő után az h néha magától kifagy a játék akk bugosak a mappok stb...és kiszámíthatatlanul tényleg...update stb ellenére..ezért letöröltem a pibe az egészet
  • sith7
    #399
    Hi

    Miért van az, hogy ad új autókat, de nem tudom használni őket ?
    Most kezdtem nemrég a játékot
  • Richardix
    #398
    Videódriver frissítése után megszűntek a kékhalálok (egyelőre legalábbis úgy tűnik) viszont versenyek után lelassul a game és csak akkor "gyorsul vissza" ha kimegyek az asztalra és vissza.. tippek
  • gagax
    #397
    nállam is volt egy ilyen eset:D eggyik pályána beton fekete volt meg buggolt össze vissza akadt meg minden...:S
  • bigapó
    #396
    nálad lesz valami gebasz, nézz új drivert vagy csak simán rakd újra (a videodriverét elég szerintem) és a directx-et is.
  • HUN BECSEHELY
    #395
    Szerintem nem.Nálam nem csinált ilyent.
  • ricsa008
    #394
    üdv
    nekem facán megy a játék de az egyik városi pálya ugy akad hogy játszhatatlan
    ez bug ?
  • HUN BECSEHELY
    #393
    Hali.Valakinek nincs véletlenül cserére eredeti Blur Serial?
  • GYILOKOLI
    #392
    Sziasztok! Mitől lehet az hogy elinditom a játékot és egy idő után meghal az egész kép , annyit ir ki a windows hogy a képernyőillesztő leállt majd helyreállt és utána nem is tudok már normálisan játszani mindig kidob ezzel a hibával. Mi lehet a megoldás?
  • Richardix
    #391
    Sziasztok! Lenne némi problémám a játékkal.

    Nagyon jó, tetszik emg minden, viszont minden verseny után (continue) kék halált kapok. Minden egyes verseny után, kivétel nélkül! Nem tudja valaki mit lehetne ezzel kezdeni? Miért lehet, stb...
  • ToMM23
    #390
    Rendben van. Köszi:)
  • HUN BECSEHELY
    #389
    Adok privátban egy msn-cimet,és ha neked ugy jó,akkor átküldöm ott a cuccot.
  • ToMM23
    #388
    Más gamek, mint a Resident Evil5, Vegas2, NFS Shift mennek szépen. GTR2,GT Legends szintén nem.. Egyedül a Res5 höz kellett valami extra cucc 1x.
  • HUN BECSEHELY
    #387
    van egy "reg"-file,amit hoáá kell adni a rendszerleíróadatbázis-hoz.Játszott a dirt2-vel Lan-ba?
  • ToMM23
    #386
    Mi másra gondolsz ?
  • HUN BECSEHELY
    #385
    Egy kérdés.Csak a Tunngle-t szedted le,és semmi mást hozzá?
  • ToMM23
    #384
    A gépen kb 2hetes a Win7 X86.A net meg 90 megás Digi, szval baj nemlehet ezekkel.Ja amúgy vagy 4-5 napja probálgatom de semmi :S
  • HUN BECSEHELY
    #383
    Hali.Nekem is volt asszem régebben ilyen,de helyre jött egy nap után.Szerintem nem a gépeddel,vagy a net-el van gond.Próbálkozz,és talán jó lesz.
  • ToMM23
    #382
    Hellosztok! Mitöl van az,hogy Tunggle val nemlátok egyetlen egy lan szervert sem? Haverom látja öket és tud csatlakozni is.Nekem csak azt irja ki folyton,hogy "no lan games found". Pedig felupdateltem rendesen :S
    Ha én alkotok szervert azt nem látja, ha Ő csinál azt én nem látom..
  • bigapó
    #381
    ja és easy-re raktam a single-t, hogy mindegyik főellenfél kocsija meglegyen, mert azokat is lehet használni és persze azok moddoltak, szóval jobbak, mint alap társaik. ezért is érdemes megcsinálni, ügyesek kombinálták a multival ezt a dolgot:)
  • bigapó
    #380
    akinek megvan eredetiben az vegyen már fel Friends-be, peterson néven futom a köröket.
    olyan 16-ik szint után már egész jól játszható, jobb kocsik jönnek amik már vezethetők és gyorsak is. addig csak nagy szerencsével és pár tapasztalatlan csókával szemben van esélyem. eddig egyszer nyertem, még az elején a kis bogárhátúval, azóta csak középmezőny vagy vége valahol, esetleg 2-3. hely nagy ritkán. az zavar picit, hogy ha kiesek a ritmusból az elején, akkor össze-vissza ütnek vágnak és máris az uccsó helyen vagyok, onnan meg marha nehéz visszakapaszkodni.
    de összességében marha jó a játék, most már unlockoltam a daily eventeket, amik nagyon ötletesek, színessé teszik a játékot és olyan lesz mint a Civilization, még megyek egy kört, hogy meglegyen ez vagy az a challenge:)
  • bigapó
    #379
    szerintem vga driver és/vagy directx. szedj le egy újat ha van belőle.
  • bigapó
    #378
    Én a második pályán csináltam meg, aszem az a sanfransziszkói. nem nehéz, de tényleg figyelni kell, mint az Életben:)
    egyébként nem muszáj pont az elejétől, mert nekem nem a célvonalnál írta ki, hanem a pálya közben, szóval gondolom számolja az időt vagy a távot ami egy kör és ahhoz képest adja meg.
  • Máté94
    #377
    Nem tudjátok az mitől lehet,hogy indítanám a játékot de csak bevillan 2 mp-re a fekete képernyő és kidob az asztalra?
  • grebber
    #376
    San Franciscoi hídason ha jól emlékszem.Ott csak egyetlen S kanyar van a többi az bőven jó bőven lehet még a 180mph-át tartani akár csak egyedül a kanyarba kell nagyon figyelni.
  • Kizsde
    #375
    Nemtom volt-e már, de ha esetleg valakinek gondja van a billentyűzet kiosztással, annak tudom ajánlani az Autohotkey programot. Ezzel gyakorlatilag akármilyen billentyűnek megadhatjuk egy másik bill funkcióját. Nekem most úgy van pl, hogy a Numpadon irányítok és a WASD-al használom a cuccokat. Ja és az a jó benne, hogy meg lehet mondani neki, hogy kifejezetten milyen programnál lépjen érvénybe a specifikus bill. kiosztás, szóval a játékból való kilépés után nem kell azzal szarakodni, hogy visszaállíts mindent eredetibe.
  • bigapó
    #374
    melyik pályán csináltad meg?
  • Richard90
    #373
    Hoppá, a link lemaradt! Sorry :D
    xbox360 kontoller emu
  • Richard90
    #372
    Sziasztok!
    Nem tudom mik a fejlemények kontroller ügyeben (nem olvastam vissza).
    De itt egy működő (általam tesztelt, Logitech Dual Action Gamepad) kontoller emulátor.
    Egyszerűen bemásolod a fájlokat a Blur könyvtárba, utána futtatsz egy tesztet (lesz egy XInputTest.exe fájl) és megnézed, hogy működnek-e a gombok.
    További szép estét!
  • grebber
    #371
    Na sikerült.Vége!
  • grebber
    #370
    Utolsó versenysorozat utolsó pályáját nem tudom feloldani :(
    Egy körön keresztül nem szabad 120mph alá csökkennie a sebességnek :(
    A pályák közül egyet láttam erre alkalmasnak de ott is olyan S kanyar van hogy esélyem nincs a többi pályán meg hajtű kanyarok ömlesztve :(
  • berczely
    #369
    Na nem látszódik a szeróm mind1 gyertek Peti néven vagyok hátha találkozunk!