450
  • CamelX
    #288
    Nekem továbbra is a 2. epizód challange-e okoz kellemetlenséget. 5x fan combo az 5. tracken :/ megcsinálni épp meg tudom ha nagyon ráfeszülök, de akkor meg nem nyerem meg és akkor nem érvényes... főleg a clean nitro-s rész elég érdekes, óriás kanyarban autók raja, közbe már maximális a fan factorom, új autót se tudok remélni h hátha azzal könnyebb lesz.
  • MerlinW
    #287
    "a gammel"
  • gettobuxa
    #286
    hali

    valahol olvastam, hogy kormánnyal nem működik a játék, ez igaz?
  • zaki
    #285
    San Franciscos pályán nem nehéz. Mondjuk én úgy csináltam meg, hogy lemaradtam hogy ne b@sszon ki velem az AI, és utána fullgázzal lenyomtam. Jah, van egy kacifántos kombináció, de ha 130-140 körül kiengedett gázzal érkezel be, aztán tolsz egy kis nitrot, akkor már meg is van.
  • GP2100
    #284
    Van ott egy verseny ahol a pálya nem túl kanyargós, ott 1 kanyar(kombináció) kivételével egyáltalán nem gond 120 fölött maradni, a "nehéz kanyarban" meg segít egy kis nitro.
  • Broafka
    #283
    basszus, nekem ez a játék állandóan kifagy!

    pedig a legújabb patch van fönt, és mégis kifagy!
  • balee4
    #282
    Az utolsó kihívónál, azt, hogy maradjak egy kör erejéig 120 mérföld per óra felett azt hogy a francba lehet kivitelezni? Mondjuk még nem néztem meg ott az összes versenyt, lehet hogy vmelyik checkpoint versenyben megoldható. Amúgy már nagyon a végén vagyok, már csak 2 kihívó van hátra. Eddig teljesen meg vagyok elégedve a gammel.
  • CamelX
    #281
    Gyűjts össze 3 nitrót és egymás után használd fel őket úgy h nem mész neki semminek. Konkrétan van 1 Checkpoint verseny abban az epizódban ahol ez a feladvány van amin könnyen megoldható.

    ml85ml: Vitality update 2 már létezik. Hogy hol találod meg? Ahonnan warezolni szoktál nyilván :D hajráhajrá
  • ml85ml
    #280
    3 gyors kérdésem lenne: logitech chillstream kontrollerrel játszok, be lehet valahol állítani hogy hátrafelé is tüzelhessek pl. olyan 3 villámosat?
    Neten multizni lehet vele?(tört)
    amikor elindítom mindig megkérdezi hogy akarom-e frissíteni vmi 86333 verzióra akarjak?(hol találok hozzá cracket ha frissítek?)
  • Broafka
    #279
    hi

    nálam miért fagy ki a játék?
    Először lefagy, majd teljesen elveszti a kapcsolatot a monitorral, elkezd vibrálni, aztán visszajön a kép. Ekkor meg egy 2 másodpercet a játék megint, majd megint ugyanez, ha szerencsém van akkor többször nem csinálja, ha nem akkor teljesen meghal. Ötlet?

    Win7-em van
  • berczely
    #278
    Sztem 3x nitrózz tisztán, ütközés nélkül.
  • MrXL
    #277
    Bocs a láma kérdésért, itt mi a feladat? : Execute 4 clean, triple nitros.
  • HUN BECSEHELY
    #276
    Tunngle-val megy Lan-ba.Most jöttem le.Ugy kell csinálni mint a Dirt 2-ben,csak nem kell f12-t nyomni.Sok szerencsét mindenkinek
  • ropi88
    #275
    sikerült, köszi....
  • ropi88
    #274
    oké, köszi....
    megpróbálom megint
  • grebber
    #273
    Az hogy a crackelt exét akarod patchelni az meg nem fog menni.
    Első patchez szűz exe kell a 2.hoz pedig a cracknél mellékelve van a backup fájlt amit bemásolva települ a patch.
  • ropi88
    #272
    csáó!

    srácok hogy kell ezt a fene jó játékot update-elni? leszedem a frissítést elindítom az exe-t és bejön egy nagy ERROR UPDATING nevű ablak...
    mi lehet a gond?
  • balee4
    #271
    Dehogy rakom, egyszer végigtolom normalon aztán kész, annyira azért nem jó játék, hogy újra nekiugorjak, másrészt meg nem szeretem, ha vmi nehéz, szórakoztatnia kell egy játéknak, nem kiidegelni. :D
  • CamelX
    #270
    Az biztos :D átkozom magam hogy nem maradtam Zalaegerszegen, hátha világi spanom lenne mára és tolhatnánk étsdíí felbontásban a Blurt Daewoo CRT monitoron osztottba :D
  • FSpofon
    #269
    az a tirexigecó nagyon ért a dolgokhoz, a 800*600as videókat 4x akkorára széthúzva hd-nek hívni, és minden fórumba spammelni őket :D
  • CamelX
    #268
    Nekem is ugyanolyan proci van, "Tirexi édzsdii" szavaival élve utol se éri a videókártyát :D
    Értelmes nyelven, a játék szétzabálja a procit, még hajtva is egy idő után, a monitor kikapcsolódás viszont elég extrém dolog, nálam akkor fordult elő amikor előjött a Samsung lcd-m széria hibája, de ment is gariba.
  • CamelX
    #267
    Rakd nehezebbre, úgy toljad akkor ;)
  • newhenry34
    #266
    Hellosztok!

    Azzal a problémával fordulok ide, hogy a játék az első lement verseny után egyre jobban szaggat, majd teljesen megfagy a játék és ki-be kapcsolgatja a monitoromat.
    Intel E8400, 2GB ddr2, 9800GT OverClocked, azt hiszem ez kicsit meghaladja az ajánlott igényt is. Mi lehet a baj? Már Patcheltem is...
  • balee4
    #265
    Dehogynem lehet, hagyd későbbre és menj gyorsabb autóval. Egyáltalán nem mondanám nehéznek a játékot. Én már 60% körül vagyok és eddig majdnem minden pályán első lettem.
  • norbi2fraktal
    #264
    #225
  • MerlinW
    #263
    Update 2
  • arty
    #262
    szedd fel a nitrokat és az óra powerupokat - mindenáron

    (nagyon könnyű lesz)
  • Fehercsoki
    #261
    80% korrektnek tűnik,bár szerintem olyan 85t is megérdemelne,a maga kategóriájában nem rossz játék.
  • grebber
    #260
    Ipon teszt 80%
  • Dj Tommy
    #259
    Szerintem is jó játék lett, főleg, hogy benne van a Focus RS
  • CamelX
    #258
    Vedd le max easy-re. Szoktad amúgy használni a nitro-féket? Én ma jöttem rá mennyire életmentő a checkpoint versenyek éles kanyaraiban, főleg ha becélzol velük még1 power-upot.
  • bigapó
    #257
    Engem pár óra alatt meggyőzött és meg is rendeltem, remélem hamar megérkezik England-ból :)
  • bigapó
    #256
    - figyeled a tükröt és kitérsz az utolsó pillanatban
    - pajzsot aktiválsz
    - hátrafelé lősz valamilyen támadófegyverrel (ez nem mindig jön be, mint ahogy a kitérés sem mindig sikerül)
  • berczely
    #255
    Hát emberek ez hihetetlen!

    Checkpoint versenyt egyszerűen nem lehet 100%-ra megcsinálni!Akár hogy megyek az idő mindig 20 másodperc alatt lesz!Nagyon felidegesít a játék már!
  • CamelX
    #254
    Királyság, megy ez is split screen billentyűzet only-val :D 1. játékos: WASD + FVBN, 2. játékos: Kurzorbilletyűk + Num9, Num6, Num+, Num enter, Num1.

    Kicsit szokatlan, de meg lehet szokni, és ami a legjobb hogy minden szempontból porig alázza verseny személyre szabhatóságban a Split-et. Új irányítás megszokásához, teszteléséhez érdemes menni egy 5 körös versenyt, ahol nincs AI bot. Amúgy is úgy a legkirályabb elszórakozgatni. Elleszek 1 darabig ezzel a game-val :D
  • arty
    #253
    pajzsot aktiválsz
  • ropi88
    #252
    csáó!

    valaki tudja, hogyan lehet lan-ozni?
  • berczely
    #251
    Hátrafelé lősz cuccokat!
  • cumfu
    #250
    Heló% Ha hátulról jön a támadás, azt hogy tudom kivédeni?
  • bigapó
    #249
    köszi, így már megtaláltam. működik, de lehet visszatérek a bill-hez, nekem furcsamód kézreáll a Q és az A :)