450
  • mt91
    #328
    bocs, ha volt már ez a kérdés, de én nem láttam... Szóval, csak annyi a kérdésem, hogy ezzel a játékkal nem lehet controlst állítani mondjuk kormánnyal tolni vagy valami? Mert én úgy szeretem vinni az ilyen játékokat kormánnyal szerintem sokkal jobb lenne tolni, mint billentyűzettel, de én nem találtam hogy hogyan lehetne átállítani rá...
    Előre is köszi a választ...
  • ApPa123
    #327
    Hát nem tudtom ti h vagytok vele de ennél pocsékabb irányítást még soha életemben nem láttam =pc-n) és a legrosszabb h át se leeht állítani tetszőlegesre:S:S:S
  • csoli31
    #326
    Nem kell 1 verseny alatt teljesíteni az összes kritériumot (meg csinálhatod többszöri nekifutásra is).
  • grebber
    #325
    Hát nekem valahogy ez nem igen megy.
    Az utolsó futamsorozathoz nem fogok odajutni érzésem szerint.Mert nem lesz elég pontom :(

    Futamokon nem mindig jön össze hogy első is legyek meg csináljam a fan feladatokat.És ez sokszor 2 pont amit nem kapok meg :(
    Ezek a kocsikilövös futamok meg kiborítanak egyiket sem tudtam megcsinálni 5 pontosra :( nemhogy 7-re :(
  • Dj Tommy
    #324
    Próbáld meg hogy a Blur felismeri-e, nekem eddig nem volt ilyen gondom, mint amit leírtál.
  • #323
    már csak egy probléma van
    mégpedig az h más játék nemigen ismerte fel a mentéseket mikor kiszedtem (pl POPWW)
  • Dj Tommy
    #322
    Elvileg itt tárolja a mentést:
    c:\Documents and Settings\géped neve\Application Data\bizarre creations\
  • H3LLBoY
    #321
    már megoldottam, a kis renault megane-nal sikerült megcsinálom.
  • H3LLBoY
    #320
    Hali!
    Az utolsó bossnál tartok és sehogy sem tudom megcsinálni azt a feladatot amikor 120 mph-val kéne egy teljes körön át menni.
    ez sikerült valakinek és ha igen akkor hogyan?
  • D4v3
    #319
    Nekem azokkal nem volt gondom. Ha egyszerre tudsz kilőni többet vagy az egyik belerobban a másik aknájába stb. azért több pontot fogsz kapni. Én sokszor megvárom, amíg lesz előttem 2 csoportnyi autó és van nálam 3*3 bolt és kilövöm rájuk együtt őket.
  • RAMyMamy
    #318
  • berczely
    #317
    Benne!
  • RAMyMamy
    #316
    hali
    trailerben hallottam a the qemists - stompbox (spor remix) számot, benne van a játékban is?
  • goso
    #315
    sziasztok 2 napja szenvedek ezzel a játékkal kipróbáltam minden crack ez de egyik se jó hogyan lehet ezt megoldani? 2 es update van rajta beteszem a blur.exe t a mappába és elindítom majd egy exe hibát ír ki
  • tototto
    #314
    szerintem lesznek dlck de pcre nem csak konzolra, én inkább annak örülnék ha valami peccsel lehetne módosítani billenytyűzet kiosztást, meg lehetne konfigolni gamepadot rendesen
  • HUN BECSEHELY
    #313
    Ehez a Játékhoz nem adnak ki DLC-t?Mondjuk Drift módot?
  • tototto
    #312
    destruction módban a fan targeteket egyszerűen lehetetlen megcsinálni, az eleje fele még csak csak mentek, de a 4-5. fószernél már lehetetlen, 2000-2200 környékén kéne csinálni ha megszakadok is 1900-1950ig sikerül, van ezeknek valami trükkje hogy kéne csinálni, vagy ezek tényleg annyire mission impossible-k?
    nem tudommiért kell ennyire nehézre csinálni, a kapukat meg hogy első legyek minden mapon elsőre elérem, de itt hogy csak ezek a szar bolt lövedékek vannak nem nagyon tudom összehozni akármelyik kocsival próbálkozok, driftelek is hogy azért is adjon pontot de még igy is kevés, pedig szinte az összes autót kilövöm amit dob elém...
  • #311
    oh köszi az infót de tényleg meguntam :D

    a mentések helyét nemtudja vki esetleg?
  • bigapó
    #310
    köszi a segítséget. ha lesz időm, meg kedvem akkor megnézem, de már megrendeltem a játékot, úgyhogy Én eredetivel fogom majd nyomni :) csak nem tudom mikor jön meg, ha sokára, akkor kipróbálom ezt is.
  • FSpofon
    #309
    minden codhoz van tört server, nem kell ilyenekkel szarakodni
  • MR ME
    #308
    ez működik minden játéknál normálisan aminek van szobája? pl én cod mw-re lennék kíváncsi, garenaval annó próbáltam és ott nem igazán sikerűlt...meg splinter cell-re, már letöltöttem beregeltem, csak nem néztem meg h megye e :)
  • HUN BECSEHELY
    #307
    Olyan mint a Hamachi,csak itt egy szobához kell csatlakozni.

    http://www.tunngle.net/en/

    Megpróbálok értelmes leirást csinálni.

    Letöltöd a programot.Uánna beregelsz,de ha lehet,akkor ne .COM-cimet adj meg,hanem .HU-t.Elöbb megjön az igazoló link.
    Utánna beregelsz.Utánna elindittod.Keresésbe beirod hogy Blur,és megfogod látni hogy 2-szoba van.Ahol többen vannak oda csatlakozol.Elindittod a Játékot.Multi,Local,és ott lesznek a Szerverek,vagy csinálhatsz te is Szervert.
  • goso
    #306
    hogy a rákba lehet ezt crakelni? 2 es javítás van rajta
  • bigapó
    #305
    mi az a tungle?
  • arty
    #304
    ez az info honnan? nem ugy volt h a dirt3 jön előbb?
  • Fehercsoki
    #303
    Az jó:) Már várom.
  • HUN BECSEHELY
    #302
    Mit untál meg rajta?Ragd fel a Tunngle-t csatlakozz egy szerverhez,aztán Csók.Sok magyar van
  • #301
    Nagyon meguntam már a játékot és kivenném a mentést, de azokat hol találom?
  • CamelX
    #300
    Na bazz. THX! Ez nekem új :D akkor várva várt TDU2 mellett igencsak szét lesz nyúzva a kormányom idén :) amúgy hasonló játékok közül Burnout: Paradise igencsak jól támogatta a kormányt és élvezetes is volt addig amíg halál unalomba fulladt :D
  • MerlinW
    #299
    Eszembe sem jut kormánnyal játszani ezeket:)
  • xxxpaulxxx
    #298
    Mondjuk ez annyira árkád stuff, hogy nem is lehetne élvezni kormánnyal:D
  • MerlinW
    #297
    Grid 2 jön idén.
  • CamelX
    #296
    Hát pedig ezzel aztán rángathatnád a kormányt ha nyerni akarnál, nem épp erre találták ki :D arról már álmodni se mernék h legalább 1 Grid szerű fizikával megáldott akciódús kormány támogatós játékot látok közeljövőben.
  • MrXL
    #295
    Sajnos valóban nincs benne kormány támogatás, de billentyűvel is könnyen végigvihető. Mellesleg magam is értetlenül állok az előtt, hogy 2010-ben autós játékot, hogy lehet így kiadni.
  • gettobuxa
    #294
    erre valaki?
  • bigapó
    #293
    oké, köszi. most nem vagyok otthon, csak eszembe jutott:) a 4. faszinál járok és mindet végignyomtam, de aztán láttam, hogy nem nyertem elég fun run-t, éccaka meg nem volt már kedvem belekezdeni.
  • CamelX
    #292
    Nem veszik el a helyezet akkor, úgyhogy nyugodtan ess nekik újra
  • bigapó
    #291
    sziasztok.

    Amikor megcsinálunk egy versenyt és megvan minden pötty, de a fun run meg másik nem és később visszalépve mondjuk azt csinálom meg, de csak 3.-ik helyen futok be, akkor ott elveszi a már korábban megnyert pontokat?
    Ti hogy tapasztaltátok?
  • goso
    #290
    sziasztok előbb lent olvasgattam de nem fogtam fel mit kell csinálni szóval az van hogy megvan a 2 es javítás beteszem a blur.exe crack et dupla katt 10 másodperc és kidobja hogy az exe működése leállt erre nem tudok mit csinálni lécci segítsetek
  • berczely
    #289
    Én is így vagyok vele!
    Ha valamire koncentrálok akkor általában nem nyerem meg a versenyt...