450
  • gagax
    #248
    ahhan :D hát nekem nincs xbox360 iránítóm :S de sikerült megcsinálnom emuval :D inibe át írtam h másik gomb legyen az Y :D szóval sikerült :D 3 játékossal működik az biztos:D 4 el nem próbáltam de ugyan azt a configot írtam 4. nek is mint a többinek szal rem működik majd ^^ azért köszi a segítséget ^^
  • arty
    #247
    Blur patch 2 + eredeti xbox360 wireless controller
  • gagax
    #246
    mien verzio számuval tolod? vagy esetleg az ini be piszkáltál valamit?:D
  • gagax
    #245
    Nekem az Y t nem veszi be :S akár meik gombra állítom a game padon :S
  • CamelX
    #244
    +Vitality FTW
  • arty
    #243
    sehogy. már a menüben is azzal mozgok, itt meg nyomok sima Y-t és kész
  • gagax
    #242
    Hogy váltasz át gamepadra?:D mert nekem mind a 2 nél az egér + billt mutatja ha belépek + al! igaz eggyesnél megy a gamepad de akk is amaz van neki kirakva :S =( és nekem 4 player kéne de nem tok csak 1-2 playerel joinolni úgy ahogy mondtad =(
  • arty
    #241
    megy!

    játékos1 'xbox gamepad'
    játékos2 '+' gomb a numpadon

    a vicc, hogy igy a játékos2 kocsiját a nyilakal(!) lehet irányitani - holott egyedül játszva ez nem megy :)

  • gagax
    #240
    Megtudod nekem lesni hogy split screenbe tudsz e joinolni?:D mert nekem nem sikertül =(
  • arty
    #239
    mert régit használsz

    asszem 3.1.4.1 a jó, gondolom neked 3.1.4.0 van
  • Fehercsoki
    #238
    Itt van az a zene ami blur introjában megy,pont az a változat.Már ha valakit érdekel.
  • bigapó
    #237
    Sziasztok.

    Ti milyen emulátort használtok gamepadhoz? Nekem nem akarja felismerni a gázt adót, azaz az alsó kettőt. a többi működik, de azok nem mennek, pedig gáz és fék nélkül nem tudok játszani
  • Eagle16
    #236
    Ja, az is volt patchelés előtt...alig bírtam elindítani, de utána megjavult.
  • Eagle16
    #235
    Jaja nálam is, pedig már felraktam a javítást.
  • gagax
    #234
    Nállam is ez volt... és ráadásul utánna még ki vágot exe hibával:S szal nem vágom :S
  • MR ME
    #233
    am patchelés után is kidobja a szöveget indításnál, az normális, mindenkinél olyan?
  • MR ME
    #232
    oks megvan, én voltam a béna
  • MR ME
    #231
    pontosabban hol találom a backupp mappát?
  • kemszi2
    #230
    ja vágom oké megvan.a frissítést külön le lehet szedni.én úgy próbáltam ahogy a játék felajánlotta...
  • kemszi2
    #229
    az addig oké.de akkor megpanaszkodik arra hogy nem eredeti
  • MR ME
    #228
    ezt h kell felrakni? gecire nem megy, az nfo-ból meg a gyér angoltudásom miatt se nagyon tudtam kihozni semmit :S
  • norbi2fraktal
    #227
    a többi kiadó vehetne példát, lehet van mit javítaniuk....
  • berczely
    #226
    Naponta jön ki javítás a játékhoz?
    Nálam már így is tökéletesen fut!Mit javítanak még?
  • norbi2fraktal
    #225
    Blur.Update.2-ViTALiTY
  • MR ME
    #224
    a törés a szar valszeg nem a játék :)
  • Eagle16
    #223
    A DVD-ről vissza lehet másolni az eredeti exe-t. Setup/Data és ott van benne.

    Az irányítás tényleg jobb wasd-vel, de azért kell idő, mire megszokja az ember. Amúgy jó kis játék, most csináltam meg az első szakasz versenyeit, elnyertem az autót is.
  • Fehercsoki
    #222
    Na részemről eddig játszottam ezzel a fossal,nagy nehezen megcsináltam azt hogy belelöktem egy autót a vízbe,erre LEFAGY és SEMMIT NEM MENTETT EL!Minek adnak ki egy ilyen instabil szart?
  • berczely
    #221
    Hát én a Split/Second-ot nem próbáltam ki, de ez a játék tetszik!
    Mióta felraktam ki sem lépetem belőle csak most!
  • cumfu
    #220
    Rumblepad 2-t hogy lehet lehet belecsábítani a játékba?
  • MR ME
    #219
    de minden vágyam az volt
  • gagax
    #218
    én is amúgy szoktam játszani :D de hát ha csak ez a megoldás marad :S xbox emu működik a gameba csak split screen nel eggyik gombal se lehet joinolni :S pedig ha + al belépek billele akk az eggyes tud játszania a logitech irányítóval a 2 es meg a billel igaz kicsit fura kiosztásba :S de nekem a négy playerre kéne megoldás!! PLS:D nincs kedvem venni 30K étz 3 xbox irányítót=)
  • #217
    akinek van kedve kipróbálhatnánk h elindul-e hamachival!
    hamachiszoba:SGBlur
    jelszó:blur
  • RYO21
    #216
    Split screent leeht úgy játszani, hogy egyik player billentyűzettel magy, másik pedig xbox gamepaddel?
  • CamelX
    #215
    Ez amit linkeltél ez joystick-ot rendel hozzá billentyűkhöz. Magyarul teljesen felesleges, mert digitalizálja az analóg jelet, na meg billentyűről billentyűre átmódosítást se látok benn.
  • MR ME
    #214
    a w-vel előre lövöd, az s-el hátra, ill a az s-el van a nitrónál a lassítás
  • #213
    a W-betűvel előre használod a powert az S-el meg hátra
  • bigapó
    #212
    ezeket hogy lehet csinálni? nyomni kell még egy gombot?
  • Árnyvadász
    #211
    Arra figyeljetek oda, hogy ezekkel a Power Upokkal a következőt is lehet tenni:

    Mine: Előre is tudod lőni! Ha hátra rakod le, akkor Shunt ellen kiváló, de Bolt ellen is jó, mert ez kapja be a találatot!

    Bolt: Hátra is tudsz vele lőni! Ezzel pl. ki tudod lőni a Shuntot. Vagy a mögötted jövőt kapod telibe, így picit lemarad rólad.

    Nitro: Lassítani is lehet vele! Kanyarbejáratnál így tökéletes ívet lehet venni.

    Shunt: Hátra is lőheted, de akkor elveszti a hőkövető tulajdonságát!

    Ezekkel nem árt tisztában lenni :)
  • #210
    mitkell csinálni ennél a chellengnél? "Pass Event 5 with 14 seconds left"?
  • MR ME
    #209
    nem vagyok balkezes :D
    de am gondoltam rá, lehet az lesz a vége, majd bepróbálom, de ez akkor is vicc :D