311802
  • DarkSector
    #200570
    Én ettől még kíváncsi lennék melyik címekre gondol.
    Lehet csőfps is, bármi.

    Csak ne BF4 meg Crysis 3 mert összehányom magam.
  • davidka003
    #200569
    Bőven jó a grafika.
    És ennél még úgyis jobb lesz. Ha lesznek még rá jó exkluzívok akkor 2 év múlva lehet spórolok egy PS4-re.
  • DarkSector
    #200568
    Eddig megjelent játékok közül melyikre gondolsz ami szebb volt? Mármint ha eltekintek attól hogy ez egy sandbox játék?
  • DarkSector
    #200567
    Igen, itt nincs, vannak platformok ahol van 60fps csak a látvány hiányzik. :)
    Ez így van.
  • greyfox
    #200566
    Hát én nem tojtam be, pc-n már láttam szebbet. Az előzeteseken ez is mérföldekkel jobban nézett ki.
  • Fpocok
    #200565
    Már majdnem next-gen. Márcsak a 60fps kéne. A látvány már megvan.
  • DarkSector
    #200564
    Aki nem vesz PS4-et.
    A többieknek SPOILER!

    Infamous 3 gameplay
    Eléggé durva a játék. EZ MÁR ELÉG NEXTGEN NEM???? 35:47-nél??? :D

  • wesker24
    #200563
    Most aztán mehet egy jó plasztikai sebészhez is ! :D
  • Fpocok
    #200562
    Megérdemelte.
  • DarkSector
    #200561
    Idióta. :D

  • tomsolo
    #200560
    Goat Competition

    1. Dress up as a goat
    2. Take a picture of you wearing the goat costume in public
    3. Send a link to the picture as a message to us on our Facebook page (or tweet it to https://twitter.com/Arminposts) and get 10 free Steam keys for Goat Simulator. BÄÄ!
  • DarkSector
    #200559
    Jó csak viccelek nem tudom mennyi volt kezdetben. :D
  • grebber
    #200558
    Milyen 80 euro valami 3500-4000ft volt a VGA mellé adott vagy mi volt már!
  • DarkSector
    #200557
    Jó van akinek nem érte meg 80 euro-é. :D

    ezt 1400-é elviheti aki akarja. :D
  • grebber
    #200556
    Az nem ember a szemembe aki nem vette meg a Metrot 0 day
  • DarkSector
    #200555
    maradékért lehet jelentkezni:
    PM-be

  • grebber
    #200554
    Supreme Bundlenál Happy Hour van akit érdekel jelezze!
  • wantonly
    #200553
    www.fast2play.com

    Ha 4.99€ felett vásárolsz kapsz egy random ingyen steam, origin vagy battle.net játékot!

    A PH-n valaki Diablo 3-at kapott, más meg valami 1€-s vackot... Zsákbamacska.
  • grebber
    #200552
    Tegnapi Plants vs Zombies 2 kérdésemre senki nem tudja a választ?? (Mikor jön a 4. pálya/világ hozzá?
  • DarkSector
    #200551
    Hát ezaz mit akarnak egy multi játékkal warezba?
    Single? omg arénaharc? lol.
  • grebber
    #200550
    Amúgy is ha kint lenne érne valamit?
    Az az állítólag 2 órás hurka amit singlenek csúfolnak benne kb roszabb lehet mint a MGS GZ 70 perce!
  • DarkSector
    #200549
    Ncore-on trollkodnak:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Titanfall.Full.Game.for.PC-SKIDROW"
  • arty
    #200548
    x360ce a te barátod :) bármilyen gamepadot x360 padként emuláltat...!
  • Maak
    #200547
    Castlevania csak az xbox kontrolleret toleralja? steam big picture-ben is meg eddig meg mas jatekkal is mukodott a ps2-es pad atalakitovaal...ennek nem tetszik, billel meg halalos :s
  • DarkSector
    #200546
    :D
  • Shep
    #200545
    Ja, nyomokban fellelhető.
  • DarkSector
    #200544
    :D
    na gratula ilyenkor a szerveknek van igazság ezekszerint a földön.
  • wantonly
    #200543
    Internetes csalás rövidre zárva
  • sz4bolcs
    #200542
    Ejha
  • tomsolo
    #200541
    Ja, de nem volt figyelmetlenség*** azért is jegyeztem meg mit aktivált - ugye rögtön telepíteni akarja, még a könyvtárnév is stimmelt...

    *** Az is tény, hogy egy halom kódból csak akkor látod mi az, miután beírod.
  • Sippie
    #200540
    Na az érdekes. Ilyenkor legalább raktárba berakhatná a játékot, ne vesszen már el a kulcs, ha mondjuk figyelmetlenségből vagy ilyen kulcs machinálásból adódó gond akad.
  • tomsolo
    #200539
    Passz, ilyen tömeges nindzsa kulcsok közt volt - Septerra Core - el is fogadta kérdezte telepítse-e, mondtam ne majd később, (még próbáltam behúzni mást is)... mikor végeztem láttam hogy több elem van mint volt, de nincs a cuccok közt amit aktivált.

    Visszanéztem mit aktiváltam utoljára akkor látom, hogy a hónapok óta meglévő Rush Brosnál van az aznapi dátum...
  • ratgab
    #200538
    Végre rászántam magam és kibontottam a Godfather 2-met. Mondom megnézem már, hátha nátha és be tudom regelni Originre. Kapásból elfogadta, így most nem kell már lemezzel szarolnom. Lehet érdemes lenne a godfather 1-el is kipróbálnom.
  • Sippie
    #200537
    Na ilyenkor mi van? Bukod az új kulcsot simán?
  • tomsolo
    #200536
    Oh steam te szar...

    Lenindzsáztam egy ismeretlen kulcsot, el is fogadta de nézem nem jelent meg semmi új a könyvtárban, nagy nehezen kiderítettem hogy őkelme úgy döntött, hogy meglévő játékot aktiváltam újra...
  • Szabi #200535
    én arra várok, hogy legyen normális psp/ps2 emu androidra :D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ez így még használhatatlan :D
  • Totti5
    #200534
    Ha annyira PCk lennének akkor az original Xboxal mindenki tolná vígan a BLACK-ot PCn ma már. Ha elolvastad a írást, aminél megakadtál akkor volt benne 1-2 érdekes dolog, amik pont nem a PCn megszokott dolgokkal operál, de hát ettől is konzol a konzol és nem PC. Akit érdekelnak a konzol exek az megvárja a generációt végét és vesz egy gépet, és beszerezi a játékokat olcsón hozzá ( vagy az büdös neki? ) Vagy persze várhat az isteni csodára és lehet még +10 év múlva lesz egy talán megy, talán nem megy 360/PS3 emu, ha neki ez megéri és ez okoz örömet, amit én nem érthetek hisz azon játszok amin akarok és azon amin érdekel és azt ami érdekel. X1 és PS4 emu ebben a generációban nem lesz. Ebben fogadok veled, egy szabadon választott teljes árú játék árában:)
  • Tinman #200533
    Rome Total War II - 7.99 Euro

    Most örülök, hogy anno elcseréltem Thief-re... brutál, ahogy esik az ára.
  • arty
    #200532
    ha lesz is, drága lesz

    alapjáték lesz idén még 5 eur talán, de dlc még plusz a duplája... (és azok nélkül azért el lehetne vele lenni szvsz)
  • TBTPumpa
    #200531
    Én is így vagyok vele. Egy minden DLC-t tartalmazó verzióra várok. Talán Amazon/GMG akcióban lesz majd az idén.