311802
  • Totti5
    #200610
    Mint írtam vagy a gép ára nőtt volna, vagy emulálás de mivel az van 360 on, kösz abból nem kérek, inkább egy original xbox.
  • Tinman #200609
    Legális útra gondoltam elsősorban.
  • Tinman #200608
    Fck, azt hittem ez az Eredeti Jaflame topik :-(
  • grebber
    #200607
    Amióta van törés ps3-ra a ps2 játékok vitelét mindegyik tudja!
    Csak hát kár hogy értelmes ps2 game nincs amit lehetne tolni.
  • Botond #200606
    :)
  • Dzsini
    #200605
    Emellett kérlek jelöld meg hol írtam bármilyen "bukta" jellegű kifejezést :) ne gondold tovább azt, amit a másik ír, mert te nem ő vagy.
  • Dzsini
    #200604
    Ezt kérdeztem, mert nem tudtam, hogy mennyire jött be a dolog.

    (meglepetés: ha valaki kérdést tesz fel, akkor nem biztos, hogy kötözködni akar, lehet, hogy valóban kérdez)
  • Tinman #200603
    A kérdést se értem.

    Eleve a PS3-ból csak LIMITÁLT darabszámban volt PS2 backward kompatibilis példány. Azokat ELKAPKODTÁK, mint a cukrot... a jelenlegi áruk pedig az eget nyaldossa. Ezt hívod buktának?

    Egy 0km-es példányért bármikor kiizzadok 100k-t, újonnan a 200-at se tartottam volna túlzónak.
  • Dzsini
    #200602
    A PS3 visszafele kompatibilitásnál mennyire jött be ez az üzleti terv?

    (az egy dolog, hogy sok tízezerrel több a vas, de annak komoly fejlesztési háttere is van - a vasakat összehangolni, közös háttértár, oprendszer kompatibilitás, vagy szép nagy kapcsolót kell rátenni, hogy melyik módban indítod)
  • Fpocok
    #200601
    Ha akarták volna, meg oldották volna. De nem akarták, így kényelmesebb.
    Ráadásul konkurencia sem csinálja, így már tényleg nem szólt mellette semmi.
  • Tinman #200600
    Miért nem lehetett 2 féle verzát kiadni?

    Simán beáldozná az ember a + sok tízezret, hogy EGY gép vigyen PS2/PS3/PS4 cuccokat. Akinek nem kell, az meg venné a Lite verziót.
  • Totti5
    #200599
    Nem is tudná. Vagy hardwert kell beleépíteni, vagy emulátort. Az első feláras, a másik vagy megy rendesen vagy nem, optimalizálás híján.
  • Botond #200598
    Nem is kell, hogy hiányérzeted legyen. Nekem sem hiányzott évekig/évtizedekig, aztán az asszony és a családi béke miatt venni kellett egyet, azóta van. Jópofaság, sokmindent játszok azon is, néha elvagyok vele, de ha nem lenne akkor is le tudnám továbbra is kötni magam a pc-vel. Pár jó játék kimaradna, de sok kimarad így is, a mai világban szerintem már az idő a szűk keresztmetszet, nem a platform, hogy most egy csomó jó pc-s játék marad ki, mert nincs rá idő, vagy egy csomó konzolos, mert nincs konzol, vagy egy csomó pc-s, mert csak konzol van, az olyan tökmindegy. Csomó jó játék ki fog maradni mindenkinek ígyis-úgyis.

    Szóval lemaradsz pár jó címről, hát ez benne van az életben ígyis-úgyis. :)
  • grebber
    #200597
    Az ötlet jó volna,de ez a megvalósítás szánalmasan gagyi.
    Pedig ebben sokkal de sokkal több van.Majd egyszer csak lesz egy fejlesztő aki ezt normálisan meg tudja valósítani!
  • Maak
    #200596
    Koszi amugy, bar meg valamiert nem erzekeli ingame...

    Bal alul van egy olyan, hogy count...na az mit szamol?javascript:document.newmessage.submit();
  • arty
    #200595
    akkor meg a ronda graf miatt sírnál
  • arty
    #200594
    Bear Simulator funded !!!!!444
  • Botond #200593
    Nekem is megvan egy éve, de még nem kezdtem bele. Nem akarok úgy játszani vele, hogy 20-30 percenként abba kell hagynom. Egyben x órám meg nem tudom mikor lesz. :(
  • DarkSector
    #200592
    Biztos ráesett előtte az eső, de amúgyis ha tüz a nap, vannak a valóságban is olyan foltok, amik fénylenek bizonyos szögből, de aztán ez legyen a legkevesebb problémád sweetfx-es kollega. :D
  • Maak
    #200591
    Ugyanott Free Bitdefender Internet Security (100% discount)
  • Evoluti0N
    #200590
    Jah. Úgy csinálom. Stranger küldik, "véletlenszerű" események, hasonlók az elsődlegesek. Emellett a challengeket is csinálom, meg úgy mindent össze-vissza. Gyorsutazást se nagyon nyomok, mert élvezem a lovaglást, meg a szép tájat. Főleg a déli részeken a szép sziklaalakzatokat. :) Főküldiket akkor csinálok, amikor nem találok mást.
    Lehet, hogy egy kicsit félreérthető volt a hozzászólásom, vagy most értem félre a tiédet. Még messze vagyok a végétől. Ez csak olyan játék harmadai véleménynyilvánítás. :) Olyan 30% körül vagyok asszem.
  • The Protector
    #200589
    Én is nagyon szeretem a játékot.Keresgélj a játékban tovább mert sok apró feladat van meg hasonló xtra cuccok.
  • w77d
    #200588
    Nekem az első xbox címem volt amit végig toltam. Leültem kipróbálni és magával ragadott. Ennél fordult elő először velem olyan, hogy elvesztettem az időérzékemet. Leültem este 9-kor egy picit tolni és hajnali fél4-kor álltam fel hogy megnézzem az időt, biztos van már vagy éjfél felkiáltással.. zseniális alkotás. A zombis kiegészítője is.
  • kill3r21
    #200587
    Srácok: hogy lehet rendelés visszavonni a g2a.com-ról, tudja valaki?
  • wantonly
    #200586
    Ezt az egy játékot irigylem. :D
  • Evoluti0N
    #200585
    16 óra Red Dead Redemption után. Ezt miért nem kezdtem el előbb? Vicc kategória, hogy konzollal együtt kaptam, de valahogy mindig találtam valami mást. Ez a legjobb "kovbojos" játék, amivel játszottam. Nem mintha olyan sok lenne belőle. Olyan, mintha a GTA V-t játszanám vadnyugaton. Nah, jó. Annyi minden nincs benne, de azért itt is sok a tennivaló. A GTA V-öt már ugye néhány hónapja végigvittem és érdekes látni, hogy néhány új ötlet tulajdonképpen a RDR-ben szerepelt először. Nah, szóval nagyon állat. A szokásos Rockstar minőség. Most már duplán is megbocsájtom nekik a GTA IV-et.
  • Shep
    #200584
    Persze, tök száraz időben az aszfalt meg minden tök fényes.
  • tomsolo
    #200583
    Haha szétröhögöm magam a steamgift ninja topikban
  • DarkSector
    #200582
    Hő nemtudom, a Tomb szép, de valszeg ez most inkább ironia lehet részedről, egyrészt eltekintve hogy sandbox játék, azért nem gyengén fel kellene tűnnie itt sok embernek, akik nem ma kezdték, mennyi apró terptárgy, milyen minőségben van kidolgozva, nem beszélve az effektekről.

    Bármilyen pc-n futtatod a TR-t közelébe nem ér. :)

    Na de mindegy, kinek mi a stílusa ugye, de én örülnék ha egy játékban akár sandbox, akár nem ilyet látnék viszont.
    Egyenlőre még nem sikerült Ilyet találnom.

    Nézd meg ezt, utána meg a Tomb-ot. :D
  • DarkSector
    #200581
    Mi csillog? Feltünt hogy amik csillognak vagy vizes vagy a kocsik fényezése? :D
  • Fpocok
    #200580
    Inkább most már fejlebb kéne vinni az FPS számot. PCn már ilyen 120+ játékok is vannak...
  • wantonly
    #200579
    Én sem ájultam el. Azért ez annyira nem hoz éles váltást PC-s szemmel, hogy most emiatt valaki rohanjon PS4-et venni. Nekem egy Tomb Raider grafika is már tökéletesen elég volt, ez most annyival szebb lenne? Persze ez a graf már egy tökéletes alap a megjelenő játékokhoz, jó lesz ez, de nekem továbbra sem lesz konzolom és nem is érzem a hiányát.
  • Sippie
    #200578
    azért ha a ps3-at be kéne építeni a ps4-be a kompatibilitás miatt, az megdobná az árát. Ezt a ps3 esetében is hamar visszavonták a ps2 kompatibilitással.
  • Rony94
    #200577
    Akkor ebből PS3 lesz csak....majd....egyszer.....ha lesz sok pénzem. (háháhá, jó vicc)
  • Fpocok
    #200576
    Nem játssza le. Az túl ésszerű lenne és akkor nem tudnák újból eladni a játékokat.
  • Sippie
    #200575
    nincs kompatibilitás, csak majd cloudból tolható változat, vagy mi a szöszről beszéltek. Talán ha store-on vetted korábban ps3-ra akkor beadja, de lehet hogy feláras dolog.
  • Rony94
    #200574
    Még régebben hallottam olyanokat hogy a PS4 le fogja tudni játszani a PS3-as játékokat is. Vagy ez akkor nem igaz?
  • Shep
    #200573
    Szerintem kicsit túlzásba vitték a csillogást, emiatt minden műanyagosnak hat, de egyébként tényleg szép,meg részletes de az fps azért volt ahol majdnem a 25-öt csípkedte.
  • DarkSector
    #200572
    Tessék?
    Azt értem már hogy nem volt még konzolod, azt látom, de mi legyen mivel kompatibillis? :D
  • Rony94
    #200571
    Ha kompatibilis a PS3-as játékokkal is, akkor lehet hogy én is beszerzek egy példányt. (ha nem kompatibilis, akkor először egy PS3-at veszek és később ráér majd a PS4 is) Egyébként sose volt még konzolom, ez lenne a debütálásom.