311802
  • DarkSector
    #200530
    ha hazaértem megnézem.
  • arty
    #200529
    kényszer* nagy úr! :P
    szerintem volt már ilyen közel -> xbox1 intelceleron+geforce3+64mbram+lebutitott-win2k

    *olcsójános-warezbetyárkodás-mentegetőzés-ideologizálás. nem volt szép dolog, elismerem.
  • Micsu
    #200528
    az emulálás az egy nagy büdös lószar, szégyelld te is magad hogy arra vetemedtél
    de az is biztos hogy a 2 platform (nextgen and pc) ennyire közel még nem volt egymáshoz
  • arty
    #200527
    naezaz.
    a hobbi-projektméretet a ps1 és talán a wii emulálása jelenthette, már a ps2 emun is látszott, hogy túl nagy falat...

    pénzt meg ilyen ingoványos talajra senki nem fog vetni :)
  • Szabi #200526
    majd 2ezer körül a gold-ot GMG-ről kreditre :DD

    NFS:MW után nem adok én már nekik pénzt..
  • tomsolo
    #200525
    Imho ennek a Forza 5 demonak az a lényege, hogy még könnyebb XBOX ONE-ra fejleszteni mint eddig és utána esetleg "visszaportolni/kiadni" PC-re is a stuffot...

    Ez egyébként nem jelenti azt, hogy két katt és van emulátorunk PC-re hogy csak egy példát mondjak a régi MS pinball is azért került ki mert nem volt belőle 64 bites verzió és 5 cent munkaórát sem akartak belefektetni...

  • Tinman #200524
    Sajna amíg nincs mögötte pénz, addig gyakran ezek csak elméleti lehetőségek.

    Kell egy csapat, kell pénzbeli motiváció és most könnyebb dolguk lenne.

    Egyébként valószínűnek tartom, hogy az ilyen kezdeményezéseket MS szépen finom, fű alatt el is folytja... egyszerűen felveszik a srácot a saját csapatukba és a 40 milliós éves fizu után már qrvára nem akarja megváltani a világot... és igaza is van.
  • Tinman #200523
    Nettó faszság. Itt már nincs Cell ereje, meg egyéb terelős, majd meglátjátok maszlag.

    x86-os CPU + AMD GPU jujjj de titokzatos!

    Hát ezt aztán tényleg nem fogja tudni sosenem a PC, mileszvelünkminmeghalunk

    Vajon mennyi időbe telt a Forza 5-öt azon a PC-n működésre bírni? 1 hónap? 2? Főleg, hogy kvázi egy Win 8 futkorászik az X1-en.

    Jah, hogy az optimalizálás és a trükközés az evidens konzolon? Naná, a gyengébb hw mindig is ezt követelte.

    Helyén kell kezelni ezt az egészet. A konzol még mindig remek választás a kényelmes, egyéb szolgáltatásokra vágyó embereknek, de az anyagi dolgok egyre árnyaltabbak. PC-n olyan árbeli mélyrepülések vannak sw téren, hogy az már-már félelmetes.

    No meg az exclusive címek kérdése... kár, hogy ezen a téren egyelőre nehéz hasra esni.
  • Tinman #200522
    FF VIII - 6$
  • Dzsini
    #200521
    ilyesmit vársz?
  • Evoluti0N
    #200520
  • TBTPumpa
    #200519
    Diablo III - Reaper of Souls (Battle.net EU kulcs) - 7500 Ft
  • TBTPumpa
    #200518
    Need for Speed Rivals (EU, Origin kulcs, normál változat) - 3000 Ft
  • arty
    #200517
    félek nem ps3 emu kóder kapja, a dx12 beleköpött a levesbe :DDDDD
  • arty
    #200516
    már csak max 10+ év, ahogy nézem

    tudván, hogy a ps2emu a mai napi nem perfekt és h 10+ éve tartottak a "1-2 cím eljut a title screenig" szinten ... :D
  • Totti5
    #200515
    'max a ps3 viszonylatában érdemes esélyesebbnek látni a megjelenését'

    Na, mit tudsz, kié lez a Nobel díj?:)))
  • arty
    #200514
    no dzsungel, no fun :((
  • arty
    #200513
    Kiszálltál, mert félre AKAROD érteni. Okos :)
    Nyilván az összedrótozott cpugpu hibridre céloz, nem a nyers teljesítményre. És abban bizony abszolut előremutató.
  • arty
    #200512
    pcsebb, mint az xbox1 volt anno? ;) és abból se lett semmi, tehát ez tényleg max egy elméleti lehetőség és max a ps3 viszonylatában érdemes esélyesebbnek látni a megjelenését. gyakorlatban a 0.0000001 helyetti 0.000001 nem sokat ér ;)
  • arty
    #200511
    zseniális, nagyon tetszik :) (dobtam is 3 dolcsit a fejlesztőnek, imádom a semmicsicsa, mindent megold a saját könyvtárában programokat)

    161 játékomat menti, ráadásul találtam egy 1200 megás unrealendzsin dump fájlt a spec ops the line könyvtárában, ssd-n kicsit luxus :)
    össze kéne nézni, h ment-e mindent, amim van...de az horror volna....szal a régi mentésmódom nem állítom le ettől még, de pár giga árán még nagyobb a biztonság

    http://www.gamesave-manager.com/ - ajánlom mindenkinek immár én is!
  • Micsu
    #200510
    én nem emlékszem olyan képekre hogy a kipróbálható játékok alatt ott volt a pc mint a tavalyi e3on, de várom a linked
    az meg jelent valamit hogy egy forza5 pc verzát pikk pakk összedobtak mert biztos nem öltek bele többezer munkaórát
  • Tinman #200509
    Azokra a kínos dolgokra utalsz, amikor rendre PC-n demózzák az éppen köv. konzol generáció játékait? Az szerintem is kőkemény :-D
  • Tinman #200508
    Xenia projectre keress rá.
  • DarkSector
    #200507
    Erről volna szó, tudtommal x360-ról is azt mondták közel áll a pc-hez, holott nem volt emu, helyette a PS1-PS2-GC-WII, amik elvileg messze álltak, PS2 máig nem megy bugmentesen, ha meg bugos akkor mit kezdjek vele?

    Meg az sem segítség ha egy olyan drága vga kell az emulátornak, aamiből addigra 3 mostgent veszek vagy 1 Xbox nextgen, vagy ps 5-öt.
  • DarkSector
    #200506
    Igen, hol van x360 emu? :)
    privibe kapok egy linket?
    és milyen játékok müködnek ma?
  • arty
    #200505
    sose hallottam róla, most megguglizom :)

    kösz a tipept!
  • arty
    #200504
    Volt szavazás. A kussoló is szavaz: egyetért a moderátor döntésével.
  • Dzsini
    #200503
    Az E3-as bemutatós gépek általában PC-k voltak (még a PS3/X360 időszakban is, most is), mégsem lett belőlük emulátor.
  • Tinman #200502
    4-5 év és rendben lesz. A mai kickstarteres világban még ezt a módot se tartom kizártnak.

    Arról tudsz, hogy az X360-as emu mennyire közel van a befejezéshez? :-)
  • Dj Tommy
    #200501
    Ha autós játékokról van szó, akkor biztos hozzá szólok.
  • DarkSector
    #200500
    Legyen egy ezres mert mire elkészül az első emulátor én már nyugdijas leszek. :)

    Amúgy ellened fogadok, de örülnék én is ha igazad lenne nem kellene vennem nexgen konzolokat.
  • Tinman #200499
    Hogy több pova kell azzal mindenki tisztában van, nem is a kispénzű rétegnek szól, hanem azoknak akiknek amúgy is van egy erős vasuk, konzolt pedig már nem akarnak... vagy azoknak, akik SQJ-féle erőművekkel vannak megáldva és még szebb küllemben akarják élvezni az xy konzolos címet. Volt már erre a múltban rengeteg példa.

    "Eleve az egész warezra épül"

    Kérlek, ne magadból indulj ki... indulj ki mondjuk Zó-ból.

    "online és a különféle funkciók kuka"

    Igen, de még mindig rengeteg olyan ember van, aki tojik a multira, csak a single érdekli.


    Még 1x: Ez nem konkurencia, nem a kényelemről és az eleganciáról szól, hanem pusztán egy lehetőségről.

    Pl. nálam is tervben van majd, hogy GC játékokkal játszok, de 1-2 Wii cucc is érdekel majd. Nem hiszem, hogy ezért konzolt szeretnék venni, főleg, hogy sokkal szebb graf elérhető már PC-n.

    Mame és PS2 cuccokkal nagyon sokat játszottam anno PC-n...
  • Totti5
    #200498
    Az emulátorral csak az a baj hogy sokkal több pova kell majd neki, ami sokkal több pénz mint venni egy konzolt ( s még akkor sem garantált semmi ).

    Ez eddigi emukból kiindulva az egész egy nagy lutri, szopástenger. Eleve az egész warezra épül, online és a különféle funkciók kuka. 1-1 játék lehet megy jól, a másik 10 meg meg sem moccan.

    Azon kívül hogy programozó zseniknek ez lehet egy jó kis kihívás valamit összrántani, mint júzernek ez nem hiszem hogy annyira fontos dolog, persze ingyé van fontos.... Ha játszani akarok akkor arra ott vannak a gyártó álltal kiadott gépek és az arra OPTIMALIZÁLT játékok. Miért kellene magamnak felesleges munkát csinálni, ami közel sem lesz olyan mint ha bekapcsolnám az adott konzolt.
  • lalakov
    #200497
    Ha olyan lesz, mint a 3. rész csak teljes értékű co-op-val, akkor nagyon várós:
    Far Cry 4
  • Tinman #200496
    "a mára már elavultnak tekinthető PC architektúrát veszik figyelembe."

    "Igen, az újgenerációs Xbox One és Playstation 4 nem csak nevükben nextgen, hanem maga a bennük rejlő hardver is ízig-vérig az."

    Kiszálltam.
  • Tinman #200495
    Hirdetésem szövege:

    "Zavvi-s előrendeléshez járó Dark Souls 2 Into the Light képregényt keresek."

    Jön is egy tag:

    "Dishonored-et tudok érte adni."

    WTF??????
  • Totti5
    #200494
    Tegnap láttam ezt az írás, érdekességek vannak benne a témával kapcsolatban
  • Tinman #200493
    Úgy fest vannak még nyitott emberek rajtam kívül:

    Pl.

    Pl 2

    Az a k. nagy helyzet, hogy ezek a konzolok mocsok közel vannak a PC architektúrához.

    A fogadást állom, mennyi legyen a tét?
  • DarkSector
    #200492
    Tutkó nem lesz.
    Ebben biztos vagyok. :)
  • Tinman #200491
    Miért ne lehetne?