63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • tenkenorman
    #13154
    azért már az esetek nagyrészében, a főbb vonalakon mercedeszek, és credok-járnak. tegnap mondjuk a halál f*ából az ipari parkból este 10 kor 280assal jöttünk haza, a sofőr b*szott fűteni, és az összes ablak húzott...
  • GMI
    #13153
    de ott vannak még a C56-osok
  • bocskor3
    #13152
    OFF:Hát ja. De szerintem a Volán társaságok közül a vértes volán a legszegényebb.... Télen full hóban -12 fokban este 280-asok stb.
    járnak. A legmodernebb busz a Vértes Volánnál egy két csuklós Rába Contact. XD Még a 100-200 Kilóméteres útra is 256-osok mennek. :D
  • kuhnzsolt
    #13151
    OFF: hát az biztos ég és föld
  • Plett
    #13150
    OFF: a videóhoz semmi közöm! :D de a pálya tényleg nagyon jó, jó kis városi
  • bocskor3
    #13149
    OFF:XD nálunk a Vértes Volánnál azért nem teljesen így van....
  • kuhnzsolt
    #13148
    OFF:Úgy mint a valóságban csinálják a volánbusz sofőrök Érden a helyi járatokon!
  • bocskor3
    #13147
    Sziasztok! Láttátok már ezt a modot a playglobe.net-en találtam. Az NL202 Fel- és Leváltásait teszi valósághűvé.

    LETÖLTÉS
  • Ikarusfan
    #13146
    OFF: Már nem azért, de hogy lehet úgy vezetni, hogy 50-nél nyitod ki az ajtókat, és 40-nel veszed be a kanyarokat? Egyébként jó pályának tűnik.
  • Plett
    #13145


    ajánlom figyelmetekbe ezt a brazil pályát, szerintem nagyon jól sikerült :)
  • kuhnzsolt
    #13144
    hát nekem o3d hiba, aztán vége, nem tudom kiválasztani!
  • Brad33
    #13143
    Valaki fel tudná tölteni egy képen a grafikai, a haladó grafikai és az MI forgalom beállításait? Valami elcsesződött, és lassan töltenek be az objektek, nincsenek utasok és a forgalom is gyér annak ellenére, hogy elég rendesen felvettem. Köszi előre is!
  • adam993
    #13142
    Zoliikp: Tudtál valamit kezdeni a 246-os Ikarusszal?
  • crodgok3
    #13141
    Nem vesztettél sokat a Karosa kihagysával...
  • omsifan
    #13140
    Érdekes... Nálam a Karosa, meg a Jelcz automata/manuális is működött rendesen.
  • Martinez01
    #13139
    Nálam nem működött...
    Erre mondom kipróbálom a Karosát, de az is csak felidegesített...
  • Zoliikp
    #13138
    OFF:Én már mondani sem merem, hogy működik a javítás...
  • kem001
    #13137
    Ezen mit lehet elrontani? Ami érdekes, hogy Moges pályán működött
  • matesz19
    #13136
    Nah valakinek működik az IK 260-as javítás? :D
  • Plett
    #13135
    LOOL azt hittem én fogyasztottam valamit hogy fura volt a szöveg... :D
  • Routeres
    #13134
    OFF:Google fordító for president!!!
  • kitt2000
    #13133
    Ikarus 260 v.2!

    Egy kis frissítés csomagot a modell autóbusz Ikarus 260 busz szimulátor v.2 a OMSI: Omnibus Simulator. Frissítés kijavítja a hibát az ajtó, a jobb belső világítás belső és a legfrissebb híreket tartalmazza a reális műszerfal háttérvilágítás busz.

    Letöltés
  • Plett
    #13132
    Köszönöm! :)
  • atty707
    #13131
    Sajnos crc-hibás volt a feltöltött állomány, amit délután lecseréltem működőre, így lehet most már tölteni.
  • wollnerd #13130
    Az nagyon érdekes.... :D
    Nekem is bevan állítva hogy windows indításakor nézzen utána..
  • matesz19
    #13129
    Hmmm fura, mert én is ugyan így csináltam és még is ezt a hibát dobja ki... mind1 akkor szenvedek a manuálissal :D Köszi azért :)
  • Warrior888
    #13128
    Nekem meg be van állítva AM-ben hogy minden windows induláskor nézzen utána frissítéseknek. Mióta kijött a legújabb simplestreets minden nap ott villog hogy kéne frissíteni, holott ezt már vagy 3x megtettem.
    De hiába, másnap (vagy amikor legközelebb bekapcsolom) megint ott villog hogy a régi van fent. WTF? :D
  • kuhnzsolt
    #13127
    Nálad a pont, nekem is működik!
  • Zoliikp
    #13126
    Sajnálattal kell mondanom, hogy "elbaxtál" valamit.

    Kíváncsiságból letöltöttem, bemásoltam a manuálist, elindítottam.
    Utána felülírtam az automatás verzióval, és mindkettő kiválasztható, és működik...
    Ez van...
  • matesz19
    #13125
    Köszi, akkor megnyugodtam hogy másnak is xar és nem én baxtam el valamit. :D
  • wollnerd #13124
    Nem tudom miért nem tudom frissíteni a SimpleStreets-et 0.1106.13 beta verzióról a 0.1202.4 beta-ra, mert mindig ezt a hibát észleli az OMSI Addon Maganer!

    Nem a legfrissebb verziójú AM-t használom mert az újjal "súlyosabb" probléma van. ([URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1236630869&no=10950]#10950[/URL])
    jó 5let?
  • kem001
    #13123
    Sajnos nálam is ugyan ez vele a gond, ezért visszatettem a manuálisat
  • matesz19
    #13122
    Sziasztok, nekem lenne egy olyan problémám hogy mikor ki akarom választani a buszoknál a jelcz L11 automata sebváltósat akkor kidob egy ilyen hibát és utána már csak Ctrl+Shift+Esc-el(Feladatkezelővel) enged ki lépni. Direkt az omsihu wordpress-ről töltöttem le. Valakinek van tippje hogy lehet a gond??
  • Plett
    #13121
    Akkor újra rakom. :) Az omsi wordpress honlapról szedted? Onnan nem akarta leszedni mert regisztrációt kért, bár mondjuk csak este ügyeskedtem vele és hamar feladtam. :)
  • Zoliikp
    #13120
    Nekem elindult, patch nélkül...
  • Plett
    #13119
    Ez a Karosa B732 Beta 0.2.1 nektek elindul? A hivatalos oldalról leszedtem, ráraktam egy patchet is ami volt a hsz-eknél, de exe hiba :)
  • tuningmark
    #13118
    Kaptál pmet.
  • Zoliikp
    #13117
    Küld át, vagy adj egy elérhetőséget.
    Megnézem, mit lehet kezdeni vele...


    muHaHaHa:
    Először nem értettem, mit is akartál mondani, aztán jobban megnéztem, és bocsi, de röhögtem egy nagyot....
  • tuningmark
    #13116
    azt nemtom.
  • adam993
    #13115
    És más se tud segíteni? Akik még modelleznek?