63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • Zoliikp
    #13194
    Korábban kérdezted, de most válaszolok:
    valami textúrahiba miatt nem hajlandó csak csupaszon megjeleníteni...
    Próbáltam már mindent, közben a DE-t is elállítottam, úgy hogy most még nincs kész...
    Őszintén, nincs semmi kedv arra, hogy egyesével feltextúrázzam a gépet, majd a beállítások ellenére ugyanaz maradjon...
    Még kiagyalom, mi legyen vele...

    A scripteléssel mi a gond?
  • tuningmark
    #13193


    246 alakul, viszont az ajtóscripteléssel problémáim akadtak..
  • Routeres
    #13192
    Baromi jó kis cucc, lényegében tényleg működik, azt az apróságot leszámítva, hogy ahhoz, hogy normálisan az utat lássam, baromi ortopédan kell tartanom a fejemet...
    Ingyenes alternatívának jó, de nem tökéletes...
  • Plett
    #13191
    Egyébként működne ez nálam is, csak a lassúság miatt nem jó. :)
  • Plett
    #13190
    Mit kell nézni egy jó webkameránál? Van nekem egy Genius G111-es webkamerán, de egyszerűen van 3 FPS-em, ezzel meg semmit nem érek...
  • Routeres
    #13189
    Valóban működik, csak a beállításokkal kell kicsit játszani.
  • Ikarusfan
    #13188
    De akkor nem úgy kell beállítani, hogy nagyon kicsi mozgásra többet forduljon? Mert ha 1:1-es, akkor ahhoz, hogy a buszban teljesen elfordulj, lényegében a falat kell nézned. :)
    Amúgy érdekesnek tűnik.
  • wollnerd #13187
    Óh, megfogom nézni! Nemsokára felteszem a Logitech C600 webcamot.

    Remélem majd más trackIR-es (Freetrack-os) játéknál is fog működni!
  • ozimak
    #13186
    Ha valakit érdekel,hogy lehet TrackIR nélkül,sima egyszerű webkamerával fejmozgás követést használni a játékban,akkor annak tudok megoldást ;)
    Kell hozzá ez(Download Non-Commercial faceAPI License v3.2.6)
    És ez!
    Először feltelepíted a FaceAPI-t,majd miután fent van feltelepíted a "FaceTrackNoIR"-t! Miután megvan elindítod a "FaceTrackNoIR"-t!
    A középen lévő "Tracker source"-nál elindítod a FaceAPI-t!(start) A jobb oldalinál meg kiválasztod,hogy: "Fake TrackIR"!
    Tesztelve és működik!!! Csak egy kicsit játszani kell a beállításokkal,hogy ne mozduljon túl hirtelen a nézet,de erre még én is csak most kezdek rájönni! Aki érez késztetést és szeretne így játszani(nekem tetszik így) annak nagyon mókás és egyben hasznos is tud lenni! ;) Jó szórakozást!
  • olimano2222
    #13185
    ja és még azt hogy miért káromkodnak az utasok ha nem csinálok semmi rosszat :( ?
  • gabesz012
    #13184
    OFF: A Volánbusznak van a jvp-seken kívül másik Citaro-ja? :O Ha így van, akkor nem tudtam. De itt a környéken még nem láttam olyat (budai régió). [/szin]
  • bazsi25
    #13183
    sziasztok a jutubon látam egy orosz maz buszt tud rola v.ki hogy hol lehet le szedni?
  • bocskor3
    #13182
    Szerintem töltsd le a 2.0-ás verziot azon müködik az ablaktörlő
  • olimano2222
    #13181
    Sziasztok!
    Szeretném meg kérdezni hogy az ajtóféket a játékban pl az emeletes buszokról hogy lehet ki iktatni ? :D ha megálok akkor csak az ajtót kell nyitnom nem kell a fékkel is bajlodnom ..Ez megoldható ha igen valaki írja meg hogyan, köszi
  • kuhnzsolt
    #13180
    OFF: volánbuszos citarok, melyet sz EVOBUS 2007-2008 között gyártott! Magyarul az újabb típusúakról! Sajnos computer "windows" rendszerű és nem minden jó benne. Köztük a fűtés!
  • kuhnzsolt
    #13179
    Egy kérdés: az ikarus 260-nál mit kell átírni, hogy működjön az ablaktörlő??
  • gabesz012
    #13178
    OFF: nem tudom te miről beszélsz, de a Citok-nak (Vt-transmanos), Citarok-nak (amik nem 2008-asok, hanem ~1999-esek) semmi gond a fűtésével, télen kellemes meleg, nyáron úgyszint, de csak a klíma hiánya, meg a kis ablakok miatt. A legjobb fűtés talán a 435-ösökön van, meg az ex debreceni 260-akon. [/szin]
  • bocskor3
    #13177
    Nem feledem... De akkor is imádom a hangját.
  • Ikarusfan
    #13176
    Én teljesen egyetértek veled, sokkal jobban szeretem én is a régiek hangját. Azt viszont ne feledd, hogy a Rába D2156-os motorok félig-meddig MAN-ok, mert a Rába onnan szerezte a licenszt, azaz azok csak gyártásilag teljesen magyarok (vagy úgy se, nem tudom).
  • bocskor3
    #13175
    OFF: Szerintem még mindig sokkal izgalmasabb régi 200-as sorozatúval utazni mint valami modern Mercivel,Volvóval,esetleg Credoval. Imádom a hangját az összes régi Ikarusnak,na meg persze az újaknak is de CSAK A RÁBA MOTOROSNAK. Szerintem magyar buszokba magyar motort tegyenek. Nagyon kár hogy bezárt az Ikarus gyár.. :(
  • alexander1993
    #13174
    Hát ha van vbus-hoz is akkor az ARC 127-est próbálnám meg.
  • dgufoplast
    #13173
    Az ki van adva a v busz hoz is itt meg találod jobban jársz ha v buszból konvertálsz mert nem kell vele sokat szenvedni szerintem
  • alexander1993
    #13172
    Ikarus-EAG E92
  • dgufoplast
    #13171
    Melyikre gondoltál ? milyen típusra
  • alexander1993
    #13170
    Azt tudom, hogy küldesz üzenetet és hálás is vagyok érte már most, csak azért lenne jobb CBS-ből mert talán ott jobb modellek vannak amelyek nincsenek vbus-ban.
  • Vazzeazze
    #13169
    OFF:ez teljesen jogos ;) Ebben az esetben viszont az üzembentartó vállalat az oka. Fagytam már halálra rossz kályhák miatt 260-as 250-es és 266-os vezetése közben is(ez utóbbi a fejemet is szétrázta) az utasokkal együtt....és engem szidtak. Na de ez már múlt idő :)
  • dgufoplast
    #13168
    Én mondtam majd küldök pm be de a cbs be nem vagyok jártas meg szerintem ugyan azok a modellek is meg vannak a vbusz-hoz mit a cbs-hez mert a fele vagy az egész onnan van át konvertálva de nem biztos a dolog
  • alexander1993
    #13167
    Hello! Már korábban kértem segítséget, mert szeretnék buszt konvertálni CBS 2010-ből vagy vbus-bül OMSI-ba. Itt mondták, hogy inkább vbusból mert onnan könnyebb de a korábbi döntésemmel ellentétben inkább CBS 2010-ből szeretnék mert ott kidolgozottabb modellek vannak. Tehát megint azt szeretném megkérdezni, hogy valaki tudna segíteni vagy leírást adni, hogy milyen programokat használjak és hogyan csináljam?
    Előre is köszönöm az esetleges segítségeket.

    Ui.: Deep Exploration 6.1 x64 modellező programom van.
  • atty707
    #13166
    valami Nálad lesz elrontva, mert kíváncsiságból leszedtem, az SD85-tel mentem egy kört, és sehol nem akadozott a hangja.
  • Warrior888
    #13165
    OFF: Szerencsére a Pannon Volán csak helyinek küld olykor fűtés nélküli 260-asokat, de az is pont elég. Nagyon szenzációs amikor azon tanakodsz hogy leülsz a -20fokos ülésre és felfázol, vagy állsz és szétfagynak az ujjaid ahogy kapaszkodsz. Imádom.
  • bocskor3
    #13164
    Nah akkor majd keresek egy másikat... :)
  • Plett
    #13163
    Akkor viszont pálya hiba. :) Nem mentem még azon, de ilyen gondom még nem volt.
  • tenkenorman
    #13162
    OFF: az lehet de, én vagyok az utas. sok sok pénzt fizetek a bérletért, és van aki többet. nem érdekel hogy működik vagy sem. kint -20 van, és legalább egy 0-10 fok lehetne a buszban. 5 centi vastag jégvirág volt az ablakon...
  • bocskor3
    #13161
    De csak a Metropolisnál csinálja,a többi kiválóan működik. ???
  • kuhnzsolt
    #13160
    OFF: Hát a volánbusz-nál a helyzet az alábbi:
    Mercedes Citaro Solo 2008 fűtés télen nyáron működik(működne!) Ugyanis típus hiba miatt a fűtés csak 4 fok felett üzemel! Ikarus 260-280 pedig fűtés működik!
  • bocskor3
    #13159
    megpróbálom
  • Plett
    #13158
    Project Szczecin az a korábbi pálya? Én folyamatosan azt nyomom és nincs gondom ott. Akkor valami gebasz nálad lesz. Hangkártya driver frissítés?
  • Vazzeazze
    #13157
    OFF:Nem biztos, hogy b*szott fűteni a sofőr...a legtöbb régiben nem jó a kályha, de ha jó is, 1 óra kell neki mire fűt és akkor is szénmonoxidot nyom be :) (Borsod Volán)
  • bocskor3
    #13156
    Most szedtem le a Metropolis mapet az omsihu.wordpress.com-ról és nincs hangja a busznak a pályán csak ilyen percenként pár másodpercre hallani a busz hangját. Megpróbáltam mindegyik busszal de nem jó.Korábban már a szczeninnel is csinálta de nem tudtam megoldani.
    Légyszi segítsetek!
  • bocskor3
    #13155
    Igazad van :D