63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • feca3339
    #15693
    Köszönöm szépen :)
  • SnyperD
    #15692
    Nem vagyok fent 1 órát elszavadul a pokol ? O_o
    IkarusV134:
    1.Ez nem Credo hanem fiktív busz lesz, 2. BC11 et ma kezdtem el és az egy másik busz lesz de arról még semmilyen infót nem adtam :D
    matec1996:
    Fent írtam elkezdek másik modellt is de a fiktív modell lassan kész lesz 1-2 hét utána a konvertálás része azon múlik mennyi idő alatt tanulom meg :)


  • bocskor3
    #15691
    Itt
  • dgufoplast
    #15690
    C:\Program Files\m-r-software\Omsi\Vehicles\MAN_SD202\Texture\Werbung_D92\oda csinálsz egy alap festést vagy amilyet akarsz és az oldalán lévő csikót át fested ha arra gondolsz D92_01_BS ez a festés neve a busznak a karosszériára gondolok :D talán úgy jó lesz a dolog
  • generalGGabe
    #15689
    Kérdésem lenne átfestéssel kapcsolatban:
    A buszok oldalán a gumicsíkokat hol tudom átfesteni?

    Előre is köszönöm a válaszokat
  • feca3339
    #15688
    Üdv!
    Biztos h. már kérdeztem, de visszakerestem jópár oldalt és nem találtam
    Az lenne a kérdésem h. a man buszhoz (202-eshez) honnan lehet leszedni a manual modot? (újraraktam a gépem és elveszett)
    Előre is köszönöm
  • zsoltim412198
    #15687
    sziasztok valaki elküldené a man lions city vagy az ikarus 280 mappáját? ne a rart hanem a kicsomagolt mappát. ha valaki elküldené az nagyon jó lenne. Email címem ([email protected])
  • omsidriver
    #15686
    Én is elvállalnám. :)
  • Zoliikp
    #15685
    Ha hiszed, ha nem, a lelke mélyén mindenki - bár nem ez volt a fontos - várta már, hogy vajon ki fogja m e g i n t feltenni a rettegett kérdést.
    Olyan hiányérzet volt az egész társaságon a mai napon.
    Új hét, új hónap, és még senki?
  • ccv520
    #15684
    Itt van hozzá a link: Katt
  • olimano2222
    #15683
    Egyszer csak kész lesz kezdj bele egy ilyenbe és lásd mennyi munka :)
  • bocskor3
    #15682
    -ll- Most ez komoly?
  • Geri556
    #15681
    OFF:ISTENEM...
  • matec1996
    #15680
    SnyperD A buszod mikor lesz kész és mikor lész kiadva ?? :D
  • Robi546
    #15679
    (bocs a 2x posztért)
    Egyébként bug volt, nem az én hibám. :D
  • Robi546
    #15678
    Úgy csináltam hogy, ugye először fel dőlt a busz majd változtattam a Busz pozícióját közbe rá jöttem hogy Pausezva volt a játék közbe a buszt át rakta embereket nem. :D
  • IkarusV134
    #15677
    Hát az üléselrendezés elég érdekes. Köszönő viszonyban sincs az egri verzióval. Ott kezdődik hogy 1,5-es ülés nincs is benne. Az ablakos oldalon 2 ülés van mindenhol. Az üléssorok jók, az ajtós oldalon is 2 ülés van egy sorban kivéve a 2. ajtó előtti üléssort. Ott valamiért 1 van csak.
  • bocskor3
    #15676
    Az szép. :O
  • Robi546
    #15675
    Máma mentem pár kört Grundorf-on, olyan karambol volt hogy az árnyék is elment a helyéről. Vannak képek,nézzétek meg, elég lol. :D



  • matesz19
    #15674
    Maradok én is a szavazásnál, nem vagyok itt olyan sűrűn hogy vállaljak egy ilyen nagy felelősséggel járó posztot. :)
  • omsifan
    #15673
    Én is maradok a szavazásnál.
  • bocskor3
    #15672
    Ja én is így vagyok vele.
  • halaszfi
    #15671
    Én maradok a szavazásnál.Esélyeim miatt!!!!!! :-)
  • bocskor3
    #15670
    Én majd szavazok inkább....... :D
  • kem001
    #15669
    Ki nem jelentkezik? Végén már csak alig marad pár ember, aki szavazni fog hehe
  • dgufoplast
    #15668
    Szintén én is jelentkeznék :D
  • TheSosy
    #15667
    Nemtudom..
    Kicsifurcsának tartottam,hogy lejött 10 perc alatt..
    Pedig Wi-fi[lopom azt is xd]vel szedem..
    Most újra próbálom.
  • atty707
    #15666
    Sajnos az aktiválási problémám nem volt "jó kifogás", az Aerosoft-os ügyintéző töketlenkedése miatt 8 napig húzódott az ügy, végül egy vezető beosztású úriember segített megoldani 5 hibajegy után. Az meg hogy egyet értesz minősítetlen hangvételű kommenttel, az no comment...
    Részemről a téma lezárva.
  • kem001
    #15665
    Nem lehet az, hogy nem jött le teljesen? Nálam gond nélkül települt, igaz én nem hotfile-osat szedtem le
  • Geri556
    #15664
    Én bocsi, szívesen segítenék, de új linket se tudnék adni.
  • TheSosy
    #15663
    Okés,akkor bocsi
  • Geri556
    #15662
    Mivel ez is olyan mint a Mercedes már warez téma lenne szerintem linket adni... :S
  • TheSosy
    #15661
    Üdv!
    Tudna valaki valami ÉRTELMES LINKet adni a MAN-ról?
    Mert a hotfile-osat[ami .RAR kiterjesztésű]nem nyitja meg,és hibát ír ki.
    Mikor legutóbb letöltöttem a .rar -osat azóta eltünt a .7z formátumu file is amit a 7zipes programmal nem tuttam megnyitni.Szóval egy NORMÁLIS linket köszi!
  • Geri556
    #15660
    Én is jelentkeznék :)
  • papi08
    #15659
    Sajnos az sg keretei nem teszik lehetővé hogy két hg joggal rendelkező ember legyen...Épp ez a gond :S
  • kem001
    #15658
    Egyet értek ebben veled, hogy több ember kellene
  • Erlau Trans #15657
    Én is itt kotlok mindig, mobilról is ránézek rendszeresen amikor nem vagyok ámítógép közelében..... Tipp: szerintem elkelne minimum 2 ilyen házigazda is.... mondjuk a házigazda segédje, vagy ilyesmi, én elgondolkodnék rajta. Minden esetre én jelentkeztem gazdának, vagy ennek a segédnek ha lesz.
  • Routeres
    #15656
    Szia!

    Én szívesen elvállalnám. Minden nap a fórumon lógok, így nem nagyon maradna felügyelet nélkül. ;)
  • ccv520
    #15655
    Én elvállalnám...
  • papi08
    #15654
    Sziasztok!
    Mivel mostanában túl aktív a téma ahhoz hogy folyton moderáljam, (saját időhiányom miatt), így úgy döntöttem hogy átadom a házigazda jogot, és a topikot jelenlegi állapotában. Ez egy gyors lefolyású dolog lenne.

    Holnap délután öt óráig gyülekezzenek össze a nevezők, akik elvállalnák, majd szerdán este 8-ig mehet a szavazás.

    Kérem csak olyanok jelentkezzenek, akik valóban tisztességgel el tudják látni ezt a feladatot, képesek rendesen megoldani az esetleges vitákat, és problémákat.

    Köszönöm mindenkinek, akkor induljon a jelentkezés! :)