63330
qK0ZIKA.jpgHivatalos Honlap | Hivatalos Fórum | Aerosoft | OMSI 2 Steam-en | OMSI SDK | OMSI+
Spoiler használat | Linkek beillesztése | Videó beszúrása | Képek beszúrása

OMSI The Bus Simulator 1 & 2 Topik


SZABÁLYZAT

Warez, vagy OMSI-hoz szorosan nem kapcsolódó témában látogass el ide:
OMSI 1 & 2 OFF, WAREZ TOPIC

  • fjx235
    #16503
    Addig is amíg kész leszel,ha van rá lehetőség meg tudnád osztani velünk,hogy,hogy kell kézzel kereszteződést csinálni,hogy a lámpák is működjenek,mert én is építenék pályát,de egyenlőre modellezni még nem tudok,viszont rengeteg egyedi kereszteződésre lenne szükségem!

    Előre is köszönöm!
  • bence099
    #16502
    igen is uram
  • kem001
    #16501
    OFF: Jó kis 32-es vonal, naponta utazok rajta.
  • Routeres
    #16500
    Az ilyeneket a továbbiakban mellőzzük! Semmi értelme sincs...
  • SnyperD
    #16499
    Ezt nem tudom hova tenni :D
  • bence099
    #16498
  • SnyperD
    #16497
    Apple script van ?
  • TheSosy
    #16496
    Munkába vittem az iPhone-om :P
  • ozimak
    #16495
    Szerintem kezd el,aztán a nevén ráérsz még rágódni :) Én is szenvedek a BP. Örs Vezér Tere-Árpád Híd 32-es útvonallal és még csak most jön a neheze:
    1.
    2.
    3.
    Ilyen kis "finomságok" várnak még rám :D
    Matec meg ne kérdezd mikor lesz kész,mert erről aztán tényleg fingom sincs :D Már hónapok óta szenvedek vele mert szinte minden kereszteződést(egy-kettő kivételével) kézzel kellett megcsinálnom,ráadásul volt egy 2 hónapos szünet is a dologban. Ha jól emlékszem még januárban mutattam képeket az örsről,na az viszont legalább elkészült :) Onnantól a Bosnyák térig jó vagyok,de most megint kell venni egy mély levegőt :)
  • Robi546
    #16494
    Értem.

    Most komolyan mondom holnap reggel belekezdek egy fiktív hegyvidékes,hosszú pályára csak mondjatok egy jó nevet. ;)
  • omsifan
    #16493
    Tényleg? Akkor megyek színészkedni. :D
  • ozimak
    #16492
    Filmeseket szállítják ilyennel. Színészeket,staffot,stb.
  • Robi546
    #16491
    Igazad van és a túra buszból tudom hogy nincs sok illetve egy sincs mert nincs olyan hosszú pálya viszont készítek én fiktív pályát majd hosszú,túra pályának mondható. :D De most igazan nem azért mondom de egy Scania Irizar már jöhetne. :) Mert azokból még tényleg nincs sok.
  • Robi546
    #16490
    Ezt hogy érted hogy filmbusz ? :D
  • Geri556
    #16489
    Ah, értem
  • Routeres
    #16488
    Itt most nem ez a lényeg. :)
    Csak beindult a fantáziám a kép láttán.
  • Geri556
    #16487
    Értem, viszont csak parkoló, vagy AI busznak lenne jó :)
  • Routeres
    #16486
    Kispesten rengeteg parkol belőlük. A Hoffher Albert utca és Ajtósi utca között rengeteg buszt pakoltam a pályára. Na, ott a valóságban is tucatszámra állnak a filmbuszok.
  • Geri556
    #16485
    Ez se rossz, viszont OMSI-ban mit kezdenénk egy filmbusszal ?
  • Routeres
    #16484
    E hónap 17. napján. Elméletileg.
  • kuhnzsolt
    #16483
    Hát ha valaki még szeretne ikarus 260-t csinálni, és van hozzá modellje akkor ezt csinálhatná meg esetleg!
  • SnyperD
    #16482
    Az omsi mikor válik megvásárolhatóvá? 2000 magyar forintért?
  • TheSosy
    #16481
    Jó estét! Hogyan tudnám megcsinálni,hogy a vbusos MAN SD 202 modell mérete megeggyezzen az omsiéban lévővel?Azaz ha be akarok valamit,eggyezzen a 2 pozíció.
  • omsifan
    #16480
    Remélem, nem köveztek meg, de nálam is van egy konvertálásra váró Ikarus 260. De az igaz, hogy teljesen más, mint az eddigiek. Ikarus 260.00 1971
  • Geri556
    #16479
    Amúgy én is elgondolkodtam, hogy van-e értelme, hogy én is csináljak egyet,
    végül amellett döntöttem ,hogy ha nem is készül el, megpróbálom, jó kihívásnak tűnt :)
  • kuhnzsolt
    #16478
    Hát ő.... Tökéletesen igazad van! Én például csinálgatok egy Jelcz Vero-t csak mellette melózok meg más egyebek miatt nincs rá sok időm!
  • Geri556
    #16477
    Szerintem azért is, mert a legtöbben a 200-as típuscsaládot szeretik
    másrészt a 260-asból is több altípus van. Én még nem tudom mit kreálok belőle, egyenlőre arra törekszem, hogy az alapok meglegyenek, utána majd meglátom :)
  • matesz19
    #16476
    Lehet egy kérdésem? Miért csinál mindenki ilyen sok Ikarus 260-ast?? Miért nem csináltok valami más buszt ami még nem készül? Ha valaki sértésnek érezte, attól elnézést kérek.
  • Geri556
    #16475
    A beígért képek:



  • Robi546
    #16474
    OFF: jah,asszem én is hogy ingyenes
  • kem001
    #16473
    OFF: Tudtommal mindig ingyenes volt
  • Geri556
    #16472
    OFF: Szeretünk Matec... sajnos a másik fórumon a neked szánt mondanivalóm miatt most nem írhatok csütörtök óta...
    Más: Elkezdtem az optimalizált 260-ast, ahhoz képest, hogy tegnap este kezdtem egész jól haladok :) képek hamarosan. (És ez tényleg a végleges busz, mert vagy kb. 10-be belekezdtem xD)
  • Ikarusfan
    #16471
    Hát ez valami eszméletlen jó!!! Grat mind a pályáért, mind a járműért a készítőknek!
  • Robi546
    #16470
    Értem,jó lesz az. :) ;)

    ekepista: Google barátod,nem is ide tartozik és no warez,már ha ez annak számít vagy a Vbus -t nem adták ki fizetősen ? :D
  • Routeres
    #16469
    A videó készítésekor sem a Fraps, sem az OMSI, sem a vasam nem volt a toppon. Az meg csak tetézte a laggot, hogy időközben a drága jó Steam is elindult a háttérben.

    De nem a város a legvészesebb. Fent a hegyekben, ahol még nem jártunk erdőt irtani, ott hajlamos megreccsenni. De dolgozunk az ügyön. :)
  • ekepista
    #16468
    sziasztok avirtuál busznak aletöltési linjét küldjétek el köszi
  • Robi546
    #16467
    jó a busz és a pálya is! Mondjuk a videó elején az a város kicsit FPS zabálónak néz ki,már így látom. :S De ezen kívül nagyon jó lesz! :)
  • omsifan
    #16466
    Hangok ugyanilyenek lesznek, de nem ezek. Jobbak.
  • adam993
    #16465
    A hangok maradnak?
  • atty707
    #16464
    Az oldalra csak olyan kiegészítőt teszek fel, ami működik! Ugyanis mindegyiket újratelepített, üres OMSI-val próbálom ki. Az, hogy több kiegészítő "elrontja" a másikat, vagy rossz helyre másolod, az nem az én hibám...