94802
  • SylarHun
    #13046
    Vettem egy EVO X-et.
    Nem is olyan rossz! Mintha 2x ennyire lenne.





  • SylarHun
    #13045
    Mondjuk totál inkorrekt eljárás ez a nyúljunk bele és változtassunk a statján dolog.
    Valaki éppen a tulajdonságai miatt áldozott bele pénzt.
  • RoboKutya78
    #13044
    Ezt is baromságnak tartom .
    Mi a faszért nyúlnak bele a már általunk feltuningolt, illetve megvett járgányokba?(irányítás teljesítmény stb re gondolok)
    Ha nem tetszik, tegyenek mellé a boltban egy 2.0 ás más stattal rendelkező verziót.
    A megvett járgányokat meg hadják lógva. Ne azok szívjanak még egyet a játék fejlesztők illetve a nyávogó felhasználók miatt aki már megvették azt az autót és megszerették ahogy van.
  • Szabi1991
    #13043
    van 4500boostpontod.. vegyél normálisabb autót.. :D

    aztán majd 2hét múlva lerontják a statját.. xD
    ehh :/
  • RYO21
    #13042
    Kezd mostmár a tököm telelenni a csicska OP boostosokkal!
    Mentem egy versenyt waterfronton. A 7 playerből 2 Mustang, 3 murci és 2 gt3 rs volt! Hát persze, hogy az utolsó lettem a 959-emmel.
  • RoboKutya78
    #13041
    Van egy baromi régi autókerék imitáció aminek az alja ilyen elfojt csepp alak abból lehet kreálni ilyet.
  • Joccika07
    #13040
    Jó féle gymkaha Ken Block styles autók lettek bár nekem a norbyé jobban tetszik a mustángon valahogy jobban mutat amugy ezek a lefojások mind új matrica ?
  • norby9201
    #13039
    Hehe..nemcsak én...Ken Block kezdte
  • Gam3r
    #13038
    Derily : Ha ezt nekem írtad szívesen, csak az igazságot mondtam
  • norby9201
    #13037


  • SUNNY84HUN
    #13036
    köszi ,,, ebben 3as , és kurvára stabil lett tőle .. szépen megy így már a kanyarokban
  • FishNoRba
    #13035
    Szép!
    Hanyas ültetés van benne, valamint mennyid dob a kocsin?
  • FishNoRba
    #13034
    Ha ezt nekem írtad, akkor köszi! :)
    Bár sajnos maximalista létemre, nem vagyok vele megelégedve
  • SUNNY84HUN
    #13033
    alakul..

    de én is bedobom a dögömet , ha már sky r34 ről van szó :



  • RoboKutya78
    #13032
    Valszínü valaki megint feltörte a csetablakot vagy egy pillanatnyi elmezavar a szerveren:)
  • SUNNY84HUN
    #13031
    én ezért váltottam belépési kódot + a freemailes 50es nickemet átraktam a hotmailes fiókomba , többi biztonságba van de a freemailel gondok voltak ..

    ilyen buzi írásokkal kezdődött , 1 et letiltottam a sok közül és mind blokkolódott , utána nem tudtam belépni a freemailbe .. - átmentettem ezt a nickemet és minden fasza azóta
  • RoboKutya78
    #13030
    Ötlet tolvaj enye benye.
  • Gam3r
    #13029
    Szerintem nincs mit rajta fejleszteni , ez így is nagyon szép festés:)
  • norby9201
    #13028
    höhö kösz :P
    csináljak róla több képet? :D
  • FishNoRba
    #13027
    Nos, építő kritika nélkül, a saját fejem után haladva, ezt az apró változtatást sikerült eszközölnöm.


    Vélemény, tanács?
  • Ryder159
    #13026
    Fúú de über fa**a a mustang...
  • chris1997
    #13025
    nem túl jó dolgok
    hekkerek azok ám....
  • norby9201
    #13024
    Ez meg mi a fákk?



  • Gam3r
    #13023
    Jééé megtört a jég!:D
    Nyertem egy t2es váltót (12/6/4)
  • norby9201
    #13022
    Ahogy észrevettem a 911-nek csak az irányítását húzták le...waterfronton ugyanúgy megvan a 406km/h
  • Gam3r
    #13021
    Ott a pont.
    Én is sorra verem a skyline-okat.
    Ha sokat bénázok akkor tudnak csakis legyőzni
  • Big Boss Hu
    #13020
    A lotussal sokkal többre viszed multiba mint a skyline-al
  • FishNoRba
    #13019
    A másik kérdésem pedig, tuningal kapcsolatos. Az a fajta vagyok, aki szereti őket selejtezni, de még így is, egy jó kis adag két csavarkulcsos tuning maradt a "nyakamon" T2- höz.

    Viszont, tervembe van, egy lotus vétele is, így nem tudom, mi tévő legyek... Építsem fel jobban a skyline-t, ami most szinte csak gyári tuningal rendelkezik, vagy tömjem tele a lotust?
  • FishNoRba
    #13018
    Sziasztok!

    Kész lett a régóta halogatott festésem a skyline -ra. Elég kezdetleges, így főként tanácsokat kérnék!



    Feri, szép, szép, de azért megnézném egy Suzuki hayabusa turbo ellen...
  • Big Boss Hu
    #13017
    Az a dög egy bolgár srácé és 450 lóig van tuningolva (egyébként igen 2.0 turbó, de nem gyári turbó:D), van valahol egy vidije amikor egy gallardot is lehagy.

    http://www.youtube.com/watch?v=A_iYOQCOMbM&feature=related
  • SUNNY84HUN
    #13016
    f astrából csak 1 ilyen alfaj létezik amiből ezt ki lehet hozni ami gyári 2ezer ccm, turbós 204 lovas és 280 nm nyomatékos ..,, soros 4 hengeres dohc motoros ... és közepes módosítással ilyen dög lesz..
    tehát ez a dög opel astra GSi 16V Turbo C20LET

    azért tudtam benyögni ez ide mert pont itt van egy haverom aki nagy opel tunig betyár és neki pont ez van bár még nem így megy
  • Ryder159
    #13015


    Ezt elküldjük az EA-nak, jövő héten már lesz is új verhetetlen kocsi. Persze Boostért
  • tutuhawer #13014
    jaja. Ha az oldalon a tier1-2-3 valamelyikét kiválasztod, és úgy klikkelsz az alktrészre, megláthatod, hol lehet megnyerni azt. Vagy a tracklist részben a pályákat nézheted, és az ott megnyerhető cuccokat. kattintgass ide-oda ösze-vissza, frankó az oldal, de még nem teljes. folyamatosan frissítik a német havercsávók, meg még rajtuk kívül többen is.
  • birkuszd600e
    #13013
    Sunny! Egy dologra figyelj oda, hogy ne jegyezze meg a rendszer az adataidat, pipát ki kell venni.
    Ha megjegyzi és feltörik az accodat, hozzáférnek a kártyád adataihoz.
  • Cortinaar
    #13012
    Tuning cuccokkal kapcsolatban azt vettem észre, hogy a "Tuning lista" felületen látok olyan cuccokat, melyek jó sok %-ot adnak, de nem látok ilyeneket a játékban. Csak nyerni lehet ezeket? (két, három csavarkulcsos tárgyak)
  • SUNNY84HUN
    #13011
    köszönöm még 1 x
  • Cortinaar
    #13010
    Húú Szabi, császár vagy! Köszönöm.
  • bboyatty
    #13009
    Küld el nekem is kérlek, lehet megbolondulok és veszek is valamikor.
  • RoboKutya78
    #13008
    Küldtem felvilágosítást:)
  • SUNNY84HUN
    #13007
    na tehát 1x max költök erre a fosra , hogy van ez a kártyás fizetés mit kell megadni és hogy műxik ez a dolog ? sosem fizettem még így sehol
    köszönöm a válaszokat előre is