3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • undY1ng #3609
    Szóval akkor most megint fellendült! :) Leginkább a PVP része érdekelt minket, csak olvastam róla, hogy élvezhetetlen, mert kevés FPS a nagy tömegekben, de lehet csak tévedek..
  • pxxl
    #3608
    most dobtak be pár új instát (normál, és hard móddal), lehet gyűjteni a T15 cuccokat :) nem sokkal előtte meg új kasztot, a reaper-t (lvl40-es karakter kell hozzá, úgy, mint wowban a DK-hoz)
  • undY1ng #3607
    Mi a helyzet TERA-val? Kb. 1 évvel ezelőtt játszottunk haverokkal, nagyon tetszett, kb. lvl 40-ig vittük el, de aztán abbamaradt valamiért.. Pedig nagyon imádtuk és a wow után ez volt a 2. mmo ami letudott kötni ennyire.. A "mi a helyzetet" az alatt értem, hogy játékos adatbázis és content magas-e még? Választ előre is köszi!
  • TomStorm
    #3606
    Jár igen.De a Regal Frostlion mount meg Art book,zenék digitálisan és a ring,amulet nincs benne a standart verzióba.
    Viszont 1.5 olcsóbb és ez tuti megbízható oldal
  • pxxl
    #3605
    aham oké :D

    amúgy ehhez gondolom ugyanúgy jár minden (plusz bank oldalak, karakter slotok stb) a mountoun meg egyebeken kívül?


    szerk: de ez Standart kulcs...
  • TomStorm
    #3604
    Ne onnan vedd 6500-ért mikor livekodok.hu 5000ft
  • pxxl
    #3603
    hali! vennék én is cd key-t, csak nem tudom, hogy honnan. nekem a collector's kellene, pl ez az oldal amit kínál, az jó? :)
  • Titan
    #3602
    Szerintem igen, mert Mi a szórakozás miatt játszunk...
  • Evil
    #3601
    Ultra kazuált is felvesznek? Igazából 7 év wow után nem sok kedvem van esténkét raidelni, csak jó lenne magyar társaságban lenni.
  • Titan
    #3600
    Frayán van egy pár magyar guild....én pl. az Ergo Proxy csapatát tarkítom, Hunica néven találsz meg...
  • Evil
    #3599
    Sziasztok, tegnap kezdtem bele a játékba f2p accountal, de annyira megtetszett, hogy upgradeltem veteránná. Fraya szerveren keresnék magyar guildet, semmi hc , csak tatás tempóra. Egyelőre 21 es slayer küldizek, de nagyon sok a felfedeznivaló, jó lenne csapatban. Közel 7 év wow után nem gondoltam volna, hogy ennyire le fog kötni egy másik online játék.
  • Titan
    #3598
    Nagyon egyszerű! A piros felkiáltó jeles küldik a story küldik mindig, a sárga a mellék, zöld a napi, és a kék a guild és egyéb...A questek leírásában mindig rá lehet kattintani, hogy hol találod meg az adott npc-t vagy mobokat....
    Csendes megjegyzés, egy minimális angol mindenképpen kell egy mmo-hoz....:(
  • Marinecorps
    #3597
    A Flight Mastert keresd, ő visz tovább egy pegazussal.
  • Trancelove
    #3596
    Majd ha lehet akkor a teleportos hölgynél lehet teleportálni??
  • Trancelove
    #3595
    Köszönöm szépen a segítséget, de sajna az angolom gyatra és nem tudom, hogy melyikek azok!:(
    Jelölik valahogy őket?
  • Java33
    #3595
    Szia!

    Kezdőn a story q-eket told végig....
  • Trancelove
    #3594
    Sziasztok!!

    Problémám van, mégpedig az, hogy már kinőttem /12 lvl vagyok/ az areát és el szeretnék teleportálni máshová, de nem tudom hogyan kell!!:(

    Milyen questet kell megcsinálni hozzá, vagy kivel kell beszélni??
    Kérlek segítsen valaki, mert elakadtam!
  • Titan
    #3593
    A fiam géoe egy dualcore 4 giga rammal és egy HD6870-es elketyeg...
  • Cobra.
    #3592
    Azért 4Gb ram és egy komolyabb processzor nélkül nem lesz élvezhető. Sajnos elég nagy a gépigénye a játéknak.
  • TopGun
    #3591
    Koszi a gyors valaszt! Nekem is win7-em, van, ugyan 32bites, de remelem azon is el fog futni a jatek?
  • Titan
    #3590
    Nem mindenkinek van ilyen problémája...Nekem és a gyerek gépére is simán felment...win7 64bit alá
  • Titan
    #3589
    1. Szerinted ezt honnan lehetne tudni?? Mindenhol ott vagyunk! :D
    2. Attól függ mennyit tolod egy nap! 1 héttől sokáig...
    3. Jó! Nem fogsz unatkozni...:)
    4. Ötletesek és némelyik nagy csapatmunkát és odafigyelést igényel...szerintem a legjobb a freemmo piacon...
  • Dksz
    #3588
    Sziasztok! Tavaly játszottam kb egy hetet a játékkal, de most hosszabb szabadidőm van lenne pár beginner kérdésem:
    Melyik szerón van a legtöbb magyar?
    Mennyi idő nagyjából a maximális szint.
    Milyen az endgame pvp rendszer/battle mode
    dungeonök/insták milyenek?
  • TopGun
    #3587
    En most szeretnem elkezdeni a jatekot, de ahogy olvasom toled, nem lehet normalisan telepiteni? akkor nem is erdemes foglalkozni vele? :(
  • Inquisitor
    #3586
    Jelenleg két verzió van. Vagy kifagy 29-31%-nál corrupted files hibával ... vagy elmegy 87%-ig, ahol mindenféle hibajelzés nélkül áll és csak áll és csak áll akár napokig. Persze ha újraindítom a patchet, akkor azt kamuzza 100%-ra kész, de kliens újraindításnál egyből elkezdi leszedni az egészet újra egy fél napig.
  • TomStorm
    #3585
    Ja nálam mindig ilyen.Úgy 3X kell újraindítanom azt a részt mikor az "apply patch" van és mindig meg kell várni azt az 1-2 óra hosszat:D
    De 3.-ra jó szokott lenni már és felmegy 100%-ra..
  • Tatyla
    #3584
    zenobián van magyar klán?
  • Cobra.
    #3583
    Nekem olyan szokott lenni, hogy leáll 100%-nál a patchelés, de nem fejezi be. Ilyenkor általában egy program restart megoldja. A C-n van a 80Gb hely? Mert hiába telepíted más partícióra, lehet a C-re tölti a dolgokat.
  • LeonSilver
    #3582
    Pedig látod, hogy leszarják.

    Te jártál régebben amnesia fórumon?
  • Inquisitor
    #3581
    Elvileg fent van telepítve pár torrent oldalon, de egyiknél sincs seed, viszont ha újra leszenvedek ennyi adatot és utána se megy? megvannak RAR-ban azok a fileok amik rosszak szoktak lenni, de hiába cserélem ki őket, akkor is mindig ugyan annál az egy darabnál lehal. csak nem tudom elhinni, hogy ennyire nem érdekli a készítőket ez a "kis" probléma.
  • LeonSilver
    #3580
    Valóban egy vicc ez az egész.
    Én úgy oldottam meg, hogy a munkahelyemen feltelepítettem, felpeccseltem majd hazavittem.
    Megjegyzem sokáig fasza volt, aztán egyszer előjött ez a korrupt szarság és onnantól akármit csinálhattam.

    Nincs egy felesleges vinyód? Arra egy szűzies windóz, aztán tera, peccs és kész.
  • Inquisitor
    #3579
    Van még 80GB üres hely mellette. Ha az nem elég, akkor ez van.
    De ez egy vicc. Volt pár MMO-hoz szerencsém és némelyikkel meg kellett kicsit küzdeni, de ez ...?
    És megnéztem már, nem írásvédett semmi, a tűzfal és vírusirtó hozzá se nyúlt, stb. Persze ha ilyen egyszerű lenne, nem lenne tele a web a sírással a hiba miatt.
  • Titan
    #3578
    Nem lehet, hogy nincs elég helyed a meghajtón? Mert nekem pl. 37 giga a könyvtár és telepítésnél sokkal több hely kel neki...
  • Inquisitor
    #3577
    Lassan ráment 5 napom a telepítésre, de állandóan kipusztul corrupted file hibával. Kipróbáltam három féle megoldást rá, egyik SEM működik, plusz a gyári korrupt file javítása gomb se. Ez most halál komoly, hogy van egy egy éves probléma és a kiadó/üzemeltető tesz rá nagy ívben?
    Annyit találtam, hogy próbálkozzak, mert néha(!) ha a usernek szerencséje van lefut jól a frissítés. Köszi.
  • Inquisitor
    #3576
    Hogy érted el, hogy minden patch fent van?
    Én leszenvedtem azt a 23-25GB-ot, azóta vagy 5x patchelte magát órákig, ma volt egy 10 perces patch, erre most meg kiírt valami 17 órát patchelésre ....
  • Cobra.
    #3575
    Tűzfal, víruskereső, esetleg router tilt valamit.
  • Adler
    #3574
    üdv
    nálam nem indul el, minden patch fent van, bejelentkezek, play, s nem történik semmi, ötlet?

    előre is köszönöm
  • TomStorm
    #3573
    NPC és karakter nevek méretét nem lehet növelni?Senkinek nem látom a nevét olyan apró betükkel van
  • Titan
    #3572
    Jó helyen vagy...:)
  • Inquisitor
    #3571
    Megfogtál mert nem tudom. A videók alapján nem, a Rising később (vagy előbb?) játszódik meg picit tupíroztak a kinézetén, nem? De akkor jó helyen vagyok, az a lényeg. :D