3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • Niflheim87
    #3649
    Igen azonnal cseréltem jelszót email cimet :) aza helyzet launchnál voltam ott azóta nagyon ráse néztem kevés volt hozzá gépem és lehet addig valaki "kölcsön" vette accom.
  • ProfBako
    #3648
    Niflheim87
    Tuti nem volt olyan akció az elmúlt 2 évben hogy valamilyen karaktert csak úgy felhúznak 60-ra. De legalább most már mehetsz tovább 65-re. :)
    De azért egy jelszót cserélnék.
  • Niflheim87
    #3647
    Ja és egy bonusz kérdés? volt e valami ajándék kari felhúzás vagy csak simán meghekkeltek? mert van pár karim frayan de accounton belül láttam egy 60ast is de az életbe nemhúztam fel odáig karit asszem 24 volt a legmagasabb szóval ez milehet valaki ötlet?
  • Niflheim87
    #3646
    sziasztok!

    Frayan szerveren keresek magyarokat rég játszottam de szeretnék visszatérni épp szedem a játékot! segitőkész magyar csapat válaszát várom!
  • Pocakattys
    #3645
    Itt van hirdetve egy TS szerver magyar TERA játékosoknak: https://www.facebook.com/groups/153180384886114/
    Utoljára szerkesztette: Pocakattys, 2014.12.15. 18:16:19
  • ProfBako
    #3644
    Ts szervert nem tudok de ha neked van akkor szívesen segítek már közel két éve játszom :)
    De ingame is írhatsz Bakoo néven vagyok az Arcadián.
  • Mydgard
    #3643
    Valaki ha gondolja ram dobhat egy Pm-et egy Ts cimmel, tobbedmagammal kezdunk a tortenetbe, nem artana egy kis felvilagositas a jatekrol.
  • ProfBako
    #3642
    Mydgard
    Én is az arcadián vagyok.
    Az hogy hány ember van online átlagosan nem lehet tudni, de most hogy bejött a 65lvl-es patch látszott hogy sokan vannak mert csak úgy rezsegtek a játékosok az új zónákban. :D
    Nagyon sok a magyar játékos és klán, van egy pár sötét, de a többséggel nincs gond.
    Akikkel vigyázni kell azok a franciák az insta matching-ben. :)
  • Mydgard
    #3641
    Csao!

    Valasztekbovites cimen eleg sok jatekot felraktam mostanaban, de egyik se fogott meg igazan (Age of Wulin, Path of Exile, Arche Age). MMO-k teren a Lineage 2 volt, amivel sok szerveren gyakorlatilag bo egy evizedet toltam, amugy evek ota csak a WoT, a LoL meg a Diablo 3 ment.

    Nos ilyen elozmenyek utan a Tera volt az, amit felraktam es ma az elso belepes utan az az erzesem volt, ebben a jatekban van racio. Az iranyitas kicsit fura, de a grafika gyongyoru, a karaktergeneralas es kasztrendszer nagyon valtozatosnak tunik. Az Arcadia szerveren kezdtem neki, ugy hallottam ott sok magyar van. Hany ember van online atlagosan? Illetve keresnek magyar tarsasagot.
  • Pocakattys
    #3640
    Ha nekem írtad, akkor nem, mert sokkal korábbi lépésnél tartottam, de megoldva.
  • ProfBako
    #3639
    A barlangban lévő hordóval kell beszélni és az teleportál le az instába, ha ez az a küldetés amelyikre gondolok.
  • Pocakattys
    #3638
    A The Sky Cruiser küldit hol tudom elkezdeni? Sehol nem jelzi a térkép és nem találom a Pyon nevű npc-t. Voltak ötletek, hogy az első új faluban a hordóval beszéljek, de ez szerintem nem az, mert a hordóhoz hiába megyek oda, nem történik semmi. A küldetés leírásban lévő tracker valami kicsi zárt helyen jelöli az npc-t mint valami instában lenne.
  • frango
    #3637
    Frayan van aktív magyar guild akikkel lehet menni pvp-zni dungeonozni/raidelni?
  • JethroHUN
    #3636
    ohh... azt hittem a skilled dob többet.
  • ProfBako
    #3635
    Igen ha egy kezdő is van a partyban akkor kezdő bónusz van és többet dob. Ha már mindenki skilled akkor már kevesebbet dob, ezzel akarják ösztönözni hogy vigyél magaddal kezdőket is.
    Az komolyabb 60-as instákban már nincs ilyen bónusz.
    Utoljára szerkesztette: ProfBako, 2014.10.12. 20:42:14
  • JethroHUN
    #3634
    Instába mégis miért nem a "skilled" -hez tartózó buffokat kapja a csapat? necromancer's tomb nekem skilled, de hiába tesz be az MM leadernek akkor is "rookie" loot van... Mindenkinek "skilled"-nek kell lennie vagy mi?!
  • pxxl
    #3633
    double drop van a 7végén :) lehet farmolni az mwa-t :D
  • ProfBako
    #3632
    De nagyon sokan jatszanak csak nem nagyon ismerik az instance matching-et. Inkabb a chatet hasznaljak party keresesre.
  • JethroHUN
    #3631
    Ennyire nem játszik már ezzel senki, hogy alacsonyabb szintű instákba órányi a várakozási idő?
  • ProfBako
    #3630
    Ja ja
    Nagyon szokott idegesíteni.
    Utoljára szerkesztette: ProfBako, 2014.10.03. 10:15:54
  • pxxl
    #3629
    meg ts-en is jó mikor "WOOOOW 2MILLION CRIT OMG..." :D
  • ProfBako
    #3628
    A sebzés értékeket?
    Szerintem nem, de nem is lenne érdemes mert sokszor hasznos, hogy egyáltalán eltalálod e. :)
  • JethroHUN
    #3627
    Ki lehet valahogy kapcsolni a felugráló számokat?
  • JBori
    #3626
    Sziasztok!

    Eladnám az accountom, mert nincs időm játszani. Fő kari egy 60as 184 ilvles sorc, veteran account.
    Ha érdekel valakit email: [email protected] vagy skype j_bori
  • TopGun
    #3625
    Szia! koszi az infot, megnezem majd!
  • ProfBako
    #3624
    Nagyon sokan játszanak vele, én az Arcadián vagyok ott nagyon sok a magyar.
    Itt van a szerver lista: http://en.tera.gameforge.com/community/serverstatus itt megnézheted hogy milyen nyelvű a szerver és hogy pvp vagy pve.
  • Monoton
    #3623
    A Veritas azt hiszem pve szerver, ott sok magyar van.
  • TopGun
    #3622
    Igen? Koszi, akkor meg gondolkodom rajta, egyebkent ez, ha jol tudom nem full PVP ugye? Van PVE szerver is, ahol azert vannak magyarok is?
  • Monoton
    #3621
    Nagyos sokan jatszanak vele. :)
  • TopGun
    #3620
    BAKKER! Koszi! Nem tudom, hogy meger-e ennyit ez a jatek? Jatszik meg valaki aktivan vele? vagy felejtsem el?
  • ProfBako
    #3619
    Hi Kb 32Gb a feltelepített játék ,de telepítés közben kell neki a duplája.
  • TopGun
    #3618
    Sziasztok! Valaki elmondana nekem, hogy ez a jatek mekkora? mert nekem 55GB-nel meg toltott es azt irta keves a hely a meghajtomon! Nem tudom mennyi helyet csinaljak neki? es ezert nem tudom tolni a jatekot! :(
  • Lynarda
    #3617
    Sziasztok!

    Én Killian szerveren játszom. És szeretnék a jelenlegi inaktív guildemből egy magyar guildet csinálni. Szeretettel várok mindenkit a nevem Lynarda a guild pedig a Nightforge. Remélem jó kis csaptot sikerül összehozni.
  • ProfBako
    #3616
    Hi
    Az Arcadian nagyon sok magyar van pl Heroes of Ekic, Legendary Heroes
    De szoktak hirdetni tagfelvételt a chatban vagy te is hirdethetsz ott, hogy klánt keresel.
  • matolcsida
    #3615
    Sziasztok Arcadia szerveren vannak magyar guildok és írnátok is le párat?
  • ScullyH
    #3614
    Sziasztok!
    Nemrég kezdtem játszani, és érdeklődnék, hogy van-e esetleg magyar guild amihez lehetne csatlakozni. Egyedül mégsem olyan izgalmas... :)
    Köszönöm!
  • Tatyla
    #3613
    új kliens van mert most ráindítottam és nem patchel...
  • undY1ng #3612
    Killian PVP szerveren kezdtem egy Archer-t. Ha esetleg itt van működő magyar guild, szívesen belépnék! :)
  • pxxl
    #3611
    közben megvettem egy vetarán key-t, ~4100-ért :) járt hozzá plusz 1 hónap tera club is ^^
  • undY1ng #3610
    Továbbá melyik szerveren vagytok? Ahogy láttam Ishara megszűnt és a low Populációs Icaruna-ra tett, de vevő vagyok új kari felhúzásához!