3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • ProfBako
    #3769
    Alacsony szintűt nem érdemes gyűjteni, mert úgysem gyártasz belőle semmi értelmeset, a két legmagasabbat érdemes gyűjteni mert abból már jó használható és eladható dolgokat lehet gyártani.
    De az alacsony szintűből is érdemes megtartani 50-50db mindegyikből mert 55szinten lesz egy küldetés Kaiatorba amihez kell és azmjd ad érte egy inventori sor bővítést. :)
  • undY1ng #3768
    Mennyire érdemes gyűjteni a játék elejétől az ilyen herb, mining és essence matikat? Mintha valaki régen azt írta, hogy csak az essence és herbet érdemes a potik miatt gyűjteni, a többit nem, mert marha drága a crafting.
  • Panzeradler #3767
    Koreai streamet néztem róla, kell, főleg, hogy eddig rendes tank(számomra) nem volt a játékban.
  • TBTPumpa
    #3766
    Brawler gameplay:
  • TBTPumpa
    #3765
    Brawler preview
  • TBTPumpa
    #3764
    Amerikai fórumokon Brawler-ként emlegetik és 2015 Fall-t emlegetnek (pletyka szinten csak). Tudnék örülni neki, ha belátható időn belül ide is elérne. Tuti kipróbálnám, nagyon jónak tűnik.


    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.09. 17:30:39
  • ProfBako
    #3763
    Rendszerint EU-ra és USA-ba 6 hónap csúszással érkeznek a dolgok, ez valószínű karácsonyra ér ide.
  • TBTPumpa
    #3762
    Bemutatkozik a 11. class (egyelőre csak Koreában):


    Nem is tagadhatnák, hogy a League of Legendsből nyúlták a karaktert (Vi).
    Van dekoltázsa a csajnak! Dem boobs!

    Kíváncsi vagyok EU-ba mikor fog ez eljutni!
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.09. 09:13:09
  • Panzeradler #3761
    Engem is most lepett meg, amcsiban asszem 10euro lenne fixen..., kezdem érteni miért van ez a nagy szét húzás a 2 Tera között.
  • TBTPumpa
    #3760
    2000 Thalers az 24 000 Ft?
    Holy fakamóli! A GW2-ben nem voltak ilyen drágák a kozmetika cuccok, vagy csak azért nem tűnt fel, mert akkor többet kerestem.

    BTW kicsit drágán dolgoznak a srácok...
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.06. 18:42:23
  • Panzeradler #3759
    2000 thalers(Deluxe 100 box) és akkor tuti a tied, vagy 19 thalers(Nightwalker Surprise Box) és akkor meg lutri, hogy azt nyitod-e.

    Több info

    Utoljára szerkesztette: Panzeradler, 2015.07.06. 16:50:07
  • TBTPumpa
    #3758
    Köszi. Mennyibe fáj ez a szett? Sajnos a weboldal nem írja, a játék pedig még nincs telepítve a gépemre.
  • torrente111
    #3757
    TERA EU ban tt azaz tera thalers van vagy szintén a shopbol veszed és igen ilyen set elérhető.
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2015.07.06. 13:55:30
  • TBTPumpa
    #3756
    EU-ban milyen fizetési lehetőség van? Vagy itt nem is érhető el ez a tartalom?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.06. 13:36:10
  • ProfBako
    #3755
    Az EMP pont az amerikai Tera-ban használatos és valódi pénzért kapsz vagy goldért vehetsz attól aki valódi pénzért megvette.
  • TBTPumpa
    #3754
    Jók ezek a rucik! Meddig kaphatóak, illetve ilyen EMP pontokat honnét tudok venni? Sajnos régen játszottam már a játékkal és azóta - ahogy elnéztem - elég sok minden változott.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2015.07.06. 12:56:10
  • ProfBako
    #3753
    40Gb a játék, de telepítéshez kell 80Gb kell.
  • alyr2
    #3752
    mekkora most a jatek? 70 gigat kevesnek itelt ugy 3 ora telepitgetes utan..
  • DarkBlade
    #3751
    Nem tudom a többi magyar merre van, én a Tempest Reach -on játszom.
    Eddig egy nagymama nevű karival találkoztam csak, de lehet ő se magyar.. :D
  • Anthrax
    #3750
    Melyik Na serveren vannak magyarok ?
  • ProfBako
    #3749
    Hibaüzenetet a legritkább esetben ír ki, de akkor legalább van min elindulni.
  • alyr2
    #3748
    Letoltes kozben hibauzenetezik mindig. mar nem tudom mit...mert feladtam ugy 2-3 honapja
  • ProfBako
    #3747
    Nagyon sokáig tart a letöltés és mikor kiírja hogy 100% akkor is még órákat kell várni amíg telepít , anélkül hogy valami látszódna rajta. Úgyhogy csak azt tudom javasolni hogy türelem.
  • alyr2
    #3746
    Mi az oka hogy nem tudom letolteni? Ujra szertnemkezdeni mar tobb mint fel eve de vagy nem indul a jatek vagy a lancser nem toltodik le..Valakinek volt hasonlo? ha igen hogy oldotta meg?
  • Paxton
    #3745
    Sziasztok! US (amerikai) PvE szerveren van-e magyar guild, és ha igen akkor kinél tudok jelentkezni? Előre is köszi.
  • ProfBako
    #3744
    Ha jól emlékszem ad hozzá egy táblát (sárga felül félkör kis mályedések vannak benne) azzal kell összekombinálni az összeszedett cuccokat.
  • torrente111
    #3743
    sziasztok.valaki emlékszik erre a questre hogy hogyan kell befejezni? Recording the Future
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2015.06.14. 14:30:11
  • pirdi
    #3742
    12 órát telepítette. Reggel 8-kor kezdte. 3MB/sec a netem, ehez képest hol 1, hol 14 MB/s volt a sebesség. Most már befejezte és még ráeresztettem a repair installt is. De semmi. Lehet, hogy akkor így hagyom, had csináljon amit akar.
  • ProfBako
    #3741
    Valószínű még patchel, hozd be a launchert és hagyd ott akár órákra is hagy dolgozzon. Nem látszik rajta de dolgozik és nagyon sokáig.
  • pirdi
    #3740
    Sziasztok! Regisztráltam, telepítettem, de nem megy a play gomb lenyomásával. Újraindítottam, de akkor se. Pedig minden rendben látszik. Mi lehet a baj?
  • ProfBako
    #3739
    A skálázódás az marad szintenként mindig erősödnek, de ha az elején megcsinálsz minden küldetést és esetleg használsz xp boost-ot akkor eléjük tudsz kerülni pár szinttel és 30-35 szint környékén már elég nagy részeket kitudsz hagyni. Legalább is én mindig kitudtam hagyni mert ott chebikánál van egy rész amit nem kedvelek. Aztán 50 nél is lehet ugrani castanicánál, aztán a 58 nála patfinder post-os pályán már el lehet érni a 60 szintet így ott is kilehet hagyni a pálya végét. A 60 szintű pályákat kompletten ugorhatod (zulufan és kanstria), mert 60 szinten már mehetsz az új 61-65 területre, ott nekem szinte elég volt a fele sárga küldetést megcsinálni és már meg is lett a 65. 30-szint felett kiegészítheted a küldetéseket PVP-vel mert a battlegroundért nagyon sok xp-ad, és ha van 65-szintű barátod akkor mehetsz az alliance területre mert ott is vannak napi küldetések amit a kicsik is csinálhatnak persze csak segítséggel mert magukban nem életképesek azon a területen. :)
  • lammaer
    #3738
    Gunnert próbáltam, kardos varázslós dolgokból elég volt már.

    Nem a fejlődés gyorsaságával van bajom - megszoktam én a grindet - hanem igazából azzal, hogy az első 11-12 szint másról se szólt csak szaladj ide - szaladj oda, ölj meg 5 mobot, szaladj ide szaladj oda... plusz nem látom a fejlődést mert a mobok szépen skálázódnak fel velem... ez ilyen marad végig?
  • undY1ng #3737
    Mindenki a steames verzióval nyomul már?
  • ProfBako
    #3736
    Melyik kasztal mész? mert mert van amelyikkel nagy szívás mert lassan halad de pl én most húztam fel pár hete egy Gunnert én most is élveztem a fejlődés szakaszt. 48 óra játékidő alatt el lehet érni a 65 szintet, szóval nem túl hosszú ez a rész, aztán azóta mentem még 3nap játékidőt és már fullos +12 szettem van. Így már mehetek a legnagyobb instákba is. Persze a gyors fejlődéshez nem árt egy kis pénz de nekem ez nem volt gond 2év 4 hónap játék után már összegyűlt pár millió Goldom. :D Egyszóval engem megfogott.
    A fejlődést még feldobhatod ha beszervezel valakit hogy mennyetek együtt, én tesómmal megyek.
  • lammaer
    #3735
    Sziasztok,

    Futottam néhány órányi próbakört a steames verzióval, de egyelőre elég repetitív-monoton cuccnak tűnt a játék, sablon küldetésekkel meg timesink rohangálással. (Nem leszólásként írom, csak az első benyomások).

    Ha ajánlanátok másnak, mi az amit ki tudnátok emelni, hogy miben jobb a manapság piacon lévő több tonnányi MMO rpgvel összehasonlítva?

    (engem a real time harcrendszer fogott - volna - meg, emiatt néztem rá, de annyira grindszagú és repetítiv volt az első pár óra... pl fegyvereknél, bármi ami új volt az kb annyiban volt jobb hogy +x sebzés de egyébként semmi más... ami kb annyit ért mint halottnak a csók, mert azóta a mobok is erősödtek :) )

    Kit - miért ragadott meg a játék hogy eltöltsön benne sok-sok órát? (mivel alig kostoltam bele, lehet hogy csak az elején a tréning küldetések ennyire laposak...)
  • ProfBako
    #3734
    átlehet trükközni a nagy részét ha elkezded letölteni párperc után megállítod és a még nem létező fájlokat átmásolod a már letöltött amcsi verzióbál aztán újra elindítod a letöltést és akkor kiegészíti így a naggyát nem tölti le.
  • MoRT2195
    #3733
    Az remek... akkor feleslegesen szedtem le 30gb-ot. Most el is ment a kedvem a játéktól. :D Azért köszi a választ. :)
  • ProfBako
    #3732
    A steam-en az amcsi verzió van, Innen töltsd le a játékot http://en.tera.gameforge.com/news/index ez az európai.
  • MoRT2195
    #3731
    Régebben játszottam a TERA-val, még valamikor 2013-ban szerintem, de most úgy döntöttem, hogy folytatom. Láttam megjelent Steam-ről, szóval onnan lekaptam, de bejelentkezni már nem tudtam a launcherben. Aztán láttam, hogy ez valami teljesen más bejelentkezési felület, valami enmase. Viszont így nem tudom folytatni a régi karaktereimet. Elég nagy szinten voltam, nincs már kedvem újból kezdeni az egészet. Van mód rá, hogy a régi karaktereimmel játszhassak?
  • Hitmanus
    #3730
    Hali! Melyik szerveren van legtöbb magyar?