3809
Tera Online MMORPG - EU kiadó: Frogster Online - Megjelenés: 2012 tavaszán! EU zárt béták: 2012 első negyedéve.



| Hivatalos EU oldal | Variance: TERA Hungary (fansite) | Beginners\' microsite | Mini WIKI | Fórum (Variance) | YouTube channel (Variance) |

Információk újoncoknak | FAQ | YouTube | Facebook | Twitter
| Házirend: Ne flamelj, ne sértegess másokat, maradj a témánál, gondolkozz mielőtt hozzászólsz! |
| -> Hozzászólásaidban törekedj a tiszta és érthető megfogalmazásra és kövesd a magyar helyesírás szabályait. |


  • ProfBako
    #3729
    NA jobb lenne mert sokan vannak így olcsóbbak a dolgok a trade-ben, meg jobb a launcher, de nagyok a pingek a távolság miatt ami elég nagy probléma szerintem, legalább is engem zavart a kis laggok. De van aki gond nélkül játszik ott. Nekem EU-n 50-90 szokott lenni, USA-ban 150-300 a pingem.
  • torrente111
    #3728
    sziasztok.a vélemények eu és na ról?
  • ProfBako
    #3727
    Ha összeadogatod kb15-20% különbség adódik a PVP és a PVE cuccok között. Én ezért nem javaslom senkinek a PVP cuccok használatát PVE-ben. De persze mindenkinek a saját döntése mit használ. Az ilvl szerintem nem reális képet ad, régen igen de mostanra már nem sok jelentősége van, ha megfigyeled ma már senki nem keres ilvl szerint partyt.
  • Pocakattys
    #3726
    A PVP holmik nem sokkal (egy hajszálnyival csak) gyengébbek, mert az alap statjaik hasonlóak. De a zöld plussz tulajdonságok crit védelem és pvp def és attack. A crit védelem jó pve-ben is egyéb iránt. :) Az itemlvl jól mutatja, hogy melyik holmi mennyit ér.
  • ProfBako
    #3725
    Ja ékszer, azokat nem lehet újra rollozni valamiért hiába mutatja hogy lehet. Amúgy semi enigmatic-al lehetne rollozni az ékszereket.
    Amúgy azt ígérték hogy kijavítják hogy lehessen rollozni, de az óta nem próbáltam.
    És amúgy-is három fajta szett van belőle, agrós, healeres, és dps. és a healeres ból sosem lesz dps-es.
    A fegyver meg a ruha szettekből az erőssége a különbség 65 szinten van a mit ad szett, nem tudom mi a neve attól jobb az ambit, attól jobb a discoveri és attól jobb az új visionmaker. Vannak PVP szettek is de azok sokkal gyengébbek PVE-re úgy hogy az felejtős.
  • Titan
    #3724
    Uhh, hát azt így séróból nem tudom, de pl. a 3 fős instából eső szettes ékszerekben(ebbők tuti vágod) se engedi, se a lvl65-ön kapott ékszerekben se engedi és a 2 heal-es stattal nem nagyon tud a gunner mit kezdeni...:D A lényeg, hogy a merchantnál vett common enigmatic nem jó... Aztán olvasgattam valamit semi-enigmatic-ról, talán az lehet a megoldás, de azt meg égen földön nem találok AH-n kívül ahol 500 gold! Próbáltam valami leírás alapján BAM-ot farmolni 3 órán keresztül, de 1-et se dobot a nyomorék...(jobban jártam volna gold farmmal, az új területen) onnan 1 óra alatt majd 1000 gold összejött....:(
    Apropó mi a különbség a fegyver+ruha szettek között? Láttam van vagy 3 féle...
  • ProfBako
    #3723
    De ugyan úgy van mint eddig is, mi a tárgy neve?
  • Titan
    #3722
    Skacok! Pl. lvl 65-ös cuccokban mivel lehet forgatni a statokat? A common enigmatic már nem működik...
  • Lilithnerevar
    #3721
    Sziasztok, van esetleg egy aktiv magyar klán bármelyik oldalon EU/NA. Köszi.
    Utoljára szerkesztette: Lilithnerevar, 2015.05.14. 20:46:22
  • ProfBako
    #3720
    MES-t csak a 65-szintű insták dobnak.
  • Titan
    #3719
    Jah, az lett...:) Master Enigmatic scrollt hol érdemes keresni...LOT? Vagy van valami változás?
  • undY1ng #3718
    Szóval valaki steamről nyomul már?
  • ProfBako
    #3717
    Mostanában változtattak rajta, úgy hogy az is lehet hogy már túlmentél rajta és már nem mutatja, menny még vagy 2-3 szintet és akkor már magadban is megtudod csinálni könnyedén. régen mikor 60-volt a max szint akkor is magában farmolta mindenki.
  • Titan
    #3716
    Sajna nem az lehetett a gond, hiszen az Ebon Towernek is ugyan az a követelménye...plusz a sztori előtt voltam már vagy 4-szer a Matchinggel...
  • ProfBako
    #3715
    Valószínű túl gyenge hozzá a felszerelésed, 124item level kell hozzá. Mert csak azokat mutatja amik a szintedhez képest +- 5szinten belül van e és a szükséges item level megvan e.
  • Titan
    #3714
    Skacok! Az instance matching-ben be lehet valahogy állítani, hogy a többi instát is mutassa? Mert jelenleg lvl59-en story-ban elértem a LOT és csak az Ebon Towert mutatja...
  • undY1ng #3713
    Steamen is megjelent a TERA. Vajon ott is failforgeként fut?
  • undY1ng #3712
    Sikerült megoldani ezt az enmasse-t! Valley of Titans PVP szervert választottam. Már most kellemes startnál ez a 7 napos tigris és exp buffok.
  • Pocakattys
    #3711
    Vagyogatok, de nem sokat. :/
  • undY1ng #3710
    Köszi! Látom, hogy ez US kliens, de gondolom fog működni ha az oldalon regisztrált adatokkal lépek be.
  • ProfBako
    #3709
    Nekem jól működik a happy cloud, de lelehet tölteni direkt downloaddal is és torrentről is.http://tera.enmasse.com/download
  • undY1ng #3708
    Azóta se jó ez a happy cloud client. :(
  • torrente111
    #3707
    gondolom akkor a visszatértél a frayara ))
  • Pocakattys
    #3706
    Nos felhúztam 65-re egy archert NA szerveren, és WTFast használat mellett is xar a minimum 200 ping! Ami gyakran fel megy 500 fölé. A ping növekedés mellett gyakoriak a 3-5 mp-s delayek is. Ami nem lagg, hanem konstans késés. Szóval ennyit az NA Eu-ból próbámról.
  • undY1ng #3705
    Nálam ez a Happy cloud client nem tud connectelni. Bugreportoltam az oldalukon és ezek után most mi?
  • undY1ng #3704
    De kokk vagyok, pedig jártam itt is de elkattintottam. -.- Köszi! :)
    Egyébként mi a vélemény az új kasztról (gunner)? Kicsit olyan Aion koppintásnak tűnik és még jól is nézne ki ha nem ilyen batár nagyok lennének a fegyverek...
  • torrente111
    #3703
    NA TERA
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2015.04.23. 20:45:22
  • undY1ng #3702
    Köszi, tudok angolul csak az nem jött le (pedig majdnem végigolvastam :D), hogy ezt külön le kell szedni? És ha igen, merre?
  • torrente111
    #3701
    ha kicsit "mint én" tudsz angolul akkor NA TERA ez segít.szal sokkal jobb mint az eu.K TERA meg még jobb mint az NA.
    Utoljára szerkesztette: torrente111, 2015.04.23. 11:07:54
  • undY1ng #3700
    Mert ez a failforge support szerintem nagyon tré.. :( főleg a felpatchelése a játéknak.
  • ProfBako
    #3699
    Az usa-ban ők szolgáltatnak tera.enmasse.com csak a nagyobb pingek miatt nem az igazi szerintem.
  • undY1ng #3698
    Mi ez a "Enmasse"? Ha jobb a support, már megyek is át..
  • Pocakattys
    #3697
    Köszi! Csak nekem nem azt írta a loader, hogy maintenance vagy mi, hanem errort.
  • ProfBako
    #3696
    Karbantartás volt.
  • Pocakattys
    #3695
    Valaki tudja, hogy mi történt reggel óta az enmasse-val? Elérhetetlenek az oldalai és "természetesen" a játékba sem lehet bejelentkezni.
  • torrente111
    #3694
    sziasztok.na szervereken tud valaki magyar guildet?
  • SYKLAS
    #3693
    Killian szerveren keresnék játékosokat.. 50-60 szint között a csoportos fejlődés jegyében. A cél a 65 és persze farmolás farmolás farmolás..! Na és persze a jó tárasaság..! :)
  • Goxin
    #3692
    Oké keress meg engem de Grex és Brodax is feltud venni..
  • Titan
    #3691
    Ha sikerül megoldani a problémám, akkor én szívesen csatlakoznék... pár éve tolom a játékot, vagyis jelenleg csak tolnám...
  • Goxin
    #3690
    Sziasztok.

    Most kezdett a csapatunk az (EN) PVE - Fraya szerveren. Aki akar csatlakozni szívesen látjuk. Van közöttünk régi és új játékos is.
    Rólunk : Hungarian Destroyers "MultiGaming" a csapat vagyunk, több játékban is megtaláltok minket : Tera Online , GWT: Tank , H1Z1 , Heroes of The Storm , Arma 2 - 3 dayz , LOL , a játékok listája folyamatosan bővül és változik. RC-t használunk majdnem ugyanaz mint a TS.
    Jelentkezni : Játékon belül vagy e-mail : [email protected] címen játék és játékosnév leírásával....

    További kellemes napot mindenkinek.