6569
12149940121232355297.jpg
  • Zephyr Retiring
    #5723
    Harmatgyenge..
    Tök jó, hogy észreveszel dolgokat, amiket mások nem...
  • Zephyr Retiring
    #5722
    Emberek feletti hatalom csak azok számára létezik, akik engedik az ilyesmit.

    Ugyanígy van ez a manipulációval. Logikailag éthető ki miért szeretne manipulálni bárkit is, de lehet tenni ellene.
    Nem kell elfogadni, hogy lelkileg gyengék vagyunk, mert akkor valóban azzá válunk. Rengeteg embert irányít és manipulál a cigi, a drog vagy az alkohol is. Ez tény. Lehet tenni ellene? Hát persze, hogy lehet...

    Minél hamarabb megértjük és elfogadjuk ezt, annál kevésbé vagyunk befolyásolhatóak.
    Lehet vasakaratunk és lehet bolhafingnyi is. Csak rajtunk áll és senki máson...
  • hiper fizikus
    #5721
    Sziasztok !
    Van egy gyenge idevágó új SGhu link róla.
  • Zephyr Retiring
    #5719
    Nem tartom kizártnak, hogy valamit érzékelünk belőle..
    A 17 Hz-es infrahangot se hallja az ember, de érzékeli (ha mondjuk zenéhez keverik és egy subwooferrel megszólaltatják).
    Az arra érzékenyeknél rosszkedvet, szorongást vagy nyugtalanságot is kiválthat.

    De a látás egy kissé más világ. Még ha látnánk is azokat a "láthatatlan" szavakat, akkor sem mindegy a nyelv amin íródott.
    De még ha az elménk értelmezne és fel is fogna ilyesmi "reklám" vagy egyéb jellegű szavakat, akkor is ott a saját öntudatunk, amivel bármikor felülírhatunk bármilyen "programot". Az ember tudja mit akar. Kivéve aki nem..meg aki befolyásolható..
    De nem mindenki az. Lökhetek én bármit "feléd", ha akarod elhiszed, ha meg nem, akkor így jártam.
  • Zephyr Retiring
    #5717
    Na tessék, lentebb épp erről beszéltem....

    Nem léteznek földönkívüliek (cikk)

    Bár nekem azért még vannak kétségeim, ha figyelembe vesszük azokat a bizonyos homokszemeket...
  • Zephyr Retiring
    #5716
    They Live (Elpusztíthatatlanok) 1988 IMDb link itt.
  • Pluskast
    #5714
    Ez melyik film?
  • Zephyr Retiring
    #5713
    Valószínűsíthető, hogy ebből a fantazmagóriából indult ki ez a mára már világméretűvé duzzadt új "hitvilág".

    Természetesen bármi amit a szemeddel nem látsz, az az égvilágon semmilyen hatással nincs a tudatalattira. Ez olyasmi térbeli dimenzió, mint a mobiltelefonok 1800 MHz-es frekvenciatartománya. Az sincs semmiféle közvetlen hatással sem az agyműködésre, sem a gondolkodásra. Minden ezzel ellentétes állítás, kizárólag a fantázia szüleménye. Ahogyan az említett 30 éves film is..
  • Zephyr Retiring
    #5712
    És ismét felüti fejét a mesék világa...

    És min kellene törni a kobakot? Hogy mindebből mi a valóság?
    A válasz pofonegyszerű: semmi.
  • Pares
    #5709
    Akkor ezt a filmet imádni fogjátok, pedig ez még '88-ból van:


    Utoljára szerkesztette: Pares, 2018.06.26. 15:55:00
  • maki85
    #5707
    Nagyon jó, NAGYON JÓ!!
    Habár elsőre reklámnak tűnik, de az AMD tud valamit, amit mi csak sejtünk

    Lehet törni a kobakot :)))



  • Irasidus
    #5706
    "Ami az idegen földönkívüli lényeket illeti, úgy vélem róluk még annyit sem tudunk mint önmagunk DNS-éről.
    Nagyon emiatt sem értem eme totyik létjogosultságát, de azért csak benézek, hátha egyszer irdasus (mint a tudomàny önjelölt élharcosa) meglepő tudományos felfedezésről számol majd be itt.."

    Már elnézést, de éppen ezt mondom én is, - nem tudjuk -, és tudod a beszélgetésünk elején egészen más állásponton voltál, és egyedül az ezzel ellentételes álláspontot kritizáltam. Emlékszel, hogy háromszor kellet leírnom, hogy nem tudjuk? Viszont újfent egyetértek veled, a tudományos kutatások, és topic ufokról szóló áltudományos agyzsibaztása élesen elkülönül, itt viszont összekeveredik, és egy zártosztályra ellékeztet.
  • Zephyr Retiring
    #5705
    Nem hinném, hogy minden ember arrogáns lenne. Ugyanúgy vannak hasznos hangyák is és olyanok is akik ok nélkül megcsípnek akkor is, ha nem ártottál nekik.
    A tudomány még nem tart ott, hogy mindent tudjuk önmagunkról. Először oda kéne eljutni. Ha ez meg van, talán bővülhet tudásunk a hangyákról is..

    Ami az idegen földönkívüli lényeket illeti, úgy vélem róluk még annyit sem tudunk mint önmagunk DNS-éről.
    Nagyon emiatt sem értem eme totyik létjogosultságát, de azért csak benézek, hátha egyszer irdasus (mint a tudomàny önjelölt élharcosa) meglepő tudományos felfedezésről számol majd be itt..
  • zserni
    #5704
    Mielőtt megfőznéd a zufóknak a kávét, hívjál meg inkább egy néhány hangyát egy falevélre. A kávé elég lesz ha megfől, ha már a hangyákkal megértedted magad. Nemrég épp tőlük, a hangyákat hallottam panaszkodni, hogy micsoda arrogáns teremtmények ezek az 'emberlingek' itt a földön, a dns ük 95% át képtelenek dikódolni, és szemétnek hiszik...
    Gondolj csak bele, ha ezek egyszer tényleg kiszabadulnának egyszer innen a zűrbe...
  • hiper fizikus
    #5703
    Itt az a kérdés, hogy ártotunk-e az UFO-óknak vagy sem???
    Mert ha ártotunk nekik, akkor jön a retorzió !!!
    Gondolj Paulra {az a sci-fi komédia} !
  • Zephyr Retiring
    #5702
    Mi történne még, ha földönkívüli lények látogatnának el hozzánk?

    Én személy szerint meginvitálnám őket egy kávéra, és megpróbálnám velük felvenni a kommunikációs kapcsolatot.
    Nem tartom valószínűnek, amiket a legtöbb idegenlény-megszállós filmek mutatnak, konkrétan: hogy leigáznak minket.
    Ez csak egy a félelmünket kihasználó teória. A legtöbben be sem ülnének egy olyan filmre, amiben Zef bratyizik és kávézgat az ufonautákkal..
    Ellenben tömegesen akarnák látni, ahogy egy "rejtett kamerás" felvételen, Zeffet szanaszét vagdossák az idegenek azzal a céllal, hogy tanulmányozzák a sejt és agyműködést valamint az életfunkciók tűrési határait..
  • hiper fizikus
    #5701
    Igen, a felsőbbrendűség tudatunk nagyon meginogna !
    És még ... ?
  • Zephyr Retiring
    #5700
    A kettő nem feltétlen jár együtt. Lehet letelepedési szándék is a repkedés oka. Már ha feltételezünk egy ilyen megnyilvánulást itt a Föld közelében..
    De ott van még az ember felsőbbrendűségi problematikája is: az ember önmagát tartja a legfejlettebb intelligens lénynek itt. Ez gyökeresen megváltozna idegen földönkívüli lények megjelenése esetén..
  • hiper fizikus
    #5699
    Sziasztok !
    Most épen az jár a fejemben, hogy hogyan is gondolkodhatnak a csillagok közt repülni képes UFO-ók, vagyis milyen lehet a pszichológiájuk??? - hiszen sokkal fejletebbek mint mi !

    Utoljára szerkesztette: hiper fizikus, 2018.06.13. 11:09:53
  • overseer-7
    #5698
    Itt van néhány nem túl régi Mufon video.



    Nem túl nagy durranás, de most ezek vannak. Az első esetben az lehet, hogy azok a dolgok drónok lennének?


    meg egy pár kép összeállítás.


    A képek hivatalosnak mondott forrásból valóak.

    Az operation High Jump egy 2. világháború utáni usa hadművelet volt az ant-akrtisz ra mentek felderíteni.
    Voltak arrafelé érdekes dolgok. Azóta állandóan ufókba ütköznek, főleg a sarkok környékén olyan ufókba, amik a víz alól jönnek fel.
  • BladeW
    #5697
    Én már nagyon várom a kiszivárgott videókat. Politikamentesen persze.
  • Szabi #5696
  • j0nNyKa
    #5695
    nyitva
  • Pares
    #5694
    Szvsz itt vannak, és nem a 40-es évek, hanem évezredek óta. És az utóbbi évek kiszivárgott/nyilvánosságra hozott történeteiből és dokumentumaiból nekem az jön le, hogy a népszerű "összeesküvés-elméletekkel" ellentétben a kormányok tisztában lehetnek vele, de nem sok fogalmuk van arról, hogy mik ezek, kik irányítják, mit akarnak, stb. De ha tudják vagy sejtik is, teljesen tehetetlenek, és pontosan ezért van az, hogy próbálják a lehető legjobban elhallgatni, esetleg nevetségessé és komolytalanná tenni az egészet. Azt nem ismerhetik el, hogy idegenek kényük kedvük szerint sérthetik meg a légterünket, esetleg ténylegesen még embereket is elrabolnak vagy kisérleteznek a földi élőlényekkel, és a világ kormányai az égvilágon semmit nem tudnak tenni azért, hogy mindezt megakadályoznák, mert akkor világméretű pánik törne ki.

    A legutóbbi, korábban már itt is megosztott, az elmúlt évtizedek (de szerintem az összes közül) leghitelesebb és legérdekesebb története egy másik tapasztalt vadászpilóta által elmesélve: There I Was: The X-Files Edition (Az 1., 4. és 5. képnek nincs köze a történtekhez)

    + részletes jelentés.
    Utoljára szerkesztette: Pares, 2018.05.30. 15:47:53
  • overseer-7
    #5693
    erről beszélek.. értelmetlen arról beszélni, hogy itt vannak e a földönkívüliek.. amikor ezt a fogalmat lerántották már a predátorok meg a 8. utas, meg tündéres filmes kategóriába.

  • Zephyr Retiring
    #5692
    Ha beleszámoljuk a predátorokat is, akkor az máris legalább 12 féle..
  • maki85
    #5691
    És akkor mi van, ha az RH negatív a földi eredetű, és az összes többi az idegen???
    Hiszen, mint köztudott, legalább hét fajta alient ismerünk?? :))
  • Zephyr Retiring
    #5690
    Olvasnivaló..itt.

    Kár, hogy forrásként nem jelölték meg azt a bizonyos tanulmányt..
  • BladeW
    #5689
    Persze a szkeptikusok most sem hagyják magukat, szerintük ugyanis csak egy üres kincsesládában turkál a fiatal nő.

    A rohatt szkeptikus mindenit má neki!
    Utoljára szerkesztette: BladeW, 2018.05.19. 09:17:19
  • hiper fizikus
    #5687
    Sziasztok!
    Ni csak, mire bukantam véletlenül a Google-val: Megdöbbentő felfedezés: ókori laptop!
  • Zephyr Retiring
    #5686
    Idézem:
    " Törlésre kerülnek azok az újonnan létrehozott témák, amelyek az adott fórum témájától jelentősen eltérnek. "
    Itt most értsd: politika és pszichológia.

    Valamint (bár jelenleg ilyen itt nincs)..
    " Mások szólásszabadságának csorbítására alkalmas hozzászólások, fenyegetés, személyeskedés, rágalmazás, emberi méltóság megsértése, a vitapartner lejáratása, szidalmazása, minősíthetetlen hangnem."

    De természetesen mint minden fórumozó, mindezzel magad is tisztában vagy gondolom..
  • hiper fizikus
    #5685
    Konkrétan mit is tilt a fórum szabályzat?
  • Zephyr Retiring
    #5684
    Ezt a témát próbáld kerülni: tiltja a fórum szabályzata.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tudom mi az agymosás, nem kell kielemezned.
    Mint jeleztem már: az ember tud dönteni: számára mi a jó vagy az elfogadható.
    Napi szinten nézek tv-t, legfőként szórakoztató műsorokat.
    A politika csak érintőlegesen érdekel, de hírekben még annyira sem.
    Látod: én el tudom dönteni nekem mi a jó. Tehát erre más is képes lehet.
    Két évet lehúztam pluszba szerződéses katonaként. Odabent nyilvánosan tilos a politika, mert a közalkalmazottak akkor is az életet védik, ha az történetesen egy másik párt "drukkeré". Ráadásul katonaként mindig az aktuális politikai hatalomnak kell engedelmeskedni. Parancsot megtagadni persze lehet. Azonnali leszerelés jár érte.
    A politika a pénzes emberek világa és arról szól, hogy hogyan lehet még több pénzed. Áthalad erkölcsön, átformál embereket akik céljuk elérése érdekében bármire képesek. Családokat tehet tönkre, ha engedjük hogy minket is irányítson.
  • Zephyr Retiring
    #5683
    Ez a téma engem nem érdekel különösebben.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Magát az elméletet olvastam már, de számomra ez pont olyan, mint az aktuális divatirányzat: magasról tojok rá kinek mennyi pénze és általa miféle hatalma van. A pénz nekem csak részegység: ha van az jó, ha nincs az meg nem túl jó, de némi túlórával orvosolható.
    Ismerek magam is személyesen mindkét táborból embereket (értsd: gazdagok és szegények) de nálam sosem a pénz motivált a döntéseimben. Bunkó ember ugyanúgy lehet csóró is, beképzelt is vagy akár erőszakos is mint egy pénzes. Ugyanakkor egy gazdag ember is lehet végtelenül jóindulatú és kedves. Ahány ház annyi szokás.
    Ezt a "pénzemberek" irányítanak bármit is elméletet megértem, és biztosan egy része igaz is. De felesleges általánosítani, hogy aki milliárdos az már mindjárt egy elnyomó uralkodó lelketlen ember is.
  • overseer-7
    #5682
    félreírtam..Kognitív Pre-Kondícionálás
  • overseer-7
    #5681
    "Viszont sem a médiának, sem senki más élő személynek nincs semmiféle befolyása a gondolkodásra."
    A média VALÓBAN óriási hatással van a társadalom gondolkodására, véleményére, kultúrájára, viselkedésére.

    Csak nézd meg, hogy az óriási médiaháború miatt, hogy kettészakadt most is az ország, milyen kiélezett a helyzet.
    Ez azért van, mert országunkban most kétféle média hatalom van.
    Az egyik oldalon ott van az Atv, RTL, Hírtv, és egyéb apolitikusnak álcázott, de valójában ugyan úgy vélemény formálással foglakozó társaság. Ezeket külföldről finanszírozzák, a Nyugati médiahálózat magyarországi lerakata, egy részüket strawman (hit-gyülekezete) -okon keresztül birtokolják és üzemeltetik, Simicska átállt hozzájuk, ezért már ő is közéjük tartozik.
    A másik oldalon ott van a kormány párti és nemzeti érdekeltségű köz-TV-k, Tv2, EchoTv.
    Ezeket a kormányhoz közeli médiaszakemberek és nemzeti érdekeltségű oligarchák üzemeltetik, köztük van Mészáros Lőrinc.

    Ezek háborúznak egymással, formálják a véleményünket a Kognitív Prekoncepcionális eszközével.

    Pár hétig nézz Nemzeti és ellenzéki híradókat, politikai műsorokat egymás mellett és megtapasztalod, hogy valóban, hogyan működik az "agymosás", a vélemény formálás.
  • overseer-7
    #5680
    A pénzemberek nem a világot irányítják, hanem a gazdasági élet a fiskális politika egy nagy részét. Irányítják a nyugati világban a monetáris politika, média és sajtó majdnem teljes egészét.
    Ha itt vannak az idegenek, miért avatkoznának be??.. A jó és a rossz, gazdag, szegény, hatalom, kiszolgáltatottság..stb, mind emberi fogalmak. Ha csak megfigyelnek minket és kísérleteznek, egyáltalán nem érdekük, hogy beavatkozzanak.

    Ezek az emberek valóban bújkálnak, de nem a szó valódi értelmében, hanem úgy, hogy az általuk dominált média és sajtó nem értekezik a létezésükről, a megemlítésüket összeesküvés elméletnek bélyegezi, az ellenük protestáló ismeretterjesztést gyűlöletbeszédnek és anti-szemitizmusnak bélyegzi.

    Mondom, bárki megismerheti ezeket a dinasztiákat és a hatalmi törekvéseiket. A szakirodalma ÓRIÁSI.. több száz ezer oldalon keresztül tanulmányozhatod, kutathatod, bizonyítékokat és vallomásokat gyűjthetsz, utána járhatsz te is ezek valóságtartalmának. Bárki kutathatja őket és történelmüket.
    Nem titok a létezésük.

    Az más, hogy elhallgatják. Letagadják a létezésüket. Ezt nem lehet titokban tartani.
    De még a nyilvánvaló dolgokat is agyon lehet hallgatni, le lehet tagadni és ki lehet vonni a közbeszédből.

    Ne hidd el nekem. Tudom, hogy képtelen állításokat írok.
    De én azt akarom, hogy Te magad járj utána. Kutass és tanulmányozd ezeket a dinasztiákat, te magad járj utána, hogy mi történik valójában.
    Utoljára szerkesztette: overseer-7, 2018.05.10. 06:37:02
  • SODRAAS
    #5679
    Tenyuk, fel, hogy ez mind igaz.
    Jogos Zephyr kerdese, miert hagyjak ezt az itt elo idegenek? Tovabba, miert titkolja a hatterhatalom a letezesuket?
  • Zephyr Retiring
    #5678
    Azért akad itt pár ellentmondás..
    Szóval a "pénzemberek" irányítják a világunkat, s ezért majd ők döntik el, hogy az ufonauták mikor válhatnak nyilvánossá..
    Persze ezt szó nélkül tűrik és hagyják is a miénknél fejlettebb intelligenciával rendelkező idegen lények.
    Nyilvánvaló. Hiszen a felsőbb földi hatalom előtt mindenki fejet hajt..
    Akik persze bújkálnak, de azért még név szerint tudjuk kik ők

    A neten cenzúra van. Na ez tény. Sőt itt az esgén is.
    És igazad van abban is, hogy lényegtelen azon lovagolni, élnek e köztünk idegen létformák vagy sem.
    Azon ami nem létezik, tényleg kár elmélkedni..

    Viszont sem a médiának, sem senki más élő személynek nincs semmiféle befolyása a gondolkodásra.
    Én azt gondolom amit akarok és mindenki más is azt gondol amit akar.
    Ez alól csak az a kivétel, ha valaki engedi, hogy manipulálják bármiben is.
    És az igazság is pofon egyszerű: csak egyfajta igazság létezik: a tapasztalatunk.
  • overseer-7
    #5677
    1. Az "idegenek" addig soha sem lesznek itt, amíg a hatalom úgy nem dönt, hogy itt vannak.
    Most ebbe kár bele menni, de valóban létezik egy hatalmi konglomerátum a bolygón.
    Elit dinasztiák, történelmi családok alkotják. Azt hazudják magukról, hogy nem léteznek, bujkálnak.
    Megállapodásaikat és terveiket összeesküvés-ELMÉLET nek hívják, tehát egy olyan dolog ami nem létezik, ami nevetséges, és az is nevetséges és hiteltelen aki ilyesmiről beszél.

    Több száz családról van szó. Noha igyekeznek elhallgatni a valóságot ezek a dolgok nem titkosak, bárki utána járhat, bárki kutathatja a velük kapcsolatos tényeket.

    A média elhallgatja, a sajtó nem tárgyalja ezeket az információkat.
    Az interneten CENZÚRA van. Több ezer internetes portált tiltottak ki az internetes adatfolyamból ez miatt.

    Ezeket az információkat, tényeket az elhárító ügynökségek szándékosan összemossák más hiteltelen és kitalált elméletekkel. pl.. Chemtrail.. permeteznek az égen és mind meghalunk.. - A gyíkemberek leigázzák a földet. - A föld valójában lapos. - A kicsi zöld emberkék irányítják a világot. - Rákemberek. stb..stb
    Ezekkel a képtelen hírekkel összemossák a valóságot, hogy a pénz mögött már nincsen értékfedezet, vagy, hogy a dollár kibocsátását irányító központi bank a FED magánkézben van, és 13 pénz dinasztia szervezi a pénzkibocsátást és a monetáris politikáját az usának. Globális szinten a média (nem a teljes része) egy nagy része valóban központosítottan van megszervezve, valójában nagyon marginális a szólásszabadság.
    Országokat tesznek tönkre, rabolnak ki, adósítanak el a végsőkig. Emberek millió lázadtak már fel ellenük.. Emberek ezre haltak már meg ellenük protestálva. Háborúkat indítanak és száz milliókat ölnek meg gátlástalanul és lelkiismeret nélkül.
    Most az van napirenden, hogy meg akarják szüntetni a történelmi nemzetállamokat, be akarják őket olvasztani egy nagyobb strukturába. Létre akarják hozni az Europa Egyesült Államokat. Világbirodalomra törekednek.

    Ezeket a tényeket az emberek nem hiszik el.. mert azt hiszik, hogy ez is csak ugyan olyan mese mint a gyíkemberek meg a többi hülyeség, amivel szándékosan összemossák az igazságot a hazugságokkal.

    Ezek a családok valóban léteznek, de nincs korlátlan hatalmuk. Csak a nyugati társadalmak nagy részét dominálják.
    Kik ők?
    Rothschild (Noble Rank International Banker Dynasty), Rockefeller (Industrial, Political and Banker Dynasty),
    Oppenheimer (Atomic Bomb and De Beers Diamond Trading Monopoly), Goldsmid/Goldschmidt/Goldsmith (Banker Dynasty),
    Mocatta, Montefiore (Diplomat and Banker), Sassoon ("Rothschilds of the East"), Warburg ("del Banco" Banker Dynasty, Politic and Law), Samuel, Kadoorie, Worms, Stern, Cohen, Schiff, Morgan (American Financial and Banking Dynasty), Cox (Media Industry, "Mind Control" Dynasty), Lazard, Schröder, Soros, Harriman, Royal Families of England, Windsor (Saxe-Coburg-Gotha), Hanover, Murdoch (Media and Entertainment)
    Cavendish (Kennedy), Lorraine, Plantagenet, Krupp (Weapon Industry), Bruce (Bruis, Brix, or Broase),
    Carnegie (Weapon and Technology Industry), Mellon (Banking, Industry), Vanderbilt, Barbey (Mind Control and Media)
    Du Pont, Sinclair, Astor, Li, Onassis, Van Duyn (Dien, or Duyne), Thurn und Taxis, Guinness, Russell, Bush (Scherff),
    Bundy (Occultism and Media), Taft, Disney d’Isigny (“Mind Control Family”), Collins ("Human Breeding Programs"),
    Freeman, Whitney, Reynolds, Getty, Hearst, Saudi (The House of Saud), Franklin, Sloane, Walton,
    Koch, Mars, Cargill-MacMillan, Johnson, Pritzker, S.C. Johnson, Perkins, Kellogg, Pratt ...
    stb..stb
    kb 300 ilyen család van még, akik idesorolhatóak.

    Nagyon sok mindent elhallgatnak.
    ..és az ufo-k, az idegenek addig nem lesznek itt amíg ők meg nem állapodnak egymással, hogy itt vannak.
    Azt tudom, hogy az ufo-kat és a földönkívüli lények fogalmát szándékosan lejáratják, ugyan úgy mossák az emberek gondolatait ezen a téren is, hogy azt gondolják az emberek, hogy az ufo is ugyan az a kategória mint a gumiember, vagy féregember, vagy gyíkember..stb.
    A médiának óriási hatása van az emberi gondolkodásra.

    Lényegtelen azon lovagolni, hogy az idegenek itt vannak vagy sem.
    Az egészet a média dönti el, hogy mi az "igazság".
    A média nagyon nagy része a "mainstream" média IRÁNYÍTOTT.