197
Megveretni
  • Monoton
    #37
    Na már a chaten is reklámoz
  • Darukezelő
    #36
    Fogalomzavar
  • pinnacle
    #35
    Kommandós volt, parancsnok. Tarjányi Péter saját sztorijain keresztül meséli el a magyar rendőrség utóbbi húsz évének történetét
  • pinnacle
    #34
    Topiknyitási kényszer... igen, gratulálok... ne legyél buta kérlek:)
    Ez nem topiknyitási kényszer, hanem egyszerűen szeretne beszélgetni a könyvről, igaz nyomorék egy módon inditott, de akkorse Topiknyitási kényszer...
  • Grenzjager
    #33
    mi a lényeg végül?
  • Rita79
    #32
    topiknyitási kényszer
  • Taranov
    #31
    Szerintem humoros a címe, de ha az első hozzászólásban részleteket olvashattunk belőle, akkor nekem nem keltette fel az érdeklődésem.
    És elnézést kérek, hogy leszóltam a topicnyitót, a könyv íróját kellett volna.
  • morondor
    #30
    Itt az ára: ár Amugy a 2. link ha beírod a googleba a topoik címét:P
  • Taranov
    #29
    :DD
  • pinnacle
    #28
    de a könyv maga miért lenne reklám? ne csináljátok már...

    az oldal az OK, de a könyv az nehogymár ne férjen be az sg szemléletébe és minden könyvről szóló témát reklám miatt kitörölni...


    másrészt pedig ez az a könyv, amiből politizálás lesz, szal :D
  • Taranov
    #27
    Én azt gondolom, hogy hülyeségeket beszélsz. De ezt is érzem egyébként.
  • gabber_saviola
    #26
    így igaz, még csak egy oldalt reklámoztál hozzá (hibásan)
  • Garfield
    #24
    "Hogy lenne reklám, még le sem írtam a könyv nevét."

    #5:
    " Ez egy könyv címe, ami elég megbotránkoztatóra sikerült. "

    Reklám.
  • gabber_saviola
    #23
    MEGLÁTNI ÉS MEGVERETNI
  • Sissy0
    #22
    Hogy lenne reklám, még le sem írtam a könyv nevét.
    Csak gondoltam másokat is majd ledöbbentenek a történetek.
  • Sissy0
    #21
    szerintem mielőtt leszólsz valamit, járj utána, de minimum olvasd el. Egyébként meg igazad van. :P
  • Monoton
    #20
    Ha jól tudom nemis ez a teljes címe.
  • gabber_saviola
    #19
    reklám?
  • Pluskast
    #17
    Ebből politizálás lesz....
  • Vlala #16
    Először is nyugodj meg. Vegyünk együtt egy nagy levegőt. Gondolj a végtelen kék égre, a határtalan szabadságra, tárd ki az elméd.
    Madárként hasítasz a szikrázó kék égen, a napsugarak játszadoznak a tollaidon. Apró bárányfelhők tarkítják az égboltot.
    Most szépen repüljünk vissza az időben, egészen 12:49-ig.
    És áruld már el végre, mi az anyámról szól ez a topic?!?

    Most olvasom, az újabb "sikerkönyvről." Tudod, Magyarországon nagyon könnyű sikerkönyvet írni: Keress egymillió elégedetlenkedőt, kérdezd meg, mi nem tetszik nekik, és a válaszról írd le, hogy a sátán műve, lopnak, csalnak, hazudnak gátlástalanul, emögött is az oroszok - románok - kígyófejű űrlények állnak, akik elszívják az agyadat, és finom lekvárt főznek belőle. Egy-két ténynek látszó adat - pl. 5 literes faüstben kell főzni, hogy kiadja az ízét - hitelesebbé teszi a mondandódat.

    itt van pl. a parlagfű. Sokan allergiások rá, még külön banda is alakult a kirtására. Írjunk egy könyvet arról, hogy a parlagfüvet az oroszok hagyták itt, titkos kísérleteik eredményeképp, hogy ha már el kell innen menniük, legalább nekünk sem legyen jó.
    Írjuk bele, hogy az egyik ilyen kísérleti laborban dolgoztunk, Tápiószelén, a TSZ-major alatti titkos pincében, néha Rákosi elvtárs személyesen is meglátogatta az üzemet.

    Kész a sikerkönyv!
  • karajjj
    #15
    mennyibe kerül a könyv?
  • Sissy0
    #14
    Na akkor feldobom az első témát, hátha valakit érdekel. Mit gondoltok a Győri orvos esetéről? Nagyon durva! És én erről nem is hallottam!
  • morondor
    #13
    Elég érdekes részletek ezek.Mindig is kíváncsi voltam, hogy a rendőrök hogy állnak pl a hooligánokhoz.
  • CUCLI
    #12
    pont tegnap láttam metrón a reklámot. érdekes könyv lehet. beruházok rá valamelyik percben
  • Sissy0
    #11
    Tévedtem!
  • karajjj
    #10
    rákerestem google-ba és a borító alapján rájöttem, hogy ezt a könyvet láttam tegnap a miskolci buszon egy srácnál :D
  • Sissy0
    #9
    Tele van vele a város, gondoltam már úgyis mindenki tudja!
  • Sissy0
    #8
    Semmit, köszi!
  • karajjj
    #7
    jaaaaaaaaaaaaaaa
    akkor kezdhetted volna azzal, hogy ez egy könyv :DDDD
  • Narxis
    #6
    mit szívsz? :D
  • Sissy0
    #5
    Ne haragudjatok, csak nem akartam egy fél oldalnyi szöveggel indítani. Ez egy könyv címe, ami elég megbotránkoztatóra sikerült. Még nem olvastam el végig, de ezek a legfelháborítóbb részei.
    A bővebb sztorikat itt találjátok:
    Megveretni
  • Trade
    #4
    akkor nem csak én nem vagyok képben
  • karajjj
    #3
    vagy én vagyok a hülye, vagy ezek között k*rvára nincs összefüggés :D
    meg most mit jelentene a cím?
  • Trade
    #2
    hát elég furcsa dolgokat írsz egy topicba bele.
    Először arra gondoltam hogy vki megveretésére buzdítol.
    Ha mégis ilyen célod is lenne akkor tudd hogy PTK-ba ütközik
  • Sissy0
    #1
    Kik ezek a harcedzett huligánok, kik a vezetőik? Jelentős részben futballszurkolók. Közülük sokan a legszívesebben rendőrök lennének, különleges egységnél dolgoznának, védenék az országot, ám valamiért nem jött össze nekik a fekete egyenruha.
    Néhányan valamikor egy őrző-védő cég, a katonaság, a rendőrség vagy a légió tagjai voltak. Nem a rendet szerették, hanem a rendcsinálást.

    Győri orvos közvetített egészséges fiatal férfiakat egy Bécshez közeli magánklinikára, ahol érdekes módon hirtelen elhaláloztak, de előtte még aláírattak velük egy nyilatkozatot, miszerint haláluk után felhasználhatják szerveiket.

    Aztán megismertem a lámát. Egyik pillanatban tényleg nagy gyerek, a másikban viszont profi politikusként tárgyal, viselkedik. Kiszúrta magának két munkatársamat, természetesen a két legmagasabbat. Ha lépcsőhöz értek, maga mellé kérte őket, az egyiket a jobb oldalára, a másikat a balra, rámarkolt a srácok alkarjára, és kinyomta magát. Úgy kellett fölvinni, hogy a lába nem érte a földet. És közben kacagott, mint egy óvodás.

    Rengeteg az apró, aljas trükk a rendőri kihalgatáson.
    Meg lehet például kérdezni a delikvenst, hogy kér-e vizet. Aztán kis hashajtót bele, és addig nem engedik ki a mosdóba, amíg alá nem írta a jegyzőkönyvet. Persze hogy alá fogja írni.

    Ezekkel a témákkal kapcsolatban várom a beszélgetőtársakat. Aki érez vagy gondol valamit, ne tartsa vissza!