197
Megveretni
  • hunbasser
    #77
    selfischt k1-ben.
  • Monoton
    #76
    #53
  • bardocz
    #75
    Lécci zárd be az összes játék,film,program topikot,mert ilyen erővel az is reklám.Vagy játékról,filmről lehet beszélgetni,könyvről meg nem?Úristen...

    Amúgy érdekes könyvnek tűnik.
  • Sadist
    #74
    Mondjuk az építő jellegű hozzászólást kezdhetted volna te egy értelmes, összefüggő nyitó hozzászólás formájában.
  • Sissy0
    #73
    Ez azért nem lehet egyértelnű. Nem bilincselhetnek meg minden embert aki hozzájuk szól. Azt írta hogy ez csak a sima tűntetésekre jellenző. Amikor barikád van, akkor nincs kommunikáció. Amikor mi a rendőrök felé sétáltunk és bementünk egy utcába ami a Rákóczira vezetett, a végén állt egy kommandós, aki már messziről integetett, hogy meg ne próbáljunk oda menni. A rendőrök mögött már szabad volt az út. De ez már régi sztori...
  • tronk
    #72
    Vissszatérve a tüntetésekre. Számomra hihetetlen amit a könyvben olvastam, eszerint a rendőrök mind tudják hogy miért szólítják meg őket és, hogy azok az irányítók akkor miért nem távolítják el onnan őket, hogy ezzel saját magukat megvédjék?
  • Sissy0
    #71
    Ezzel a sok hülye beszólással csak elriasztjátok azokat akik tényleg normálisan szeretne beszélgetni.
    Jó lenne ha inkább ti is építően szólnátok hozzá a témához! Nagyon megköszönném!
  • Sissy0
    #70
    Hát ez kész! Nagyon nagy füves lehetsz kedves Sadist, hogy ilyeneket dumálsz!
  • Sissy0
    #69
    Ja, tényleg, megint mindjárt október 23. Bár mintha már csillapodnának a kedélyek. Én anno ott voltam a barikádnál, és a pont a rendőrök érkezése előtt kb 2 perccel értünk le az Erzsébet hídról. Én ott a katasztrófa turizmuson röhögtem. Hajnali 1.kor tele volt a Ferenciek tere külföldi túristákkal, akik össze vissza fényképeztek. Persze én is csak nézelődni voltam ott, nem harcolni...
  • Sadist
    #68
    Legközelebb ne beszívva, részegen nyiss topikot.
  • Davidus
    #67
    :DDDD
  • tronk
    #66
    A Dalai lámásat én is olvastam, de nekem a tüntetős jobban érdekelt az mostanában úgyi aktuális. :)
  • Rockynhooo
    #65
    párszor játszottam már kb 10szer :D kiállok ellened ha akarod :D
  • Sissy0
    #64
    Van benne egy rész a Dalai Lámáról. Nagyon vicces! Sose hittem volna hogy a Láma ilyen. Azt a részt azoknak is ajánlom, akiket a politika nem érdekel.
  • Sissy0
    #63
    Hát a hozzászólások alapján, lenne jelöltem!
    Nyugi, csak viccelek... (vagy mégsem?!?! )
  • Trade
    #62
    már minden tiszta
  • Vlala #61
    Engem, sakkban. :)
  • Vlala #60
    Kellő szkepticizmussal kezelve, még jó olvasmány is lehet. :)
  • Rockynhooo
    #59
    kit kell megverni ?:D
  • Sissy0
    #58
    Hát én úgy tudom hogy ő csak simán távozott, nem kirúgták.- Persze szkeptikusan állok én is a dolgokhoz. Az íróról is olvastam az egyik fórumban, hogy a kormány megbízására magánrendőrséget akart alapítani, úgyhogy neki is biztos van valami vaj a fején...
  • Sissy0
    #57

    Az biztos!

    Biztos nem ez volt az egyetlen ilyen eset, de ebben magyar is érintett volt. Hogy ment az ilyen orvos haza a családjához?! Meg mit mondhattak a páciensek, ha egyáltalán megtudták.
  • Vlala #56
    Én olyat hallottam, hogy a Balog Sanyi nénit ellopták az ufók, biciklistül, azt' beleépítettek egy mikrosütőt. Azóta nyers húst eszik, és perlekedik az űrlakókkal, mert a biciklijét nem kapta vissza. Pedig már két olyan Jeti-lovagot is kiküldött értük.

    Komolyra fordítva: Ne vegyél mindent készpénznek. Ha nem a betűt, hanem a szándékot nézed, sokkal közelebb kerülsz a valsóághoz. Ez a helyzet a Tesco titokkal is, egy kirúgott alkalmazott írta meg az áruház - néha kissé fantáziadúsan kiszínezett - hétköznapjait.
  • Vlala #55
    Természetesen "csak a szépre emlékezem" jeligével.
  • morondor
    #54
    Erről a szervkereskedős dologról jut eszembe hogy láttam egy német filmet ami hasonló témát dolgoz fel. Csak ott valami wellness szállóban nyírták ki az embereket és utána adták el a szerveiket. Lehet igaz történet alapján íródott a film???:O
  • gabber_saviola
    #53
    ne butuskodj, senki nem mondta hogy a könyv reklám.
  • n3whous3
    #52
    Érdekes téma, nem hallottam arról, hogy itthon is ilyenek vannak...
  • tronk
    #51
    Hali látom miről folyik a vita. Ha az reklámozás, hogy beszélsz, kérdezel valamiről akkor gyorsan dobd el a klaviatúrát vonulj be papnak és fogadj némasági fogadalmat.
    Egyébként én beleolvastam a könyvbe és tényleg jó. Benfentes forrásból tudhatuk meg olyan dolgokat amikről máshol hallgatnak és mélyen titkolják.
  • n3whous3
    #50
    Első topikja, ne legyél már hülye.
  • Sissy0
    #49
    Nem hittem volna hogy ilyen nehezen fog elindulni a topik és majd mindenki támadni fog. Épp ma olvastam el egy olyan topikot ahol egy lány kérdezte hogy miért írnak neki egy egyszerű kérdésre, amelyben a problémájára szeretne megoldást találni, egy csomó beszólós megjegyzést....
    Hát én is megkaptam...
  • Sissy0
    #48
    Tudom!
  • pinnacle
    #47
    nekem mondta
  • Sissy0
    #46
    köszönöm szépen!
  • morondor
    #45
    Egyetértek;)
  • pinnacle
    #44
    Ottvan a TV-Mozi-DVD részleg... gyerünk töröltesd!!!
    Ottvan a Zene fórum gyerünk töröltesd:)

    Fogalomzavarral inditottál, mostmár vagdalkozol.

    Attól, hogy taszitod magadtól a könyvet (gondolom, mert nagyon ágálsz ellene) nem kell hirdetned az igét^^
  • Sissy0
    #43
    Miért?! A filmeknek meg sorozatoknak nincs topikjuk?!
    Külön topik rész van nekik.
    Egyébként meg inkább egy könyvről beszélgessek mint a hülye sorozatokról.
  • Darukezelő
    #42
    Így van, bármikor meglehet tenni :) Csak a Csináld magad - Gipszkarton lapok beltéri felhasználása című könyv lehet nem aratna akkora sikert mint egy ilyen könyv mint ez. De ettől függetlenül miért ne nyithatnánk topikot a Gipszkarton lapok beltéri felhasználása könyvről?
  • Csirke4
    #41
    Folytasd kérlek!
  • Sissy0
    #40
    Én nem reklámozok semmit fogd már fel! Egyébként tegnap előtt egy másik fórumon találtam a linket.
  • Rita79
    #39
    Evvel az erővel minden könyvnek nyissunk egy új topikot, amelyik tetszik nekünk.
  • Tinman #38
    A parlagfű alergia a panelprolik betegsége.
    Gyerekkorban a gyereket mindentől védik, steril tápszer, steril cumi, steril minden.

    Aztán megy az óvodába, ahol legtöbbször odabent, néha meg kint az udvaron egy 15x15-ös elzárt, zöldet alig tartalmazó helyen nevelgetik őket, a városi szmog közepén.

    Iskolába majdnem u.e.

    Tény, hogy az immunrendszer gyermekkorban "tanul" a legtöbbet. Ha a gyerek kint játszhatna a levelibékával a nádas partján, jó eséllyel nem lesz növényekre allergiás.
    Mert az allergia nem mást mint túlzott immunreakció egy holt ártalmatlan anyagra.

    Alapvetően egy kicsi 150 lelket számláló kisfaluból költöztem fel egy megyeszékhelyi nagyvárosba.
    Nem tudok parlagfűallergiásról "odahaza". Annyi parlagfű nő ott a környéken, hogyha át lehetne konvertálni vadkenderré, millárdos lehetnék :-)