197
Megveretni
  • Sissy0
    #1
    Kik ezek a harcedzett huligánok, kik a vezetőik? Jelentős részben futballszurkolók. Közülük sokan a legszívesebben rendőrök lennének, különleges egységnél dolgoznának, védenék az országot, ám valamiért nem jött össze nekik a fekete egyenruha.
    Néhányan valamikor egy őrző-védő cég, a katonaság, a rendőrség vagy a légió tagjai voltak. Nem a rendet szerették, hanem a rendcsinálást.

    Győri orvos közvetített egészséges fiatal férfiakat egy Bécshez közeli magánklinikára, ahol érdekes módon hirtelen elhaláloztak, de előtte még aláírattak velük egy nyilatkozatot, miszerint haláluk után felhasználhatják szerveiket.

    Aztán megismertem a lámát. Egyik pillanatban tényleg nagy gyerek, a másikban viszont profi politikusként tárgyal, viselkedik. Kiszúrta magának két munkatársamat, természetesen a két legmagasabbat. Ha lépcsőhöz értek, maga mellé kérte őket, az egyiket a jobb oldalára, a másikat a balra, rámarkolt a srácok alkarjára, és kinyomta magát. Úgy kellett fölvinni, hogy a lába nem érte a földet. És közben kacagott, mint egy óvodás.

    Rengeteg az apró, aljas trükk a rendőri kihalgatáson.
    Meg lehet például kérdezni a delikvenst, hogy kér-e vizet. Aztán kis hashajtót bele, és addig nem engedik ki a mosdóba, amíg alá nem írta a jegyzőkönyvet. Persze hogy alá fogja írni.

    Ezekkel a témákkal kapcsolatban várom a beszélgetőtársakat. Aki érez vagy gondol valamit, ne tartsa vissza!
  • Trade
    #2
    hát elég furcsa dolgokat írsz egy topicba bele.
    Először arra gondoltam hogy vki megveretésére buzdítol.
    Ha mégis ilyen célod is lenne akkor tudd hogy PTK-ba ütközik
  • karajjj
    #3
    vagy én vagyok a hülye, vagy ezek között k*rvára nincs összefüggés :D
    meg most mit jelentene a cím?
  • Trade
    #4
    akkor nem csak én nem vagyok képben
  • Sissy0
    #5
    Ne haragudjatok, csak nem akartam egy fél oldalnyi szöveggel indítani. Ez egy könyv címe, ami elég megbotránkoztatóra sikerült. Még nem olvastam el végig, de ezek a legfelháborítóbb részei.
    A bővebb sztorikat itt találjátok:
    Megveretni
  • Narxis
    #6
    mit szívsz? :D
  • karajjj
    #7
    jaaaaaaaaaaaaaaa
    akkor kezdhetted volna azzal, hogy ez egy könyv :DDDD
  • Sissy0
    #8
    Semmit, köszi!
  • Sissy0
    #9
    Tele van vele a város, gondoltam már úgyis mindenki tudja!
  • karajjj
    #10
    rákerestem google-ba és a borító alapján rájöttem, hogy ezt a könyvet láttam tegnap a miskolci buszon egy srácnál :D
  • Sissy0
    #11
    Tévedtem!
  • CUCLI
    #12
    pont tegnap láttam metrón a reklámot. érdekes könyv lehet. beruházok rá valamelyik percben
  • morondor
    #13
    Elég érdekes részletek ezek.Mindig is kíváncsi voltam, hogy a rendőrök hogy állnak pl a hooligánokhoz.
  • Sissy0
    #14
    Na akkor feldobom az első témát, hátha valakit érdekel. Mit gondoltok a Győri orvos esetéről? Nagyon durva! És én erről nem is hallottam!
  • karajjj
    #15
    mennyibe kerül a könyv?
  • Vlala #16
    Először is nyugodj meg. Vegyünk együtt egy nagy levegőt. Gondolj a végtelen kék égre, a határtalan szabadságra, tárd ki az elméd.
    Madárként hasítasz a szikrázó kék égen, a napsugarak játszadoznak a tollaidon. Apró bárányfelhők tarkítják az égboltot.
    Most szépen repüljünk vissza az időben, egészen 12:49-ig.
    És áruld már el végre, mi az anyámról szól ez a topic?!?

    Most olvasom, az újabb "sikerkönyvről." Tudod, Magyarországon nagyon könnyű sikerkönyvet írni: Keress egymillió elégedetlenkedőt, kérdezd meg, mi nem tetszik nekik, és a válaszról írd le, hogy a sátán műve, lopnak, csalnak, hazudnak gátlástalanul, emögött is az oroszok - románok - kígyófejű űrlények állnak, akik elszívják az agyadat, és finom lekvárt főznek belőle. Egy-két ténynek látszó adat - pl. 5 literes faüstben kell főzni, hogy kiadja az ízét - hitelesebbé teszi a mondandódat.

    itt van pl. a parlagfű. Sokan allergiások rá, még külön banda is alakult a kirtására. Írjunk egy könyvet arról, hogy a parlagfüvet az oroszok hagyták itt, titkos kísérleteik eredményeképp, hogy ha már el kell innen menniük, legalább nekünk sem legyen jó.
    Írjuk bele, hogy az egyik ilyen kísérleti laborban dolgoztunk, Tápiószelén, a TSZ-major alatti titkos pincében, néha Rákosi elvtárs személyesen is meglátogatta az üzemet.

    Kész a sikerkönyv!
  • Pluskast
    #17
    Ebből politizálás lesz....
  • gabber_saviola
    #19
    reklám?
  • Monoton
    #20
    Ha jól tudom nemis ez a teljes címe.
  • Sissy0
    #21
    szerintem mielőtt leszólsz valamit, járj utána, de minimum olvasd el. Egyébként meg igazad van. :P
  • Sissy0
    #22
    Hogy lenne reklám, még le sem írtam a könyv nevét.
    Csak gondoltam másokat is majd ledöbbentenek a történetek.
  • gabber_saviola
    #23
    MEGLÁTNI ÉS MEGVERETNI
  • Garfield
    #24
    "Hogy lenne reklám, még le sem írtam a könyv nevét."

    #5:
    " Ez egy könyv címe, ami elég megbotránkoztatóra sikerült. "

    Reklám.
  • gabber_saviola
    #26
    így igaz, még csak egy oldalt reklámoztál hozzá (hibásan)
  • Taranov
    #27
    Én azt gondolom, hogy hülyeségeket beszélsz. De ezt is érzem egyébként.
  • pinnacle
    #28
    de a könyv maga miért lenne reklám? ne csináljátok már...

    az oldal az OK, de a könyv az nehogymár ne férjen be az sg szemléletébe és minden könyvről szóló témát reklám miatt kitörölni...


    másrészt pedig ez az a könyv, amiből politizálás lesz, szal :D
  • Taranov
    #29
    :DD
  • morondor
    #30
    Itt az ára: ár Amugy a 2. link ha beírod a googleba a topoik címét:P
  • Taranov
    #31
    Szerintem humoros a címe, de ha az első hozzászólásban részleteket olvashattunk belőle, akkor nekem nem keltette fel az érdeklődésem.
    És elnézést kérek, hogy leszóltam a topicnyitót, a könyv íróját kellett volna.
  • Rita79
    #32
    topiknyitási kényszer
  • Grenzjager
    #33
    mi a lényeg végül?
  • pinnacle
    #34
    Topiknyitási kényszer... igen, gratulálok... ne legyél buta kérlek:)
    Ez nem topiknyitási kényszer, hanem egyszerűen szeretne beszélgetni a könyvről, igaz nyomorék egy módon inditott, de akkorse Topiknyitási kényszer...
  • pinnacle
    #35
    Kommandós volt, parancsnok. Tarjányi Péter saját sztorijain keresztül meséli el a magyar rendőrség utóbbi húsz évének történetét
  • Darukezelő
    #36
    Fogalomzavar
  • Monoton
    #37
    Na már a chaten is reklámoz
  • Tinman #38
    A parlagfű alergia a panelprolik betegsége.
    Gyerekkorban a gyereket mindentől védik, steril tápszer, steril cumi, steril minden.

    Aztán megy az óvodába, ahol legtöbbször odabent, néha meg kint az udvaron egy 15x15-ös elzárt, zöldet alig tartalmazó helyen nevelgetik őket, a városi szmog közepén.

    Iskolába majdnem u.e.

    Tény, hogy az immunrendszer gyermekkorban "tanul" a legtöbbet. Ha a gyerek kint játszhatna a levelibékával a nádas partján, jó eséllyel nem lesz növényekre allergiás.
    Mert az allergia nem mást mint túlzott immunreakció egy holt ártalmatlan anyagra.

    Alapvetően egy kicsi 150 lelket számláló kisfaluból költöztem fel egy megyeszékhelyi nagyvárosba.
    Nem tudok parlagfűallergiásról "odahaza". Annyi parlagfű nő ott a környéken, hogyha át lehetne konvertálni vadkenderré, millárdos lehetnék :-)
  • Rita79
    #39
    Evvel az erővel minden könyvnek nyissunk egy új topikot, amelyik tetszik nekünk.
  • Sissy0
    #40
    Én nem reklámozok semmit fogd már fel! Egyébként tegnap előtt egy másik fórumon találtam a linket.
  • Csirke4
    #41
    Folytasd kérlek!
  • Darukezelő
    #42
    Így van, bármikor meglehet tenni :) Csak a Csináld magad - Gipszkarton lapok beltéri felhasználása című könyv lehet nem aratna akkora sikert mint egy ilyen könyv mint ez. De ettől függetlenül miért ne nyithatnánk topikot a Gipszkarton lapok beltéri felhasználása könyvről?