197
Megveretni
  • soulhunter
    #117
    én is irtam negativ kritikát az országrol...
    hasznom nem volt, csak sok szabadidőm... meg véleményem...
    most becsületsértés miatt folyik ellenem eljárás, mert le mertem irni weblap formájában a véleményem, és a szernyecekről is irtam pár megtörtént eseményt, ami alapján tehetetlen barmoknak tartom őket...
    a tulkapásaikat is leirtam az oldalon, a zsernyecek megnézték, beidéztek, és most megy az eljárás :)

    ennyit erről az országról, meg a hires szolásszabadságrol
    meg ugy alles zusammen a PTK 51. § -rol...
  • PyRex
    #116
    Tudod, ebben az országban bárkiből lehet sztár, aki:

    - utálja Gyurcsányt
    - utálja a rendőrséget
    - uszítja a birkanépet

    sajnos ez az igazság.
  • qtab986
    #115
    Mi érdeke származna abból ha egy csomó kamu dologról adna ki könyvet?

    haszna a megfelelő szó de a naivságod is bájos.
  • Sadist
    #114
    Ha amit leírsz szórakoztató, akkor persze hogy eladható lesz. Még akkor is, ha nem vagy walesi herceg.
  • bardocz
    #113
    Hát figyelj,láttam őket a 4 emeletes épület oldalán leereszkedni,úgyhogy tuti nem szokványos rendőrök.Amúgy a lurdy-ház melletti strandon van ez.
  • PyRex
    #112
    balhézási kényszer :)
  • Hegi90
    #111
    szívemből szóltál.
  • Sissy0
    #110

    De azért biztos van valóságtartalma!
    Vagy fogom magam és írok valamit hogy én vagyok a Walesi herceg (egyébként lány vagyok), és elmesélem a királynő nilyen szexuális életet él, akkor az eladható lesz szerinted?
  • LES FORZA INTER
    #109
    igen nagyjából ezt akartam jelezni
  • rumkola
    #108
    szavát sem hiszem senkinek
    :)))
  • John Cena
    #107
    érdekes tápig:D
  • Sadist
    #106
    "Kommandós alatt általában a Terrorelhárító Szolgálat felszámolóit értik."

    Ekkora feladatköre egyik fegyveres szervezetnek sincs, úgyhogy az ipse vagy ment folyamatosan egyikből a másikba, vagy kis kamufaktor bejátszik.
  • bardocz
    #105
    Kommandós nem csak terrorelhárító.Van pár ismerős,akik szokták motorral kísérni a fletót,és hasonlóakat,és nem sima rendőrök.Furgonukban mutatták maszkot,golyóáll mellényt,ami nem egy szokásos rendőr felszerelése.(és ahol megismertük őket elég gyakran vannak gyakorlatok vaktölténnyel épület oldalán kötélen lemászós móddal,vagyis régebben voltak)
  • Sadist
    #104
    Szerinted? 4 betű, elég könnyű kitalálni.
  • Sadist
    #103
    Már csak azért is kamunak, vagy legalábbis szépen kiszínezettnek tűnik, mert ez a "kommandós" kifejezés csak ilyen hétköznapi szóhasználat, lerí róla a szakmaiság hiánya. Kommandós alatt általában a Terrorelhárító Szolgálat felszámolóit értik. Azok pedig ahogy a nevében is van, terror cselekményekkor lépnek közbe, úgy mint túszejtés, repülőgép eltérítés, stb.
    Ahogy írták már többen, a lázadás leverés nem az ő feladatuk, ahogy a kiemelten fontos személyek védelme, vagy a szervezett bűnözésbe való beépülés és nyomozás sem.
  • Vlala #102
    Félreértesz, most nem konkrétan erre a könyvre gondoltam.
  • Vlala #101
    Köszönjük Emese.
  • godga
    #100
    TEKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK
  • godga
    #99
    ja
  • Sissy0
    #98
    Van egy riport is az íróval az oldalon. Nekem hitelesnek tűnik a hapsi. Nem értem. Mi érdeke származna abból ha egy csomó kamu dologról adna ki könyvet?
    A politikusoknak hisz az ember?! De ha valaki negatív kritikát ír az országról akkor arra mindenki ráfogja hogy biztos nem az igazi.
    Ez meg nem megtörtént eseményen ALAPUL.
    de nem védem tovább mert lehet hogy neked van igazad....
  • tronk
    #97
    Hát igen a helyzet egy kicsit elszomorító...
    Azért Lámás sztory sem semmi :) Nagy mókamester lehetett a láma nekik meg tök kínos néha :)
  • Vlala #96
    Álljunk meg egy szóra. Nem azt mondtam, hogy mindent ki a kukába (amikor annyi mindenre jó még, pl. söralátétnek), csak azt, hogy nem kell mindent készpénznek venni, ami állítólag "megtörtént eseményeken alapul".
  • bardocz
    #95
    Meg nincs annyi kommandós,hogy feloszlassanak egy tüntetést,vagy csak az országban szétszórva.
  • Sissy0
    #94
    Hát az elég szomorú! Mondjuk egy tüntetésre tényleg nem biztos hogy a kommandósok tüntetnek, hiszen azt hogy civilek között hogy kell rendet rakni, gondolom a szakmunkás rendőrnek is megtanítják, meg azt hogy hogyan kell alakulatban mozogni.
  • tronk
    #93
    Igen ezt én is hallottam hogy a tüntetésekre tényleg nem azokat vezénylik ki akik erre vannak kiképezve, mert azok a politikusok mellé vannak kirendelve.
  • hunbasser
    #92
    ha Vlala hsz-et vesszük alapul,akkor kb az összes önéletrajzi könyvet vagy hasonló kategóriájú könyveket dobhatjuk ki a kukába,mert nem tudhatjuk,hogy biztosan úgy volt,ahogyan a szerző leírja.persze ez minden könyvben benne van,de ha másra nem is jó,legalább egy jó kis regénynek elmehet,ha jó a megfogalmazás és gazdag szókinccsel ír.aztán mindenkinek szuverén joga eldönteni,hogy elhiszi-e vagy sem.
  • Trade
    #91
    az nem hazugság de tömegoszlatásra nem Terrorelhárító speciális kommandó egységet fognak bevetni hanem 2 elemis rendőrsakmunkásképzőt végztett rebiszes állatokat.Mindezt egy rendőrismerősömtől tudom.
    Az az érdekes hogy 2 hónapja vettem egy könyvet és abban is benne van a sztori a kitoloncolásokról meg a Dalai Lámáról is.
    Lehet egy csapatban voltak.
  • morondor
    #90
    Elég komoly dolgok vannak róla írogatva. Az igazságtartalmáról nem tudok nyilatkozni, de ha igaz akkor tényleg kommandós az ürge:D
  • Sissy0
    #89
    Hát a bevezető alapján az író tényleg az volt.
    Egy könyv, amelynek szerzője vert le lázadást repülőgépen 10.000 méterrel a tengerszint felett, álló hétig ücsörgött egy kuplerájban, hogy lebuktasson szerb bűnözőket. Vadászott illegális fegyverszállítmányokra a délszláv háború idején, hajkurászott NDK-s határsértőket még a rendszerváltás előtt, beépült az albán kábítószerkereskedő maffiába, mázsaszám hordta szemétégetőbe a Magyarországon lefoglalt hasist, heroint, marihuánát. Védte a köztársaság vezetőit, védett külföldi diplomatákat, védte az Egyesült Államok elnökét, kísérte a dalai Lámát. Tanult, majd tanított terrorelhárítást Európában és a tengerentúlon. Kommandós volt, parancsnok.

    Ez most akkor hazugság?!
  • Trade
    #88
    milyen kommandós?Egy rendőr szakmunkásképzettről ne mondjuk már hogy kammandós.Elég nagy sértés a kommandósokra nézve
  • LES FORZA INTER
    #87
    hm érdekes könyv, bár azért meg kell fontolni Vlala hsz-ét, és inkább mint érdekes olvasmányt tekinteni, nem mint benfentes információt, mivel demokrácia ide- vagy oda, abban biztosak lehetünk, hogy cenzúra most is van, és átment rajta a könyv, vagyis olyan dolgokat tartalmaz, amik vagy hamisak, vagy még vállalhatók.

    egyb. érdekes, 2000.- lehet megér... meglátom még.
  • Sissy0
    #86
    Hja, az!
  • bardocz
    #85
    Júúj de dúúúrvaaa,egy a könyvről szóló oldalhoz link:O Aztamindenit!
  • gabber_saviola
    #84
    fu , Te nem vagy egyszerű eset. link
  • bardocz
    #83
    ÉS ebben a topikban mi a reklám?
  • gabber_saviola
    #82
    töki, nem kell úristenezned és lázadnod, inkább olvass kicsit #53
  • Sissy0
    #81
    Mire gondolsz pontosan?!
  • Fbn Lx
    #80
    szarral dobálózós könyv, botcsinálta politikusok részére?
  • hunbasser
    #79
    jogos.és ott is pár honlap url-t írnak le,focis topikokban is említenek pl szurkolói oldalakat,ilyen a madridista is,és semmi gond nincs vele.sőt,ha valaki csinál egy csapatnak új fanoldalt,akkor még meg is szokták dícsérni,hogy milyen jó oldalt csinált,stb.
  • Sissy0
    #78
    Jó bocs! De ha elolvasnád az első 4 hozzászólást egyből kiderülne. Meddig fogsz ezen lovagolni?!