126
The Office (TV sorozat)
  • shad0w
    #6
    hasonlóan vagyok ezzel én is. két részletben jutottam el a 7. részig, de aztán végképp kasza, nagyon nem jött be.
  • asszongyahogy
    #5
    Állítólag a 2. évad jobb, de azt még nem láttam
  • asszongyahogy
    #4
    a Viasaton vasárnap este 10kor dupla epizód, ilyen műsoridőben tuti bukás lesz...
  • Bulykin
    #3
    én 3szor is elkezdtem nézni ezt a sorozatot, de az első évad 4.részétől messzebb nem jutottam, pedig a sztori meg a szereplők meg szinte minden bejövős és csak nem lehet annyira rossz(gondoltam) ha már a 4.évadnál jár és ilyen sokan nézik...pedig mégis, sajna számomra csalódás volt, vannak benne nagyon jó poénok, de nemtom miért nálam nem jön át, egy kicsit olyan lapos...
  • REALista
    #2
    Előzetesek alapján jónak tűnik mikor is megy?
  • asszongyahogy
    #1
    "Akárcsak az elődje, ez is egy amerikai irodában játszódik szinte végig (a Hivatali patkányok (Office Space) című film rajongói élezhetik is a karmaikat), és a téma csekély izgalmassága ellenére is baromi szórakoztató. Adva van egy kissé elszállt, rasszista, stb, főnök, és sok-sok elnyomott alkalmazott, megannyi emlékezetes karakter..."

    (forrás: sorozatjunkie)

    Szerintem ütős egy sorozat, tele banális poénokkal, általában a hétköznapi feszengős helyzetekre építve, na meg a rengeteg idióta karakter egyedivé teszi a produkciót! Valaki nagyon utálni fogja, valaki meg függő lesz, a "Rém Rendes Család" óta nem szórakoztam ilyen jól!