126
The Office (TV sorozat)
  • asszongyahogy
    #1
    "Akárcsak az elődje, ez is egy amerikai irodában játszódik szinte végig (a Hivatali patkányok (Office Space) című film rajongói élezhetik is a karmaikat), és a téma csekély izgalmassága ellenére is baromi szórakoztató. Adva van egy kissé elszállt, rasszista, stb, főnök, és sok-sok elnyomott alkalmazott, megannyi emlékezetes karakter..."

    (forrás: sorozatjunkie)

    Szerintem ütős egy sorozat, tele banális poénokkal, általában a hétköznapi feszengős helyzetekre építve, na meg a rengeteg idióta karakter egyedivé teszi a produkciót! Valaki nagyon utálni fogja, valaki meg függő lesz, a "Rém Rendes Család" óta nem szórakoztam ilyen jól!
  • REALista
    #2
    Előzetesek alapján jónak tűnik mikor is megy?
  • Bulykin
    #3
    én 3szor is elkezdtem nézni ezt a sorozatot, de az első évad 4.részétől messzebb nem jutottam, pedig a sztori meg a szereplők meg szinte minden bejövős és csak nem lehet annyira rossz(gondoltam) ha már a 4.évadnál jár és ilyen sokan nézik...pedig mégis, sajna számomra csalódás volt, vannak benne nagyon jó poénok, de nemtom miért nálam nem jön át, egy kicsit olyan lapos...
  • asszongyahogy
    #4
    a Viasaton vasárnap este 10kor dupla epizód, ilyen műsoridőben tuti bukás lesz...
  • asszongyahogy
    #5
    Állítólag a 2. évad jobb, de azt még nem láttam
  • shad0w
    #6
    hasonlóan vagyok ezzel én is. két részletben jutottam el a 7. részig, de aztán végképp kasza, nagyon nem jött be.
  • Willi Betz
    #7
    Nagyon fárasztó ez a sorozat?
  • Jrex
    #8
    Nekem a zenéje tetszik,le is töltöttem:)
  • shad0w
    #9
    az... junkien írták le legjobban h milyen poénokkal operál:

    ' Kínos poénok, afféle “Ugye nem azt akarja mondani? Ugye nem? De. Kimondta. Basszus.”-típusúak... '

    van akinek bejön, van akinek nem.
  • Willi Betz
    #10
    Attól kapok idegbajt,mikor aza barom állat elkezdi: Sátátátátá-sátátátátá-sátátátátá. Na ettől készvagyok
  • COOLancs
    #11
    Azt imádom
  • DanielT
    #12
    Minden perce egy csoda, végig láttam amíg a negyedik évad megvan. FANTASZTIKUS! Olyan poéncsemegék vannak benne, hogy hihetetlen.

    Nagyon ajánlott azoknak, akik nem csak a baszósfingós poénokra nyitottak.
  • dzsagon
    #13
    Szinkronnal nézni istemkáromlás.
  • DanielT
    #14
    Ja és természetesen a céges telefonom az Office nyitódallamára csendül fel :D Hív az Office :D
  • COOLancs
    #15
    kép a szereplőkről:
  • Balidani
    #16
    2. évad végéig láttam. Az egyik kedvenc sorozatom. A második évad tényleg sokkal jobb mint az első, de nekem már az első is tetszett. Van egy sajátos humora, amit ha valaki nem kedvel akkor nem fogja szeretni.

    Dwight a legjobb :))
  • Monoton
    #17
    Pam-Pam :DDDD
  • Balidani
    #18
    ha nekem az lenne a csengőhangom soha nem akarnám felvenni a telefonom :D
  • turho
    #19
    Ajánlanám az eredeti verzió megnézését is annak aki teheti (The Office UK) , a BBC Prime adta már minimum 2x, és pl. nekem az az etalon.
    BBC link
  • asszongyahogy
    #20
    Dwight-féle motivációs eszköz :DD
  • sapkafej
    #21
    az is jó tényleg, de én hülye szinkronnal néztem és az eredeti hang ismerete nélkül is éreztem h nem jó vmi
    rikidzsörvéz egy isten
  • Zs0lt1
    #22
    /fav :D

    a sorozat kegyetlen jó és sztem durván übereli az angol alapot!
    viszont a szinkront hihetetlenül elkurták és rengeteg helyen van szándékos félreforditás! érdemes eredeti nyelven felirattal nézni.
  • DanielT
    #23
    Többször fogtam neki, de egyetlen részt nem bírtam végignézni eddig. Annyira irritálóak a szereplők, olyan elementárisan ocsmányak, hogy rosszul leszek. Az amcsi verziót imádom.
  • DanielT
    #24
    Szeretném megmutatni az új bögrémet :PPP

  • Zs0lt1
    #25
    rendelted vagy csináltattad? :D
    király egyébként! :-)
  • DanielT
    #26
    Csináltattam :)
  • asszongyahogy
    #27
    Már a cég nevére is elfog a röhögőgörcs
  • DanielT
    #28
    Legjobbabb :) Most is azt nézem.
  • Mr Csé
    #29
    nézem első 4 évadot kurvajó :D
  • gabber_saviola
    #30
    nem szeretem a sorozatokat, de ez kész. komolyan a legjobb sorozat, nem kicsit rákattantam.
  • davidragon
    #31
    Sziasztok!
    Minden vasárnap nézem a viasaton, nekem nagyon bejön!
    Évadokat honnan szerzitek? Nekem is kéne...
  • gabber_saviola
    #32
    nem is gondoltam, hogy van aki ezt tv-ben nézi.
    viccet félre téve, a nagyobb torrent oldalakról eléred a magyar és az angol nyelvű részeket. (direkt nem mondok címeket, mert az esgén nincs warez)
  • davidragon
    #33
    Eddig nem ismertem a sorozatot, egy unalmas este kapcsolgattam a tv-t, és akkor megpillantottam.
    Azóta nézem amikor tudom.
    Torrentezni sajnos nem tudok, mert mobilnetem van, de majd beszélek valamelyik haverral.
    Köszi
  • Monoton
    #34
    +fav Imádom :)
  • gabber_saviola
    #35
    gyors kérdés. ki nézi úgy hogy a netről szedi és magyar hanggal?
  • Monoton
    #36
    elso evadot ugy neztem tobbit feliratosan fogom
  • gabber_saviola
    #37
    ja még csak itt tartasz?
    én a netes magyart szedem, az meg ugye 02.18-nál jár.
  • Zs0lt1
    #38
    Érdemes felirattal nézni inkább, mert szinkront még nem basztak így el, mint ezt. Nem a hangokról beszélek, hanem a fordításról. Sok helyen szándékos félrefordítást lehet észlelni, mintha nem tudnának dolgokat átrakni magyarba és az azzal kapcsolatos dolgokat meg elbasszák.
    Nagyon sajnálom, mert az egyik kedvenc sorozatom.
  • gabber_saviola
    #39
    oks és köszi. akkor megnézek pár részt feliratosan.
  • Sephi
    #40
    En csak most ismertem meg a sorozatot de mar a harmadik evadot nezem!!!!

    FANTASZTIKUS!

    Imadom a szereploket :D A kedvencem a masodik evadbol az a resz, amikor Michael megegeti a labat :DDDD Imadom amikor Ryan-t terorizalja :D