126
The Office (TV sorozat)
  • edios
    #86
    Imdb szerint 23.
  • sadvagabond
    #85
    halihó,az ötödik évad csak 19 részes?
    tv.com-on is az van.szomorú.
  • ngcsnet
    #84
    Hali srácok

    5x15-höz van már valakinek (angol) felirat? tvsubtitlesen szokott leghamarabb fenn lenni de az egy ideje nem elérhető.

    köszi előre is
  • DannyT
    #83
    Üdv.!

    iwiw-en csináltam egy The Office rajongói klubot.
    Szóval minden rajongót szívesen várok oda.
    http://iwiw.hu/pages/community/comdata.jsp?cID=2235836
  • Menyus489
    Szüli
    #82
    Igyekszünk, a holnapi napot szerintem ennek szenteljük :D Bár függ attól is, mikor lesz angol felirat.
  • hunbasser
    #81
    jaja,úgyhogy csipkedd magad...:D
  • Menyus489
    Szüli
    #80
    Egyetértek, nekem is nagyon tetszett :D Az első jelenet simán top10 Office jelenet lett nálam, de Michael alázása is kemény volt :D
    Ja és köszi az ingyenreklámot :D
    Amúgy már megjelent a következő rész is, az 5x14 :D
  • hunbasser
    #79
    aaaaaooooooo hatalmas rész volt :D

    a felirat már a hosszupuskán wizy & SzPeti jóvoltából,köszi! :)
  • gabber_saviola
    #78
    :Dddddd
  • Zs0lt1
    #77
  • Zs0lt1
    #76
    LOL Schrute Farms
  • Menyus489
    Szüli
    #75
    5*12-es rész spoiler.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nagyon tetszett ez a mostani rész, király volt, ahogy vitáznak, hogy Hilary Swank dögös-e, meg ahogy Michael és Dwight elmentek a kis családi papírvállalathoz infókat gyűjteni, Michael meg jól megsajnálja őket :D Azt hittem, hogy nem is fogja végül felhívni Wallace-t.

    A magyar felirat az 5*12-höz most lett kész, az ismert feliratos oldalakon mindjárt fönt lesznek.
  • Menyus489
    Szüli
    #74
    Akkor jól emlékeztem :D
    Mostanában olyan pletykát is hallottam, hogy esetleg vendégszerepelne is az amerikai változatban, de hogy ennek mennyi a valóságtartalma, az erősen kérdéses, mindenesetre szerintem poén lenne. :D
  • edios
    #73
    Ricky Gervais (angol változatban a főnök) jelenleg is az amerikai Office egyik írója, ill. producere, tehát nagyrészt az egész Office ötlet neki köszönhető.

    Róla van szó: Link
  • Menyus489
    Szüli
    #72
    Az angol Office-nak csak az első része ugyanaz, a többi totál eltér, csak pár cselekményelemet vett át az amerikai, amit aztán teljesen a saját szájízük szerint alakítottak. De amúgy a pubi, aki az angol verzióban játszotta a főnököt, az az amerikai változatnak az egyik producere, sőt ő vitte be az USA-ba, ha jól tudom :D
    Már nagyon kíváncsian várom a február 1-i duplarészt Jack Black-kel, és remélem könnyű lesz majd fordítani :D

    ui.: Az amcsi Pam szerintem is jobban néz ki :D Viszont én az angol Jim-et (Tim :D) is bírom, sok általam nagyon kedvelt filmben játszik.
  • PunkZoli
    #71
    a little britain-t nézzétek meg, az nagyon frankó kis sorozat
  • Sephi
    #70
    En az angolol nem is tudtam rohogni...
  • hunbasser
    #69
    szerintem is.hát ott a főnök Michael Scotthoz képest nulla.ha nem láttam volna még az usa verziót,akkor lehet,hogy az is bejönne,de így túl lapos :D a us versionben a karakterek sokkal színesebbek meg a szereplők is jobban játszák az egészet,meg mégse az a ronda angol fejük van :D Pam is jobban néz ki mint a uk versionben lévő recepciós (Y) :D
  • edios
    #68
    Bár az angol változat az eredeti, de számomra az amerikai az élvezhetőbb. A szereplők valahogy szerethetőbbek az usákoknál.
  • hunbasser
    #67
    1-2. évad tényleg csak felvezetőnek volt jó :D 3.évad viszont hatalmas volt,4. is.

    amúgy megnéztem az angol office 1.részét,ugyanaz :D szóval az amcsi office egy az egyben ugyanazt nyomja mint az angolok csak más szereplőkkel és más karakternevekkel,de még a karakterek jellemvonásai is egyeznek,meg az egész story,ahogy a részek címeit nézegettem,azok is ugyanazok,tehát az 1-2. évadot az angol officeból merítette a sorozat,utána kezdtek önálló storykat írni,mivel az angol office csak 2 évadot élt meg(pedig imdb-n elég jól van pontozva,nem hinném,hogy nem aratott volna sikert,habár tényleg csúnyák a szereplők :D)
  • PunkZoli
    #66
    kevesen ismereik szerintem, csupán annyi :)

    viszont nálam is kedvenc mostmár, a 3adik évadon beszartam
    ,igaz ahoz kellett az első két évad is a karakterek miatt, ami egy picit nyögve nyelősre sikeredett szerintem
  • hunbasser
    #65
    jahh és +fav. kissé csalódott vagyok,hogy így kihalt a topik,azt hittem,hogy legalább annyira pörög ez a topik is mint a többi top sorozatos topik.
  • hunbasser
    #64
    up!

    na,most értem be a sorit :D nagyon nagy :D:D vannak benne olyan beszólások,hogy lefordulok a székről :Ddddd Andy a 3.évadban nagyon rossz volt,tényleg unszimpatikus karakter volt,4-5. évadra már jó lett,most fasza csávó,Jim kicsit megváltozott,nem hozza már a régi formáját,azért az fasza volt mikor a el kellett dönteni,hogy székeket vagy új másolót vegyenek a pénzből és ugye Pam a székek mellett volt,Jim meg a másoló mellett,aztán végül székek lettek és megy oda a végén Pamhez Jim,megszólal:ebből hármat kérek. Pam néz furán,Jim megszólal:csak viccelek.megcsókolja,és odasúgja:négyet. _:A?SDDAS

    az is jó jelenet volt,mikor elment Michael a nőkkel plázázni és elmondta a végén a kamerába,hogy melyiknek mit kíván.A végére hagyta Kellyt,neki agyat kívánt. :D:D:DD
  • Sephi
    #63
    En csakis akkor nézek sorozatot, ha mar komplett évad van. Bocs
  • edios
    #62
    Még jó, hogy van 5. évad
  • Sephi
    #61
    Na a tegnap lett befejezve nálam a negyedik evád... :( Maris hiányzónak.
  • edios
    #60
    Kedvenc sorozatom. Összes közül. Egyértelműen.

    (gondoltam uppolok egyet)
  • tiborpapp
    #59
    Hello probaltam mar nagyon sok helyen megkeresni a The Office sorozatot magyar nyelven, de sehol sem talalom. Nem tudtok segiteni hogy hol van. Bar mennyi penzt megerne nekem. Koszi
  • DanielT
    #58
    Andy kurvajó, majd meglátod :)
  • Sephi
    #57
    Jah, amikor betanitotta, hogy a Windows kikapcs hangra ad neki cukorkát :DDDDDDDDDDDDDD
  • Sephi
    #56
    Nekem Andy borzalmasan antipatikus.

    De amikor Jim es Pam megszivattak a telefonnal... aszitem lefordulok a szekrol :D

  • DanielT
    #55
    Mindegyiket imádom, kivéve Stanley.
  • Monoton
    #54
    Én azt birom amikor Jim szivatja Dwight ot :DDDDDD
  • Sephi
    #53
    Kedvenc kari?

    Nekem Ryan :DDDD (marmint azok a tekintetek nala)
  • DanielT
    #52
    3x néztem végig a teljes 4 évadot és utána még részenként többet, többször.
  • Sephi
    #51
    En mar reges regen nem nezek szinkronost :P
  • winnie
    #50
    "Érdemes felirattal nézni inkább, mert szinkront még nem basztak így el,"

    a fleiratban is nagyon sok a hiba. szinkronfordításban pedig vannak sokkal durvábban gyengék, mint az elnök emberei, a jóbarátok, a narancsvidák, a rém rendes család
  • Monoton
    #49
    Én most fejeztem be 2. évadot
  • Sephi
    #48
    Harmadik evad 11 resz :))
  • gabber_saviola
    #47
    én a magyart nézem 2 évad vége