124
  • uniu
    #4
    Igen. Foleg Safranek mester vagy ki tortenetei(OnO irta) voltak igazan tetszetosek.
  • Akuma
    #3
    Szerintem az egész vallás csak egy humbuk. Legalábbis ha a realitás talaján maradunk, akkor ez szűrődik le mindig (pedig már milliószor újragondoltam). Legyen az akármilyen vallás. Egyetlen hasznos dolga van mégpedig, hogy szellemi erőt ad fontos helyzetekben. Az egész vallás az emberek beetetésére és egyházi adók befizetésére szolgált, az én meglátásom szerint. A mai napig is van egyházi adó, csak épp az fizeti meg, aki rendszeresen eljár templomba...

    Nameg felmerül a kérdés, hogy miért pont az Ószövetség a hiányos?? Talán szándékosan. Sőt több mint valószínű... Az ellentmondásos dolgokat cenzúrázták belőle, persze csak szerintem. A többivel meg rendszeresen etetik a népet, és hát jól teszik! Bolondok adója.

    Az ember nem attól jó ember, hogy ismeri a Bibliát. Avagy rendszeresen bedobja a pénzt a misén. Avagy a menyországot várja egész életében... 'hehe
    A tettek teszik az embert! 'uff
    (ezért a hsz-ért most bizonyára mágjára fognak küldeni :P)
  • who am I 7
    #2
    a régi "morbid" magazinokat mikor szkennelik be?Azok az "igazi" alkotások whehehehhehehehe
  • 0o
    #1
    Csúcs kár hogy egy betűt sem értek belőle. Azért jó látni ilyen régi alkotásokat is scannelve. majdnem olyan élmény mint belelapozni