150








  • Sharkhunter
    #150
    nm :), lehet, h én is megnézem angolul, bikóz i cant understand english speaking very well, de a háttértörténetet tudva biztos jobban fog menni :D
  • Monoton
    #149
    Genre:
    Action | Comedy | Crime | Drama | Fantasy | Thriller
  • Monoton
    #148
    fokozatosan gyengülnek
  • 0Fritz0
    #147
  • tizsfuuzbal
    #146
    Írtam, hogy angolul láttam, és nem értettem végig, mit beszélnek a szereplők. Ha magyar feliratos lett volna, feltehetően nem érdeklődnék a film történetét illetően.
    Ha nem vígjáték, akkor családi akció-komédia!

    Ha egymás közelében vannak, halandókká válnak. -> egyszer arcon csapja egy kamionnal, máskor egy puskagolyó találja el. Hol mgesérül, hol nem... randomize

    Köszönöm a válaszokat!
  • Monoton
    #145
    Magyar feliratot mellékeltél?

    És ki mondta neked hogy vígjáték!
  • Sharkhunter
    #144
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    1. a kultúrától függ: az ókorban istennek nevezték őket, itt meg szuperhősöknek
    2. csak úgy vannak :P (vki teremtette őket)
    3. igen, ellentétek, de egymásnak vannak teremtve, azért kell elszakadniuk, mert egymás közelében halandókká válnak, és csak különválva élhetnek örökké
    4. többször is voltak házasok, de mindig bajba kerültek, és hancock mentette meg mindig a csajt, ekkor szerzett sebbhelyeket magán, és vesztette el az emlékezetét. a csaj mindig külön akart tőle válni, de a sors mindig összehozta őket, hiszen párokban teremtődtek
    5. nem lett, volt :)
    6.-->3.
    7. azt amit leírtam :), meg h el kell mennie messzire, és h emberek megmentésére született

    am számomra ez az év filmje, igaz h nekem még nincs olyan kritikus szemem mint egyeseknek, de engem teljesen lenyűgözött :D
  • tizsfuuzbal
    #143
    Angolul láttam a filmet, de nem igazán értettem onnantól kezdve, hogy kiderült, a csajszi is szuperhos. A drámaian búgó, suttogós beszédet még nem értem. Valaki elmondaná, hogy mi kapcsolat van a feleség és a hancock között?
    Mik ok?
    Miért vannak?
    Miért kellett elszakadni egymástól? Ellentétek, vagy mi van..
    Annyit értettem, hogy férj és feleség voltak, osidok óta harcolnak/védenek. Miért?
    Hogy lett szupererejük?
    Miért sebesítette meg a golyó?
    Mi susmorogtak egymásnak a kórházágyban?

    Egyébként értelmetlen a film, van eleje, durr a közepébe, és lógva marad. Semmi történet. Ja, hogy vígjáték? Addig vígjáték, hogy az egyik rabot a másik valagába betolja. Animációs filmeken még nevetnék, de hús-vér szereplokkel...
  • Magoo
    #142
    Te mondatokról hallottál már életedben?
    Tudod amiket írásjelekkel lezársz hogy ne azzal keljen időt tölteni hogy megfejtsem melyik szavad melyik mondathoz tartozk...
    gyakorolj picit...
  • Harry Seldon
    #141
    Juj...
  • R3TR0
    #140
    én ma néztem meg nekem teccett naon sztem jo kis film remélem lesz egy esetleges második rész az még jo lehet ez igy volt jo ahogy van azért a csaj szupermen sztem nem lett volna rossz kihagyni bár nmtom azért nekem 7/10
  • Tripod
    #139
    Én ebből meg arra jöttem rá, hogy mindkét szinkron szar
    Mert eredetileg aztmondja, hogy "Call me asshole" és az se gyíkarcot se bunkót nem jelent.
  • offkorz
    #138
  • offkorz
    #137
  • offkorz
    #136
    spoiler]k[/spoiler]
  • MerlinW
    #135
    Álszentnek lenni meg jó, ugye...?
  • offkorz
    #134
    történelmi felfedezés,meg ügyes vagy hogy letudtad warezolni,büszkék vagyunk rád hidd el,és gratulálok mind ehhez.
  • Orionk
    #133
    Sziasztok!

    Most töltöttem le, és néztem meg a hancock-ot.
    Nem ugyanaz a szinkronja filmnek, mint ami az a szinkron volt, amit a magyar trailer ben használtak.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például, amikor megy hancock ahhoz a csávóhoz, akkor felhúzza egy kissrác idegileg, és ezért feldobja a levegőbe. Na a trailer szinkronjában azzal idegesitette fel hancock-ot, hogy azt mondta neki, hogy gyíkarc. A filmben meg úgy szinkronizálták, hogy azt mondja neki, hogy bunkó.


    De nem baj, a film, azért jó.
  • Harry Seldon
    #132
    Tegnap megnéztem. Nem mondanám, hogy komolyabb csalódás ért, annyi lehúzós írást olvastam már a filmmel kapcsolatban. Ugyan az a szitu, mint a Hipervándor esetében: Jó ötlet, összecsapott végeredmény. Kiaknázatlanul hagyott koncepció, az egész film alatt az volt az érzésem, hogy ez amolyan béta Hancock, és majd jönnek a végleges változattal. :D De nem. Ez a végleges, így pedig csupán egy váz. Will Smith kihozta magából, amit lehetett ezen a szinten, a CGI-os arcok azonban a repdesős jelenetnél mintha a 80-as éveket hozták volna vissza...

    A sztori meg... Ennél sokkal többet érdemelt volna ez a karakter.
  • Carlos HUN
    #131
    ...
  • NiGhTM4R3
    #130
    Többnyire egyetértek.

    Nekem fura volt, hogy már az első percben Superman lett, tehát azt se tudtuk kicsoda. Egészen a film végéig, ahol kb. 1 percet beszéltek erről. :/

    És valóban, hatalmas ötlet ez a film, hisz részeges Superman még nem volt. De nagyon elpuskázták a filmet, a közepétől kezd gyengülni, a vége meg,,, ehh
  • BlackShadow
    #129
    hát ez a film.. eleje poénok ezerrel megismerjük a dolgokat.. azt folyamatos mélyrepülés :( iszonyú jó 5let de túl "jófiussá" tették az egész történetet, fölösleges volt belerakni ilyen szintű "románcot" .. meg, h a végén senki nem hal meg.. utálom az ilyet :(
  • szucsy89
    #128
    vagy ugyanazokat a videókat feltenni mint amik a filmbe voltak
  • Shiwo
    #127
    amúgy a készítők egy igennagy lehetőséget hagytak ki..ügyebár szó volt róla hogy Hancock fentvan a youtube-on, s muttattak is 1-2 videócskát..hát simán lehetett volna több ilyen apró videóval (akár olyannal is, ami nem szerepelt volna a filmben) ráhangolni a népet a filmre, még mielött egyáltalán kijött volna az előztetes..vagy akár utána is..
  • szucsy89
    #126
    jaja nekem is ez tetszett a legjobban:D
  • szucsy89
    #125
    tetszett nagyon a film, W.S nagyon nagy szinész, bár a történet vége felé kicsit ellaposodott de azért voltakbne nagy poénok, összességébe 10/7 nálam
  • Monoton
    #124
    Nemis akciófilm :)
  • XxTyl3rxX
    #123
    Szerintem rettenetesen rossz! Nem is az effectekkel van gond, hanem a történettel, mert nagyon lapos, és igazából nem is valami akciódús...
  • Soldiers
    #122
    Na én most néztem meg a moziban lehetet volna hosszab is de amugy nagyon kafa főleg az elején amikor fekszik a padon:D:D
  • markmor
    #121
    Hello !valaki tudna adni 1 linket hogy honnan töltsek le a filmhez feliratot? Mert eddig csak 1 feliratot találtam ez egész neten de az is nagyon késik:Snem lehet beállitani hogy jo legyen, elöre is kössz szépen
  • ThisZip
    #120
    Legjobb részt nem mondtátok, amikor az elején három srácot kapta el:

    A te fejed dugom a te seggedbe. A tiédet pedig az övébe. És te jársz a legrosszabbul, mert a te fejed az én seggembe kerül!
  • elitehun
    #119
    Egész jó film volt és volt benne néhány érdekes fordulat. Gondolok itt a hűtős jelenetre :D:D De amúgy tényleg mást mondtak benne. De hála az égnek a filmcímet NEM így mondták: Hancock a hőstehetség XDXDXD csak annyit mondtak hogy Hancock :D
  • Shiwo
    #118
    hát mondjuk a magyar "bunkó" szót nem lehet 1 kategóriába sorolni a bith-csel, de még a jackass-szel sem..a film nem rossz (bár többet is kilehetne hozni belőle), de gyanítom a fordítások igen ratyik lettek..majd kiváncsi leszek a dvd-s verzióra, angol szöveggel..


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mondjuk lehet nem néztem eleget előzetest, de meglepett,hogy a csaj is szuperképességü..ill Will konyhás próbálkozásai tényleg jó poén volt :)
  • kék
    #117
    Például: Gyíkarc helyett bunkó. "Most ez a divat, nem tetszik?" helyett "kicsit szűk" stb.
  • trianonstorno
    #116
    Reisenbüchler Sándor zseniális volt Will Smith-ként, ám őt már soha többet nem hallhatjuk brillírozni, tekintve, hogy 4 éve meghalt.
  • elitehun
    #115
    én is a hétvégén fogom megnézni :)
  • zoliii
    #114
    Az előzetesben, mikor láttam elösször a bálnás részt, nekem a Republic-tól a Repül a bálna ugrott be. Én csak hétvégén fogom meglesni a filmet, igaz már fent van a neten is, de elég gagyi minőségben.
  • offkorz
    #113
    most néztem meg,istenkirály film volt.évek óta tényleg nem tetszett ennyire film.elismerésem tényleg :)
    10/10
  • winnie
    #112
    2. miket változtattak meg? a "maga bűzlik az itatól" dumánál a trailerben nem lehetett bitch, a filmben volt. és a trailerben csak jackass-t lehetett mondadni, a filmben asshole volt a trigger szó.

    ha a magyar trailerre gpondolsz, akkor az más. az előzetest nem a film fordítója fordítja. ezért lehet.
  • Christiansen
    #111
    tényleg