9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Gideon Wieth
    #2770
    Ezt csináld meg... #2764

    Konkrétan azonnal kellene töltenie, amint elájultál :-)
  • hegege
    #2769
    Ha kiszabadultam tengeralatrábóból otánna "mennyit" kel lvárni míg betölti a köv mappot?Ill én lezártam most csak beszéd van, hallom ,hogy a menüben mászkálok, de nincs kép...
  • shaddam
    #2768
    Mekkora flame lesz itt ha a következő rész ki sem jön pécére.Warezplatform fuck yeah.
  • Gideon Wieth
    #2767
    Ne spoilerezz :) Van aki nem töltötte még le és megvárja a megjelenést... Annyival tiszteljük őket meg, hogy spoilereket nem írogatunk :)
  • janihunk
    #2766
    És azért ír kompatibilitási hibát?
  • Ironman2
    #2765
    Electronic Arts-nál nem ez az első hogy kiszivárog egy ilyen nagy nevü játék.Sims 3-nál is ugyanez volt.100 százalék hogy nem véletlen
  • Gideon Wieth
    #2764
    Na, sikerült megoldanom a problémám :-) ((ha esetleg másnak is lesz hasonló h lefagy az elején csinálja azt, hogy gamer beállítás mellett és 800*600 felbontásban indítja a campaignt és level selectre kattanva a második küldit (second Chance :-))

    A játékról annyit, hogy tényleg lélegzetelállítóan gyönyörű, viszont nem tudod túlmenni az első részen szerintem, maradt ugyanaz a vasárnap délutáni kis lövölde... :-) ((ui.: nekem a dzsungeles környezet jobban bejött, de tény, hogy New York is fenomenális lett )) szerintem ennek a játéknak a magja inkább a multi lesz majd :-)
  • JaSoN HuNTeR #2763
    Hol van Nomád??? Ki ez a alcatraz??
  • JaSoN HuNTeR #2762
    Nem fog menni a gépeden mivel azért nem indul el mert a VGA-d még a minimumot se éri el!
  • modelcar
    #2761
    mivel még nincs támogatás hozzá
  • Syntech
    #2760
    x-fire ménem ismeri fel?:D:D
  • Rowlend
    #2759
    Na kipróbáltam, és nem nyűgözött le kicsit sem. Újabb agyatlan lövöldözés, szép grafikával és itt le is zárul az egész.Tudom, hogy az előző rész is ilyen volt, de ott mégis az újdonság miatt, a dús vegetáció miatt nagyon is tetszett, de ez sajnos nem.Még viszem a játékot remélem azért sikerül meggyőznie.
  • janihunk
    #2758
    9.22gb ez is. Megpróbálom ezt letölteni hátha valamit módosítottak.
  • DarkSector
    #2757
    a véglegesben szerintem más beállitások lesznek de itt igen.
  • DarkSector
    #2756
    igen. multi 5. tömöritve van kisebb a mérete.
  • morzsi555
    #2755
    A Hardcore a legmagasabb grafikai beállítás?
  • Gabe18
    #2754
    Talán adták volna ki pc-re is azt a nyomorult multi demót, nem csak konzolokra, és akkor most lehet sokkal kevesebben ugranának rá erre az akármire.
    Azt amúgy nem hinném hogy azért nyomták volna ki ők hogy majd erre hivatkozva ne legyen újabb rész pc-re. Ezeknél a kiadóknál ez sokkal racionálisabban működik. Ha nem akarják bejelentik és kész, egy pillanatig nem foglalkoznak ők azzal hogy hány pc-s játékos veri érte az asztalt.Semmi szükségük ilyen kerülő manőverekre.
  • janihunk
    #2753
    Semmi próbáltam. Ezzel mi a helyzet: Crysis.2.BETA.MULTI.5.READNFO-P2P most láttam meg különbözik ez valamiben?
  • rage
    #2752
    Próbáld meg valamilyen kompatibilitási módban indítani az exe-t, hátha segít.
  • janihunk
    #2751
    Fent van de most tettem újra reggel a rendszert és mikor még nem volt fent akkor is ugyan ezt írta ki.
  • rage
    #2750
    Valaki azt írta, hogy ha fent van WIN7 alatt az SP1, akkor ezt a hibát kapja. Nálad nincs fent ?
  • gduck
    #2749
    Ez egy régi hír, ez után jóval később írták hogy lesz PC demó!
  • DarkSector
    #2748
    "Futótűzként terjed a hír a világhálón, miszerint a március 22-i megjelenéssel számoló Crysis 2 fejlesztői build-je (tartalmazza a szinglit és a multit, valamint az online hitelesítéshez szükséges mesterkulcsot) kiszivárgott."

    WoW mi az a MESTERKULCS?
  • janihunk
    #2747
    Most komolyan. Senkinek hasonló hiba? Bin64 mappából indításkor is ugyan ez van.
  • Armagedown
    #2746
    szerintem is a Crytek szivárogtatta ki , ez nem kérdés
  • Inquisitor
    #2745
    Hála a Dx9 only dolognak? :)
  • Gideon Wieth
    #2744
    erre senkinek nincs ötlete még mindig ? :)
  • Maxtreme
    #2743
    biztos a codegány táp miatt
  • Prince23
    #2742
    Tudom, be is írtam
  • JaSoN HuNTeR #2741
    Régi hir...
  • janihunk
    #2740
    Miért kapom ezt a hibaüzenetet: KÉP.
  • Prince23
    #2739
    Nem elsz semmilyen demó?

    Ezek után a Crytek joggal jöhetne azzal az érvvel, hogy tényleg nem lesz semmi kipróbálható verzió PC-n :)

    ez amúgy egy régebbi hír. de már akkor különös volt ez a hirtelen pálfordulat a Crytektől, hogy most sokkal inkább előtérbe helyezik a konzolokat, s főleg az Xbox360-at.
  • Fehercsoki
    #2738
    Na igen,viszont nem is olyan szép mint az 1 volt.(legalábbis a béta dx9 hardcore módjában)
  • bakkerman
    #2737
    kapásból hülyeséget mondtál most. azon a gépen az első rész tökéletes megy
  • Prince23
    #2736
    Mivel konzolra fejlesztették, még szép hogy jobban fut pc-n. ezt lehetett tudni már előre.
  • Fehercsoki
    #2735
    Én is ezt írtam,és sajnálom is,ha megnézzük,hogy mit beszéltek a konzolokról a crysis 1 idején,illetve ezt a mostani dolgot elég nagy a különbség:S
  • Fehercsoki
    #2734
    Első rész very highon natural moddal ugyanennyi fps volt,játszható volt az is,bár ez a 2. rész SOKKAL folyamatosabbnak tűnik,és nincsenek belassulások sem.

    Köszi a választ mindenkinek,akkor hagyom a ramot,úgyis még optimalizálnak rajta.
  • Prince23
    #2733
    Helló belló. Ez taktika a Crytektől. Többet ne is várjunk PC-re Crysis-t. ennyi:S STATUS QUO :sd

    A török tesók konzolpártiaK
  • Gideon Wieth
    #2732
    Igen, az ilyen hozzászólást akartam elkerülni :P
  • bertino
    #2731
    otlet: ez egy beta.