CRYSIS 2

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

MerlinW
#1088
Jó hír, bár úgysem várod, hiszen sz@r játék, nem jön be neked😊

[merlinw.org]

grebber
#1087
"Az Electronic Arts szóba hozta továbbá az idei év egyik legjobban várt FPS-ét, avagy a Crysis 2-t is, amirõl annyit tudtunk meg, hogy az augusztusi gamescom rendezvényen láthatjuk majd elsõ ízben a program multiplayer mókáját. "

Next PC upgrade: 2022

Kopiati
#1086
bár szerintem lesz egy klasszikus gyûjtõi verzió is, a kis pénzû embereknekXD

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

bertino
#1085
grebbernek semmi sem draga krajziszre es ezen kivul itt SGn semmi mas nem szamit jobban.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Kopiati
#1084
Valószínûleg a 200 dolcsit lepengetõ burzsoának lesz Holographic sight (hologrammos célkereszt, alá cod) a fegyverén.

Azért remélem a fegyver modolós képernyõt megtartják, az hasznos volt...

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

KILLER2
#1083
Nem gyenge csomag, de azért az a 200$ elég húzós, fõleg itthon. Pedig az elsõ részbõl megvan a gyûjtõi, lehet ez már kimarad :S
Amúgy ti értitek, hogy mi lesz most SCAR hologramos? Meg hogy ezt hogyan is kéne elképzelni?
És hogy kicsit ez eddigi témához is hozzászóljak: Nem értem mi bajotok van a Crysis 2vel, nekem nagyon bejön. Végre van egy nem egyhangú fás, hanem (bár ez sem túl változatos) egy igazán hangulatosan kivitelezett nagy városunk, sokkal részletesebb fizika (szétlõhetõ tárgyak, mert az elõzõ részben hiába volt jó fizika, ami bár reális nem volt, de kimerült a ládák dobálásában, a fák szétlövésében és a lemezházak szétrobbantásában), a mozgások is sokkal változatosabbnak tûnnek, én pl nagyon hiányoltam az elõzõ részbõl, hogy van egy ruhánk kegyetlen erõvel és mindössze el lehetett kapni az emberek nakát és boxolni. Itt meg hátulról elkapni, nyakat törni (legalábbis olyasmi), autot elrugni a fenébe, ezek nekem nagyon tetszenek, ezt még meg kéne dobni tárgyak felborításával (fedezéknek) és olyasmikkel, hogy ha valamit átugrok, akkor pl a kezét ráteszi (mint a FEARben). Szerintem sokkal jobb lesz, mint az elõzõ. Az elsõ Crysisban az ötlet jó volt, a grafika szép volt (bár henyenként nagyon gyenge), sosem látott részletességû modellek, a helyszínnel sem volt gond, mert bár olykor egyhangú volt, de azért akadtak bõven szép helyek és azért voltak ott házak, fagyott részek, szóval elmegy. Viszont az akció nagyon elmaradt és bár a nanoruhából szerintem üvölt, hogy itt bezony rombolni kell, mindennek fejjel neki, de szeritnem túl sérülékeny volt, túlzottan taktikázós játék lett. A Warhead már más volt, ott ez mind adott volt, de az általam leírtak nekem hiányoztak, plusz azért ez mégis csak egy kiegészítõ volt, így hiába volt szerintem jóval erõsebb a történet (több érzelem, jobban ismertük a karaktert, jobban átélhetõ), az egész kötött volt az elsõ rész miatt és nem vihette lényegében tovább, hanem csak egy másik ágát mutatta.
Most viszont itt a Crysis 2, új helyszín, beharangozott jónak ígért történet és jelenetek, új ellenfelek, több lehetõség. Mi kell még ide? (monjuk egy jobb AI, ezt csak megoldják) Most nem mindegy, hogy hogy fog kinézni? 2010 van, ronda már ilyenkor úgysem lehet, fõleg nem ez. Szerintem a Cryengine 3tól nem feltétlen a világmegváltó grafikát kell várni. Bár azért kapott hypeot iylen szemszögbõl is, de itt a fõ újítás a konzol volt. Most hogy emiatt butítják-e vagy nem. Szerintem mindegy. Annyival nem lehet rondább az elõzõ résznél, hogy az mozgás közben is feltûnjön, sõt szerintem a helyszín és a pályadesign miatt szerintem sokkal látványosabb lesz. Lehet, hgy nem HD textúrák lesznek (bár az eddig se nagyon volt), meg mittoménhánymilliárd poly-s modellek, de szerintem egy játék nem arra van, hogy 16000x7000es képeken elemezzük, hanem hogy játsszuk és közben élvezzük is. Pont.
(jó kis regényt írtam már megint)

Töltsük le az internetet!

SL
#1082
ez már egy kicsit drága

☢ HARDSTYLE ☢ SCANTRAXX RECORDZ ☢

grebber
#1080
Ez tipikus népbetegség kezeltetni kéne!

Azért nem semmi ha valakinek nem tetszik valami nekiesnek egybõl.
Szép is volna ha létezne olyan játék ami mindenkinek tetszik!

Next PC upgrade: 2022

#1079
-ez tényleg olyan "sír a szám mert sír a szám" szintû érvelés vót kb. 😄

Énmeg csak multizni akarok vele, crysis sp-vel ha fizetnének se játszanék.

MerlinW
#1078

[merlinw.org]

grebber
#1077
Tökmindegy mi lesz a 2ben nekem ez már nem jön be 1x végigviszem majd azt megy a lecsóba.Inkább végigviszem még 5x az elõzõ részeket!

Next PC upgrade: 2022

Prince23
#1076
- volna 😄

Prince23
#1075
Kipróbáltad az E3-on a játékot? 😄😄 Hadd jöjjön már ki.... eza rész sokkal sandboxosabb lesz, több mellékküldetésekkel is. nem mintha nem voltak volna az elõzõ részekben, de a 2. részben sokkal több lesz.

grebber
#1074
Divatfika? Hát csak eltudom dönteni mi az ami tetszik nekem.Az elõzõ részeket 6-7 szer vittem végig és még fogom is majd párszor mert nagyon jók.Ez meg eddig rakás szar semmi hangulat nincs benne.
Crytektõl nem ezt várja az ember.

Next PC upgrade: 2022

MerlinW
#1073
DX9-10-10.1-11 támogatása lesz.

Látom megint divatfika a téma😊 Mint Borderlands-nél megjelenés elõtt. Utána meg mindenki ömlengett. 5 kép és egy félkész 5 perces videó alapján hogy a fenébe vontok le ilyen következtetéseket?😊 Mindig csak a bullshit.

[merlinw.org]

#1072
Most játszottam az elsõ résszel és a kiegészítõvel.
Nem is tudom eldönteni melyik fõhõs a szimpatikusabb!
Azt már lehet tudni, hogy ki lesz a második részben kettejük közül?
Vagy esetleg új fõszereplõt kapunk?
Magiszter
#1071
A végén kiadják Dx8-ba, hogy:
- Bocs, de csak így sikerült. Viszont látjátok? Van már sztori! 😄

#1070
sztem 10 sem lesz. Max 9

grebber
#1069
Elvileg Dx11-esnek kéne lennie mivel 5800-as atit szériát anno ezzel promozták.
De nemrég linkeltem egy szösszenetet persze a forrás német abban azt irták hogy dx11 nem megerõsített.Szal lehet csak dx10-es lesz!

Next PC upgrade: 2022

#1068
Ez a game dx9-s lesz...vagy dx11-es....
<#fejvakaras>

gman906
#1067
Hasonló a probléma a Bioshock szériával. Nagyon jó játékok, de a háttértörténet rádión/hangszalagokon megy elõre. Ott mondjuk mentségül szól, hogy a fontos események a múltban történtek.

Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |

DarkSector
#1066
pontossan.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

Kopiati
#1065
Az a gond, szerintem, hogy a történet a rádióból szólt, amíg én lõdöztem, aztán akkor nem azt figyeltem😊, pl ha a cselekményen kívül is alakulna a történet, feltûnõbben, az sokat lendítene rajta....

Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%

grebber
#1064
Nem is azért mondtam,hogy õket érdekli-e csak kifejtettem a véleményemet!

Next PC upgrade: 2022

bertino
#1063
igazabol a cytek pont leszarja, hogy te epp megveszed-e vagy sem 😄

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

DarkSector
#1062
idézet a kommentbõl:

"szép volt, de a történet elég nyomott volt, és nekem kurvára nem jött be pl hogy volt 2 ellenség, katona, meg ürpolip...."

a történet, meg az unalom nem függvénye az akció mennyiségének, ponthogy sokszor annak többsége okozza az unalmat.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

#1061
Nekem nem tûnt techdemonak egyik crysis sem. Szerintem mind2 nagyon akciódús volt. Lehet hogy te a legkönyebben játszottad ahol fele annyi ellenfél sincs. Ezzel az erõvel mindegyik játék az, mert mind valamelyik enginere épül.

DarkSector
#1060
amugy faszomat érdekli a grafika, csak ne legyen olyan kibaszott unalmas szar mint az elsõ rész...

szép volt, de a történet elég nyomott volt, és nekem kurvára nem jött be pl hogy volt 2 ellenség, katona, meg ürpolip....
hát ez az ami szar...az amugy egy techdemo volt semmi más, mert élvezhetetlen volt, már a warhead is elég erõltetett lett...

aztis a magyar szinkron végett néztem meg, de már ali maradt meg 1-2 jelenet....mert érdektelen volt.

remélem ez nem lesz az.

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

DarkSector
#1059
ez szerintem már pc, mert akadozott mint a szar....😄
lehet live-os lesz, vagy az x360 joy-t támogatja majd, és azért a jelölések...😊

e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"

JaSoN HuNTeR
#1058
Ezért játszátok Xboxon.

Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0

grebber
#1057
Ez van ez már nem Crysis.Fillért nem adok ezért!
Crysis meg Warhead megvan eredetibe.De ez nem érdemli meg hogy megvegyem!

Next PC upgrade: 2022

samsung123
#1056
Nézzétek meg az össze mostani játék valamiben le van butítva grafikában hogy "szép" nek tünhessen. Valami eszméletlen kidogozott és sok dolog meg ronda vagy simán 6 évvel ezelötti éveket idézi, és mindez egy játékban. Egyszerûen már nem jut mindenre erõforrás, mivel az igények nõnek(a keret pedig véges). Olyan nincs hogy egységesen jól kidolgozott legyen minden(talán 1-2 játékot tudok ahol próbálkoztak), a fejlesztõ küszködenek(crytech is ezt hangoztatja titkon), és már sajnos nem nagyon tudnak "csalni" a grafikában, hogy ne vegyük észre a optimalizációt. Legtöbbször az erõforrás igény szempontjából a fizikát feládozzák a grafikáért<#violent>

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

samsung123
#1055
látszik hogy a konzol közönségnek készül<#rinya> teljesen scriptelt játékmenet...és csõszerû pályafelépítés, minden statikus<#szomoru1> adja ég ne legyen igazam... fizika és komplex rendeszer kialakításra nincs már lehetõség, ilyen grafika mellet konzolon. hiába jelenik meg pc-re csak egy két effektel többet kapunk csak a konzolostól, merõben más játékot nem. a Crysis 2 nek nem ilyennek kellet volna lennie, az elõdbõl kiindulva sajna minden forradalmi újítás elmarad amit várhattunk volna. a Cryengine3 -mat meg Cryengine2.5-nek kellene nevezni, mert nézzük meg csak a Cryengine1 és 2 közötti különbséget. Várni kellet volna az új konzolokig inkább. de remélem a háromban már tényleg érdemi újítások lesznek a következõ konzolgeneráción<#finom>

HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014

FSpofon
#1054


Arab money

gduck
#1053
A videóra rárakják hogy PC (jobb felsõ sarok), közben látszik hogy nem az. Szánalmas!

PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN

Prince23
#1052
Ez Xox360 gameplay 😊

ott volt az Y gomb vagyis a reloaded. tehát nem R.

#1051
Lehet hogy PC-s mert ugy akadozik, mint a crysis. És az 1 is támogatta az egszbaksz tríszíksztíí géjmpedet.

#1050
Ja a ???????????????????? lemaradtak.....
de ez sem az....!!!

#1048
<#worship><#worship><#worship>

#1047
#1046
ja...
<#worship>

#1045
Modhoz?

#1044
Link??

#1043
Sajnálom, hogy így le kellett butítani a crysist, fõleg a fizikát.
Ma próbáltam a PhysisIII modot. Nagyon élethû. Órákon át el lehet vele szórakozni.

Kandurex
#1042
Nekem valahogy nagyon tetszik, ahogy ezek a hatalmas épületek romba dõlnek, kurva jól megoldották.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

grebber
#1041

Next PC upgrade: 2022

#1040
vótmá

Prince23
#1039
Állítólag új trailer...