9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • Gideon Wieth
    #2730
    Sziasztok.. Én odáig vagyok meg, hogy kijutok a tengeralatjáróból, de a kövi részt már nem tölti be és kiír egy olyat h invalid file access batterypark.gfx vagy hasonló. Valaki valami ötlet ? :)
  • m0na
    #2729
    provi=proci sry
  • m0na
    #2728
    egy kicsit gyorsabban töltene be a game, de sajnos a vga és provi limit miatt nem nőne az fps
  • JaSoN HuNTeR #2727
    De gyorsabb lenne mivel nekem is hasonló a game és 30-40 fps el megy.
  • SötétBarom
    #2726
    Felejtsd el, semmi értelme. másrészt, ettől a konfigtól szép teljesítmény ez is. (kicsit érdekes mondjuk, hogy az első résztől ugyan ez a gép megdöglött volna)
  • Fehercsoki
    #2725
    jelenleg 25-30 fpsem van Hardcoreon 1280x1024-be(csak ennyit bír a monitorom),Intel E7200am van(2,5 Ghz,dual core),2 giga ramom és Ati 4850 512mb vga-m.Ha vennék még 2 giga ramot akkor több fpsem lenne?Tudom hogy az egész gépet cserélni kéne,de így is jól fut,és csak ramra lenne pénzem.
  • Maxtreme
    #2724
    mert talán a teljes játék azé? Illetve nincs tömörítve..
  • barmi
    #2723
    Valaki elmagyarázná nekem, hogy miért ilyen gecnagy méretű ez a béta ???
  • JaSoN HuNTeR #2722
    BÉta nekem jól megy csak néha kifagy.
  • Magiszter
    #2721
    Nah igen. EZ csak a Demo, demójának a demója :D
    Amúgy tényleg büntetős, annak ellenére hogy ez még egy talicska trágya. Legalábbis ami a látványt illeti ott van ahol lennie kell. Én most az editorral szórakozom. Sokban változott az elődhöz képest(egyelőre inkább sajnos, mint szerencsére).
  • Bence94
    #2720
    nem értem, hogy egyesek miért kiszivárgott beta verzió alapján értékelnek ?! remélem azért megveszik jó páran mert büntetősen néz ki...
  • Maxtreme
    #2719
    csak ugyebár a cél nem ez.. :)
  • Smithwarden
    #2718
    Ha dx11-re jol megirnak egy jatekot, akkor az meg gyorsul is.
  • Fehercsoki
    #2717
    Értem,köszi.Egyébként a grafikai beállítások hogy vannak? Gamer->Advanced->Hardcore?
  • Magiszter
    #2716
    Bétában eleve kevés a "prop" tárgy. Be se tölti a nagyját, legalábbis a hibaüzenetekből erre következtetek. A másik meg az hogy ez egy Béta. Alig van engedélyezve pár dolog benne. Lehet hogy a full-ban tényleg mindent ripityára lehet lőni. elég csak megnézni egy videót róla.
  • Fehercsoki
    #2715
    Na kipróbáltam,Advanced grafikán,egész szép és jól is fut,40-50 fps nyílt terepen.Viszont észrevettem hogy most alig lehet pár tereptárgyat szétlőni,fákat se tudtam szétlőni,egyszerűen nem dőltek ki hiába lőttem őket!Ez nektek is így van?Lehet csak azért mert medium grafikán tolom?
  • BoneDragon
    #2714
    Nem tudom, de ha a többi játékból indulok ki, akkor alapból ilyen 20-25 fps vesztés.
  • Smithwarden
    #2713
    Tudom hogy az elso reszre ertetted az elso irast.
    Azt honnan tudod igy elore, hogy dx11-ben nem fut jol...?
  • JaSoN HuNTeR #2712
    Béta szar :D
  • BoneDragon
    #2711
    Elsőt a crysis első részére értettem.
    Másodikat meg arra, hogy dx9-be is szép és jól fut, de ez dx11-ről nem mondható majd el.
  • Magiszter
    #2710
    1.) Érdekes hogy ez kiszivárgott idő előtt, másik 9 millió játék, meg a Crysis első része nem.

    2.) Már boccs, de ha kirakom az ékszereimet a nyitott ablakba, tuti elviszi valaki. A legjobb környéken is vannak tolvajok.

    3.) Nincs a Crytek-nek informatikus csapata, akik meg tudják akadályozni a kiszivárgást?

    4.) "Piracy continues to damage the PC packaged goods market and the PC development community" Aha. Hogyne. Előbb a saját portájukon nézzenek szét, hogy hogy a pics.ba is szivárgott ki egy 10gigás béta állapotú verzió tőlük. Aztán ne a pénzügyi adatokra hivatkozzanak, mikor nem adnak ki próba verziót semmiből, meg ne csodálkozzanak mikor kijelentik hogy csak 20 milliónál több lakosú országnak csinálnak feliratot/szinkront.

    5.) Ha ezt használják fel arra hogy a jövőben ne jelenjen meg a Crysis 3 PC-re, akkor az EA games bojkottálva lesz a Crytek-el egyetemben. Tuti hogy ha a saját f.szságjuk miatt mi szívjuk, akkor megyek a Cry Magyarországhoz követ dobálni.
  • vernyuszi
    #2709
    Sziasztok! Nekem egy Ati HD4770 -es kártyám van , és olyat művel, hogy bedobja a kisablakot,majd kinagyítja és visszadobja az asztalt és az ikon ott marad a tálcán!Majd kiírja a feladatkezelő hogy nem válaszol!!!Mindezt Win7 alatt,Dirext X és Driver frissítés után.:( Szerintetek mi lehet a probléma?
  • JaSoN HuNTeR #2708
    Nekem már else indul. Befagy a betöltő képnél és csak a hang megy tovább...
  • Newfronter
    #2707
    Úhh, elég sok fejlesztői belső cucc van a Tools mappában.
  • gduck
    #2706
    Tegnap este nem néztem be a fórumba és most nézem micsoda hírek vannak.
    Ez jó lesz arra, hogy kipróbáljam bírja-e a vas

    UI: a játékot már tavaly áprilisban megvettem
  • gregtom6
    #2705
    Biztos gránát robbant melletted, vagy rakéta
  • lolSL
    #2704
    feliratot kapcsold be
  • JaSoN HuNTeR #2703
    Nálam hangbug van. Nem hallom amikor beszélnek az emberek...
  • JaSoN HuNTeR #2702
    Csak kiprobáljuk és meg is vesszük!
  • grebber
    #2701
    Akkor majd konzolra warezoljuk ennyi!
  • Fehercsoki
    #2700
    Szerintem direkt szivárogtatták ki,hogy erre hivatkozva a következő crysist már ki se adják PCre.
  • modelcar
    #2699
    Crytek has been alerted that an early incomplete, unfinished build of Crysis 2 has appeared on Torrent sites. Crytek and EA are deeply disappointed by the news. We encourage fans to support the game and the development team by waiting and purchasing the final, polished game on March 22. Crysis 2 is still in development and promises to be the ultimate action blockbuster as the series’ signature Nanosuit lets you be the weapon as you defend NYC from an alien invasion. Piracy continues to damage the PC packaged goods market and the PC development community
  • grebber
    #2698
    Én 7:30 óta mostanáig játszottam.De megyek is vissza és zúzom tovább.
  • zzeN
    #2697
    Van minden.
  • gregtom6
    #2696
    Hát nem volt az elején se intro se semmi?:D
    De amúgy tényleg, végig lehet még ezzel is játszani a teljes single-t? Vagy hány órát játszottatok eddig vele? És a multi is véletlenül megy? (állítólag igen)
  • grebber
    #2695





    Még nem igen láttam egy olyan eseményt sem ami mély nyomot hagyna bennem. Pedig ezt ígérték :D
    De még van belőle!
  • gregtom6
    #2694
    De bírom ezeket a kiszivárgásokat...
    Szerintem ez ingyen reklám nekik. Demót lusták kiadni, ezért csinálnak egy kicsit direkt bugosítják a játékot, h ne lehessen végigjátszani, de ki lehessen próbálni. Vagy még tényleg nem volt ennyire letesztelve a játék.

    Én nem fogom kipróbálni, de kíváncsi lennék a véleményekre.
  • Smithwarden
    #2693
    "Gépigénye nagyon magas lesz az tuti. Most Full HD-be Hardcore-on 30fps környékén van."

    Mar most sokan irtak, hogy gyengebb gepeken is meglepoen jol fut.

    A te geped pedig "csak" 2 magos + a videokartyad eros, de azert messze nem a legerosebb. Mar vannak dupla olyan gyorsak, persze tudom hogy dragan, de leteznek.
    Plusz teljesen maxon nyomod hd-ben...a kiszivaragott elegge bugos betat.
    Amugy nem tudom nezte-e valaki, de az elso amit leteszteltem, hogy a "2 magos Crysis" utan hasznalja-e a 4 magot es ugy tunik igen!
    Szoval a Crysis is bekerult a tobbszalusitott jatekok koze a BF/MOH utan!
  • rumkola
    #2692
    Jujjjujjjuuuuj:

    EZ A FOV LENNE?
    e_view_dist_ratio=60
  • Snexi
    #2691
    najó,ezt inkább hanyagolom,túl béta még
    az elején nálam hiányzott a szinkron,ami azért elég illuzióromboló :Dmeg talán majd jobban is fut (bár nem folyamatos szaggatás volt,hanem itt ott belassult nagyon,utána meg futott rendesen tovább,hardcore-n...)