CRYSIS 2
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Next PC upgrade: 2022
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
Azért remélem a fegyver modolós képernyõt megtartják, az hasznos volt...
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Amúgy ti értitek, hogy mi lesz most SCAR hologramos? Meg hogy ezt hogyan is kéne elképzelni?
És hogy kicsit ez eddigi témához is hozzászóljak: Nem értem mi bajotok van a Crysis 2vel, nekem nagyon bejön. Végre van egy nem egyhangú fás, hanem (bár ez sem túl változatos) egy igazán hangulatosan kivitelezett nagy városunk, sokkal részletesebb fizika (szétlõhetõ tárgyak, mert az elõzõ részben hiába volt jó fizika, ami bár reális nem volt, de kimerült a ládák dobálásában, a fák szétlövésében és a lemezházak szétrobbantásában), a mozgások is sokkal változatosabbnak tûnnek, én pl nagyon hiányoltam az elõzõ részbõl, hogy van egy ruhánk kegyetlen erõvel és mindössze el lehetett kapni az emberek nakát és boxolni. Itt meg hátulról elkapni, nyakat törni (legalábbis olyasmi), autot elrugni a fenébe, ezek nekem nagyon tetszenek, ezt még meg kéne dobni tárgyak felborításával (fedezéknek) és olyasmikkel, hogy ha valamit átugrok, akkor pl a kezét ráteszi (mint a FEARben). Szerintem sokkal jobb lesz, mint az elõzõ. Az elsõ Crysisban az ötlet jó volt, a grafika szép volt (bár henyenként nagyon gyenge), sosem látott részletességû modellek, a helyszínnel sem volt gond, mert bár olykor egyhangú volt, de azért akadtak bõven szép helyek és azért voltak ott házak, fagyott részek, szóval elmegy. Viszont az akció nagyon elmaradt és bár a nanoruhából szerintem üvölt, hogy itt bezony rombolni kell, mindennek fejjel neki, de szeritnem túl sérülékeny volt, túlzottan taktikázós játék lett. A Warhead már más volt, ott ez mind adott volt, de az általam leírtak nekem hiányoztak, plusz azért ez mégis csak egy kiegészítõ volt, így hiába volt szerintem jóval erõsebb a történet (több érzelem, jobban ismertük a karaktert, jobban átélhetõ), az egész kötött volt az elsõ rész miatt és nem vihette lényegében tovább, hanem csak egy másik ágát mutatta.
Most viszont itt a Crysis 2, új helyszín, beharangozott jónak ígért történet és jelenetek, új ellenfelek, több lehetõség. Mi kell még ide? (monjuk egy jobb AI, ezt csak megoldják) Most nem mindegy, hogy hogy fog kinézni? 2010 van, ronda már ilyenkor úgysem lehet, fõleg nem ez. Szerintem a Cryengine 3tól nem feltétlen a világmegváltó grafikát kell várni. Bár azért kapott hypeot iylen szemszögbõl is, de itt a fõ újítás a konzol volt. Most hogy emiatt butítják-e vagy nem. Szerintem mindegy. Annyival nem lehet rondább az elõzõ résznél, hogy az mozgás közben is feltûnjön, sõt szerintem a helyszín és a pályadesign miatt szerintem sokkal látványosabb lesz. Lehet, hgy nem HD textúrák lesznek (bár az eddig se nagyon volt), meg mittoménhánymilliárd poly-s modellek, de szerintem egy játék nem arra van, hogy 16000x7000es képeken elemezzük, hanem hogy játsszuk és közben élvezzük is. Pont.
(jó kis regényt írtam már megint)
Töltsük le az internetet!
Azért nem semmi ha valakinek nem tetszik valami nekiesnek egybõl.
Szép is volna ha létezne olyan játék ami mindenkinek tetszik!
Next PC upgrade: 2022
Énmeg csak multizni akarok vele, crysis sp-vel ha fizetnének se játszanék.
Next PC upgrade: 2022
Crytektõl nem ezt várja az ember.
Next PC upgrade: 2022
Látom megint divatfika a téma😊 Mint Borderlands-nél megjelenés elõtt. Utána meg mindenki ömlengett. 5 kép és egy félkész 5 perces videó alapján hogy a fenébe vontok le ilyen következtetéseket?😊 Mindig csak a bullshit.
[merlinw.org]
Nem is tudom eldönteni melyik fõhõs a szimpatikusabb!
Azt már lehet tudni, hogy ki lesz a második részben kettejük közül?
Vagy esetleg új fõszereplõt kapunk?
- Bocs, de csak így sikerült. Viszont látjátok? Van már sztori! 😄
De nemrég linkeltem egy szösszenetet persze a forrás német abban azt irták hogy dx11 nem megerõsített.Szal lehet csak dx10-es lesz!
Next PC upgrade: 2022
<#fejvakaras>#fejvakaras>
Gigabyte GA-EP45T-DS3R | Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q9550 @ 2.83GHz |2GB OCZ DDR3-1600 Platinum | MSI Radeon R4870-OC 512MB |
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Viel Feind, viel Ehr! - www.hungamer.net - http://www.hungamer.net/2012/08/crusader-kings-ii-beta-magyaritas.html Crusader Kings II magyarítás 70%
Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!
"szép volt, de a történet elég nyomott volt, és nekem kurvára nem jött be pl hogy volt 2 ellenség, katona, meg ürpolip...."
a történet, meg az unalom nem függvénye az akció mennyiségének, ponthogy sokszor annak többsége okozza az unalmat.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
szép volt, de a történet elég nyomott volt, és nekem kurvára nem jött be pl hogy volt 2 ellenség, katona, meg ürpolip....
hát ez az ami szar...az amugy egy techdemo volt semmi más, mert élvezhetetlen volt, már a warhead is elég erõltetett lett...
aztis a magyar szinkron végett néztem meg, de már ali maradt meg 1-2 jelenet....mert érdektelen volt.
remélem ez nem lesz az.
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
lehet live-os lesz, vagy az x360 joy-t támogatja majd, és azért a jelölések...😊
e6550, HD6670 1GB, 4GB "Minden játék annyit ér, amennyire a játékos tartja!" "Olyan ember nincs aki nem warezol, csak aki nem vallja be." "A warez-ra kifogás nincs, csak magyarázat!" "Nem mindegy!"
Asrock B760M Pro RS | i5 14600KF| 32GB 6000Mhz| RTX 5070 12GB | Razer Deathadder v2 | Alienware aw2725dm | PS5 | LG 4K TV HDMI 2.0
Crysis meg Warhead megvan eredetibe.De ez nem érdemli meg hogy megvegyem!
Next PC upgrade: 2022
HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014
HDReadyTV(32"), AMD 955BE@4,3Ghz(24/7) AMD 5850@5870 1Gb,Lownoise aircooling, Invidual case, PS3Fat(GT5), Cockpit(G25), headtrack, DTS 5.1(970Watt)*2011, PS4*2014
PC || MS 360-as és XOX doboz || XBOXLive: gduckHUN
de ez sem az....!!!
<#guluszem1>#guluszem1>
<#worship>#worship>
Ma próbáltam a PhysisIII modot. Nagyon élethû. Órákon át el lehet vele szórakozni.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Next PC upgrade: 2022

