9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • heady
    #2811
  • DarkSector
    #2810
    Egy olyan változat a fejlesztés menetében amiben még sok-sok hiba van, nincs levédve, nincs kiszedve semmi, nincs beállítva semmi, csak elnagyolva lehet próbálgatni a dolgokat.

    Kb mint ha megnyúznál egy állatot, csak a csonváz és a rajta maradt húscafatok vannak.
  • DarkSector
    #2809
    Nah zsír, akkor biztos ugyanilyen marad a március 25.-ei is...XD

    Nekem 1 dolog még kicsit baszogat hátulról hogy most nekem kurvára bejönnek az ellenek, de még mindig csak a minőségen tudtak javítani a MENNYISÉGEN NEM.....irgumburgum.
  • Metalmilitiakid
    #2808
    vagy hogy akkro ezt most mi ami az orosz torrenten kijott ? a kiszivárgott full játék vagy mi ?
  • heady
    #2807
    Nekem az tetszik angyon, ami a multi bétában/demóban volt.
  • tommygear
    #2806
    restart megoldotta
  • DarkSector
    #2805
    Nah erről van szó, a töltésnél is a képernyőre pirossal listáz ki több dolgot amihez nem enged hozzáférni éppen vagy nem találja éppen.
    Kár ez alapján bármilyen következtetéseket levonni.
  • JaSoN HuNTeR #2804
    Elvileg 5 hónappal ez előtti verzió!
  • DarkSector
    #2803
    Jah értem.

    Soroljátok fel mit kell gyökeressen változtatni?

    Mert néha kilép hibákkal?
    Talán mert ez majd 2 hónappal a megjelenés előtti példány, ami ráadásul megkérdőjelezhető háttérből került elő?

    Talán mert 1-2 embernél vannak bugok?
    Crysis 1-ben mennyi is volt?

    Talán mert nem megy tovább a missziók végén?
    Lehet mert ez egy teszt példány unlckolva vannak a missziók és ezért?

    Ez itt a probléma.
    Van egy olyan megtépázott változat amit még csak tesztelőknek küldtek volna ki és már mindenki készpénznek veszi.

    Hidd el, ez 100% nem így fog kijönni.
  • rage
    #2802
    Érdemes megnézni a játékban a log filet.
    Egy csomó dolgot betöltene, ami nincs ebben még benne.

    Ez egy béta build, arra jó, hogy lássa az ember, nagyjából hogyan fog kinézni majd később az egész.
    Benne a fejlesztői tools mappával, installer nélkül.
  • Ironman2
    #2800
    Szerintem is.
  • Magiszter
    #2799
    Igen minden map (feltételezhetően) benne van. Igen a fegyverek és az ellenségek zöme is benne van. Benne vannak a küldetések is...stb. De egy csomó tárgy, effekt, textúra hiányzik. Illetve a DX10-11 es lehetőség és mivel ez egy korai verzió ezért teli van kijavítatlan hibával.
    Szóval ez a teljes játék igen, de nem a végleges változat.
    Illetve nem hiszem hogy csak így hagynák hogy van 3 menü oszt állítsd. Hol az AA, hol vannak a további beállítások? Mert ez így önmagában édeskevés. Ha ezt ilyen kevés lehetőséggel adják ki akkor nagyot fog bukni.
  • JaSoN HuNTeR #2798


    Nagyon jó ez a menü zene,olyan jó beteg :D:D Nekem nagyon tetszik.
  • Shep
    #2797
    Hát túl sok változás pedig nem várható optimalizálási meg pláne nem. A hátralévő időben még kiszednek pár nagyobb bugot, finomítgatnak még 1-2 apróságon és ennyi gyökeres változás nem lesz.
  • DarkSector
    #2796
    Persze tiszta összeesküvés-elmélet.
    A benzin ára meg azért emelkedik mert nyilnak a virágok a réten.
  • Armagedown
    #2795
    a második is fagy
  • Ironman2
    #2794
    És itt jönnek a kérdések.Egyszerüen basszák tesztelni az EA-nál a játékot,inkább kiszabaditják a világhálóra,nehogy fizetni kelljen a tesztelőket.Ez magában a teljes játék uraim.Ha március végén megjelenik,akkor is tele lesz bugokkal,én nem lepődnék meg rajta.
  • DarkSector
    #2793
    Beta....

    Szerintem valaki tegye ki banner alá hogy ez BETA, erősen BETA.
  • JaSoN HuNTeR #2792
    Meg Mission Selectet használjatok mert az első pálya kifagy xD
  • JaSoN HuNTeR #2791
    Sokszor inditsad el és egyszer csak elindul!
  • tommygear
    #2790
    nekem már az intronal szétfagy az egész
    vmi ötlet?
  • DarkSector
    #2789
    milyen demo-t?
  • DarkSector
    #2788
    FRAPS.
  • Ironman2
    #2787
    Használd a Fraps-ot!
  • KaBuTo666
    #2786
    pff én meg azt hittem hogy rendes béta jött ki...letöltését kihagyom, várom az eredeti megjelenést.
  • hegege
    #2785
    És mivel indítjátok? crysis2vel v az autodetect.bat-al? ill a no protect dirt bemásoljátok?
  • Magiszter
    #2784
    Eh nem tudok skrinshotot kilopni a játékból :(
  • Metalmilitiakid
    #2783
    Na leszedtem a demo t elég szépre sikeredett bár azért a gyerek bugok még megvannak, mint az egyhelyben ugráló ellen, meg a falba beragadó ellen, de nem rossz. Viszont elakadtam ott amikor a laborban szét kell csapni a terminált és utána kinyírni a helit, mert rakétát hiába lövök a helire semmi baja tőle, próbálom lőni a gunnereket de kb 300 golyó/gunner mire meghalnak és ebből több mint 200 be is talál. Ez után jönnek a liftből az megvan, de utána jön egy második heli ami rakétákat lő és azzal semmit nem tudok csinálni, hiába lövöm meg se moccan így nemtok mi csinálni, valaki segítsen már.
  • Shep
    #2782
    Köszi. Arra rájöttem (hardcore), mert kurvára akadt az egész és igazából nem értem miért hiszen nem semmi nem volt a képen és ami látszott az sem volt szebb, mint az első rész graf modok után. Van egyébként valahol valami finomhangolási lehetőség?
  • DarkSector
    #2781
    Pont fordítva.
  • Ironman2
    #2780
    Persze.Jó duma.Ez nem lopás volt,hanem szándékosan került ki.
  • Scottt
    #2779
    gamer<advanced<hardcore,szóval a hardcore a legszebb.
  • morzsi555
    #2778
    Hát ez is csak a grafikája miatt fog 90% feletti értékeléseket kapni az biztos, játékmenet elég unalmas. Bár az tetszik, hogy a kihajolást a bound in bloodhoz hasonlóan oldották meg.
  • barcames
    #2777
    van egy érzésem, hogy a következő rész nem jelenik meg pc-re ez lesz a fejlesztők bosszúja
  • Shep
    #2776
    Most, hogy van a lépcső? Gamer/Advanced/Hardcore, vagy az első 2. fordítva?
  • Ironman2
    #2775
    Akkor ez most béta,vagy totálisan játszható teljes változat? Sims3-ra is azt mondták hogy a Reload változat béta,és csak annyiban különbözött a teljestől hogy benne volt a DRM.Amugy a teljes játék volt a béta.
  • DeerHunter01
    #2774
    tolnám ha nem fagyna le vagy az intronál vagy a betöltésnél
  • grebber
    #2773


  • Ironman2
    #2772
    Itt már mindenki tolja a játékot?
  • zzeN
    #2771
    Akkor menj a campaign-ba, ott select level vagy mi és töltsd be a következőt.