9306

...a trilógia 2. része



[Off és Warez témákkal fáradj ide!]
  • kill3r21
    #2971
    meg nehéz :D
  • kill3r21
    #2970
    én 5. pályán vok, szöszmötöltem van benne egy 2 óra minimum.....számolj :D
    sztem 10+ simán
  • grebber
    #2969
    Amit véget ér megírom ugyanis méri a game :D
  • Jakuza001
    #2968
    Eleg furcsa, hogy most szivargott ki, de a mokus tud mindent honnan jonnek az ellenfelek, hova kell beloni a bazookaval stb.
    Konnyen lehet, hogy ez sem veletlenul szivargott ki.
  • strebacom
    #2967
    kb. hány óra a végigj. milyen fokozaton....
    Köszi...
  • grebber
    #2966
    Első 2 rész itt figyel eredetibe.Ezt is majd berántom de majd csak amikor már 5k környékén lesz!
  • BoneDragon
    #2965
    Remélem ezek után megveszed...
  • ricsa008
    #2964
    jajah vágom ... ok :D én csak örülök
  • Frank99
    #2963
    a legszebb az egészben, hogy azok közül, akik itt beszélnek a warez ellen -szándékosan nem írok nevet, mert mingyá fut a moderátor topicba sírni-, azoknak jó része warezol.... és van olyan itt, akit az szinte összes PC-játék fórumon megtalálsz, gondolom mindet nem vette meg, de úgy ossza az észt, mintha ő lenne Jézus, legalább....
  • grebber
    #2962
    Na lassan a végére érek elgondolásom szerint most vagyok a végjátéknál!
    Rettentően elveri játékélményileg az előző Cryisokat!
    Nagyon frankón megcsinálták frankó izgalmas meg minden.
  • gduck
    #2961
    Jaja, ez a topic.

    Amúgy kipróbáltam én is, szerencsére szuperül megy a gépemen. Grafika gyönyörű! Játszani nem játszok vele, megvárom a véglegeset.
  • strebacom
    #2960
  • KaBuTo666
    #2959
    Mármint fórum topik?
  • strebacom
    #2958
    Már a fordításra gondolám.... hehe..
  • gduck
    #2957
    Milyen nyugodt kis fórum volt ez eddig...
  • bazsi83vp
    #2956
    Szerintem a legtöbb "gyerek" fel se fogja mi az a szellemi tulajdon.
    Kb mint mikor a melós veri a mellét, hogy milyen ügyes, de egy normális alkatrészrajzot nem tud készíteni, nem hogy pl egy komplett motor metszetét.
    A kiadó majd eldönti mi neki a jó - max még kevesebb pc-s játék lesz. Konzolra úgyis olcsóbb fejleszteni a fix hardverkörnyezet miatt. => több profit.
  • Reg5
    #2955
    "Ha azok mind megvették volna nem kellett volna majdnem 13 rongyért árulniuk."

    Ez hülyeség. A wareznak semmi köze az árazáshoz.
  • ricsa008
    #2954
    mármint?
  • DarkSector
    #2953
    Én a PC-s Crysis és PC-s Crysis2-ről beszélek végig.
    Te kevered a konzolra készült Crysis2-őt.

    Végig ezt pofáztam hogy nem kell itt párhuzamot vonni a 2 verzió közt.
    A játék ugyanaz, a történet ugyanaz, de mégis más.
    Ne tégy egyenlőség jelet a boxos Crysis2 és a PC-s Crysis2 közé.

    Nézted már ezt a félkész verziót milyen?

    Nem nem vagy fikázós.
    Ez nem fikázás, amit gondolsz mert igen a Crysis 1-et nem lehetett konzolra megcsinálni, de ugyanabban a minőségben nem lehetett, nem arról van szó hogy egy szigetet nem tudtak volna megcsinálni, meg ugye a motor az engine nem volt kompatibilis a hardverekkel.

    Itt kisebb a tér, a látótávolság, mert a nagy toronyházak ugye eltakarnak a látótávolságból, de ellenben mint mondtam nagyobb a akció, de csak akkor érted meg ha megnézed, ha majd játszol vele.

    Például az idegenek eleve mérföldekkel komolyabban vannak kidolgozva, sokkal inteligensebbek, és nem csak mint az első részben a polipok köröznek körülötted és ha gondolnak egyet fejjel neked rohannak szemből, ezek a lények "élnek" fedezékbe húzódnak rejtőzködnek.
    És mikor egy kibaszottnagy űrhajó nekedmegy megy 8-10 ilyen lény, és lövöldözgetnek meg robbantgatnak meg összedől 1-2 épület talán meggondolandó hogy hová is tartalékolták is azt az energiát amit az első részben a nagy látólávolságra fordítottak.

    Mire kijön a 3. rész biztos lesz elég vas ennek az ötvözésére, hogy ezt a nagy akciót, egy bazinagy szigetre költöztessék, de arra még várni kell.
    A 2 együtt még nem menne.
    Szerintem ez így jobb, és mindenképpen azt mondom hogy sokkal többet fognak eladni ebból PC-re külön mint az első részből.
    Majd meglátjuk nemsokára. :)
  • strebacom
    #2952
    Bocsánat.....ricsa008 - szólt a hsz.
  • strebacom
    #2951
    Mondjuk mi!!!
  • heady
    #2950
    Egy játék (mellesleg 576-ban 6k, zavvin kiegestül 6k majdnem). Csepp a tengerben. A kivétel erősíti a szabályt :)
  • ricsa008
    #2949
    mire a végleges megjön hátha valaki beválalja



    én ennyit csináltam a magam angol tudásával gondolom a többit is meglehet találni
  • Inquisitor
    #2948
    Ezt azért kötve hiszem, amit itthon sok zárt oldalon saját stuffnak adnak el, annak nagy része jó helyeken "ingyen" vihető. Nagyon ritkán van tényleg adott oldalhoz köthető tartalom.
  • vérpocok
    #2947
    A warezes lopás szellemi tulajdon jogosulatlan eltulajdonítása és a szerzői jog csorbítása. Jó hogy nem ugyanolyan, mint a kézzel fogható DVD-t megfogni és kivinni az üzletből, de globális méretekben károsak a hatásai, hiszen a Crysis első része is a várt eladásokon alul teljesített és nem azért mert nem volt jó játék, sőt úgy olvastam, hogy a Crysis volt a világ egyik legnagyobb számban lewarezolt játéka...
    Ha azok mind megvették volna nem kellett volna majdnem 13 rongyért árulniuk.
    Egy PC-s játék lehet üzlet, de az üzlet sohasem játék. A Cryteknek is vannak piaci elemzői, és őket elsősorban a profit érdekli, ők abból nem élnek meg, hogy Dezsőke egy fórumra beírja hogy "qrvajó ez a játék..."

    Sajnos épp az orrvérzésig való warez kényszeríti a fejlesztők nagy részét a másik szegmensbe való áttérésre... Lehet nem kínlódnak tovább a pc-sekkel és a konzolra fognak koncentrálni és így a warezosok azzal kicsiny fizetős réteggel tolnak ki akik rendszeresen pénzt adnak a játékokért.

    Nekem a játékaim 95%-a eredeti, és nem azért mert annyira szent vagyok, hanem mivel olyan lassú a netem, hogy nem éri meg letölteni mivel amire letöltöm a ruhám divatja múlt lesz.
    Inkább megveszem és nem csalódom benne... elindul, nincs vele probléma, nem fogad fekete képernyő vagy fagyás, nem kell könyörögni serial-ért stb...


  • Inquisitor
    #2946
    Akkor nézzünk meg egy MS Flight Simulatort alap kiadásban, és ilyen kiegészítősben. Bődületes áraik vannak.
  • DarkSector
    #2945
    Bocs rosszul fogalmaztam akkor mondjuk úgy hogy a privát torrenteken minden!.
    Nem is engednek feltenni olyat amit máshol ingyen letölthetsz.
  • Inquisitor
    #2944
    Picasa?
  • Inquisitor
    #2943
    Na jah, de kb. semmi köze se a FarCry progihoz, se a Crysis játékokhoz. Azért anno a FarCry majd késibb a Crysisi ütött a sűrű növényzetével. Hogy nézett már ki annak idején pl., hogy az agyondicsért Half Life 2-ben ilyen randa 2D pixelfű volt?
  • strebacom
    #2942
    Tudtok olyan oldalt ahová komplett képgalériát lehet feltölteni, hogy ne kelljen egyenként linkelni....1920*1200 Full minden sőt AA*8, meg minden...légyszi irjatok...egy linket
  • Inquisitor
    #2941
    "A torrenten lévő cuccok nem legálissak."
    Ez hülyeség, maradjunk annyiban, hogy a nagyobbik fele illegális bizony. Nekem is megy torrenten pl. 3 féle Kubuntu 10.10 telepítő, meg sok game/film oldalon a demók és videók torrenten IS tölhetőek.
  • Seth
    #2940
    Far Cry 2 is működött konzolon. Abban is van elég fa és nagyobb a terület mint a Crysis-ben
  • heady
    #2939
    Alapkiadás? Ne haragudj, de nem hiszem. Limitedek meg CE-k igen, de a teljesen alap, csak dvd+manual nem lehet annyi.
    A Halo Reach Limited-em volt előrendelve, futárral 13 500 Ft.
  • Inquisitor
    #2938
    Nem akarok ilyen fikázósnak tűnni, nem is azért írom, de többen felvetették miért nincs Crysis1 konzolra, illetve ez miért jön. Hát egyszerű. Nincs benne egymillió fa és bokor, és sok kis map részlet van összefűzve. Sokkal jobban fekszik a konzolok kisebb memóriájának, sőt van egy gyanúm, hogy direkt azért játszódik városban az egész. Amúgy aki nézte videón vagy demóban, az mind elismeri, hogy X360-ra egyik legszebb GFX jelenleg. A játékmenetet még ne bolygassuk.
  • SötétBarom
    #2937
    HDR viszont nem. FC ütött vizuálisan. Az OFP túl HC volt, így nem lett népszerű :)
  • Inquisitor
    #2936
    Ez így nem igaz. Kiadófüggő is. Nintendo játékok pl. sok van még 18K meg fölötte, Microsoft játékból is van pár ilyen árban, akár PC-re is! A nem befutós, alacsony költségvetésű és régi játékok viszont értelmes áron is megvehetőek (2-4-6K), ami itthon "újdonság", kint mindig is így volt.
  • [NST]Cifu
    #2935
    A FarCry max. annak volt forradalmi, aki nem játszott az Operation Flashpoint-al, bő három évvel az FC előtt. Abban is megvolt a sok km.-es látótáv, ha elég erős volt a géped hozzá. :)
  • DarkSector
    #2934
    Szoftver esetében a lopást arra vetítik ki hogy ahelyett hogy ingyen hozzájutottál volna a fejlesztőknek egyel több játék fogyott volna, effektíve elestek az az egy játék bevételétől...

    Nem loptál a szó szoros értelemben inkább csalsz.

    Nincs itt tyúk meg tojás. Ha nem fizetsz egy termékért és ingyen használod (ami fizetős gyárilag) az warez...csalás...nincs előbb volt meg utobb volt. :)
  • heady
    #2933
    Semmi gond, mivel kultúráltan beismerted tévedésed :) Ez ma ritka a fórumokon :)
  • Gyuszopapa
    #2932
    Ez alapján igencsak sikerült vérgagyi játékmenetet készíteniük.Látványos mint egy hollywood-i akciófilmDe engem csak a multija érdekel mert ott nem ilyen könnyü játszani,ott meg lehet halni.
    8.30-nál érdekes ha multi lenne akkor azt mondanám hogy aimbot.